Świat jest inny

CO ŁĄCZY CHEMTRAILS I PROJEKT HAARP ?

CO ŁĄCZY CHEMTRAILS I PROJEKT HAARP ?

Bez względu na to, jak głęboko niepokojąca jest dla niektórych myśl o wykorzystaniu środowiska do manipulowania zachowaniem dla korzyści narodowej, technologia pozwalająca na takie wykorzystanie prawdopodobnie rozwinie się w ciągu kilku następnych dziesięcioleci.

Zlokalizowany na terenie Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w pobliżu Gakona na Alasce, projekt High-frequency Active Auroral Research Project ( HAARP ) jest największym na świecie i najbardziej funkcjonalnym grzejnikiem jonosferycznym.

Budowę rozpoczęto w 1993 roku. Obecnie HAARP może generować wiązki ukierunkowanej energii o bardzo dużej mocy. HAARP jest przeznaczony do wystrzeliwania tych wiązek energii na wysokość 200 kilometrów w niebo; wpływając na obszar znany jako jonosfera ziemska. W ten sposób HAARP może pełnić szereg funkcji.

Znane zastosowania HAARP to:

 • modyfikacja pogody, przesyłanie mocy
 • tomografia Ziemi (mapowanie wnętrza naszej planety)
 • Możliwości obronne typu Gwiezdne Wojny
 • wzmocniona komunikacja
 • zakłócenia w komunikacji
 • kontrola umysłu


Chociaż mniejsze grzejniki jonosferyczne nie generują wiązek energii tak potężnych ani nie mają takiej samej funkcjonalności jak HAARP, podobne obiekty znajdują się na całym świecie.

Wraz z mniejszym obiektem zlokalizowanym w pobliżu Fairbanks na Alasce, inne lokalizacje grzejników jonosferycznych obejmują:

 • Portoryko
 • Norwegia
 • Rosja
 • Tadżykistan
 • Peru
 • Bliski wschód

Najnowsza wiadomość mówi, że Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone utworzyły obiekty podobne do HAARP na Antarktydzie . W celu zwiększenia funkcjonalności i efektywności stosuje się łączone grzejniki jonosferyczne. Witryna HAARP wyjaśnia różnice między HAARP a innymi grzejnikami jonosferycznymi, takimi jak ten.

„HAARP jest unikalny dla większości istniejących obiektów ze względu na połączenie narzędzia badawczego, które zapewnia elektroniczne sterowanie wiązką, szeroki zakres częstotliwości i wysoką efektywną moc promieniowania w połączeniu z różnorodnym zestawem naukowych instrumentów obserwacyjnych”.

HAARP można obsługiwać zdalnie. HAARP wykorzystuje technologię pierwotnie wymyśloną i zademonstrowaną przez amerykańskiego wynalazcę Nikolę Teslę.

HAARP jest zarządzany wspólnie przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych, Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych i Agencję Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronie ( DARPA ) we współpracy z Instytutem Geofizycznym Uniwersytetu Alaski w Fairbanks.

Oto więcej ze strony internetowej HAARP:

Ekspertyzy techniczne i usługi zaopatrzeniowe wymagane do zarządzania, administrowania i oceny programu są świadczone wspólnie przez Siły Powietrzne (Laboratorium Badawcze Sił Powietrznych), Marynarkę Wojenną (Biuro Badań Marynarki Wojennej i Laboratorium Badań Marynarki Wojennej) oraz Zaawansowane Badania Obrony Agencja Projektów.

Ponieważ obiekt HAARP składa się z wielu pojedynczych elementów wyposażenia naukowego, zarówno dużych, jak i małych, istnieje pokaźna lista organizacji komercyjnych, akademickich i rządowych, które przyczyniają się do budowy obiektu poprzez rozwój naukowego oprzyrządowania diagnostycznego i udzielanie wskazówek w specyfikacja, projekt i rozwój IRI [HAARP].

BAE Advanced Technologies (BAEAT) jest głównym wykonawcą projektu i budowy IRI.

Inne organizacje, które wniosły wkład w program, to University of Alaska, Stanford University, Cornell University, University of Massachusetts, UCLA, MIT, Dartmouth University, Clemson University, Penn State University, University of Tulsa, University of Maryland, SRI International, Northwest Research Associates, Inc. i Geospace, Inc.

„…duża budowa obiektu została zakończona w 2007 roku.”

12 patentów amerykańskich jest powszechnie uznawanych za mające zastosowanie.

Mężczyzna o nazwisku dr Bernard Eastlund jest wymieniony jako wynalazca dwóch z tych patentów i współtwórca innego. Dr Eastlund jest powszechnie uznawany za wynalazcę HAARP.

Wszystkie 12 patentów HAARP zostało przyznanych firmie ARCO Power Technologies Incorporated (APTI); spółka zależna Atlantic Richfield Company (ARCO). APTI wygrało również wstępny kontrakt na budowę HAARP.

W 1994 roku APTI zostało sprzedane firmie E-Systems. E-Systems następnie zmienił nazwę APTI na Advanced Power Technologies Incorporated. E-Systems, w dużej mierze zaangażowany w systemy komunikacyjne i informacyjne, uzyskuje większość swojej działalności i ma rozległe powiązania z Agencją Bezpieczeństwa Narodowego i Centralną Agencją Wywiadowczą.

W 1995 roku firma Raytheon przejęła firmę E-Systems. Raytheon, behemot kontraktujący obronę, posiada obecnie wszystkie 12 patentów HAARP.


 Modyfikacja pogody

Już w 1958 roku główny doradca Białego Domu ds. modyfikacji pogody, kapitan Howard T. Orville , powiedział, że Departament Obrony USA bada „sposoby manipulowania ładunkami ziemi i nieba, a tym samym wpływania na pogodę” za pomocą elektroniczna wiązka jonizująca lub dejonizująca atmosferę na danym obszarze.

Przełomowy raport Sił Powietrznych z 1996 r. „ Owning the Weather 2025 ” przedstawia program modyfikacji pogody z wykorzystaniem wsparcia naziemnego, takiego jak HAARP.

Odwołajmy się do fragmentu z książki Nicka Begicha i Jeane Manning Anioły nie grają w ten HAARP:

Entuzjazm Eastlunda dla inżynierii na skalę planetarną był równie wyraźnie widoczny w wywiadzie dla Omni Magazine.

Przyznając, że wiele zastosowań jego wynalazku ma charakter wojenny, mówił również o „bardziej łagodnych” zastosowaniach. Jego pogląd na łagodność obejmował wykorzystanie technologii do przekierowania strumienia strumieniowego na dużych wysokościach, który jest głównym graczem w kształtowaniu globalnej pogody.

Innym sposobem kontrolowania pogody za pomocą jego technologii byłoby budowanie „pióropuszy cząstek atmosferycznych, które działały jak soczewka lub urządzenie skupiające” światło słoneczne, powiedział Omni.

Dzięki temu osoby sterujące antenami mogły celować w taki sposób, aby promienie powrotne trafiały w określony fragment ziemi. Dzięki zdolności ogrzewania mogli eksperymentować, dopóki nie byli w stanie kontrolować wzorców wiatru w określonym miejscu.
Artykuł Omni wyjaśnił.

„Mówi, że oznacza to, że kontrolując lokalne wzorce pogodowe można, powiedzmy, sprowadzić deszcz do Etiopii lub zmienić schemat letnich burz na Karaibach”.

Patent Stanów Zjednoczonych nr 4 686 605 „Metoda i urządzenie do zmiany regionu w ziemskiej atmosferze, jonosferze i / lub magnetosferze” jest jednym z 12 patentów HAARP.

Dr Eastlund jest uznawany za wynalazcę. Stwierdza: „Modyfikacja pogody jest możliwa na przykład poprzez zmianę wzorców wiatru w górnej atmosferze lub zmianę wzorców absorpcji słonecznej poprzez skonstruowanie jednego lub więcej pióropuszy cząstek atmosferycznych, które będą działać jak soczewka lub urządzenie ogniskujące”.

Wiem, że ten cytat na pierwszy rzut oka wygląda na połączenie między HAARP a chemtrails , ale zanim pomyślimy, że mamy dymiący pistolet, zdaj sobie sprawę, że prawdopodobnie mówią o cząsteczkach wytrąconych z jonosfery, tworzących soczewkę bez potrzeby chemtrails; jak opisano w innym miejscu w patencie.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​patent trwa:

Również, jak wspomniano wcześniej, mogą zachodzić molekularne modyfikacje atmosfery, dzięki którym można osiągnąć pozytywne efekty środowiskowe. Oprócz rzeczywistej zmiany składu molekularnego regionu atmosferycznego, można wybrać określoną cząsteczkę lub cząsteczki w celu zwiększenia obecności.

Na przykład stężenie ozonu, azotu itp. w atmosferze można sztucznie zwiększyć.

Podobnie, poprawę środowiska można osiągnąć przez spowodowanie rozpadu różnych jednostek chemicznych, takich jak dwutlenek węgla, tlenek węgla, podtlenki azotu i tym podobne. Transport jednostek może być również realizowany, gdy wykorzystuje się efekty oporu powodowane przez obszary atmosfery poruszające się w górę wzdłuż rozbieżnych linii pola.

Następnie mogą być transportowane małe cząstki o wielkości mikrona, aw pewnych okolicznościach i przy dostępności wystarczającej energii może to dotyczyć również większych cząstek lub obiektów.

To, moi przyjaciele, to dymiący pistolet.

Mówią o wprowadzaniu małych cząstek do atmosfery, a następnie używaniu HAARP do przemieszczania ich i materii wokół nich w celu modyfikacji pogody.

HAARP może być używany w połączeniu z chemtrails w celu modyfikowania pogody.

Wytrącone cząstki metaliczne, np.

 • aluminium
 • bar
 • stront,

…(główne składniki chemtrail) mogą zwiększać przewodnictwo atmosferyczne, a tym samym poprawiać skuteczność modyfikacji pogody przez HAARP.

Istnieje wielka historia uwalniania substancji do atmosfery w ramach badań naukowych.

Na początku lat 60. nasze wojsko wrzuciło do jonosfery 350 000 miedzianych igieł o długości 2-4 cm, próbując stworzyć „tarczę telekomunikacyjną”.

Streszczenie wykonawcze HAARP mówi:

Agencje DOD [Departamentu Obrony] już prowadzą wysiłki w szerokim obszarze aktywnych eksperymentów jonosferycznych, w tym ulepszeń jonosferycznych. Obejmują one zarówno podejścia kosmiczne, jak i naziemne.

Wysiłki w przestrzeni kosmicznej obejmują uwalnianie substancji chemicznych (np. Eksperyment Modyfikacji Jonosferycznej Sił Powietrznych, BIME; program Marynarki Wojennej RED AIR; oraz udział wielu agencji w Combined Release and Radiation Effects Satellite, CERES).

W opisie patentu nr 4 686 605 stwierdza się,

„Zaproponowano również uwolnienie dużych chmur baru w magnetosferze, tak aby fotojonizacja zwiększyła gęstość zimnej plazmy, wytwarzając w ten sposób wytrącanie elektronów poprzez wzmocnioną interakcję w trybie gwizdka”.

Bar jest drugim najczęściej występującym składnikiem chemtraila.

Te uwolnienia chemikaliów niekoniecznie są chemtrails, ale pokazują szeroko zakrojone działania naszego wojska związane z uwalnianiem chemikaliów do atmosfery, obejmujące monitorowanie i wsparcie naziemne i kosmiczne.

Na koniec odnieśmy się ponownie do Aniołów nie graj w ten HAARP:

… istnieje superpotężne połączenie elektryczne między jonosferą a częścią atmosfery, w której nasza pogoda pojawia się na scenie, niższą atmosferą. Co więcej, teorie naukowe opisują, w jaki sposób elektryczne poziomy energetyczne atmosfery są powiązane z procesami chmurowymi.

Chemtrails mogą wzmocnić to połączenie między dolną i górną atmosferą.

Następnie, kiedy HAARP manipuluje jonosferą, można odpowiednio manipulować niższymi obszarami atmosfery (tam, gdzie dzieje się nasza pogoda).
 
Stanów Zjednoczonych nr 5 068 669 zatytułowany „Power Beaming System” przedstawia szczegóły techniczne zdalnego zasilania samolotów. Odwołajmy się do fragmentu „Anioły nie grają w ten HAARP”.

Dr Nick Begich i Jeane Manning odwołują się do artykułu z „Aviation Week”:

Ta technologia „Gwiezdnych Wojen” opracowana przez ARCO Power Technologies, Incorporated [nabywca patentu nr 5 068 669] została wykorzystana w samolocie napędzanym mikrofalami.

Zgłoszono, że samolot był w stanie pozostać w powietrzu do 10 000 godzin na wysokości 80 000 stóp podczas jednej misji. Ten statek został pomyślany jako platforma obserwacyjna. Statek nie potrzebował tankowania, ponieważ energia była przesyłana do niego, a następnie przekształcana w energię elektryczną do użytku przez samolot.

Testy w locie przeprowadzono na lotnisku Tyendinga w pobliżu Kingston w Ontario w Kanadzie na początku lat 90-tych. Ten test przeprowadzony przez APTI najprawdopodobniej dotyczył tego patentu…

Jeśli HAARP zasila samoloty chemtrail, byłoby to wielką zaletą logistyczną, ponieważ samoloty nie musiałyby być uziemiane w celu tankowania.

Samoloty prawdopodobnie musiałyby być uziemione tylko w celu załadunku i konserwacji, a zatem mogłyby pozostawać na niebie, wykonując swoje funkcje bez przerwy przez długi czas. Byłoby to również zaletą, ponieważ im więcej czasu te samoloty spędzają w powietrzu, tym mniejsza jest szansa na ujawnienie programu. Niewiarygodnie trudno (jak dowiedział się ten autor) naświetlić coś, co dzieje się na wysokości 40 000 stóp na niebie.

Wiązka mocy nie musi być stała, ponieważ samoloty mogą wykorzystywać kondensatory.

Małe HAARP


Istnieją doniesienia, że ​​istnieją mniejsze, mobilne wersje HAARP.

Odwołajmy się ponownie do Angels Don’t Play this HAARP:

Czy to możliwe, że naukowcy HAARP mogli zminiaturyzować technologię tak, że nie potrzebowali tak dużego obszaru ziemi i energii elektrycznej, jak wymaga tego patent Eastlunda?, zapytał go Manning.

„To całkowicie możliwe” – odpowiedział [Eastlund]. „Od jakiegoś czasu pracowało nad tym wielu dobrych inżynierów. Mam nadzieję, że go ulepszyli”.

Aviation Week donosi w 2008 roku, że Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronie Stanów Zjednoczonych (DARPA) opracowuje powietrzną wersję HAARP. Artykuł mówi nam, że BAE Systems ma zademonstrować tę jednostkę, holując ją „za helikopterem”.

Oto zdjęcie tego, co jest opisane jako mobilny statek HAARP:

Spekulowano, że ten statek HAARP został użyty do wywołania trzęsienia ziemi w Japonii w marcu 2011 r. o sile 9,0 . Może istnieć wiele urządzeń podobnych do HAARP, o których nie jesteśmy świadomi. Wszędzie wokół nas może znajdować się technologia podobna do HAARP! Jak wspomniano wcześniej, grzejniki jonosferyczne, takie jak HAARP, są używane w połączeniu w celu zwiększenia możliwości i skuteczności. Mały HAARP na szczycie Gór Skalistych w North American Aerospace Defense Command (NORAD) może działać dobrze. Przypuszczam, że jest to również miejsce, z którego dowodzi się samolotami.


Wzór oszustwa

Jeśli chodzi o HAARP, nasz rząd pokazał wzór zaprzeczania i zaciemniania.

W wielu przypadkach strona internetowa HAARP i wojsko zaprzeczają sobie nawzajem i / lub autorom „Anioły nie grają w ten HAARP”.

Witryna HAARP twierdzi, że HAARP nie jest używany do modyfikacji pogody, a wojsko nigdy nie przyznało się do tych możliwości. Patenty, Nick Begich, Jeane Manning i Parlament Europejski twierdzą, że HAARP może modyfikować pogodę.

Chociaż strona internetowa HAARP twierdzi, że eksperymenty są przeprowadzane tylko w stosunkowo niewielkiej części jonosfery bezpośrednio nad obiektem, streszczenie wykonawcze HAARP mówi:

„W przypadku szerszych zastosowań wojskowych bardzo pożądana jest możliwość znacznej zmiany regionów jonosfery na stosunkowo dużych odległościach (1000 km lub więcej) od grzejnika [jonosferycznego]”.

Witryna HAARP twierdzi, że HAARP nie robi dziur w jonosferze.

Parlament Europejski i autorzy Angels Don’t Play this HAARP twierdzą, że tak.

Witryna HAARP i wojsko zaprzeczają, że HAARP jest bronią obronną typu „Gwiezdne wojny”. Parlament Europejski i autorzy Angels Don’t Play this HAARP twierdzą, że tak jest; patenty wspierają ich stanowisko.

Anioły mówi:

W lutym 1995 tarcza przeciwrakietowa Gwiezdnych Wojen miała być martwa. Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych stosunkiem głosów 218 do 212 głosowała za zamknięciem programu. Jednak HAARP trwa nadal, podczas gdy motywy wojska są ukryte przed światem.

Zarówno wojsko, jak i strona internetowa HAARP twierdzą, że HAARP nie jest tajnym projektem, ale dokumenty, które wyciekły, pokazują, że planiści wojskowi zamierzają utrzymać program w tajemnicy.

Witryna HAARP przeczy samej sobie na temat zaangażowania wojskowego.

W swoim opisie mówią, że są projektem wojskowym, ale w często zadawanych pytaniach mówią, że HAARP to:

„nie zaprojektowany jako system operacyjny do celów wojskowych”.

Wszystko to, podczas gdy podsumowanie wojskowe mówi, że HAARP ma „wykorzystywać” procesy jonosferyczne do celów Departamentu Obrony.

Dr Eastlund wielokrotnie zaprzeczał oficjalnemu stanowisku wojskowemu. Mimo że zostały one wyczerpująco udowodnione, nasze wojsko zaprzecza powiązaniom między Eastlund, APTI i HAARP. Sam Eastlund powiedział w wywiadzie dla NPR z 1988 r., Że wojsko przetestowało niektóre z pomysłów przedstawionych w patentach.

Według dr Begicha i Jeane Manning:

Eastlund powiedział w wywiadzie radiowym z 1988 roku, że departament obrony wykonał dużo pracy nad jego koncepcjami, ale nie mógł podać szczegółów.

Później powiedział Manningowi, że po tym, jak przez rok pracował w ARCO i złożył wniosek o patenty, Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony ( DARPA ) przejrzała jego teorie, a następnie dała mu kontrakt na zbadanie, jak wygenerować relatywizm (prędkość światła) elektrony w jonosferze.

Oto więcej informacji o Eastlund od Aniołów:

Eastlund powiedział Chadwickowi z National Public Radio, że patent powinien był być utrzymywany w tajemnicy rządowej. Powiedział, że był niezadowolony, że została ona wydana publicznie, ale w jego rozumieniu urząd patentowy nie utrzymuje w tajemnicy podstawowych „podstawowych informacji”.

„Nie otrzymasz patentu, jeśli nie opiszesz innej osobie wystarczająco szczegółowo, jak go używać” – powiedział.

Dodał, że szczegóły zastosowań wojskowych jego patentu pozostają zastrzeżone (tajne).

Myślę, że to tylko kwestia tego, komu ufasz.

Decyduję się zaufać patentom, Nickowi Begichowi i Jeane Manning, ponieważ w sprawie HAARP rząd został przyłapany na kłamstwie. O ile mi wiadomo, autorzy „ Anioły nie grają w ten HAARP ” ani razu nie zostali uznani za kłamców. Patenty mówią same za siebie.


 
Wnioski

Nawet technokratyczny Parlament Europejski miał poważne obawy co do HAARP.

Raport komisji Parlamentu Europejskiego z 1999 r., po wysłuchaniu dr Nicka Begicha i innych, zawierał następujące wnioski:

[Komisja ds. Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów] uważa amerykański wojskowy system manipulacji jonosferą, HAARP, z siedzibą na Alasce, który stanowi jedynie część rozwoju i rozmieszczania broni elektromagnetycznej do użytku zarówno w zakresie bezpieczeństwa zewnętrznego, jak i wewnętrznego, za jako przykład najpoważniejszego pojawiającego się zagrożenia militarnego dla globalnego środowiska i zdrowia ludzkiego, ponieważ ma ono na celu ingerencję w wysoce wrażliwą i energetyczną część biosfery do celów wojskowych, podczas gdy wszystkie jego konsekwencje nie są jasne, i wzywa Komisję, wzywa Radę i państwa członkowskie do wywarcia nacisku na rząd USA, Rosję i wszelkie inne państwa zaangażowane w takie działania, aby zaprzestały ich, co doprowadzi do światowej konwencji przeciwko takiej broni;

Spekuluję, że HAARP, kiedy i jeśli jest używany do nikczemnych celów (takich jak modyfikacja pogody we współpracy z chemtrails ), jest zdalnie sterowany z,

 • Narodowe Laboratorium Lawrence’a Livermore’a
 • Narodowe Laboratorium Los Alamos
 • i/lub Baza Sił Powietrznych Wright-Patterson

Podczas mojego skromnego dochodzenia odkryłem, że te trzy lokalizacje przyniosły wiele wiodących badań i rozwoju.

HAARP to niezwykle zaawansowana technologicznie maszyna. Potrzebujesz wysoko wykwalifikowanych naukowców i inżynierów, aby to uruchomić. Najlepszym miejscem do uruchomienia HAARP byłoby laboratorium, w którym opracowano technologię.

Poza tym większość ludzi (w tym najlepsi naukowcy) generalnie nie ma ochoty na przeprowadzkę do dziczy Alaski. Jak wspomniano wcześniej, HAARP można obsługiwać zdalnie.

Wiemy, że HAARP może modyfikować pogodę. Gdyby ktoś mógł, nie sądzisz, że by to zrobili? Kontrola pogody to boska moc. Chemtrails mogą być rozpylane w celu zwiększenia skuteczności tych operacji.

Jeśli tak jest, schemat kłamania i zaciemniania HAARP przez nasz rząd ma doskonały sens i jest zgodny z zachowaniem wykazywanym przez innych związanych z każdym aspektem chemtrails, geoinżynierii i powiązanych działań, które opisuję.
 

Udostępnij

CO ŁĄCZY CHEMTRAILS I PROJEKT HAARP ?

Globalna Świadomość26 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”CO” MANIPULUJE LUDZKOŚCIĄ Z WYŻSZYCH POZIOMÓW I W JAKIM CELU ?Następny artykułPROJEKT MINERVA – CO ZROBIĄ ELITY GDY NASTĄPI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CO ŁĄCZY CHEMTRAILS I PROJEKT HAARP ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?