AGENDA 2030

POZNAJ OFICIALNY PLAN MASTERCARD – USUNIĘCIE GOTÓWKI I WPROWADZENIE IMPLANTÓW

POZNAJ OFICIALNY PLAN MASTERCARD – USUNIĘCIE GOTÓWKI I WPROWADZENIE IMPLANTÓW

Tożsamość cyfrowa, cyfrowe bliźniaki, programowalna waluta cyfrowa banku centralnego, system kredytu społecznego, udoskonalanie człowieka i Internet ciał (IoB). Wszystko to jest częścią dystopijnej przyszłości rozwijanej przez globalistyczną kabałę jako „rozwiązania” problemów świata.

Zgodnie z transhumanistyczną propagandą wszyscy skorzystają na ulepszeniu człowieka. W rzeczywistości transhumanizm jest programem eugenicznym, różniącym się tylko nazwą.

Społeczeństwo postludzkie wyobrażone przez transhumanistów będzie bezużyteczne dla miliardów ludzi. Ponieważ ogromna liczba miejsc pracy zostanie wyeliminowana i zastąpiona przez roboty i sztuczną inteligencję, transhumanistyczny plan wymaga wyludnienia.

Światowy reżim totalitarny nie przyjmie odpowiedzialności za wyżywienie, mieszkanie i zapewnienie powszechnego dochodu podstawowego oraz opieki zdrowotnej miliardom ludzi, którzy nie są użyteczni. Logicznym rozwiązaniem jest eksterminacja nieproduktywnych i przekształcenie reszty w posłuszne cyborgi uwięzione w ekosystemie IoB 5G.

Wymóg wyludnienia transhumanistycznej utopii może być powodem, dla którego państwa odmawiają zajęcia się nadzwyczajną śmiertelnością szczepionek COVID.

Transhumanizm od dawna jest sprzedawany jako sposób na uczynienie nas zdrowszymi, a ostatecznie nieśmiertelnymi. Dziś jest promowany pod hasłem „kapitał własny” Wielkiego Resetu.

Propaganda głosi, że wszyscy skorzystają na ulepszeniu człowieka, od najbogatszych do najbiedniejszych. W rzeczywistości  transhumanizm jest programem eugenicznym, różniącym się tylko nazwą od innych agend.

Mają coś lepszego, niż KOD QR

Chodzi o to, że obywatele mogą być nagradzani za dobre zachowanie i karani za złe.

W rozmowie z telewizją francuską jednego z głównych twórców chińskiego systemu kredytów społecznych zapytano, jak wprowadzenie systemu we Francji mogło wpłynąć na protesty Żółtych Kamizelek.

Lin Jinyue odpowiedział:

„Mam szczerą nadzieję, że uda nam się ją wyeksportować do kraju kapitalistycznego. […] Uważam, że Francja powinna szybko przyjąć nasz system kredytu społecznego, aby regulować swoje ruchy społeczne. […] Gdybyście mieli system Kredytu Społecznego, Żółte Kamizelki nigdy by nie istniały”.

Nadzór w stylu kredytu społecznego został znacznie wzmocniony przez pseudo-pandemię, która rozpoczęła się w Chinach. Aby jeździć środkami transportu publicznego, wejść do budynków publicznych, zostać dopuszczonym do pracy itp., obywatele Chin muszą zeskanować kod QR paszportu COVID. Jeśli jest zielony, mogą się swobodnie poruszać, jeśli czerwony, swoboda poruszania się jest ograniczona.

Identyfikacja biometryczna poprzez skanowanie twarzy jest wymagana do zarejestrowania karty SIM w Chinach. System danych biometrycznych umożliwia NDRC śledzenie ruchów każdego obywatela i egzekwowanie bezpieczeństwa biologicznego na poziomie krajowym.

Dzięki kodom QR Covid w połączeniu z cyfrowym identyfikatorem, chiński „Technate” jest na dobrej drodze do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju ONZ – SDG 3 i 16.

SDG 3 brzmi:

„Wzmocnienie zdolności wszystkich krajów, zwłaszcza krajów rozwijających się, do wczesnego ostrzegania, ograniczania ryzyka i zarządzania krajowymi i globalnymi zagrożeniami dla zdrowia”.

A SDG 16 mówi:

„Do 2030 r. stworzyć tożsamość prawną dla wszystkich, w tym rejestrację urodzeń”.

„Tożsamość prawna” to Kodeks ONZ dotyczący tożsamości cyfrowej.

Chińska oligarchia technokratyczna wyprzedza również inne kraje w rozwoju i wdrażaniu cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC). Bo Li niedawno odszedł ze stanowiska zastępcy prezesa Banku Chin, by dołączyć do Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) jako zastępca dyrektora zarządzającego. Przemawiając na sympozjum MFW w Central Bank Digital Currencies for Financial Inclusion: Risks and Rewards, Bo Li omówił twierdzenie, że CBDC poprawią tak zwane „włączenie finansowe”.

CBDC może umożliwić agencjom rządowym i podmiotom sektora prywatnego korzystanie z oprogramowania [CBDC] do tworzenia inteligentnych kontraktów, które umożliwiają ukierunkowane funkcje polityczne. Na przykład […] zasiłki socjalne […] bony konsumpcyjne […] bony żywnościowe. Oprogramowanie pozwala dostosować pieniądze CBDC do tego, jakie [rzeczy] ludzie mogą posiadać i do jakich zastosowań te pieniądze mogą być wykorzystane.

Na przykład, na artykuły spożywcze. Tak więc ta potencjalna możliwość programowania może pomóc agencjom rządowym skierować swoje wsparcie do ludzi, którzy potrzebują wsparcia. W ten sposób możemy również poprawić integrację finansową.

Pomoc dotyczy tylko obywatela, który jest posłuszny „agencji rządowej i aktorom sektora prywatnego”. Ci, którzy zachowują się „źle” są skazywani na finansowe „wykluczenie” z pomocy CBDC.

Dzięki CBDC nie byłoby już potrzeby zmieniania kodów QR na czerwony, aby zniechęcić ich do udziału w demonstracji. Wystarczy tak zaprogramować CBDC, aby uniemożliwić zakup biletów kolejowych lub korzystanie z pieniędzy dalej niż milę od domu.

Fizyczne blokady z czasów Covid są zastępowane blokadami CBDC, które są znacznie łatwiejsze do wyegzekwowania.

 6 dużych banków weźmie udział w pilotażowym scenariuszu systemu kredytu społecznego

Zarząd Rezerwy Federalnej ogłosił, że sześć największych banków weźmie udział w pilotażowej analizie scenariuszy klimatycznych. Ma to na celu zwiększenie zdolności organów nadzoru i firm do pomiaru i zarządzania „ryzykiem finansowym związanym z klimatem”.

Ćwiczenie pilotażowe rozpocznie się na początku 2023 roku i ma zakończyć się pod koniec roku.

Banki biorące udział w ćwiczeniu pilotażowym to Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, JPMorgan Chase, Morgan Stanley i Wells Fargo. Według oficjalnej rządowej strony internetowej Rezerwy Federalnej, w nadchodzących miesiącach, zarząd przedstawi dodatkowe szczegóły dotyczące sposobu przeprowadzenia ćwiczenia i scenariuszy, które zostaną wykorzystane w pilotażu.

Według Dossier on Substack ten program pilotażowy tak naprawdę dotyczy systemu kredytów społecznych przebranych za ekonomię klimatyczną. Rezerwa Federalna zrobiła duży krok w kierunku ułatwienia sieci monetarnej zgodnej z ESG, która skutecznie działa jako system równoległy do ​​niesławnego systemu punktacji kredytów społecznych Chińskiej Partii Komunistycznej.

Innymi słowy, Fed współpracuje z dużymi bankami, aby monitorować ich zdolność do podporządkowania się preferowanej przez enviro-etatystyczną technokratyczną tyranię klasy rządzącej.

Nieodpowiedzialni ludzie stojący za amerykańską drukarnią pieniędzy twierdzą, że to ćwiczenie „ma charakter eksploracyjny i nie ma konsekwencji kapitałowych”. Oznacza to, że Fed wyraźnie skłania się ku narracji oszustwa klimatycznego lub pseudonaukowej idei, że ludzie mają katastrofalny wpływ na klimat.

Narracja klimatyczna jest głównym facylitatorem retorycznym ruchu ESG (Environmental, Social and Governance). Klasa rządząca będzie potrzebować cyfrowej waluty banku centralnego i systemu kredytu społecznego, aby upewnić się, że nasze zniewolenie jest trwałe.

Kiedy wszystko będzie przez nich kontrolowane cyfrowo, dosłownie, nie będziemy mieli nic do powiedzenia w naszym własnym życiu. Jeśli na to pozwolimy, znajdziemy się na plantacji sztucznej inteligencji technologicznej, z której nie ma wyjścia, nie można uciec.

Chiny były państwem pilotażowym dla wprowadzenia niewolniczego systemu cyfrowego. Teraz banki większości państw świata w tym FED, pracują nad wprowadzeniem tego systemu w każdym państwie.

Oficjalny Plan usunięcia gotówki i wprowadzenia implantów

Master Card jest korporacją zarządzaną przez żydowską finansjerę. W oficjalny sposób pokazuje nam drogę do eliminacji gotówki i wdrożenia iplantów – chipów. Zobaczmy, jak powoli z premedytacją i przygotowanym planem „gotuje żabę”…

1 – Wynalezienie RFID (identyfikacji częstotliwości radiowej) umożliwiło szybką, bezdotykową komunikację jednokierunkową, podczas gdy „smart cards” dostarczyły odpowiedniego medium dla nowej generacji płatności:

2 – Mobil creates Speedpass™ wykorzystuje technologię RFID, aby umożliwić kierowcom ciężarówki szybkie płacenie za paliwo. Pojawiają się pierwsze implanty-chipy RFID. Mastercard
bada ich wykorzystanie w płatnościach, a RFID jest przekształcane w Near Field Communication. NFC to rdzeń nowoczesnej technologii zbliżeniowej, umożliwiającej dwukierunkową komunikację między kartą, smartfonem, urządzeniem mobilnym i terminalem płatniczym:

3 – Dostrzegając możliwości NFC, firmy płatnicze udostępniają swoje własne rozwiązania zbliżeniowe wykorzystujące to, co ludzie używają. Płatność przenosi się z machnięcia kartą na machnięcie telefonem, zegarkiem lub bransoletką. Mimo to firmy dążą do wykorzystania nowszej technologii, jak biometria i implanty:

4 – Wraz z nadejściem koronawirusa następuje potrzeba szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności. Masowo wzrosła liczba płatności zbliżeniowych, podczas gdy innowacje w zakresie biometrii i implantów-chipów przybliżyły do prawdziwie bezdotykowych i wygodnych płatności z Mastercard, Amazon i innymi wprowadzającymi te rozwiązania:

5 – Payment Services Directive 2 (PSD2) umożliwia ulepszone przesyłanie danych. Obecnie popyt na wygodne płatności bezdotykowe osiąga szczyt popularności, a urządzenia mobilne i implanty medyczne są coraz bardziej powszechne – potrafią czytać dane biometryczne. Bezdotykowe płatności będą możliwe już wkrótce:

6 – Likwidacja Gotówki i wprowadzenie cyfrowej waluty:

Udostępnij

POZNAJ OFICIALNY PLAN MASTERCARD – USUNIĘCIE GOTÓWKI I WPROWADZENIE IMPLANTÓW

Globalna Świadomość29 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”TRISTATE CITY” – CZY W EUROPIE POWSTAJE MEGAMIASTO ELIT ?Następny artykułGŁĘBOKA ANALIZA – RESETOWE PANDEMIE I ZMIANY CYWILIZACJI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • POZNAJ OFICIALNY PLAN MASTERCARD – USUNIĘCIE GOTÓWKI I WPROWADZENIE IMPLANTÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?