AGENDA 2030

”TRISTATE CITY” – CZY W EUROPIE POWSTAJE MEGAMIASTO ELIT ?

”TRISTATE CITY” – CZY W EUROPIE POWSTAJE MEGAMIASTO ELIT ?

W ciągu ostatnich 10-15 lat świat poznał dziesiątki ambitnych projektów miast przyszłości. I tak kraje arabskie postawiły na gigantyczne szklane miasta na środku pustyni, Japończycy i Chińczycy planują budowę na morzu, a Meksykanie postanowili zejść pod ziemię i już budują pierwszy 65-piętrowy podziemny wieżowiec w Mexico City.

Na tym tle stara Europa ze swoimi pięknymi, niemniej starymi, walącymi się fasadami wyglądała jakoś smutno. Wydaje się jednak, że Europejczycy wzięli się w garść i od planów przeszli do praktyki. Mowa o projekcie tzw. Tristate City – miasta, które całkowicie wchłonie Holandię, Belgię i spory kawałek Niemiec. Zamieszka w nim 45 milionów ludzi.


Projekt nie jest nowy, ma co najmniej 10 lat, ale tego lata Holendrzy i Belgowie zaczęli już wypędzać z ziemi rolników, których pola były niepomyślnie położone w mieście. Szczegółowych planów reklam miejskich jeszcze nie ma, ale o ile można zrozumieć z dyskusji nad projektami, będą tam jak gdyby dwa półpierścienie wieżowców wokół jednego centrum, a luki zostaną obsadzone drzewami, zostaną wykopane nowe kanały i tym podobne.


Projekt jest obecnie częściowo gniewnie dyskutowany w holenderskiej prasie opozycyjnej i w publikacjach futurologicznych, jednak nas interesują nie tyle szczegóły projektu, co jego przyczyny i konsekwencje.

Tristate City będzie pierwszym na świecie smart city – z inteligentnymi rzeczami, sędziami elektrycznymi, elektryczną policją, elektrycznymi taksówkami, liniami montażowymi, na których roboty będą pracować w 99,99%. To znaczy, że będzie to pierwsze miasto Nowego i Cudownego Świata.

Mówimy o mega projekcie jakichś superelit, których personaliów nikt nawet nie zna. A skoro ci ludzie inwestują w tak gigantyczny projekt, jakim jest budowa metropolii na terenie dwóch i pół państwa, to oczywiste jest, że nie planują wojny atomowej, nie będzie żadnych uderzeń na Europę i w ogóle wszystko jest pod kontrolą.

O oficjalnym rozpoczęciu budowy Tristate City jeszcze się nie mówi, dopóki ziemia nie zostanie uwalczona od rolników, a to jest negowane w każdy możliwy sposób przy budowie miasta. Ale gdy miasto zostanie oficjalnie proklamowane, doświadczą oni uroków Kolektywizacji na własnych plecach, w przyspieszonym tempie!


Rutte obiecał w Davos, że Holandia będzie współpracować z Uniwersalna zmiana w żywieniu – „cele zrównoważonego rozwoju”. Będą mieli miasta przyszłości! Beton, żelazo i szkło! Obcokrajowców, którzy będą zastępować rolę dawnych niewolników.

Udostępnij

”TRISTATE CITY” – CZY W EUROPIE POWSTAJE MEGAMIASTO ELIT ?

Globalna Świadomość29 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł5G ? – COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI NA CAŁYM ŚWIECIENastępny artykułPOZNAJ OFICIALNY PLAN MASTERCARD – USUNIĘCIE GOTÓWKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAKI BYŁ PRWADZIWY, UKRYTY CEL ”WIELIEGO RESETU” CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”TRISTATE CITY” – CZY W EUROPIE POWSTAJE MEGAMIASTO ELIT ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?