AGENDA 2030

JAK ”INTELIGENTNE MIASTA” ZMIENIĄ SIE W ”OTWARTE OBOZY KONCENTRACYJNE PRZYSZŁOŚCI”

JAK ”INTELIGENTNE MIASTA” ZMIENIĄ SIE W ”OTWARTE OBOZY KONCENTRACYJNE PRZYSZŁOŚCI”

Aman Jabbi pochodzi z Indii i jest inżynierem, który przez 25 lat pracował w Dolinie Krzemowej, współwynalazcą dwóch aplikacji do obsługi aparatów w telefonach komórkowych. Wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w 1988 roku, ponieważ podziwiał amerykańską kulturę wolności i pomysłowości. Jabbi mieszka obecnie w Big Fork w Montanie i stał się, moim zdaniem, jednym z najważniejszych sygnalista i głosów ostrzegawczych o nadchodzącym systemie bestii.

Jego przesłanie musi być usłyszane przez wszystkich Amerykanów i gorąco polecam moim czytelnikom znalezienie jednej godziny, aby wysłuchać go w filmie, który zamieściłem poniżej. Jeśli zgadzacie się ze mną, że jego przesłanie jest niezbędne, proszę podzielcie się tym artykułem i wideo ze swoimi przyjaciółmi i rodziną…

Większość z nas spędza zbyt wiele czasu skupiając się na niewłaściwych rzeczach. Bez końca rozmawiamy o tym, co dzieje się w Waszyngtonie, podczas gdy sami zaprosiliśmy system bestii do naszych domów, a nawet wstrzykujemy go do naszych ciał. Umieszczamy siebie go na ścieżce do zniszczenia; ze strachu, braku informacji (ignorancji) i braku rozeznania.

Nawet jeśli mieszkasz w czerwonym stanie, takim jak Floryda, Georgia, Tennessee czy Teksas, nie będziesz izolowany ani chroniony przed systemem bestii, ponieważ jej pazury są już wbite w infrastrukturę wszystkich 50 stanów. W ruchu konserwatywnym mamy ludzi, ludzi o dobrych intencjach, którzy zarabiają na życie ostrzegając nas przed socjalistami, komunistami i islamistami.

Oto twarda prawda: Moglibyśmy wsiedlić każdego pojedynczego socjalistę, komunistę i islamistę z Ameryki jutro i nadal bylibyśmy w kupie kłopotów, ponieważ globaliści już mają prawa i infrastrukturę technologiczną w miejscu, aby przekształcić naszą Republikę w technokratyczne państwo niewolnicze.

Niektóre z najbardziej zaawansowanych elementów tej infrastruktury, jak wskazuje Jabbi, znajdują się w takich stanach jak Floryda i Georgia oraz innych czerwonych stanach. To jest ciemne podłoże tyranii, o którym nikt nie chce mówić. Ani jeden polityk nie mówi o tym regularnie. Senator Rand Paul z Kentucky jest chyba najbliżej zrozumienia tego systemu, ale zastanawiam się, czy nawet on rozumie pełny zakres problemu.

Sposób na pokonanie tego systemu jest tak prosty, a jednocześnie tak trudny. Jedno, co mogę wam obiecać, to że nigdy nie przegłosujemy naszej drogi do wyjścia z tego systemu, ponieważ ci sami ludzie, którzy tworzą infrastrukturę dla „SMART Cities” na całym świecie, kontrolują międzynarodowe systemy głosowania.

Ponieważ jest nas tak wielu w przeciwieństwie do tak niewielu z nich, musimy użyć siły liczb. Wszystko, co musimy zrobić, to powiedzieć „nie”. Odrzuć narzędzia naszego zniewolenia, które są oferowane na błyszczącym srebrnym talerzu, który wygląda tak kusząco.

Musimy uznać, że są to te same narzędzia i produkty, które sprawiają, że nasze ruchliwe życie w XXI wieku jest tak wygodne, tak wydajne i zabawne. I tak kupujemy je na zawołanie, unowocześniamy je na zawołanie, przekazujemy nasze dane biometryczne na zawołanie, aż pewnego dnia obudzimy się i zdamy sobie sprawę, że udogodniliśmy sobie i zabawiliśmy się prosto w cyfrowy gułag, z którego nie ma ucieczki.

W ten właśnie sposób globaliści zamierzają złamać kręgosłupy wolnych Amerykanów. Zrobią to poprzez nasze finanse, system opieki zdrowotnej i systemy rozrywki. Cyfrowe dowody tożsamości przebrane za „paszporty zdrowia” lub „SMART Health Cards”, będą wymagane do podjęcia pracy, dostępu do Internetu i nadchodzących cyfrowych kont bankowych lub cyfrowych portfeli. Konwergencja wszystkich tych systemów sprawi, że – mówiąc słowami Agendy 2030 ONZ – „żadna osoba nie zostanie pozostawiona w tyle”.

Zanim większość ludzi się obudzi i zobaczy, że weszli w pułapkę, będzie już za późno. Będą mieli wszystkie twoje dane, będą wiedzieli o tobie wszystko, twoje mocne strony, słabości, podatności.

Jak mówi Jabbi, „Możesz zaprzeczyć rzeczywistości, ale nie możesz zaprzeczyć konsekwencjom.” Wybór jest prosty. Czy zdecydujesz się żyć jako niewolnik w cyfrowym obozie koncentracyjnym, czy jako wolny człowiek w pełnym posiadaniu swojej cielesnej autonomii i wolnej woli? Bez dalszych ceregieli zapraszam Cię do wysłuchania Amana Jabbi. Jeśli nie masz czasu na wysłuchanie pełnego wideo, to i tak dowiesz się wiele w ciągu pierwszych 20-25 minut.

W rzeczywistości polecam obejrzeć tylko połowę tego wideo i zrobić notatki, przetworzyć je, a następnie obejrzeć drugą połowę. Jabbi daje to co uważam za najbardziej wyczerpujący opis Systemu Bestii jaki widziałem gdziekolwiek. 

Widzicie więc, że większość szkód jest wyrządzana na poziomie lokalnym przy użyciu pieniędzy federalnych. Duże miasta, wszystkie one są konwersji do technologii SMART i każdy, kto nadal mieszka w jednym powinien zrobić plany, aby opuścić je natychmiast. Jeśli mi nie wierzysz, wpisz „sieci inteligentnych miast” w swojej ulubionej wyszukiwarce i sprawdź, co się pojawi.

Ale to nie tylko duże miasta. Nie jestem pewien, czy wiele średnich lub nawet małych miast będzie w stanie oprzeć się byciu złożonym w tej techno-totalitarnej infrastrukturze. To, co wciąż pozostaje w zasięgu naszej kontroli, to nasze domy i ostatecznie nasze własne dusze, i to właśnie je musimy chronić przed demonicznymi systemami kontroli, które zostały utworzone na świecie.

To, co Jabbi opisuje w powyższym filmie, to niezwykle inwazyjna technologia tworzona w „SMART Cities” – od czytników tablic rejestracyjnych, przez SMART Światła i SMART Słupy po SMART samochody i SMART dzielnice, SMART domy i SMART urządzenia – wszystkie podłączone do 5G i bezprzewodowo komunikujące się ze sobą.

Jeśli zwrócisz uwagę, zobaczysz setki tych słupów oświetleniowych LED wyłożonych ulicami i autostradami, a w wielu przypadkach są one doposażone w kamery monitoringu i głośniki do nasłuchu. Jabbi mówi również o tworzonych stacjach ładowania dronów i o tym, jak drony mogą być wykorzystywane przeciwko obywatelom.

Cała ta uzbrojona infrastruktura jest instalowana za pieniądze federalne, setki milionów dolarów schowane w ustawie Joe Bidena o infrastrukturze, jak również w jego ustawie o redukcji inflacji, z których obie zostały uchwalone przez Kongres z pomocą Republikanów. Liderzy miast i hrabstw są łakomi dla federalnych dotacji. Zazwyczaj nie zastanawiają się nawet nad tym, co kupują za cudze pieniądze. Dla nich to tylko darmowe pieniądze na „inwestycje” w lokalną infrastrukturę. I, jak pokazuje Jabbi, wszystko to jest robione w imię „bezpieczeństwa i ochrony”.

NASZE ULICE NAS SZPIEGUJĄ

Wiele z tych inteligentnych świateł LED jest wyposażonych w tak zwaną technologię PUKE Ray , którą można uzbroić i wykorzystać do obezwładniania ludzi. Jest to technologia wojskowa stosowana w naszych miastach do potencjalnego użycia przeciwko cywilom, dzięki uprzejmości Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA.
Wszystkie główne skrzyżowania w „SMART City” są wyposażone w cyfrowe kamery monitorujące. Zwróć uwagę na autostrady międzystanowe, które również są obecnie wyposażane w tę technologię. Kamery te będą w stanie rejestrować tablice rejestracyjne każdego przejeżdżającego samochodu w czasie rzeczywistym.
Kamery i urządzenia podsłuchowe pojawiają się wszędzie, w dużych, średnich, a nawet mniejszych miastach.

NASZE TELEFONY KOMÓRKOWE NAS SZPIEGUJĄ

Twój telefon komórkowy również Cię słucha. Wiele najnowszych telefonów jest w stanie śledzić ruchy gałek ocznych na ekranie. „Słuchają, obserwują, analizują, uczą się, a potem proces się powtarza” — powiedział Jabbi. „To otwarty obóz koncentracyjny do obserwacji”. A cała ta technologia nie służy naszemu bezpieczeństwu, jak reklamowano. Ma na celu zebranie danych i wykorzystanie ich do „zmiany zachowania”, co oznacza, że dane zostaną wykorzystane do wyegzekwowania nadchodzącego systemu punktacji kredytów społecznościowych na wszystkich Amerykanach i wolnych ludziach na całym świecie.

NASZE URZĄDZENIA NAS SZPIUJĄ

Jeśli posiadasz jeden z nowszych modeli lodówek, który cyfrowo śledzi zapasy Twojej lodówki, wszystkie te dane są rejestrowane w celu wykorzystania ich w przyszłości przeciwko Tobie. Jesz za dużo mięsa i nabiału? Twoja ocena wiarygodności społecznej została właśnie obniżona, ponieważ globaliści nie lubią, gdy jemy mięso. To nie jest „zrównoważone” w ich wizji świata.

NASZE SAMOCHODY NAS SZPIEGUJĄ

Jabbi powiedział, że do 2025 roku każdy nowy samochód będzie miał co najmniej 16 kamer, wszystkie połączone cyfrowo i przesyłające informacje przez Internet. Jeździsz za dużo poza swoją bazą, niepotrzebnie zwiększając swój ślad węglowy? To strata benzyny, a twoja ocena kredytowa właśnie spadła o kolejny poziom.

NASZE BANKI NAS SZPIEGUJĄ

Już na początku tego roku potwierdzono, że główne banki i firmy obsługujące karty kredytowe śledzą twoje zakupy broni i amunicji, a wszystkie największe banki eksperymentują z „dobrowolną” aplikacją do śledzenia emisji dwutlenku węgla, która powiadamia cię o twoim śladzie węglowym. To tylko rozgrzewka przed wprowadzeniem nowych cyfrowych pieniędzy, kiedy śledzenie emisji dwutlenku węgla nie będzie już podlegać trybowi „dobrowolnemu”.

NASZE CYFROWE TERMOSTATY SZPIEGUJĄ NAS

Pamiętaj, jak to zadziałało tego lata w Kolorado, kiedy ludzie zapisani do „dobrowolnego” programu monitorowania temperatury nagle stracili kontrolę nad swoimi domowymi termostatami. Celem jest cyfrowe odwzorowanie wszystkich rzeczy, żywych i nieożywionych, nawet każde drzewo i krzew w naturze będzie miało cyfrowy identyfikator. Bo kiedy już je skatalogujesz i zmapujesz, teraz możesz je śledzić i kontrolować.

Infrastruktura dla zablokowanego państwa policyjnego już istnieje. Na całym świecie do Internetu podłączonych jest miliard cyfrowych kamer monitorujących. A 50 milionów z nich jest w USA. Według Jabbi to więcej na mieszkańca niż w Chinach. Różnica polega na tym, że w Chinach ludzie wiedzą, że są obserwowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i są posłuszni, ponieważ wiedzą, że za złamanie zasad grożą kary. Wiedzą, że są niewolnikami i akceptują to.

„W Stanach Zjednoczonych już to robią (inwigilacja)” — mówi Jabbi. „Jedyna różnica polega na tym, że jeszcze nam nie powiedzieli… Jesteśmy już w tym samym globalnym systemie nadzoru”. Niektórzy nazywają to „Internetem oczu”. Ale bestia ma też uszy. To nie ludzkie oczy i ludzkie uszy śledzą wszystko, co robimy, jak w nazistowskich Niemczech czy starym Związku Radzieckim. Nie, to sztuczna inteligencja, AI, która teraz czuwa nad więzieniem.

W przeciwieństwie do Chin, gdzie niewolnicy znają swój los, większość Amerykanów wciąż nie zdaje sobie sprawy z otaczających ich więziennych murów. To więzienie jest zbudowane na ucisku i zbieractwie. Bestia żywi się danymi. Twoje dane. Nie widzimy tego, ponieważ narzędzia ucisku, te same narzędzia, których używa się w Chinach, są inaczej przedstawiane tutaj, w Ameryce. Powiedziano nam, że kamery monitoringu są po to, by łapać złoczyńców. To dla naszego bezpieczeństwa i ochrony… BEZPIECZEŃSTWO … BEZPIECZEŃSTWO… WYGODA… To są trzy chwytliwe słowa, które nas przyciągają.

Jeśli wiesz, że nie jesteś złym człowiekiem, ale lubisz wygodę, kuszące jest powiedzenie sobie: „Nie mam nic do ukrycia”. Jeśli nadal masz takie myśli, masz bardzo naiwny pogląd na to, jak działają te systemy i co pociąga za sobą ich ostateczny program. Nie chodzi tylko o łapanie złych facetów i złych ludzi. Chociaż można to używać do tego celu, dzieje się o wiele więcej.

Dane, które o tobie gromadzą, są uważane za cenne z jednego i tylko jednego powodu: aby skłonić cię do zmiany zachowania i poddania się systemowi bestii – systemowi, który przez cały czas wie, gdzie jesteś, co robisz, na co wydajesz pieniądze, czas, a nawet to, o czym myślisz.

Przekazując im swoje dane, dajesz im możliwość monitorowania i oceny Twojego zachowania, które można teraz przekonwertować na ocenę wiarygodności społecznej . Ten wynik jest następnie używany do określenia, do jakich przywilejów się kwalifikujesz, a jakich nie masz w nowym społeczeństwie niewolników. Czy prowadzisz ZRÓWNOWAŻONY styl życia i pomagasz w walce ze zmianami klimatycznymi? Jesteś członkiem drużyny? W przeciwnym razie nie będziesz mógł uczestniczyć w życiu społecznym.

Dokładnie w ten sposób wprowadzono zastrzyk C-19, poprzez przymusową politykę narzuconą nie tylko przez rząd, ale także przez jego partnerów korporacyjnych, a John Kerry powiedział na konferencji COP27 w Egipcie, że jest to model, którego będą używać do egzekwowania przestrzegania program zrównoważonego rozwoju forsowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych i jej niezliczonych partnerów w sektorze prywatnym, na czele ze Światowym Forum Ekonomicznym.

Jeśli twoja ocena kredytowa spadnie poniżej pewnego poziomu, stracisz swoje przywileje, być może twoje dzieci nie dostaną się do lepszych szkół lub stracisz awanse w pracy. Nie możesz wchodzić do restauracji ani na imprezy publiczne. Jesteś oddzielony przez nowy system apartheidu nadzorowany przez sztuczną inteligencję. Teraz, gdy cyfrowe programowalne pieniądze są już na miejscu, nie możesz wydawać pieniędzy na pewne rzeczy i są one ograniczone do pewnych obszarów. Po wdrożeniu tego systemu będziesz mieć cyfrowy identyfikator WSZYSTKIEGO.

Rząd Szkocji ogłosił również niedawnonowy identyfikator cyfrowy, który zostanie połączony z brytyjskim systemem ubezpieczeń społecznych, krajowym systemem opieki zdrowotnej i kredytem Experion.

W końcu nie będziesz mieć dostępu do żadnych usług rządowych ani publicznych, nie będziesz mógł przekraczać granic państwowych ani uzyskiwać dostępu do opieki zdrowotnej lub Internetu bez identyfikatora cyfrowego.

Wierzą, że ujdzie im to na sucho, ponieważ około 5 miliardów z 7,5 miliarda ludzi na świecie już zastosowało się do próby generalnej, jeśli wolicie, próby generalnej, która była dźgnięciem i zaakceptowała to jako paszport do wejścia do miejsc publicznych.

Będziesz musiał udowodnić swoją tożsamość za pomocą programu cyfrowego zawierającego unikalne znaczniki biometryczne, odcisk kciuka lub skan twarzy. Telefony komórkowe już proszą i proszą nas o te informacje. Wszystkie nowe prawa jazdy wymagają znaczników biometrycznych.

Twoja twarz zostanie powiązana z nową cyfrową walutą CBDC. Bez tego zostaniesz odcięty od systemu – bez pracy, bez opieki zdrowotnej, bez czeków na ubezpieczenie społeczne, bez kupowania i sprzedawania, nic. Taki jest plan. I chcą to osiągnąć najpóźniej do 2030 roku. Prawdopodobnie w 2023 r. rzucą na nas nowy system pieniądza cyfrowego, a następnie całkowicie wycofają gotówkę w ciągu kilku lat.

Nadal możemy walczyć, ale musimy się zahartować i postanowić, że nie zostaniemy cyfrowym niewolnikiem. Jak to zrobimy?

ROZWIĄZANIA

Porzuć wszystkie niepotrzebne urządzenia. Zegarki Apple, dzwonki do drzwi RING, Alexa, odkurzacze automatyczne, elektroniczne nianie, zaawansowane technologicznie lodówki. TO WSZYSTKIE OCZY I USZY SĄ W TWOIM DOMU!

Kupuj od lokalnych rolników warzywa, mięso i nabiał. Korzystaj z tanich sklepów i mniejszych, niezależnych stacji benzynowych (tak, zazwyczaj zapłacisz trochę więcej). Zawsze lepiej jest kupować za gotówkę od lokalnego sprzedawcy, który nie ma przy sobie aparatów fotograficznych od momentu wejścia do sklepu do momentu wyjścia.

Wyłącz routery przed pójściem spać w nocy. Używaj toreb Faradaya na telefony podczas podróży, ale bądźmy szczerzy, wszyscy będziemy musieli w pewnym momencie zniszczyć nasze telefony komórkowe, jeśli chcemy pozostać wolni. Opracuj równoległe systemy, koncentrując się na alternatywnych technologiach.

To duchowa wojna prowadzona za pomocą zaawansowanych technologicznie narzędzi w rękach bardzo bogatych lucyferiańskich elit. Ale nie ma nic wyższego niż tron Chrystusa. Zwyciężymy, jeśli będziemy żyć w bliskiej relacji z Nim.

Udostępnij