AGENDA 2030

BYŁA AGENTKA FEMA UJAWNIA – NANOTECHNOLOGIA W $ZCZEPIONKACH I VIRUSIE SARS-CoV-2

BYŁA AGENTKA FEMA UJAWNIA – NANOTECHNOLOGIA W $ZCZEPIONKACH I VIRUSIE SARS-CoV-2

„Narracja, że nowy „dziki typ” wirusa SARS-CoV-2 lub mRNA ingeruje w komórki, aby biologicznie produkować białka kolców, powodując zapalenie i chorobę, jest mylącą i fałszywą strategią informacyjną, która doprowadziła do choroby, niepełnosprawności i śmierci milionów dorosłych i dzieci na całym świecie.

Obywatele świata zostali wmanewrowani w przekonanie, że wirus SARS-CoV-2 jest wysoce zakaźny i wytwarza wysoce śmiertelne „białka kolców”. Ta zwodnicza narracja była niezbędna do wywołania strachu i ślepego zaufania, które byłyby wymagane do skutecznego rozpoczęcia wojny COVID-19 przeciwko ludzkości, w tym akceptacji na całym świecie śmiertelnych zastrzyków broni biologicznej COVID-19.

W kategoriach wojskowych narracja o wirusie SARS-CoV-2 i „białku kolca” to operacja psychologiczna. Jeszcze bardziej mylące niż fałszywa narracja o SARS-CoV-2 są fałszywe twierdzenia, które pojawiły się na temat białek kolcowych. „Białka kolców” SARS-CoV-2 nie są biologicznymi białkami wytwarzanymi przez komórki ludzkiego organizmu.

„Białka kolców” SARS-CoV-2 to inteligentne magnetyczne hydrożele zamknięte w nanocząstkach lipidowych (LNPs) zawierających PEG. Białka kolczaste to biologiczna broń Ai, która stanowi większe zagrożenie dla ludzkości niż bomba atomowa.

Oto obrazy z recenzowanych czasopism pokazujące inteligentne hydrożele zamknięte w LNPs (pasożytnicze bioweapony Ai) obok powszechnych medialnych obrazów „białek kolczastych”.

Zatem tak zwane białko kolczaste nie jest „białkiem szczytowym” „wirusa”, ale opartą na HYDROŻELU BROŃ AI NANO-TECHNOLOGICZNA, rozpowszechnianą na wiele sposobów i/lub później wstrzykiwaną przez szczepionki przeciwko covid. 

Była agentka FEMA Celeste Solumn o tym, co jest w wirusie i szczepionce

Karen Kingston wykonała również ogromną pracę badawczą i kompilacyjną, ze wszystkimi patentami, dokumentami, badaniami naukowymi, patentami samych producentów (tych szczepionek covidowych), które potwierdzają ich twierdzenia, Podał najprostsze możliwe wyjaśnienia w filmie z programu Stew Peters Zobacz w ODYSEE: Karen Kingston : covid, parasites, nanorobots, 5G

„Oczywiste jest, że zastrzyki COVID-19 zawierają nanotechnologię, która może przenosić pola elektromagnetyczne i odbierać sygnały. Ludzie są magnetyczni i cierpią z powodu szybkich zaburzeń neurologicznych i halucynacji, które czasami prowadzą do śmierciSearch results for: died

Naukowcy i badacze zaobserwowali samoorganizującą się nanotechnologię, badając składniki w fiolkach z COVID-19 pod mikroskopem elektronowym”. AI hydrożel KROPKI KWANTOWE (DARPA) są wrażliwe na 5G lub inne fale elektromagnetyczne, w tym światło ultrafioletowe NIEBIESKIE lub UVC, o których mówiliśmy w poprzednim artykule:

„Zgodnie z US 0028565 A1 funkcjonalność kropek kwantowych opiera się na mechanice kwantowej cząstek Bohra. Dzięki mechanice kwantowej kropki kwantowe, które zostały wstrzyknięte obywatelom USA i świata za pomocą broni biologicznej COVID -19 i mogą dosłownie pojawić się w ludzkim ciele w oparciu o określone częstotliwości elektromagnetyczne (EMF) lub znikają w oparciu o określone częstotliwości”.

„Zgodnie z US 0028565 A1 kropki kwantowe reagują na wysokie i krótkie częstotliwości, które emitują światło niebieskie. Przy tych wyższych częstotliwościach rozmiar kropek kwantowych jest zmniejszony, co pozwala im łączyć się, odbierać i emitować częstotliwości pola kwantowego”.

„Prezydent Joe Biden podpisał 12 września 2022 r. dekret wzywający do „podejścia obejmującego cały rząd” w celu zapewnienia, że ciała Amerykanów zostaną wszczepione technologiami inżynierii genetycznej (inaczej nanocząstkami lipidowymi), aby zaprogramować twoje komórek w ten sam sposób, w jaki piszemy oprogramowanie i programy komputerowe, ponieważ technologia edycji genów została już zainstalowana u większości Amerykanów ”.

Według książki Quantum Confinement Effect z 2011roku kropki kwantowe są w stanie wytwarzać tagi elektromagnetyczne (tj . adresy Bluetooth ) w ciele i oznaczać narządy. Ten rodzaj hybrydowej technologii biosyntetycznej to hydrożele nieorganiczno-organiczne (IOH). Kropki kwantowe są częścią technologicznej części hydrożeli IOH i emitują żywe kolory. Kropki kwantowe są również tym, co nadaje ekranom telewizorów LED ich żywe koloryScience — Nanosys

Kropki kwantowe muszą być zamknięte w jednościennych nanorurkach węglowych (SWCNT) ( UWAGA = GRAPHENE ) w ramach technologii nanocząstek lipidowych mRNA (LNP) w celu dostarczenia do organizmu ludzkiego.

UWAGA: GRAFEN widoczny we krwi i zastrzykach z Covid i wszędzie indziej mogą być tylko częścią tych technologii w ostatecznej postaci KROPEK KWANTOWYCH grafenu.
Od mikrotechnologii grafenu widocznego pod mikroskopem optycznym, po luminescencyjną nanotechnologię kropek kwantowych, poprzez ekspozycję podmiotu na określone częstotliwości, W TYM 5G i określone częstotliwości UVC NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA.

Według KK broń nanotechnologiczna jest zbudowana zarówno z nanotechnologii nieorganicznej, jak i technologii organicznej opartej na genetycznie zmodyfikowanych pasożytach. Nie byłem w stanie tego ZWERYFIKOWAĆ na podstawie twoich tekstów, ale dr YOUNG znajduje wiele pasożytów oprócz grafenu u samych zaszczepionych, we krwi tych, którym wstrzyknięto, a nawet we krwi tych, którym nie wstrzyknięto:

Dr Young przedstawia mrożące krew w żyłach dowody na bezprecedensową inwazję pasożytów u ludzi, jakich nie widział w całej swojej karierze. Stwierdził, że pasożyty pojawiają się obecnie w 90% krwi osób szczepionych i (niektórych) nieszczepionych na całym świecie.

Jak to możliwe, że produkty „śmiercionki” zawierają niebezpieczne organiczne pasożyty w fiolkach? Surowice COVID zawierają setki SEQ ID NO. Zobaczymy tylko dwie pierwsze. SEQ ID NO: 1 jest chronione prawami autorskimi i jest własnością Pirbright Institute, który jest własnością Billa i Melindy Gates. Zawiera polipeptydy lub sekwencje aminokwasowe. Są to sztuczne białka, które zawierają syntetyczne sekwencje genetyczne, czyli biologię syntetyczną. Te sztuczne sekwencje genetyczne są informacyjnymi RNA. SEQ ID No: 1 to patent „VACCIN” nr 20130216569.

SEQ ID NO: 1 #20130216569 wyraźnie stwierdza, że zawiera następujące śmiertelne patogeny pasożytnicze pierwotniaków; Toxoplasma gondii, Eimeria, Plasmodium i Theileria.

SEQ ID NO: 2 jest własnością Boston Institute for Biomedical Research i otrzymuje znaczne fundusze od NIH , stąd Anthony Fauci. SEQ ID NO: 2 jest również syntetycznym białkiem mRNA przeznaczonym do celowania i zapobiegania „implantacji zarodka” u ssaków. Dla twojej informacji, ludzie są klasyfikowani jako ssaki.

Czytając artykuł dr Aryanan Love, można zweryfikować, że SEQ ID N°: 1 i SEQ ID N°: 2 są obecne we wszystkich dokumentach producentów szczepionek covid

KK mówi w swoim filmie, że namagnesowana broń nanotechnologiczna zawiera również część biologicznego pasożyta. To by wyjaśniało, dlaczego leki ANTYPASOŻYTNICZE działają na osobę chorą na „cov 19” (wirus, który nie istnieje i nie może być (łatwo) przenoszony), Chory na skutek inwazji pasożytniczych namagnesowanych cząstek AI samodzielnie: aerozole, bliski kontakt z wstrzykniętym, który obfituje w namagnesowane cząstki, lub przez żywność, wodę. WSZYSTKO AKTYWNE I WZMOCNIONE PRZEZ 5G /

Skuteczne środki przeciwpasożytnicze, w szczególności leki przeciwmalaryczne, były i nadal są POTĘPIONE, ZABRONIONE w sprzedaży, a nawet na receptę przez , od czasu pojawienia się paskudnego „wirusa covid 19”. Te dobrze znane i dość powszechne leki były wcześnie stosowane do skutecznego leczenia „WIRUSA COVID 19” i zapobiegania katastrofalnym zgonom lub intubacji (dr Zelenko, inni lekarze, w tym słynny profesor we Francji). Ale czy jest to wirus, który można wyleczyć za pomocą środków przeciw MALARII i lekom przeciwpasożytniczym? Cały ten artykuł próbuje odpowiedzieć na pytanie, nie potwierdzając ani NIE UDZIELAJĄC ODPOWIEDZI, w miejsce wielkich badaczy, ale cytując ich i zmuszając czytelnika do myślenia …

W tym miejscu opowiadamy się za najbardziej zaawansowanymi i udokumentowanymi badaniami na świecie nad tym fałszywym (niezakaźnym) wirusem i tymi biotechnologicznymi zastrzykami.

Udostępnij

BYŁA AGENTKA FEMA UJAWNIA – NANOTECHNOLOGIA W $ZCZEPIONKACH I VIRUSIE SARS-CoV-2

Globalna Świadomość22 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOWSTAŁA TAJEMNICZA APLIKACJA „ICU BioMarx” KTÓRA SPRAWDZI CZY NOSISZ ”ZNAMIĘ BESTII”Następny artykułCYFROWA WALUTA BANKU CENTRALNEGO – JAK SCHWAB I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BYŁA AGENTKA FEMA UJAWNIA – NANOTECHNOLOGIA W $ZCZEPIONKACH I VIRUSIE SARS-CoV-2
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?