AGENDA 2030

CYFROWA WALUTA BANKU CENTRALNEGO – JAK SCHWAB I HARARI ZHAKUJĄ ”LUDZKIE ZWIERZĘTA”

CYFROWA WALUTA BANKU CENTRALNEGO – JAK SCHWAB I HARARI ZHAKUJĄ ”LUDZKIE ZWIERZĘTA”

Cyfrowa tożsamość, cyfrowe bliźnięta, programowalna cyfrowa waluta banku centralnego (CBDC), system kredytów społecznych, augmentacja człowieka i Internet ciał(IoB). Wszystkie te elementy są częścią dystopijnej przyszłości przedstawianej przez globalistyczną kabałę jako „rozwiązania” problemów świata. Transhumanizm od dawna był sprzedawany jako sposób na uczynienie nas zdrowszymi i w końcu nieśmiertelnymi. Dziś jest promowany pod sztandarem „sprawiedliwości” The Great Reset. Propaganda głosi, że wszyscy skorzystają z ludzkiego rozszerzenia, od najbogatszych do najbiedniejszych. W rzeczywistości transhumanism jest programem eugenicznym, różniącym się tylko nazwą.

Transhumanizm wymaga depopulacji

Każdy, kto myśli, że globalistyczna kabała, najbogatsi ludzie na planecie, zamierzają pozwolić „bezużytecznym zjadaczom”, którzy pochłaniają „ich” zasoby, żyć jeszcze dłużej niż my, jest w smutnym błędzie. Oni nie mają takiego zamiaru. Cała ta gadka o „sprawiedliwości zdrowotnej” to zasłona dymna, marchewka, która ma zwabić ludzi do pójścia za ich planem tego, co ostatecznie będzie eksterminacją miliardów.

Niektórzy z tej kabały, doradca Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Yuval Noah Harari jest tego znamienitym przykładem,1 otwarcie mówią o planie elit dotyczącym społeczeństwa postludzkiego, co jest dokładnie tym, na co wygląda. Świat bez prawdziwych ludzi. Świat, w którym wszyscy są wyposażeni w technologię (a w przypadku klasy niższej – kontrolowani przez nią). Świat, w którym nie wierzy się w siłę wyższą niż sami programiści i wynalazcy.2 Świat, w którym roboty wykonują większość pracy, sztuczna inteligencja podejmuje większość decyzji, a rozszerzeni ludzie zajmują się programowaniem.

Taki świat nie ma sensu dla miliardów ludzi. W jednym z wywiadów 3 Harari omówił Czwartą Rewolucję Przemysłową (inne określenie transhumanizmu), zauważając, że obecnie uczymy się „produkować ciała i umysły” (czyli rozszerzone ciała oraz połączone z chmurą i sztuczną inteligencją umysły) i że jednym z największych wyzwań, przed jakimi staniemy, będzie to, co zrobić z wszystkimi ludźmi, którzy staną się w tym procesie przestarzali.

Odpowiedź, proponuje Harari, może leżeć w „połączeniu narkotyków i gier komputerowych”. Nie wierzę mu ani przez chwilę. Narkotyki i gry komputerowe z pewnością były narzędziami do rozpraszania i kontrolowania młodych pokoleń, ale przyszłość, którą sobie wyobrażają, nie ma miejsca dla nieproduktywnych członków.

Wymóg depopulacji w utopii transhumanistów może być powodem, dla którego narody odmawiają zajęcia się nadzwyczajną śmiertelnością szczepionek COVID.
Nie widzę globalnego reżimu totalitarnego, który zaakceptowałby odpowiedzialność za karmienie, mieszkanie i zapewnienie uniwersalnego dochodu podstawowego, opieki zdrowotnej i leków miliardom ludzi, którzy nie są dla nich w jakiś sposób użyteczni. Nie, logicznym rozwiązaniem byłoby wytępienie nieproduktywnych i przekształcenie reszty w posłuszne cyborgi uwięzione w ekosystemie Internet of Bodies 5G.

Szczepionki służą wyższemu celowi

Uważam, że wymóg depopulacji w utopii transhumanistycznej jest powodem, dla którego prawie każdy naród na planecie odmawia zajęcia się nadzwyczajną śmiertelnością zastrzyków COVID.

Wnioski o rentę inwalidzką i ubezpieczenie na życie poszybowały w górę. Wskaźniki urodzeń spadły, a poronienia i nadmierna śmiertelność są na wyciągnięcie ręki, a mimo to wszyscy nadal forsują szczepionki COVID. Wydaje się, że te efekty są zamierzone, a jedynym sposobem, aby nadać sens tej mrożącej krew w żyłach rzeczywistości jest zrozumienie, że depopulacja jest niezbędnym elementem agendy transhumanistycznej.

Mają być dwie klasy – powiększona „mieć wszystko” i kontrolowana podklasa. Powiększenie podklasy będzie służyło wyłącznie środkom kontroli, a to prawdopodobnie będzie obejmowało możliwość zakończenia życia każdego, kto będzie postrzegany jako osoba, która przekroczyła swoją przydatność w systemie.

Żyjemy w wielkim oszustwie

Ci, którzy przyjrzeli się transhumanizmowi i Wielkiemu Resetowi, widzą wyraźnie, jak prawie wszystko, co się dzieje, jest częścią planu manipulowania masami, aby zaakceptowały przewidziany przez nich system kontroli. Ci, którzy odmawiają przyjrzenia się tym kwestiom, nie mogą jednak tego dostrzec. Co więcej, nie potrafią sobie nawet wyobrazić, że coś tak diabolicznego może być prawdą.

W powyższym filmie Max Igan z „The Crowhouse” przedstawia historię Wielkiego Oszustwa, w którym się znajdujemy – jak i dlaczego ludzie byli manipulowani przez dziesięciolecia, aby wierzyć w rzeczy, które po prostu nie były prawdą – przekonania, które kształtowały zachowanie i pozwalały globalistom powoli i po cichu realizować ich długoterminowy plan globalnej dominacji.

Czym jest Internet Ciał?

Czym jest IoB? Korporacja Rand definiuje go jako urządzenia o możliwościach obliczeniowych, które mogą komunikować się z podłączonymi do Internetu urządzeniami lub sieciami, które zbierają generowane przez ludzi dane zdrowotne i biometryczne i/lub mogą zmieniać funkcje ludzkiego ciała.4

WEF opisał je jako ekosystem „bezprecedensowej liczby czujników”, w tym czujników emocji, „przymocowanych do ludzkich ciał, wszczepionych w nie lub wprowadzonych do nich w celu monitorowania, analizowania i … modyfikowania ludzkich ciał i zachowań „5.

Kluczowe słowa w tym zdaniu to stwierdzony cel „modyfikacji ludzkiego zachowania”. WEF nie mówi nam, kto będzie odpowiedzialny za te modyfikacje, ale możemy bezpiecznie założyć, że będą to ci, którzy mają coś do zyskania z kontrolowania działań i zachowań innych ludzi.

FDA gotowa do zatwierdzenia wszczepialnego biosensora

Choć wszystko to brzmi jak czyste science-fiction, amerykański Pentagon i Profusa Inc. opracowały już wszczepialny biosensor, który śledzi reakcje chemiczne wewnątrz ciała, rzekomo w celu wykrycia choroby.6 Jak wyjaśnia Defense One, biosensor składa się z dwóch części:7

Jedna z nich to 3-milimetrowy sznur hydrożelu … Wprowadzony pod skórę za pomocą strzykawki, sznur zawiera specjalnie zaprojektowaną molekułę, która wysyła sygnał fluorescencyjny na zewnątrz ciała, gdy organizm zaczyna walczyć z infekcją. Druga część to elektroniczny element przymocowany do skóry. Wysyła światło przez skórę, wykrywa sygnał fluorescencyjny i generuje inny sygnał, który noszący może wysłać do lekarza, strony internetowej itp. To jak laboratorium krwi na skórze, które może odebrać odpowiedź organizmu na chorobę przed obecnością innych objawów, takich jak kaszel.”

Czujnik pozwala na badanie biologii osoby na odległość poprzez łączność ze smartfonem, a Profusa wspiera Google, największa na świecie firma zajmująca się eksploracją danych. Wiedząc to, trudno sobie wyobrazić, że twoje dane biologiczne nie zostaną wykorzystane do zwiększenia zysków Google i dalszej totalitarnej kontroli poprzez biobezpieczeństwo.
Profusa spodziewała się otrzymać zatwierdzenie od amerykańskiej Agencji Żywności i Leków w 2021 roku, ale nie wydaje się, aby została jeszcze zatwierdzona. To powiedziawszy, koła procesu zatwierdzania są w ruchu, więc jest to tylko kwestia czasu.

Sztuczna inteligencja i Internet ciał

Pauwels jasno stwierdza, że jednym z nieuchronnych aspektów IoB jest to, że będziemy pod stałą oceną, „pod miarą obliczeń”, w każdym aspekcie naszego życia, „od tego co jesz, z kim się umawiasz, co kupujesz, ile energii zużywasz”, aż po twoje oznaki życia i dane genetyczne.

Aby wyjaśnić ideę stojącą za IoB, proponuje zacząć od myślenia o tym, jak działa „Internet Rzeczy”, wszystkie te inteligentne urządzenia, które są połączone nie tylko ze sobą, ale także z szerszą siecią, gdzie AI może analizować i optymalizować wszystkie te dane.

Teraz dodaj do tych sieci urządzenia monitorujące zdrowie, od wearables po implanty, które będą udostępniać twoje najbardziej prywatne dane. AI będzie „analizować i optymalizować” również te dane i choć Pauwels nie twierdzi, że taka optymalizacja będzie przeprowadzana automatycznie, bez wiedzy użytkownika, nie widzę powodu, by zakładać, że jest to część planu. Biorąc to wszystko pod uwagę, największym wyzwaniem, jak twierdzi Pauwels, będzie wymyślenie, jak możemy zachować kontrolę nad naszą własną przyszłością i upewnić się, że AI jest „ukształtowana zgodnie z naszymi ideałami”.

Choć to ostrzeżenie brzmi racjonalnie, to o jakich ideałach mówimy? Naiwnością jest wierzyć, że ludzkość w ogóle będzie miała coś do powiedzenia w tej sprawie. Nie możemy myśleć o IoB poza lub w oderwaniu od eugenicznego, transhumanistycznego Wielkiego Resetu. Siły, które popychają IoB do przodu, to te same, które naciskają na Wielki Reset, a celem Wielkiego Resetu jest stworzenie jednego rządu światowego wykorzystującego transhumanizm jako platformę kontroli ludzkiego umysłu i ciała.

Nie widzę żadnych okoliczności, w których ideały SI byłyby inne niż ideały transhumanistów, eugeników i „The Great Resetters”.
SI będzie podejmować decyzje w oparciu o swoje programowanie, a to programowanie jest kształtowane i kierowane przez tych, którzy chcą rządzić wszystkimi innymi. Jak SI może być kształtowana zgodnie z ideałami zorientowanymi na człowieka, skoro jest finansowana i rozwijana przez ludzi oczekujących społeczeństwa postludzkiego?

Jedynym wyjściem, aby zachować kontrolę nad naszą przyszłością, jest odrzucenie IoB. Niestety, nie będzie to łatwe. Niewielu jest skłonnych zrezygnować z tego, co postrzegają jako wygodę, a jeszcze mniej rozumie, do czego to wszystko prowadzi.

Być może najlepszym, co możemy teraz zrobić, jest edukowanie siebie i innych o celach końcowych. Rosnące zrozumienie, że cała ta wygoda wyląduje w cyfrowym więzieniu bez możliwości ucieczki, może być jedyną rzeczą, która może temu zapobiec. Warto pamiętać, że jeśli zrezygnujesz z wolności, zrzekasz się również zdolności do ochrony tych, których kochasz. Twoje dzieci mogą zostać ci odebrane, jeśli będziesz nieposłuszny. Twój małżonek lub rodzice mogą zostać ranni lub zabici, a ty nie będziesz miał nic do powiedzenia w tej sprawie.

Już teraz Kanada oferuje eutanazję w przypadku różnych schorzeń i sytuacji, od długiej choroby COVID8 i choroby psychicznej 9 po utratę słuchu 10 i ubóstwo „uniemożliwiające godne życie „11. Jak zauważa Exposing the Darkness,12 „Po dwóch latach ludobójczej tyranii COVID, opartej na uzbrojeniu systemu zdrowia publicznego, spodziewano się rozmieszczenia uzbrojonej psychiatrii w celu zwalczania niezgody i eliminowania chorych psychicznie 'bezużytecznych zjadaczy’.”

Biorąc pod uwagę, że Psychology Today zasugerowała, że antyszczepionkowcy mogą mieć problem ze zdrowiem psychicznym, nie jest poza sferą możliwości wyobrażenie sobie dnia, w którym odmowa szczepionki COVID umieszcza cię na liście eutanazji. Na razie jest to podobno dobrowolne, ale wszyscy wiemy, jak śliski może być to teren, zwłaszcza gdy lekarze otrzymują wynagrodzenie za każdego pacjenta, którego wsadzą pod ziemię.

W co najmniej jednym przypadku członkowie rodziny stwierdzili, że podejrzewają, że pacjent mógł zostać przymuszony lub podstępnie nakłoniony do podpisania formularza eutanazji.13 W 2018 roku mężczyzna z Ontario, cierpiący na nieuleczalną chorobę neurologiczną, ujawnił nagrania audio personelu szpitalnego, który próbował nakłonić go do zgody na eutanazję, podczas gdy to, czego chciał, to wspomagana opieka domowa.14

Naucz się rozpoznawać miękki przymus

Od dziesięcioleci przyjmujemy technologie z nastawieniem na wygodę i/lub bezpieczeństwo. Zawsze w ten sposób nas wciągają. W ten sam sposób będą nas wabić do przyjęcia IoB, tożsamości cyfrowej i CBDC. Musimy stać się mądrzejsi w tej kwestii i zacząć myśleć długoterminowo, ponieważ ci, którzy chcą nas zniewolić, z pewnością to robią. Planują dziesiątki lat w przyszłość.

Marsz w kierunku CBDC w USA rozpoczął się w zeszłym tygodniu, gdy Centrum Innowacji Banku Rezerw Federalnych Nowego Jorku (NYIC) ogłosiło, że rozpocznie 12-tygodniowy pilotażowy projekt proof-of-concept dla cyfrowej waluty banku centralnego, czyli CBDC15. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że stracimy wszystko, dla czego warto żyć, jeśli będziemy podążać tą drogą bez zabezpieczeń prywatności i praw do osobistej autonomii. Nawet wtedy jest to ryzyko, ponieważ niewiele praw jest niezawodnych. Wystarczy spojrzeć, jak deptana jest Konstytucja Stanów Zjednoczonych, mimo że ma być nienaruszalna.

Dopóki utrzymuje się korupcyjny wpływ globalistów, możemy być pewni, że będą oni kontynuować swoje wysiłki w celu zhakowania naszych ciał i mózgów oraz wymyślania sposobów na wyeliminowanie tych, którzy się im sprzeciwiają.

Udostępnij

CYFROWA WALUTA BANKU CENTRALNEGO – JAK SCHWAB I HARARI ZHAKUJĄ ”LUDZKIE ZWIERZĘTA”

Globalna Świadomość24 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBYŁA AGENTKA FEMA UJAWNIA – NANOTECHNOLOGIA W $ZCZEPIONKACH I VIRUSIE SARS-CoV-2Następny artykułTAJEMNICE ADRNOCHROMU – ŚWIATOWE MONARCHIE I RÓD PRAWDZIWEGO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

COŚ NADCHODZI… MIKROIGŁOWA SZCZEPIONKA ”ZNAK” STWORZONA PRZEZ FUNDACJĘ GATESA POLSKA PODPISUJE TRAKTAT Z WEF ! 3 LATA WIĘZIENIA ZA OBRAZĘ PEDOFILÓW

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CYFROWA WALUTA BANKU CENTRALNEGO – JAK SCHWAB I HARARI ZHAKUJĄ ”LUDZKIE ZWIERZĘTA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?