AGENDA 2030

DYSTOPIA ”WIELKIEGO RESETU” – LIKWIDACJA WSZELKICH PALIW DO 2030 ROKU

DYSTOPIA ”WIELKIEGO RESETU” – LIKWIDACJA WSZELKICH PALIW DO 2030 ROKU

Covidowa operacja psychologiczna obecnie jest wykorzystywana do oszustwa zmian klimatu …

Spotkanie globalistów COP27, które niedawno odbyło się w Egipcie, przyniosło otwarte wezwania do globalnego wycofania i ostatecznego zakazu wszystkich paliw kopalnych. Gdyby tak się naprawdę stało, zginęłyby miliardy ludzi .

Maleńka, upadająca wyspa na południowym Pacyfiku zwana Tuvalu (słyszeliście kiedyś o niej?) złożyła propozycję używając następującego cytowanego oświadczenia: „Dlatego jednoczymy się ze 100 laureatami Pokojowej Nagrody Nobla i tysiącami naukowców na całym świecie, aby wezwać światowych przywódców do przyłączenia się do Traktatu o Nierozprzestrzenianiu Paliw Kopalnych, aby zarządzać sprawiedliwym przejściem od paliw kopalnych”.

Można się zastanawiać: co Tuvalu rozumie pod pojęciem „sprawiedliwego przejścia?”. Czy zakończenie większości ludzkiego życia na ziemi jest uważane przez globalistów za „sprawiedliwą” rzecz do zrobienia? Bo to właśnie zrobiłoby wyeliminowanie ich (Powiązane: Bez paliw kopalnych nie będzie już nawozówdo uprawy żywności.) 

Paliwa kopalne są niezbędne nie tylko dla gospodarki, ale także dla ciągłości samej cywilizacji. Obecna globalna populacja jest zbyt duża, aby można ją było utrzymać za pomocą technik życia, uprawy i zdobywania pożywienia oraz rozmnażania z epoki kamienia łupanego.

Paliwa kopalne są niezbędne nie tylko dla gospodarki, ale i dla ciągłości samej cywilizacji. Obecna liczba ludności na świecie jest zdecydowanie zbyt wysoka, by można ją było utrzymać technikami z epoki kamienia łupanego, dotyczącymi życia, uprawy i łapania pożywienia oraz rozmnażania się. 

„Maleńka populacja, nie większa niż maksymalnie kilka milionów ludzi, wiedziałaby jak wrócić do życia w jaskiniach i epoki kamiennej” – donosi Zero Hedge. „Musieliby się przemknąć i znaleźć dla siebie pożywienie, gdzie tylko by się dało. Ci ludzie by przeżyli. Wszyscy inni. Prawie cię nie ma. I to nie jest przesada”.

Politycy globalistyczni upierają się, że; „działalność człowieka, taka jak uprawa żywności, jazda samochodem i hodowla zwierząt, powoduje wzrost temperatury na naszej planecie, co z kolei powoduje wzrost poziomu oceanów i powodzie w krajach takich jak Tuvalu.” Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), jeden z gospodarzy COP27, wydaje się być zgodna co do tego, że paliwa kopalne powinny zostać wyeliminowane, mimo że nigdy nie przeprowadziła analizy kosztów i korzyści w tej perspektywie.

Załóżmy, bez żadnych dowodów, że Tuvalu można by uratować, wymazując zużycie paliw kopalnych z gospodarki światowej. Czy naprawdę byłoby to warte, gdyby, powiedzmy, dwa miliardy ludzi gdzie indziej musiały umrzeć, aby to się stało? „

Rozumiem, że członkowie Wyspy Gilligana wytworzyli silne przywiązanie do swojego domu, ale gdybym miał wybierać między poświęceniem paska ziemi a uratowaniem 2 miliardów ludzi, poszedłbym za tym drugim” – twierdzi Zero Hedge. W rzeczywistości los Tuvalu jest tylko przykrywką dla globalnego planu depopulacji, który jest zakamuflowany jako pełne dobrych intencji wysiłki na rzecz walki ze „zmianami klimatu”. Jest to najprostsze i najbardziej bezpośrednie wyjaśnienie tego, co się dzieje.

„Nie podoba im się, że plebs używa ich powietrza, ich paliwa, ich ziemi uprawnej, ich żywności, ich wody lub i jeśli spojrzysz na dolara, to też jest ich” – napisał jeden z komentatorów. „Połowa planety umrze w ciągu sześciu miesięcy, jeśli paliwa kopalne zostaną zakazane” – dodał inny. „Może to jest ich cel”. Ktoś inny udostępnił artykuł „sprawdzający fakty” opublikowany w 2018 r., potwierdzający, że Tuvalu w rzeczywistości nie kurczy się, jak twierdzono na COP27. Wręcz przeciwnie, Tuvalu powiększa się, co całkowicie obala narrację przeciw paliwom kopalnym. „Ci ludzie są poważni i nie ukrywają swoich intencji”, napisał inny o tym, jak globaliści działają teraz na widoku. „Zielony” program polega na wyludnieniu planety.

Covidowe operacje psychologiczne są obecnie wykorzystywane do zmiany klimatu

Ponieważ grupa „ekozelotów” Just Stop Oil nadal łamie prawo i sieje spustoszenie, być może nadszedł czas, aby zbadać, kto pociąga za sznurki w tym i innych popularnych fałszywych ruchach. Wystarczy rzut oka, aby zorientować się, że ludzie za nim stoją nie są zwykłymi obywatelami, ale grupą bardzo wpływowych amerykańskich miliarderów.

W czteroczęściowej serii opublikowanej przez The Conservative Woman Stephen McMurray pokazuje, w jaki sposób psychologia i pieniądze – a nie fakty – leżą u podstaw brytyjskiej narracji alarmującej o zmianie klimatu. Oprócz grup „niezależnych” psychologów, te taktyki psychologiczne są stosowane przez rząd brytyjski na podstawie dokumentu opracowanego przez Komitet ds. Środowiska i Klimatu. Słynny duet fałszywych narracji Covid, Chris Whitty i Patrick Valance, jest częścią tego komitetu.

Według strony internetowej Just Stop Oil, ich głównym źródłem finansowania jest kryzysowy fundusz klimatyczny. Fundusz ratunkowy dla klimatu zapewnia darczyńcom „bezpieczny i legalny sposób wspierania destrukcyjnych protestów”. Trzech członków-założycieli tej grupy – Aileen Getty z rodziny naftowej Getty, Rory Kennedy, córka senatora Roberta Kennedy’ego i filantrop Trevor Neilson – również finansują Extinction Rebellion.

Większość uwagi skupiła się na Gettysach, ale to Trevor Neilson ma najciekawsze tło. Po studiach pracował jako stażysta w Białym Domu, kiedy prezydentem był Bill Clinton. Później pracował dla raczkującej Fundacji Billa i Melindy Gatesów jako dyrektor ds. komunikacji, a także był osobistym rzecznikiem Gatesów. Pan Neilson był także członkiem Globalnej Inicjatywy Clintona, Rady Stosunków Zagranicznych oraz jednym z Młodych Globalnych Liderów Światowego Forum Ekonomicznego.

W 2002 roku wraz z Billem Gatesem, Bono i George’em Sorosem założyła DATA (Debt, AIDS, Trade, Africa).
W 2006 roku założyła Global Philanthropy Group, która wraz z Bradem Pittem pomogła założyć Make It Right.

W 2015 roku Neilson stworzył inwestycje (obecnie zwane Net Zero) z Howardem Warrenem Buffettem, wnukiem miliardera Warrena Buffetta, który zasiadał w zarządzie Gates Foundation. Net Zero to firma inwestycyjna specjalizująca się w odnawialnych źródłach energii.
Wśród obecnych członków Rady Doradczej Funduszu Kryzysu Klimatycznego są zwykłe tematy i ideologie, które nie mają nic wspólnego z klimatem, ale są ciepło przyjmowane przez fanatyków kryzysu klimatycznego.
Stephen Kretzmann założył Oil Change, organizację, która prowadzi kampanię na rzecz zakończenia produkcji ropy. Jest zwolennikiem marksistowskiego ruchu Black Lives Matter.
Bich Ngoc Cao. Zasiada w zarządzie lewicowego serwisu informacyjnego Mother Jones. Jest także członkiem Rady Komisarzy Biblioteki Miasta Los Angeles.

Bill McKibben porównuje kwestie klimatyczne do rasizmu i wykorzystuje śmierć George’a Floyda, aby poprzeć swój punkt widzenia.

Margaret Klein Salamon jest psychologiem klinicznym i dlatego zajmowała się osobami wrażliwymi cierpiącymi na wysoki poziom stresu i niepokoju. W swojej roli w aktywizmie klimatycznym wydaje się wykorzystywać swoje doświadczenie do straszenia bezbronnych ludzi. Jest założycielką Climate Awakening, który jest „projektem mającym na celu uwolnienie mocy emocji związanych z klimatem poprzez rozwijające się rozmowy w małych grupach.

Oczywiste jest, że ta strona jest używana, aby powiedzieć dzieciom, że powinny bać się kryzysu klimatycznego i upewnić się, że rozpowszechnią ten terror na inne dzieci. To nikczemne, że psycholog kliniczny wykorzystuje w ten sposób dzieci, które mogą być w stanie zaburzeń psychicznych. Następnie instruuje te dzieci, aby szerzyły strach wśród innych i promowały program alarmistów klimatycznych. To całkowicie nieetyczne. McMurray poświęca całą część drugą niewłaściwemu wykorzystaniu psychologii przez Salamona.

Jeśli uważasz, że Margaret Klein Salamon jest ciekawostką wśród psychologów, pomyśl jeszcze raz. Wielu psychologów wskoczyło teraz na modę na kryzys klimatyczny. Istnieje organizacja o nazwie Alliance for Climate Psychology. Podobnie jak Salamon, chce wykorzystać swoją wiedzę z zakresu psychologii, aby zainspirować ludzi do uwierzenia w jej światopogląd na temat zbliżającej się katastrofy klimatycznej. Ta grupa otwarcie twierdzi, że „fakty” tak naprawdę nie przekonują ludzi o realności kryzysu klimatycznego i że muszą użyć psychologii, aby skłonić nas do zostania prawdziwymi wierzącymi:

Obecnie powszechnie przyjmuje się, że fakty i informacje na temat ryzyka związanego ze zmianą klimatu rozpatrywane w izolacji nie sprzyjają zmianom. Rośnie świadomość, że ruch zmian klimatu można wzbogacić poprzez integrację głębszych perspektyw psychologicznych. Jednak dominująca psychologia pozytywistyczna jest często częścią problemu, zwłaszcza gdy sprowadza człowieka do przedmiotu, który należy mierzyć, kontrolować i oddawać w służbę machiny zysku, która dziś zagraża naszej zbiorowej przyszłości.Problem z psychologią, Climate Psychology Alliance, dostęp 13 listopada 2022 r.

Mówią nawet, że lęk klimatyczny jest dobrą rzeczą:

Zasadniczo lęk klimatyczny jest dobrą rzeczą, ponieważ jest potrzebny, aby obudzić ludzi. Ale wysoki niepokój nie jest przyjemny, a jeśli nie ma wystarczających działań na rzecz klimatu i wsparcia psychospołecznego, wiele form lęku klimatycznego staje się problematycznych, a także będzie dużo depresji klimatycznej.Lęk klimatyczny — co musisz wiedzieć, Climate Psychology Alliance, dostęp 13 listopada 2022

Dlatego korzystne jest spowodowanie ogromnego cierpienia członków społeczeństwa, mówiąc im, że świat się kończy, pod warunkiem, że jest wystarczająco dużo psychologów (którzy przede wszystkim spowodowali u nich traumę), aby im pomóc. działania, w których oni również mogą wywołać traumę u innych ludzi i kontynuować łańcuch. Cóż za pomysłowy sposób na niszczenie życia ludzi przy jednoczesnym zarabianiu dużych pieniędzy. Grupy te skierowane są nie tylko do osób fizycznych, ale także do firm. Organizacja o nazwie Psychologowie klimatu oferuje kursy doradztwa biznesowego.

Bardziej niż kiedykolwiek firmy muszą zachować elastyczność w procesie przechodzenia do zrównoważonego rozwoju… Nasza platforma HR oferuje warsztaty, coaching, wsparcie psychologiczne i programy zmiany zachowań, aby promować dobre samopoczucie w miejscu pracy i działanie zorientowane na cel.What We Do, Psychologowie klimatu, dostęp 13 listopada 2022 r.

Powyższy tekst to aktualne sformułowanie, które zmieniło się od czasu, gdy McMurray napisał swój artykuł. Jak zauważył McMurray, strona internetowa wcześniej stwierdziła: Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, firmy muszą zachować elastyczność w procesie przechodzenia na zrównoważony rozwój. Nasi psychologowie klimatyczni oferują warsztaty, coaching, wsparcie psychologiczne i programy zmiany zachowań, aby wspierać mistrzostwo i zdolność reagowania w czasach niepewności… Odkryj siłę „Etycznych zachęt”, które mają pozytywny wpływ na Twój zespół i Twoją firmę, w biurze i poza nim świat.

Zauważ, że nie tylko oferują wsparcie pracownikom dotkniętym traumą „kryzysu klimatycznego”, ale stosują programy zmiany zachowań i etyczne „szturchnięcia”. Uczą pracodawców, jak subtelnie manipulować umysłami swoich pracowników, aby uwierzyli w kryzys klimatyczny. To bardzo przypomina rządowy zespół SPI-B, który wykorzystał psychologię, aby zastraszyć ludzi, aby zaakceptowali blokadę Covid.

W zeszłym miesiącu Komisja ds. Środowiska i Zmian Klimatu Izby Lordów opublikowała raport zatytułowany „ W naszych rękach: zmiana zachowań na rzecz klimatu i celów środowiskowych ”. Jest to ponury dokument, w którym rząd otwarcie stwierdza, że wszystkimi aspektami naszego życia należy zarządzać, aby złagodzić skutki zmian klimatu i że techniki kontroli umysłu, bardzo podobne do tych stosowanych w celu zmuszenia społeczeństwa do zgody na blokady Covid, muszą być użyte przeciwko ludności.

Chris Whitty – jeden z głównych inicjatorów katastrofalnej polityki Covid – był w komitecie, który opracował dokument, a inny doradca Covid, Sir Patrick Vallance, był świadkiem. W swoim wstępnym podsumowaniu komisja wyjaśnia, że każdy departament rządowy będzie musiał użyć psychologii jako broni przeciwko społeczeństwu, aby upewnić się, że zachowujemy się zgodnie z żądaniami alarmistów klimatycznych.

W dalszej części dokumentu precyzuje się, że celem ataków będą nie tylko wszystkie ministerstwa, ale także sektor prywatny, nawet jeśli nie leży to w ich interesie finansowym. Aby podkreślić, jak bardzo chcą kontrolować najdrobniejsze szczegóły codziennego życia, jednym z kluczowych punktów zlecenia jest: Potrzebne są priorytetowe polityki zmiany zachowań w obszarach podróży, ogrzewania, żywności i konsumpcji, aby umożliwić społeczeństwu przyjęcie i korzystanie z ekologicznych technologii i produktów oraz ograniczenie wysokiego zużycia energii.Izba Lordów: Komitet ds. Środowiska i Zmian Klimatu, Kluczowe przesłania, 12 października 2022 r., s. 5

Dlatego zostaniesz poinformowany, co możesz jeść, gdzie możesz iść i jak się tam dostać. Kolejna kluczowa kwestia wyjaśnia, że będą cię opodatkowywać i ustanawiać przepisy, aby cię wyegzekwować.

I, jak wskazuje raport, nie tylko firmy próbują wykorzystać, aby skłonić cię do zmiany swojego zachowania. Chcą także wykorzystywać organizacje charytatywne i instytucje religijne do kontrolowania umysłów mas. Jest oczywiste, że alarmiści klimatyczni, przy wsparciu miliarderów, psychologów i rządu, prowadzą wojnę z ludzkimi umysłami, aby doprowadzić do dystopii Wielkiego Resetu. 

Mają władzę i pieniądze po swojej stronie, ale jasne jest, że ponieważ muszą uciekać się do technik kontroli umysłu, nie mają prawdy. Jak podobno powiedział George Orwell: „W dobie powszechnego oszustwa mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym”. Czas, abyśmy wszyscy stali się ich przeciwnikami , bo prawda jest taka, że to nie kryzys klimatyczny jest największym zagrożeniem dla naszego dobrobytu, ale alarmiści(/fanatycy/oszuści) klimatyczni, którzy chcą usunąć ostatnie resztki naszej wolności i pogrążyć nas w niekończącym się ciemnym wieku.

Udostępnij

DYSTOPIA ”WIELKIEGO RESETU” – LIKWIDACJA WSZELKICH PALIW DO 2030 ROKU

Globalna Świadomość19 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMISTYFIKACJA ”STREFY 51” – CZY WSZYSTKIE PORWANIA PRZEZ OBCYCH TO WOJSKOWE EKSPERYMENTYNastępny artykułSETKI ZABITYCH, SKANDALE, TAJNA SYMBOLIKA – ROZPOCZYNAJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DYSTOPIA ”WIELKIEGO RESETU” – LIKWIDACJA WSZELKICH PALIW DO 2030 ROKU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?