AGENDA 2030

BANK CENTRALNY I GLOBALNA WALUTA CYFROWA – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?

BANK CENTRALNY I GLOBALNA WALUTA CYFROWA – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?

Globalne banki centralne spieszą się, by wdrożyć waluty cyfrowe, podczas gdy miasta przechodzą na „inteligentną” infrastrukturę: tuż pod naszymi nosami powstaje siatka śledzenia i kontroli

Bank Centralny Nigerii ogłosił, że zacznie od stycznia ograniczać wypłaty gotówki z banków i bankomatów do zaledwie 45 USD dziennie w ramach dążenia do przeniesienia kraju w kierunku gospodarki bezgotówkowej .

Gdyby to był jednorazowy przypadek, nie zawracałbym sobie głowy pisaniem o tym. Ale pojawia się po piętach mega-banków ogłaszających podobnie przerażające nowe zasady w ostatnich miesiącach w Chinach, Indiach, Rosji, Brazylii, Szwecji, USA i wielu innych krajach, wszystkie wskazujące na rychłe przejście na globalny system pieniądza cyfrowego.

W Stanach Zjednoczonych Rezerwa Federalna ogłosiła w listopadzie, że rozpoczyna 12-tygodniowy „program pilotażowy” w celu przetestowania nowej cyfrowej waluty banku centralnego, czyli CBDC, z sześcioma głównymi bankami. Czwartkowe ogłoszenie w Nigerii jest również wielką sprawą, ponieważ Nigeria jest jednym z zaledwie dziewięciu krajów , które już uruchomiły oficjalne CBDC. Stało się to na początku tego roku, a teraz już dążą do ograniczenia korzystania z gotówki. Dowodzi to, że waluty cyfrowe nigdy nie zostały zaprojektowane do funkcjonowania obok walut papierowych, ale raczej do ich zastąpienia.

Fox News donosi , że Bank Centralny Nigerii ograniczy tygodniowe wypłaty gotówki do 100 000 nair (225 USD) dla osób fizycznych i 500 000 nair (1124 USD) dla korporacji, z opłatą manipulacyjną wymaganą, aby uzyskać dostęp do większej liczby. Haruna Mustafa, dyrektor nadzoru bankowego banku centralnego, powiedziała, że wypłaty gotówki mogą być dozwolone w „istotnych okolicznościach, nie częściej niż raz w miesiącu”. Czy to nie miłe z jego strony?

Tutaj w USA jest prawie tak źle Spróbuj pójść do swojego banku i powiedzieć mu, że chcesz wypłacić zaledwie 5000 $, a odkryjesz, że musisz zasadniczo przedstawić swoją sprawę i udowodnić, że masz również uzasadniony „przekonujący” powód, by chcieć tyle gotówki. Oczywiście, że to wszystko dla naszego dobra, prawda? „Bezpieczeństwo i ochrona”, mówią nam. Według Fox News decydenci w Nigerii twierdzą, że ograniczenia wypłat gotówki wraz z nową cyfrową walutą kraju „przyciągną więcej ludzi do systemu bankowego i ograniczą gromadzenie waluty, nielegalne przepływy i inflację”.

Oczywiście zrobi coś wręcz przeciwnego, odcinając większej liczbie ludzi możliwość swobodnego kupowania i sprzedawania. Ten sam argument – walka z przestępczością, gromadzeniem pieniędzy i inflacją – można by wysunąć w każdym kraju na świecie i tak będzie . Ale wszyscy wiemy, że prawdziwy powód nie ma nic wspólnego z powstrzymaniem przestępczości lub ograniczeniem inflacji.

Chodzi o przejście na technologię cyfrową i zastąpienie gotówki bardziej kontrolowanym, łatwiejszym do śledzenia sposobem wymiany.

Pamiętajcie, co globalistyczna ekonomistka Pippa Malmgren powiedziała na Światowym Szczycie Rządowym w marcu tego roku, kiedy wypowiedziała cichą część na głos, stwierdzając:

„Stoimy u progu dramatycznej zmiany, w której się zbliżamy i śmiało powiem, że porzucamy tradycyjny system pieniężno-księgowy i wprowadzamy nowy. I nowy; nową księgowość nazywamy blockchainem… Oznacza cyfrową, oznacza posiadanie niemal idealnego zapisu każdej pojedynczej transakcji, która ma miejsce w gospodarce, co da nam znacznie większą przejrzystość tego, co się dzieje”.

Gospodarka Nigerii nie różni się od innych w tym sensie, że w dużej mierze opiera się na nieformalnej działalności wykraczającej poza ramy prawne i regulacje rządowe, takiej jak rolnictwo, handel uliczny i targowy, pchle targi, sklepy z używanymi rzeczami, taksówkarze itp. W tych branżach gotówka jest zwykle preferowana do transakcji, ponieważ wielu nie ma kont bankowych lub po prostu nie chce oszukiwać przy przetwarzaniu kart kredytowych lub debetowych.

Globaliści wiedzą o tym i dlatego chcą, aby wszyscy zostali oznaczeni cyfrowo i zależni od transakcji wyłącznie cyfrowych dla wszystkich swoich potrzeb. W ten sposób będą wiedzieć, ile benzyny lub oleju opałowego zużywasz, ile mięsa spożywasz, a wszystko to zostanie dodane do Twojego śladu węglowego, o który zostaniesz opodatkowany za każde zużycie przekraczające przydzieloną kwotę.

Jeśli upierasz się przy przekraczaniu przydzielonej ci ilości żywności i paliwa, możesz teraz być kontrolowany, po prostu odcinając dopływ cyfrowych pieniędzy, które tak naprawdę wcale nie są pieniędzmi w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. To bardziej jak system kuponów.

Będzie to łatwe do osiągnięcia, gdy zablokują pieniądze wszystkich na koncie bankowym i zastąpią rzeczywiste pieniądze tokenami cyfrowymi. W momencie, w którym amerykańska klasa średnia zaakceptuje taki system, gra się skończy i tyrania rozprzestrzeni się po świecie jeszcze szybciej niż teraz.

Banksterzy i korporacyjni tytani schwytali wszystkich w swój cyfrowy system bestii, który działa podobnie jak zaawansowany technologicznie system feudalny, w którym tak naprawdę nie masz już nic na własność. Staniesz się odpowiednikiem dzierżawcy w starym systemie feudalnym średniowiecza — twoje posłuszeństwo wszelkim nowym zasadom, które wrzucą dla „zrównoważonego życia”, nie będzie już opcjonalne, ale obowiązkowe.

Zasady zrównoważonego rozwoju zaczną się jako „sugestie” lub „zalecenia”, a później będą wymagane i wymagane, z wysokimi grzywnami za nieposłuszeństwo. Jeśli uważasz, że możesz zignorować kary, pomyśl jeszcze raz, ponieważ mają teraz bezpośredni dostęp do Twojego portfela cyfrowego i mogą po prostu dezaktywować wszelkie tokeny cyfrowe na tym koncie.

Niektórzy analitycy, tacy jak Rebecca Walser z WalserWealth.com , przewidzieli, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych wprowadzi swojego cyfrowego dolara już w maju 2023 r. Poniżej możesz posłuchać wywiadu, który Walser przeprowadził z Brannonem Howse Live. rebeccawalser-12-07-2022_audio POBIERZ

Gdy już wprowadzą cyfrową walutę, następną wielką rzeczą będzie ograniczenie podróży samolotem i pojazdami silnikowymi. Jeśli to przegapiłeś, globaliści już z tym eksperymentują. Obejrzyj doskonały 13-minutowy film poniżej, aby dowiedzieć się, co dzieje się w Oksfordzie w Anglii, jednym z „inteligentnych miast” Światowego Forum Ekonomicznego, które są obecnie określane jako „15-minutowe miasta”.

Oczywiście jedynym sposobem walki z tym będzie bezpośrednie sprzeciwianie się wszystkim ich nakazom. Użyj gotówki. Jedź samochodami napędzanymi benzyną. Jedz prawdziwe mięso. Przestań dawać pieniądze „obudzonym” korporacjom. 

Udostępnij

BANK CENTRALNY I GLOBALNA WALUTA CYFROWA – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?

Globalna Świadomość11 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTRANSHUMANIZM WYMAGA DEPOPULACJI – GLOBALIŚCI NIE PRZESTANĄ HAKOWAĆ LUDZINastępny artykułHISTORYCZNE ARTEFAKTY POTWIERDZAJĄCE RESETY CYWILIZACJI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BANK CENTRALNY I GLOBALNA WALUTA CYFROWA – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?