Przekraczając Rubikon

”CO” MANIPULUJE LUDZKOŚCIĄ Z WYŻSZYCH POZIOMÓW I W JAKIM CELU ?

”CO” MANIPULUJE LUDZKOŚCIĄ Z WYŻSZYCH POZIOMÓW I W JAKIM CELU ?

Istnieje wiele pytań, które mamy na temat tego, co dzieje się za kulisami tego świata i dlaczego. Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że nie mamy odpowiedzi na wszystkie z nich i to jest w porządku. Jeśli jesteśmy mądrzy, rozumiemy to i koncentrujemy się na tym, co wiemy i czego możemy i musimy się teraz nauczyć. Musimy również zaakceptować fakt, że są pytania, na które nie jesteśmy jeszcze gotowi.

Dobrze jest mieć te pytania poza naszymi głowami, ale musimy być na tyle mądrzy, aby zrozumieć, że nie możemy teraz znaleźć odpowiedzi i nie powinniśmy się z tego powodu poddawać. Dostępne są nieskończone poziomy wiedzy i musimy iść krok po kroku i słuchać naszego „wewnętrznego głosu” (lub intuicji, jeśli wolisz), aby uczyć się na wyższym poziomie.

Albo jak ktoś powiedział:

„Jeśli wierzysz tylko w to, co widzisz, uwierzysz tylko w to, co ci pokazano”.

Oto niektóre z najczęstszych pytań:

„Jeśli to prawda, że ​​jesteśmy manipulowani przez organizację, którą nazywamy Illuminati , i że ta sama organizacja chce przejąć świat i stworzyć społeczeństwo niewolników, co ich motywuje?

Jak mogli być tak wytrwali i oddani tej sprawie przez tyle pokoleń, skoro żadna z tych osób nie zobaczy końcowego rezultatu przed śmiercią? Dlaczego dominacja nad światem jest dla nich tak ważna?”

Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, musimy poszerzać naszą wiedzę i sposób myślenia.

Jeśli nie będziemy myśleć nieszablonowo, nigdy nie zrozumiemy, co sprawia, że ​​ci ludzie żyją. Normalnemu człowiekowi trudno jest zrozumieć, jak ktoś może pracować tak ciężko przez całe życie dla czegoś tak złego, a potem po prostu umrzeć, nawet nie widząc efektu końcowego i nie będąc tego częścią.

Weźmy na przykład Henry’ego Kissingera i George’a HW Busha : obaj są po osiemdziesiątce, kiedy to piszę, i nie będą długo żyć.

To samo dotyczy Davida Rockefellera i wielu innych pokoleń przed nimi. Rzadko przechodzą na emeryturę, mimo że mają wszystkie pieniądze świata; wydaje się obsesją

Umierają, wciąż niestrudzenie pracując, aby osiągnąć ten konkretny cel, jakim jest zdominowanie nas wszystkich.

Dlaczego tak bardzo różnią się od reszty z nas? Więc o co chodzi? Pomyśl o tym.

Jeśli ci ludzie myślą tak inaczej i wydają się tak OBCY od reszty z nas, czy to czyni ich… OBCYMI?

W dzisiejszych czasach wielu ludzi nie ma problemu ze zrozumieniem, że istnieje rząd cieni pociągający za sznurki, ale kiedy pójdziemy o krok dalej i zadamy sobie pytanie, kto jest odpowiedzialny za rząd cieni, ludzie stają się bardzo uparci, a nawet walczą ze sobą, nazywając się różnymi wyzwiskami i oskarżając się nawzajem o bycie agentami CIA lub Mossadu działającymi pod przykrywką.

Bez względu na to, jak dobre wskazówki badacz może mieć dla swoich teorii dotyczących tego, kto stoi za Nowym Porządkiem Świata , te „odpowiedzi” tylko rodzą więcej pytań.

Nie ma znaczenia, czy obwiniamy Żydów, jezuitów, syjonistów, międzynarodowych bankierów czy szatana. Każde wyjaśnienie pozostawia nas z zagadką, w której elementy nie wydają się idealnie pasować, chyba że ich do tego zmusimy, czego nie powinniśmy. Wygląda więc na to, że czegoś brakuje.

Powodem, dla którego wydaje się, że czegoś brakuje, jest fakt, że większość badaczy nie wykryła prawdziwego źródła!

Być może powodem tego jest to, że prawda jest tak przytłaczająca, że ​​czasami nawet najbardziej upartemu badaczowi trudno jest się z nią zmierzyć. O wiele wygodniej jest obwiniać coś, co jest ogólnie akceptowane, coś, co ludzie przynajmniej wierzą, że istnieje.

Oto brakujący element wielkiej układanki, który naprawdę pasuje: powodem, dla którego Illuminati mają taką obsesję na punkcie władzy i mają tak odmienny sposób myślenia, jest to, że po prostu nie pochodzą z tej planety!

Dla tych z was, którzy śledzili to, co opublikowaliśmy, to naprawdę nie jest zaskoczeniem, ale dla tych z was, którzy są nowi w tej informacji, prosimy o cierpliwość, zanim dziecko zostanie wylane (wraz z kąpielą ). A dla tych, którzy już wiedzą lub podejrzewają, że tak jest, proszę mimo to czytać dalej.

Być może niektóre z nich będą dla ciebie nowe lub przynajmniej pomogą ci połączyć kropki.

Religia jako broń

Są dobrzy badacze, z którymi korespondowałem, którzy doszli do wniosku, że Żydzi są prawdziwą siłą stojącą za Nowym Porządkiem Świata i szczytem Piramidy Iluminatów.

Mówią, że Talmud, który jest żydowski, jest książką, którą stosują w praktyce na reszcie z nas. A tajne stowarzyszenia, które emanują czarną magią, to nic innego jak potężne tajne organizacje , które praktykują żydowską Kabałę. Kiedy połączysz kropki i uprościsz rzeczy, Nowy Porządek Świata zdecydowanie wydaje się być żydowskim spiskiem. Niektórzy badacze poprzestają na tym, obwiniając za to wszystko Żydów, nie widząc ograniczeń własnego myślenia. Kiedy pytam ich, kto ich zdaniem pociąga za sznurki dla Żydów, czasami denerwują się, mówiąc, że czas się obudzić, bo Żydzi to TI. Otóż ​​to!.

Zgadzam się, że większość czołowych Illuminati to Żydzi lub quasi-żydowskie pochodzenie, i że podążają oni za Talmudem w swoim dążeniu do zdominowania nie-Żydów i kontrolowania świata, i że Kabała JEST wielką sprawą w tajnych stowarzyszeniach. Jednak wielu (ale nie wszyscy, jak zobaczymy) talmudycznych (mozaikowych) Żydów jest ludźmi, tak jak ty i ja, aczkolwiek skorumpowanymi i poddanymi praniu mózgu, by wierzyć, że mają boskie prawo do rządzenia resztą z nas, ponieważ oni tak jest napisane w ich pismach religijnych.

Ale przede wszystkim

 • Kto im dał religię?
 • A kto pierwotnie stworzył zorganizowaną religię?
 • Czyż religia nie była wspaniałym narzędziem dzielenia i rządzenia przez całą historię?

Bez tych wszystkich walczących ze sobą grup religijnych iluminaci nigdy nie byliby w stanie zajść tak daleko.

Ludzie trzymający się dogmatów są wysoce zmanipulowani i mogą być niezwykle niebezpieczni.

Nie ma znaczenia, czy tak jest

 • dogmat żydowski
 • dogmat chrześcijański
 • filozofia wschodnia
 • nowy wiek,

…lub cokolwiek. Wszyscy są jednakowo ograniczonymi, potencjalnie niebezpiecznymi ludźmi.

Ale musimy pamiętać, że te grupy, walczące ze sobą, zostały zmanipulowane, aby to zrobić z powodu ich systemu wierzeń, który również był przywoływany poprzez manipulację, przenoszoną z ojca na syna, z pokolenia na pokolenie.

Odejmij im dogmaty, a staną się tak samo „normalni”, jak ci, którzy nie mają na ich punkcie obsesji.

Oznacza to, że ludzie trzymający się dogmatów religijnych, niezależnie od tego, czy są Żydami, czy kimkolwiek, są ofiarami, a nie prawdziwą przyczyną. Prawdziwa przyczyna musi leżeć PONAD dogmatem, aby dogmat mógł zostać wykorzystany do stworzenia pożądanych skutków w celu osiągnięcia określonych celów.

Istnieją wskaźniki w tym spisku, które wskazują kierunek interwencji obcych.

Czym dokładnie są OBCY, omówimy w kolejnych rozdziałach.
 

Mentalność Roju a Myśl Indywidualna


Różnica między twardymi kontrolerami Illuminati a tobą i mną polega na tym, że my jesteśmy zdolni do indywidualnego myślenia, podczas gdy oni myślą kolektywnie, co nazywamy „ mentalnością ula ”.

Kolektyw opiera się na przekonaniu, zbiorze zasad i autorytecie. Kładzie nacisk na absolutną wierność idei lub ideałowi. Wynika to nie tylko z wychowania tych ludzi, ale także z ich kodu genetycznego. Dlatego zachowują się tak, jak się zachowują. To jest zarówno jego siła, jak i słabość.

Mają wielką siłę w sferze mentalnej, ponieważ ich umysły są zjednoczone. Ale są słabi, bo nie potrafią samodzielnie myśleć. Mężczyzna lub kobieta o indywidualnej Wiedzy byłby dla nich niezrozumiały.

„Kolektywy” to dobre słowo, ponieważ są to kolektywy różnych ras i narodowości. Kolektywy to nie rasa. Dlatego słyszymy o różnych rodzajach kosmitów widzianych na Ziemi w tym samym czasie i mających ten sam cel.

Nie należą do tej samej rasy, ale do tego samego Kolektywu i dlatego pracują razem w hierarchii, aby osiągnąć ten sam cel.

Pierwszy obszar aktywności


Wygląda na to, że przybysze z kosmosu na Ziemi są zaangażowani w pewne fundamentalne działania w celu zdobycia wpływów tutaj na naszej planecie.

Pierwszym obszarem działania było zajmowanie pozycji władzy i autorytetu wszędzie tam, gdzie mogą coś zmienić. Dokonano tego bezpośrednio i pośrednio, albo przez bezpośrednie uzyskanie określonej pozycji, albo przez staranny wybór pewnych osób, które mają zostać tam umieszczone, aby służyły twojemu planowi.

Zanim wyjaśnię, co rozumiem przez „bezpośrednio” i „pośrednio”, musimy wiedzieć, kim są ci kosmici. Możesz zapytać, jak istota, która wydaje się być zupełnie inna niż my, może siedzieć w biznesie lub polityce i pozostać niezauważona.

W końcu niektórzy z tych kosmitów mają podobno postać gadów, a większość ludzi również słyszała o małych Szarakach.

Chociaż jestem pewien, że obce rasy istnieją na innych planetach , naprawdę wierzę, że rasy, o których tutaj mówimy, które tworzą hierarchię Illuminati, są międzywymiarowe. Istnieją na innej długości fali niż nasza.

David Icke , znany autor, badacz i mówca, znakomicie opisał to w jednej ze swoich książek [„Children of the Matrix”, 2001].

Powiedział, że różne istniejące wymiary można porównać przy różnych częstotliwościach radiowych. Wszystkie istnieją, ale nie można nastroić ich wszystkich w tym samym czasie w tym samym radiu. W danej chwili można dostroić tylko jedną stację radiową (częstotliwość). Nie oznacza to, że inne kanały nie istnieją tylko dlatego, że ich nie słychać. To samo dotyczy wymiarów.

Żyjemy w tym, co jest powszechnie akceptowane jako trzeci wymiar, a istoty, które są tutaj, aby nas kontrolować, prawdopodobnie pochodzą z bliskiego nam wymiaru, takiego jak niższy czwarty wymiar. Mają zdolność dostrajania się do naszej częstotliwości i przyjmowania fizycznej postaci; stąd wszystkie obserwacje, zarówno UFO, jak i fizycznych kosmitów.

Ponieważ jednak w zasadzie nie działają na naszej częstotliwości, niekoniecznie muszą też przybierać formę fizyczną. Wszystko, co muszą zrobić, to wibrować z nieco inną częstotliwością, abyśmy ich nie widzieli. Nie ma w tym nic dziwnego: to po prostu energia, która jest surowcem wszelkiego życia.

Wibrując na nieco innych falach mogą „opętać” ludzi, którzy są dla nich dostępni dla ich pragnienia pieniędzy i władzy, i wykorzystywać ich .

Tak więc mamy „zmiennokształtnych gadów” w

 • rządy
 • biznes
 • Ławka
 • Pokaż biz
 • religia itp

„Zmiennokształtny” to po prostu opętany człowiek.

Czasami żywiciel gadzi nie jest w stanie utrzymać swojej częstotliwości w stanie nienaruszonym i dlatego zdarza się, że atrament przechodzi przez jedną stronę i przenosi się na następną, a pasożyt staje się całkowicie lub częściowo widoczny w swojej prawdziwej postaci.

Innym razem pojawiają się tutaj w swojej prawdziwej postaci, a ludzie czasami je widzą i zgłaszają. Posiadając ludzi, mogą osiągnąć swoje cele, którymi jest przejęcie kontroli nad Ludzkością dla własnych wspólnych celów.

Reptilianie i ich sprzymierzeńcy mają tę kolektywną mentalność roju jako fundamentalną część ich genetyki i istoty. Są rasą wojowników i są tutaj, aby podbijać. Ich mentalność roju jest całkowicie skupiona na przetrwaniu w najbardziej ekstremalnej formie: Kolektyw musi przetrwać za wszelką cenę!

Sprawia wrażenie, jakby myśleli, że muszą kontrolować cały Wszechświat, aby zapewnić sobie przetrwanie. Stąd obsesja na punkcie pieniędzy i władzy. Jest to prawdopodobnie główna cecha wymiaru, z którego pochodzą.

Być może to oni są odpowiedzialni za niższy czwarty wymiar , a teraz rozszerzają się jak Siła Inwazji, którą są, nigdy nie przestając podbijać, ponieważ taka jest ich natura. Wiedzą, że ludzie nie wyglądają jak oni i dlatego muszą nami manipulować. Wybrali łatwe cele tutaj na Ziemi dawno temu i przekonali tych ludzi, aby myśleli, że są wyjątkowi i należą do wyższej klasy niż reszta Ludzkości (jak to ma miejsce w przypadku Żydów) i wmówili im, że muszą być ich emisariuszami na Ziemi rządzić resztą z nas, przedstawiając się im jako istoty z niższej kasty.

Reptilianie wybrali kilku kluczowych ludzi spośród nas tysiące lat temu, aby stali u władzy. Obiecywali im bogactwo i sławę, życie wieczne (wierzą w reinkarnację) i wszystko, czego potrzebowali, jeśli zgodzili się podążać za ich planem.

Ci, którzy się zgodzili, szybko zostali opętani i „pojmani”, a ich ciała „przyjęto” i wykorzystano do celów operacyjnych tutaj na Ziemi. Ci „wybrani ludzie” („naród wybrany”) następnie kontynuowali przestrzeganie Agendy na zasadzie pokoleń i robili to od czasów starożytnych.

Ale to nie wszystko. Oto najbardziej niesamowita rzecz dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Rasa ludzka została stworzona „na jego obraz” przez tych, których starożytni Sumerowie nazywali Anunnaki , „ci, którzy przybyli z nieba”.

Poprzez manipulację genetyczną stworzyli nas jako rasę niewolników w innym czasie, aby wykorzystać nas jako robotników eksploatujących zasoby tej planety.

Mściwy i krwiożerczy bóg opisany w Starym Testamencie nie jest Bogiem , ale jednym z prowodyrów Anunnaki. Ta historia została spisana co najmniej pięć lub sześć tysięcy lat temu na sumeryjskich kamiennych tablicach i jest również opisana w księgach Wed, które pochodzą sprzed Biblii. Wydaje się, że w czasie Potopu większość Anunnaki opuściła Ziemię wraz z prawie wymarłą Ludzkością.
Dlaczego odeszli? Wydaje się, że nikt nie wie na pewno, chyba że był to czas, kiedy zamanifestowała się Siła Inwazji z Czwartego Wymiaru.

Czy zmusili Anunnaki do wyjazdu w pośpiechu, aby mieć Ziemię dla siebie? To może być.

Niektórzy badacze uważają, że Anunnaki są odpowiednikami gadów, ale wydaje mi się, że są to dwie różne rasy.

Wygląda na to, że Anunnaki pochodzili z tego Wszechświata i tego Trzeciego Wymiaru, podczas gdy Reptilianie i Szarzy byli międzywymiarowi. Dlatego uważam, że Anunnaki zostali wypędzeni z Ziemi siłą.

Również starożytne pisma mówią, że człowiek został stworzony „na ich obraz”, co nie ma sensu, jeśli zostaliśmy stworzeni przez Reptilian.

Więc to, co dokładnie się tutaj wydarzyło, jest otwarte na spekulacje, ale myślę, że w pewnym momencie istoty międzywymiarowe przejęły tutaj władzę i wybrały najpotężniejsze ludzkie rody na Ziemi i powierzyły im władzę, jak opisaliśmy. Posiadali je, a także krzyżowali się z nimi, aby stworzyć rasę hybrydową , aby odtąd zapewnić lojalność swoim Panom.

Ludzie u władzy, którzy pracują na rzecz światowej dyktatury, działają w ten sposób albo z przekonania (poprzez swoje rody), albo dlatego, że „zaprzedali swoje dusze diabłu” (co jest, o ile widzę, niczym więcej niż sprzedaż własnych dusz Starożytnemu Wężowi, rasie Reptilian).

W zamian obiecuje im wszystko, czego pragną w tym życiu na Ziemi.

Dla niektórych ludzi bardzo kuszące jest zagwarantowanie dużej ilości pieniędzy, bezpieczeństwa i wszystkiego, czego zapragniesz, w zamian za potajemne zdradzenie Ludzkości.

Czasami ci zdrajcy, którymi mogą być bankierzy, politycy, aktorzy, muzycy, biznesmeni lub kimkolwiek, „budzą się” w późniejszym życiu i zdają sobie sprawę z tego, co zrobili i chcą się wydostać, tylko po to, by odkryć, że nie mogą. Kiedy już „sprzedałeś swoją duszę”, jesteś przez nich opętany.

Nie pozwolą ci wrócić z powodu przysięgi, którą złożyłeś. Jeśli spróbujesz, zagrożą, że cię zabiją lub gorzej, a jeśli nie potraktujesz tego poważnie, zrobią z ciebie „okropny przykład”. To jest powód, dla którego można zobaczyć niektórych muzyków na stałych corocznych trasach koncertowych, mimo że są starzy i powinni przejść na emeryturę.

Po prostu nie wolno im tego robić, dopóki potrzebują ich wyżsi Illuminati (Reptilianie).

Jest to również powód, dla którego niektórzy ludzie pracują dzień i noc w polityce i biznesie aż do śmierci, zamiast przejść na emeryturę i cieszyć się bogactwem. Dla mnie to brzmi jak piekło. Masz tyle pieniędzy i władzy, ale nie możesz się nimi cieszyć, bo musisz pracować dwadzieścia cztery godziny na dobę, żeby zdradzić bliźniego, albo cię zabiją.

Niektórzy ludzie najwyraźniej w pewnym momencie swojego życia wybrali śmierć zamiast uległości, ale większość po prostu idzie dalej, bojąc się śmierci.

Wróćmy więc do pierwszego obszaru działania. Teraz wiemy, dlaczego ta rasa gadów i ich sojusznicy chcą mieć Światowy Rząd; rozumiemy, co nimi kieruje i dlaczego tak bardzo różnią się od nas, ludzi.

Jego celem nie jest zniszczenie naszego świata (chociaż naturą jego istnienia jest podbijanie wszelkimi środkami, więc jeśli po drodze coś zostanie zniszczone, jest to usprawiedliwione), ani nawet bezpośrednie zabicie nas; chcą zatrzymać około 500 milionów z nas jako swoich niewolników (jak miło z ich strony!), podczas gdy reszta populacji musi odejść . Sześć miliardów ludzi to zbyt wielu, by ich kontrolować… Zostanie to osiągnięte poprzez wywołanie nowych wojen i konfliktów, nowych wojen domowych, zwiększenie głodu i stworzenie nowych zabójczych wirusów i chorób, tak jak to miało miejsce w przypadku AIDS i EBOLI, tylko teraz znacznie bardziej śmiercionośnych.

Najeźdźcy mają teraz sposób na kontrolowanie pogody, aw niedalekiej przyszłości rozpętają gigantyczne huragany, wywołają powodzie, trzęsienia ziemi i tornada o takiej sile, że ziemia i woda przesuną się, a miliony ludzi zginą.

Wierzą, że w ten sposób Ludzkość nawet nie zauważy, że jest manipulowana, aby pomóc w stworzeniu własnego zniszczenia, a kiedy nadejdzie właściwy czas, Siły Inwazji zasugerują, że nadszedł czas, aby ustanowić Rząd Światowy, aby zakończyć katastrofę.

W tym momencie ludzie będą tak wyczerpani po toczeniu wojny za wojną i patrzeniu, jak ukochani umierają z powodu chorób, głodu lub „naturalnych” katastrof, że będą gotowi zaakceptować prawie wszystko.

Światowy Rząd będzie wydawał się snem. Światowy dyrektor generalny, zwykle nazywany Antychrystem , przejmie kontrolę nad ludzkością i zaoferuje globalny pokój, koniec wszelkiego głodu i koniec wojen.

Zostanie to bardzo sprytnie zrobione, ale w rzeczywistości, kiedy ustanowiony zostanie Rząd Światowy, wolności ludzi będą odbierane jeden po drugim – na znacznie większą skalę niż obecnie – aż reszta ludzkości będzie żyła w państwie policyjnym . globalny , porównywalny z dzisiejszymi Chinami, ale z jeszcze ściślejszą kontrolą. Ważne, że utrzymują nas w ciągłym strachu i przerażeniu. Tym się żywią . Możesz łatwo kontrolować ludzi, którzy się boją, ale nie wolnomyślicieli. Jak dotąd Illuminati nie kontrolują wszystkiego na tej planecie, ale szybko tam docierają.

Fałszują wybory, wybierając własnych kandydatów spośród wszystkich znaczących partii politycznych i przejęli najbardziej wpływowy biznes, edukację, rozrywkę i politykę. W polityce NIE WSZYSCY politycy są skorumpowani, ale ich liczba rośnie.

Reptilianie rozumieją hierarchię władzy, ponieważ sami nią żyją, mając własny łańcuch dowodzenia. Ten hierarchiczny system (Struktura Piramidy) przywieźli ze sobą, aby wprowadzić go w życie tutaj na Ziemi i zrobili to z wielkim sukcesem.

Są wysoce zorganizowani i bardzo skoncentrowani na swoich wysiłkach, a idea posiadania kultur pełnych wolnomyślących jednostek jest im niezmiernie obca. Nie rozumieją wolności jednostki tak jak my i zdecydowanie na nią nie pozwolą, ponieważ to mija się z ich celem.

Wierzą, że Ludzkość jest chaotyczna i nieokiełznana, i czują, że wprowadzają porządek w sytuację, której nie mogą zrozumieć. Wolność indywidualna jest im nieznana; postrzegają to jako słabość i nie dostrzegają jej wartości.

Drugi obszar działania


Drugą drogą działania, być może najtrudniejszą do rozważenia, jest manipulacja religijnymi wartościami i impulsami.

W rezultacie to, co chcą ustanowić na świecie, nie będzie miało szacunku dla tej wolności. Goście rozumieją, że największe możliwości Ludzkości reprezentują również jej największą słabość. Ludzka tęsknota za indywidualnym odkupieniem jest jednym z największych atutów, jakie rodzina ludzka ma do zaoferowania. Ale to też nasza słabość. I to właśnie te impulsy i te wartości są wykorzystywane.

Różne grupy Gości ustanowiły się jako duchowi agenci, ponieważ wiedzą, jak mówić w Królestwie Mentalnym.

Potrafią komunikować się bezpośrednio z ludźmi, a niestety – ponieważ na świecie jest bardzo mało ludzi, którzy potrafią odróżnić głos duchowy od głosu Wizytatorów – sytuacja staje się bardzo trudna i zagmatwana.

Dlatego drugim obszarem działania jest zdobywanie lojalności ludzi poprzez ich religijne i duchowe motywacje . W rzeczywistości można to zrobić bardzo łatwo, ponieważ Ludzkość nie jest jeszcze silna ani rozwinięta w Królestwie Mentalnym. Ludziom trudno jest rozpoznać, skąd pochodzą te impulsy.

Wiele osób chce zgłosić się na ochotnika do czegoś, co ich zdaniem ma większy głos i moc.

Istoty międzywymiarowe mogą wyświetlać obrazy – obrazy naszych świętych, naszych nauczycieli, aniołów (z których wszystkie zostały stworzone przez Anunnaki w jednym czasie, aby mogli nami manipulować. Reptilianie podjęli dopiero tam, gdzie Anunnaki przerwali) – obrazy, które są drogie i święte w naszym świecie.

Kultywowali tę umiejętność przez wiele, wiele stuleci, próbując wpływać na innych, ucząc się sposobów perswazji. Uważają nas za prymitywnych, jak bydło, i dlatego czują, że mogą wywierać na was ten wpływ i wykorzystywać te metody jako swoje prawo.

Zawsze podejmuje się próby nawiązania kontaktu z tymi osobami, które są uważane za wrażliwe, otwarte i naturalnie skłonne do współpracy. Wielu ludzi jest wybieranych, ale tylko nieliczni zostaną wybrani na podstawie tych szczególnych cech.

Reptilianie starają się zdobyć lojalność tych jednostek, zdobyć ich zaufanie i oddanie, mówiąc odbiorcom, że Goście są tutaj, aby podnieść ludzkość duchowo , dać im nową nadzieję, nowe błogosławieństwa i nową moc: w efekcie obiecują rzeczy, które ludzie bardzo chcę, ale jeszcze nie znalazłem.

Tutaj mamy guru New Age , przywódców sekt i arcykapłanów w różnych zorganizowanych religiach. Wysiłek polega na spacyfikowaniu i ponownej edukacji ludzi poprzez duchową perswazję.

Ten „Program Pacyfikacyjny” jest używany w różny sposób w przypadku różnych grup religijnych, w zależności od ich ideałów i temperamentu. Zawsze koncentruje się na osobach wrażliwych . Oczekuje się tutaj, że ludzie stracą poczucie rozeznania i całkowicie zaufają wyższej mocy, którą według nich otrzymują od Najeźdźców.

Kiedy ta lojalność zostanie ustalona, ​​ludziom coraz trudniej jest odróżnić to, co sami wiedzą, od tego, co im się mówi. Jest to bardzo subtelna, ale bardzo wszechobecna forma perswazji i manipulacji.

Dlatego, na przykład, kiedy ludzie opuszczają sektę religijną, bardzo trudno jest ponownie włączyć ich do starego społeczeństwa, które pozostawili po przystąpieniu do sekty.

Podczas manipulacji przez przywódców kultu, ofiary poddawane są praniu mózgu, aby stworzyć dla nich zupełnie nową rzeczywistość, znacznie różniącą się od tego, co reszta populacji określiłaby jako „normalną”. Powrót do tej „normalności” jest bardzo trudnym przejściem, pozostawiając ofiarę sekty znacznie bardziej samą ze swoimi myślami i walką.

Wielu z tych ludzi nie może sobie z tym poradzić i ląduje na kozetce psychiatry, przez którego mogą zostać odurzani, aby „uśmierzyć ból”, a niektórzy mogą nawet popełnić samobójstwo.

Trzeci obszar działania

Trzeci obszar działania to zinstytucjonalizowanie obecności Najeźdźców na świecie i przyzwyczajenie ludzi do tej obecności.

Chcą, aby Ludzkość zaaklimatyzowała się do tej wielkiej zmiany, która zachodzi pośród nas, aby przyzwyczaić nas do ich fizycznej obecności i ich wpływu na nasze własne Środowisko Umysłowe.

Aby temu służyć, będą tworzyć i tworzą placówki tutaj, choć nie w zasięgu wzroku.

Instytucje te będą ukryte, ale będą bardzo potężne, aby wpływać na populacje ludzkie, które są im bliskie. Najeźdźcy dołożą wszelkich starań i poświęcą dużo czasu, aby upewnić się, że te placówki są skuteczne i że wystarczająca liczba ludzi jest im lojalna. To właśnie ci ludzie będą chronić i strzec waszej obecności.

Czwarty obszar działania


Wreszcie, mamy czwarty obszar, w którym siła inwazyjna stara się osiedlić, a mianowicie poprzez krzyżowanie się, o czym wspominaliśmy wcześniej.

Nie mogą żyć komfortowo w naszym środowisku. Potrzebują naszej odporności fizycznej. Potrzebują naszego naturalnego pokrewieństwa ze światem, a być może przede wszystkim potrzebują naszych zdolności reprodukcyjnych, aby ustanowić swoje nowe Imperium Międzywymiarowe . Chcą też nawiązać z nami więź, ponieważ rozumieją, że tworzy to lojalność.

To niejako ugruntowuje ich obecność tutaj, ponieważ potomstwo takiego programu będzie miało krewnych na świecie, a także będzie lojalne wobec Przybyszów.

Goście nie są tutaj po to, aby odbierać nam zdolności reprodukcyjne. Są tutaj, aby się osiedlić, głównie poprzez krzyżowanie się z ludźmi, którzy ich zdaniem mają najsilniejsze geny i najlepsze zdolności, by im służyć.

Chcą , aby Ludzkość w nich wierzyła i im służyła; w ten sposób znacznie łatwiej będzie nas kontrolować. Chcą, aby ludzkość dla nich pracowała. Wszystko obiecują, wszystko oferują i zrobią wszystko, aby ten cel osiągnąć.

Ale nawet jeśli twoja perswazja jest świetna, twoje liczby są małe (1%?) .

Ale jego wpływy rosną, a jego program hodowlany, realizowany od kilku pokoleń, w końcu przyniesie efekty. Będą istoty ludzkie o najwyższej inteligencji, ale nie reprezentują one rodziny ludzkiej.

Takie rzeczy są możliwe, a przerażające eksperymenty odbywają się dzisiaj na Ziemi w bazach wojskowych i podziemnych obiektach, aby stworzyć idealną hybrydę między obcym a człowiekiem. Istnieje również kilka raportów od ludzi, którzy mieli bezpośrednie doświadczenie z Illuminati, którzy obecnie ciężko pracują nad stworzeniem idealnej rasy niewolników na przyszłość.

To oni zadecydują, jak będą wyglądać nasze przyszłe ciała i jak będą funkcjonowały. Inteligencja zdecydowanie nie jest czymś, co chcą, abyśmy już mieli…

Krótko mówiąc: ich ostatecznym celem jest Światowy Rząd, globalna dyktatura, w której są królami i władcami. Osiedlą się i zostawią emisariuszy tutaj na Ziemi, którzy będą nas pilnować za pośrednictwem Światowego Rządu, aby upewnić się, że pozostaniemy w zgodzie.

Kiedy to zostanie w pełni przeprowadzone i Misja zostanie zakończona, mogę sobie wyobrazić, że skupią się na innych światach, które mogą podbić w podobny sposób…

Co można zrobić?

Mamy wspaniałe dary duchowe, które umożliwiają nam jasne widzenie i poznanie. Te dary są teraz potrzebne.

Muszą być swobodnie rozpoznawane, wykorzystywane i udostępniane. To nie zależy tylko od wielkiego nauczyciela lub wielkiego przywódcy w naszym świecie, aby to zrobić. Musi być teraz kultywowana przez znacznie więcej osób. Sytuacja niesie ze sobą potrzebę, a jeśli ta potrzeba może zostać zaspokojona, niesie ze sobą wielką szansę.

Obecność obcych na świecie rośnie. Rośnie każdego dnia, każdego roku. O wiele więcej ludzi ulega jej perswazji, tracąc zdolność poznania, popadając w zakłopotanie i rozproszenie, wierząc w rzeczy, które mogą ich tylko osłabić i uczynić bezsilnymi wobec tych, którzy chcieliby ich użyć do własnych celów.

Będzie to wymagało wielkiej trzeźwości i obiektywizmu, aby przejrzeć te oszustwa i trudności. Jednak ludzie będą musieli to zrobić, jeśli ludzkość jako całość ma pomyślnie przejść do wyższej gęstości i zachować swoją wolność i samostanowienie. Czy to oznacza inwazję na nasz świat? Odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”, inwazja najbardziej subtelnego rodzaju.

Jeśli potrafimy przyjąć te myśli i poważnie je rozważyć, będziemy w stanie sami zobaczyć te rzeczy. Dowody tej inwazji są wszędzie. Widzimy, jak nad ludzkimi możliwościami stoi pragnienie szczęścia, pokoju i bezpieczeństwa; jak wizja i zdolność poznania ludzi są ograniczane przez wpływy nawet w ich własnych kulturach.

Jak więc możemy pokonać takie moce? Mówiłem to już wcześniej i powtórzę jeszcze raz: to jest walka duchowa, a nie fizyczna!

Chociaż Najeźdźcy i ich służebna ludzka armia są głęboko zaangażowani w tworzenie i podtrzymywanie wojny tam, gdzie to możliwe, jest to nadal drugorzędne. Nie możemy skutecznie z nimi walczyć na poziomie fizycznym; Nie widzę, żeby to się działo.

Musimy ewoluować duchowo , pozbyć się lęków i przerażenia i wznieść się ponad powierzchnię ogarniającego nas oceanu, w którym powoli toniemy. Jeśli uda nam się popłynąć trochę wyżej, wypłyniemy na powierzchnię i tam spotka nas nowa rzeczywistość, na nowym, wyższym poziomie duchowym. Dla tych, którzy nie mogą tego pojąć i myślą, że to tylko magiczna sztuczka New Age , pomyślcie jeszcze raz.

Aby zrozumieć, jak to działa, musisz zrozumieć energię . Wszystko w tym wszechświecie wibruje i wibruje z różnymi prędkościami. Możemy postrzegać tylko ludzi i rzeczy, które wibrują z prędkością podobną do naszej.

Istnieje zakres, który jest dla nas dostrzegalny, ale poza tym zakresem jest nieznane i niewidzialne.

Powodem, dla którego wibrujemy z określoną prędkością, jest to, że w tej ramie jest coś, co trzyma nas w pułapce, jak ćma przyciągana do światła. Jesteśmy przekonywani, karmieni strachem i przerażeniem i trzymani w niewidzialnych łańcuchach.

Jednak te ciągi są tam tylko dlatego , że im na to pozwalamy .

Dlatego jedynym wyjściem z tej pułapki i jedynym sposobem na przerwanie łańcucha jest uświadomienie sobie , co się dzieje , abyśmy wiedzieli, z czym mamy do czynienia. Więc musimy przestać się bać. Wszyscy jesteśmy nieśmiertelnymi duszami i nie mogą nas zabić – tylko nasze ciała.

Musimy zacząć od pozbycia się dogmatów, kontroli umysłu, odziedziczonych wzorców, zasad i przepisów i ponownie zacząć swobodnie i niezależnie myśleć. Bądź odważny i stań w obronie tego, co uważasz za słuszne. Nie uzależniajcie się od aprobaty mas.

Jak powiedział kiedyś słynny pisarz Mark Twain :

„Za każdym razem, gdy okaże się, że jesteś po stronie większości, nadszedł czas, aby to naprawić”.

Na początku może to być samotna i trudna droga, ale z czasem ludzie zaczną patrzeć na ciebie nowymi oczami i na początku podświadomie zrozumieją, że jest w tobie coś wyjątkowego, coś, czego nie mogą dotknąć ale instynktownie wiedzą, że to dobra rzecz.

Będziesz miał wpływ na więcej ludzi, niż myślisz, nawet jeśli początkowo może się to nie wydawać. Później jednak ludzie będą mu najpierw zazdrościć odwagi, a potem się do niej przystosować i pójść za jego przykładem, bo widzą, że nic groźnego się nie dzieje.

Jeśli jesteś na wystarczająco wysokim poziomie duchowym, aby to zrozumieć i zobaczyć, jak to działa, jest to twoim obowiązkiem i jedyną szansą jako istoty ludzkiej, aby zacząć stawać się dobrym przykładem. Nie jesteś sam; coraz więcej ludzi zaczyna się budzić i łamać zaklęcie. Najeźdźcy wiedzą o tym i są zdesperowani.

Widać to, bo popełniają coraz więcej błędów. Jestem przekonany, że nie spodziewali się, że tak wielu z nas będzie tak odpornych na ich kontrolę umysłu i perswazję.

To ich przeraża i boją się , że stracą kontrolę, a tego właśnie chcemy.

Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy zaczęli badać własną duchowość. To nasza jedyna szansa, chyba że chcemy być zniewoleni. Po wszczepieniu mikroczipu nie ma nadziei, że dostaniemy drugą szansę.

Z chipem mają nas!

Nie tylko nasze fizyczne ciała, ale także będą miały nasze dusze, a tego musimy za wszelką cenę unikać.

Udostępnij

”CO” MANIPULUJE LUDZKOŚCIĄ Z WYŻSZYCH POZIOMÓW I W JAKIM CELU ?

Globalna Świadomość25 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE ADRNOCHROMU – ŚWIATOWE MONARCHIE I RÓD PRAWDZIWEGO DRACULINastępny artykułCO ŁĄCZY CHEMTRAILS I PROJEKT HAARP ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”CO” MANIPULUJE LUDZKOŚCIĄ Z WYŻSZYCH POZIOMÓW I W JAKIM CELU ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?