AGENDA 2030

KONIEC GOTÓWKI JEST BLISKI – 100 PAŃSTW NA ŚWIECIE WPROWADZA I TESTUJE CYFROWY PIENIĄDZ

KONIEC GOTÓWKI JEST BLISKI – 100 PAŃSTW NA ŚWIECIE WPROWADZA I TESTUJE CYFROWY PIENIĄDZ

Świat internetowy wypromował 666 i znamię bestii, jako te elementy, które należą do szatana. Jednak system bestii jest obszerniejszy, ma więcej elementów, bytów i tajemnic.

Za wejście do systemu bestii każda osoba zostanie zabita

Dlatego zobacz, jakie elementy wchodzą w skład tego systemu.

„A inny posłaniec(anioł), trzeci, podążał po nich mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto oddaje cześć/kłania się bestii/zwierzęciu, i obrazowi/podobieństwu jego, i bierze znak na/w czoło jego i na/w rękę jego i on wypije z wina gniewu Boga, które jest zmieszane nierozcieńczone w kielichu gniewu Jego i będzie dręczony/torturowany w ogniu i siarce wobec zwiastunów świętych posłańców(aniołów) i przed Barankiem. 

I dym męczarni ich na eony eonów wznosi się i nie mają odpoczynku dniem i nocą czciciele/kłaniający się bestii/zwierzęciu i obrazowi/podobieństwu jego, i jeśli ktoś bierze/przyjmuje znak imienia jego” – Objawienie 14:9-11.

Obecnie panuje nierządnica, czyli judaistyczna, babilońska grupa bankierów żydowskich. Oni budują system cyfrowy. Chcą w tym systemie zamknąć całą ludzkość.

Nie uda im się tego zrobić. Dlatego osoby, które wzięły szczepionki kowidowe, które mają paszport kowidowy, czyli znajdują się w systemie nierządnicy, nie będą miały bezpośrednich konsekwencji od Boga.

Mogą mieć konsekwencje zdrowotne czy wyrzuty sumienia, ponieważ PLANdemia jest oszustwem.

Niebezpieczeństwem wzięcia paszportu kowidowego są nasze dane, które już są w systemie. Jeżeli bestia zagarnie te dane, to będziemy mieli problem.

Kto należy do systemu bestii?

Zobaczmy, jakie byty wchodzą w skład systemu bestii. Jest to bardzo ważne, aby zidentyfikować cały system bestii, następnie zrozumieć, kim są te byty w rzeczywistości. Akceptacja jednego z nich oznacza, że staniemy po stronie szatana. Nie ważne będzie to, że modlimy się do Boga Ojca i Pana Jeszu. Modlitwa jest bardzo ważna, jednak czyny potwierdzają sens wypowiadanych słów.

Przyjęcie jednego z tych elementów bestii w formie: akceptacji fizycznej, umysłowej, duchowej, psychicznej oznacza śmierć.

Oto system bestii:

1 – Bestia:

„Jeśli kto oddaje cześć/kłania się bestii/zwierzęciu” – Objawienie 14:9.

2 – Imię bestii:

„…i aby nie każdy mógłby kupić (lub) sprzedać, jeżeli nie ci mający znaku(5480) lub imienia zwierzęcia/bestii lub liczb imienia jego” – Objawienie 13:17.

3 – Liczba imienia bestii/liczba bestii:

„…liczby(706) imienia(3686) jego” – Objawienie 13:17.

„niech liczy/obliczy liczbę(706) zwierzęcia/bestii” – Objawienie 13:18.

„I zobaczyłem, jak morze szkliste, które jest zmieszane z ogniem i zwyciężających ze zwierzęciem/bestią i z obrazem jego i (ze znakiem5480 jego)  i z liczbą(706) imienia(3686) jego, stojących nad morzem szklistym mających cytry Boga” – Objawienie 15:2.

4 – Znak imienia bestii:

„i jeśli ktoś bierze/przyjmuje znak(5480) imienia jego” – Objawienie 14:11.

5 – Znak bestii:

„i bierze znak na/w czoło jego i na/w rękę jego…” – Objawienie 14:9.

„co wzięli znak bestii” – Objawienie 19:20.

6 – Obraz bestii:

„i obrazowi/podobieństwu jego” – Objawienie 14:9.

„oddawali pokłon jej obrazowi/podobieństwu” – Objawienie 19:20.

 „I poszedł pierwszy, i wylał swą miskę(5357) na ziemię. I powstał wrzód zły i bolesny na ludziach, mających znak(5480 charagma) bestii/zwierzęcia i na tych, co wielbią/oddają cześć jej obrazowi/podobieństwu – Objawienie 16:2.

7 – Fałszywy prorok:

„… fałszywego proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znak bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką” – Objawienie 19:20.

Tyle elementów odkryliśmy w proroctwach Jana, które dotyczą systemu bestii. Będziemy im się dokładnie przyglądać i opisywać nowe byty, które niedługo powstaną. Cały system bestii ma jeden cel: wypromować bestię w taki sposób, aby ludzie oddali jej pokłon, cześć.

Ludzie na ziemi będą mieli możliwość zapoznać się z tym systemem.  Kto zlekceważy przestrogi z Objawienia Jana, ten poniesie śmierć.

Ponad 100 państw wprowadza i testuje cyfrowy pieniądz. Zobacz mapkę

Era cyfryzacji świata cały czas trwa. Ponad 100 państw testuje, wdraża lub już wdrożyło cyfrową walutę CBDC.

Czym dokładnie jest cyfrowa waluta banku centralnego (CBDC)?

CBDC to wirtualne pieniądze wspierane i emitowane przez bank centralny. W miarę jak kryptowaluty i stablecoiny stały się coraz bardziej popularne, banki centralne postanowiły przystąpić do gry.

Bitcoin jest najbardziej znaną kryptowalutą. Innym rodzajem kryptowaluty są stablecoiny, których wartość jest powiązana z aktywem lub walutą fiducjarną, taką jak dolar.

Najbardziej rozwiniętą formą cyfryzacji człowieka prezentują Chiny. Jest tam system punktów, który decyduje czy dana osoba może pracować, czy będzie miała dostęp do cyfrowych walut itd.

Cyfrowa waluta wdrażana jest również, w Rosji, na Ukrainie, czy w Szwecji. Ponad połowę państw świata szykuje się do wdrożenia CBDC. Inne państwa zapewne dołączą do tego światowego projektu.

Cyfrowa waluta jest wygodna dla ludzi, jednak niesie bardzo duże niebezpieczeństwo.

Państwo, korporacja może całkowicie kontrolować każdą osobę, która przyjmie cyfrowy świat. 

Likwidacja gotówki oznacza duże kłopoty dla ludzi. Walutę cyfrową można w każdej chwili wyłączyć, tak jak robią to w Chinach.

Na przykład dane państwo, czy korporacja obsługująca walutę stwierdzi, że dana osoba nie działa zgodnie z regulaminem. Wtedy wyłączy walutę na danym koncie. Osoba ta w jednej sekundzie traci swój byt. Nie może płacić za rachunki, nie może płacić podatków. Za to czeka konfiskata majątku i więzienie.

Udostępnij

KONIEC GOTÓWKI JEST BLISKI – 100 PAŃSTW NA ŚWIECIE WPROWADZA I TESTUJE CYFROWY PIENIĄDZ

Globalna Świadomość8 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY ZAPROJEKTOWANA PRZEZ ELITY ”KLĘSKA GŁODU” DOKONA SIĘ NA NASZYCH OCZACH ?Następny artykułODTAJNIONE DOKUMENTY – NASA PRZEWIDUJE TAJEMNICZĄ WOJNE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030 TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KONIEC GOTÓWKI JEST BLISKI – 100 PAŃSTW NA ŚWIECIE WPROWADZA I TESTUJE CYFROWY PIENIĄDZ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?