Świat jest inny

ODTAJNIONE DOKUMENTY – NASA PRZEWIDUJE TAJEMNICZĄ WOJNE W 2025 ROKU

ODTAJNIONE DOKUMENTY – NASA PRZEWIDUJE TAJEMNICZĄ WOJNE W 2025 ROKU

Znalazłem tę prezentację Power Point autorstwa głównego naukowca NASA na temat przyszłych działań wojennych, skupiającą się na trendach technologicznych w IT/Bio/Nano, z naciskiem na przewidywany krajobraz 2025 r. Nie jest jasne, kiedy została wykonana, ale jedna strona internetowa podaje datę publikacji jako 2011 r. . Na jednym ze slajdów widnieje coś, co wygląda jak format daty miesiąc/rok i wskazuje rok 2001.

Jeden z autorów, Dennis Bushnell, jest nieszablonowym myślicielem, który początkowo zwrócił moją uwagę z innych powodów. Z tego powodu nie jest jasne, czy jest to bardziej jego osobista praca, czy oficjalna praca dla NASA, ale ma na sobie logo NASA. To 113 slajdów, więc nie będę omawiać ich wszystkich. Wyróżniłem te, które wydają mi się interesujące.

Rozpoczyna się stwierdzeniem, że nasza zdolność do tworzenia bogactwa jest ograniczona tylko naszą zdolnością do wymyślania nowych pomysłów i że przyczynami wojen są polityka, religia, megalomania i spory terytorialne.

Zanim zagłębi się w uzbrojenie technologii, proponuje wykorzystanie internetowej edukacji na odległość jako sposobu na stworzenie równości, umożliwienie wynalazczości, ustabilizowanie populacji i szybkie rozpowszechnienie technologii.

Muszę powiedzieć, że bardzo mi się ten pomysł podoba i pamiętam, jak siedziałem w klasie w liceum i fantazjowałem o tym, jak można by efektywniej i wydajniej prowadzić większość moich zajęć z komputera. Do dziś nie jestem pewien, dlaczego domniemane inteligentne pieniądze z Doliny Krzemowej uznały, że rozsądniej będzie inwestować w Facebooka i Twittera niż w coś takiego.

Na tym slajdzie zatytułowanym „Givens” (od teraz do „wkrótce”) wspomina się o wszechobecnych rojach multifizycznych czujników lądowych / morskich / powietrznych / kosmicznych / hiperspektralnych, a także o technologiach rojów robotów. To mnie wyróżnia, słyszeliśmy o rzekomych incydentach w raportach UAP, które można by określić jako technologie roju robotów. Obecnie słyszymy również publicznie o stworzeniu rodzaju czujników i możliwości fuzji dla wszystkich domen (lądowych, morskich, powietrznych i kosmicznych) opisanych w celu zbadania UAP.

Na następnym slajdzie wspomniano o wykorzystaniu „dokooptowanych owadów”. Przypuszczalnie jest to pomysł umieszczania technologii na owadach jako formy tajnej dostawy lub systemu zwiadowczego. Co dziwne, byłem kiedyś świadkiem czegoś, co dokładnie to przypominało. Bycie „podsłuchiwanym” w XXI wieku może nabrać nowego znaczenia.

Ten slajd wspomina o kamuflażu/fałszowaniu. To kolejny temat, który pojawia się w temacie UAP. Zaawansowany kamuflaż, być może nawet przy użyciu technologii maskowania dzięki postępowi w metamateriałach, a także wyrafinowanemu fałszowaniu, takiemu jak projekcja obrazu w podczerwieni i RF. Slajd wspomina nawet o tym, że broń promieniowa staje się coraz bardziej powszechna.

Ten następny slajd jest nieco mroczny, ponieważ spekuluje o potencjale broni biologicznej. Po Covid ten prawdopodobnie uderza inaczej. Osobiście wyróżnia mnie „kampania długoterminowa / bez odcisków palców (w przeciwieństwie do szoku i podziwu)”. Okazuje się, że ktoś mógł być proroczy lub przynajmniej w tym momencie powinno być jasne, jak bardzo jest to realistyczne.

Ten slajd daje nam względne zrozumienie tego, co może być pierwsze i najwyraźniej nie pozostawia sztucznego życia (poza sztuczną inteligencją) poza stołem.

Pamiętasz syndrom Hawany? Była to tajemnicza choroba dotykająca głównie personel wywiadu USA, o której po raz pierwszy doniesiono w 2017 roku. Media i większość ludzi kpiła z niej i twierdziła, że ​​to „zbiorowa histeria” i że „prawdopodobnie mieli kaca”. 60 Minutes zrobiło w tym roku poważniejszy raport na ten temat i uchwalono ustawę o odszkodowaniach dla osób nią dotkniętych w 2021 roku. Sprawa jest tajna, ale broń mikrofalowa była podejrzana od lat. Do dziś ludzie powiedzą ci, że taka technologia nie istnieje.

Nadal myślisz, że to prawda? Według tego slajdu armia, SRI i Walter Reed zbadali, w jaki sposób mikrofale o niskiej mocy mogą powodować skutki biologiczne, w tym spadek wydajności behawioralnej i drgawki. Warto zauważyć, że temat Havana Syndrome pojawił się również w dyskusjach UAP, podobnie jak SRI dość często.

Psywar „In-the-Large” jest na tym slajdzie. To nigdy nie pojawia się w dyskusji na temat UAP. Och, czekaj, tak, ma. Tak dziwnie.

Ten wspomina o pewnych lukach w zabezpieczeniach USA. Po raz kolejny pojawia się wojna biologiczna i informatyczna, a nawet wspomina się o wrażliwości na ofiary z czymś, co nazywa się „sydromem CNN”. Biorąc pod uwagę kontekst, rozumiem, że oznacza to możliwość polegania przez stronę przeciwną na mediach w celu nadmiernego skupienia się na ofiarach jako taktyce. Wydaje się, że było to również nieco prorocze w rozpoznawaniu potencjalnych problemów z łańcuchem dostaw. To prawie niesamowite, biorąc pod uwagę, jak rozwinął się Covid.

Wspomina również o zagrożeniach podwodnych. Jeśli pamiętasz pierwsze publiczne przesłuchanie w Kongresie od 50 lat w sprawie UAP, zadano pytanie o USO, a odpowiedź brzmiała, że ​​zostanie to omówione na sesji niejawnej. Podróże USO i transmedium od dawna wchodzą w zakres tematu UAP.

Oto kolejny ciekawy. „Wkrótce będzie można połączyć ludzkie komórki mózgowe z krzemowymi chipami”. Uwierz lub nie. Tego rodzaju pomysł pojawił się również w dyskusji UAP. Bezpośrednie łączenie umysłu z technologią pojawiło się nie tylko jako spekulacja, ale zostało również określone jako „poznawczy interfejs człowieka” na slajdzie AATIP, który wyciekł.

W tej prezentacji jest o wiele więcej, ale chciałem tylko udostępnić slajdy, które osobiście mnie wyróżniały.

Udostępnij

ODTAJNIONE DOKUMENTY – NASA PRZEWIDUJE TAJEMNICZĄ WOJNE W 2025 ROKU

Globalna Świadomość8 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKONIEC GOTÓWKI JEST BLISKI – 100 PAŃSTW NA ŚWIECIE WPROWADZA I TESTUJE CYFROWY PIENIĄDZNastępny artykułJAK NA ŚWIECIE JEST OBECNIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ODTAJNIONE DOKUMENTY – NASA PRZEWIDUJE TAJEMNICZĄ WOJNE W 2025 ROKU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?