Świat jest inny

TAJNY INTERNET ELIT – CZY WŁADCY ŚWIATA POSIADAJĄ SWOJĄ WŁASNĄ SIEĆ ?

TAJNY INTERNET ELIT – CZY WŁADCY ŚWIATA POSIADAJĄ SWOJĄ WŁASNĄ SIEĆ ?

Według popularnej teorii spiskowej, niektórzy ludzie wierzą, że istnieje tajny internet tylko dla elit. W tajnym internecie rzeczy są zupełnie inne niż w zwykłym, gównianym internecie, który jest dostępny dla zwykłych ludzi, takich jak ty i ja.

W przeciwieństwie do tego, czego uczą w szkołach, tak zwany „internet” (liczba pojedyncza) nie jest jedną rzeczą, która jest taka sama dla wszystkich. Jest to tak naprawdę masa internetów – liczba mnoga.

W rzeczywistości istnieje wiele różnych klas internetu w zależności od tego, kim jesteś i ile jesteś wart. Niektóre z tych internetów są bardziej restrykcyjne (jak ten „wolny”, z którego korzystają biedni i klasa średnia), a niektóre są bardziej swobodne – jak ten, który jest używany tylko przez bogate elity. Oczywiście, najlepsza klasa internetu znajduje się tylko w tajnym internecie.

W tajnym internecie wszystkie serwisy streamingowe są darmowe, po pierwsze. I możesz z nich korzystać na dowolnej liczbie urządzeń (o ile jesteś członkiem). Nie ma żadnych limitów, przekroczeń, ani dopłat. Obsługa klienta zawsze łączy cię natychmiast z człowiekiem, który nigdy nie jest niegrzeczny i nie ma akcentu, i nigdy nie ma żadnych chat-botów.

Jeśli chodzi o treści, nic nie jest zakazane. Nie ma żadnych zasad ani cenzury. Nikt nie może śledzić twojego przeglądania stron internetowych ani monitorować twojej aktywności. Nie ma żadnych ciasteczek ani programów szpiegujących. Nie ma reklam, wirusów, botów, hakerów ani phishingu.

Nie ma również żadnych fałszywych wiadomości lub dezinformacji w tajnym Internecie. Domyślnie dla członków sekretnego internetu włączona jest sekretna „dobra” wersja wyszukiwarki Google, która nie jest pełna śmieci. W rzeczywistości, każdy fakt w alternatywnej wersji Wikipedii jest w stu procentach zweryfikowany przez profesjonalnych bibliotekarzy. Ponadto, każdy artykuł i wpis na blogu w sekretnym Internecie jest zarówno aktualny, jak i wiecznie żywy, a jednocześnie zabawny i pouczający – dodatkowo, zawsze pisany przez doświadczonego eksperta w swojej dziedzinie.

Czy wspomnieliśmy, że członkowie sekretnego internetu mają nawet dostęp do darmowej, godzinnej dostawy dronem w większości obszarów i gwarantowanej dostawy z dnia na dzień, bez względu na to, gdzie się znajdują na Ziemi? Niewiarygodne, niesprawiedliwość tego wszystkiego.

Tajny Internet nigdy nie pozwolił żadnemu rządowi na szpiegowanie swoich członków, a rządy nie mogą powstrzymać ludzi przed dołączeniem, jeśli przejdą przez proces zatwierdzania. Każdy członek tajnego internetu może rozmawiać z każdym innym o czymkolwiek. Nie ma żadnego nękania, a nawet żadnych trolli, ponieważ członkostwo jest tylko na zaproszenie i musisz być poręczony przez dziesięciu innych członków, których członkostwo zostanie zawieszone, jeśli zrobisz coś złego po tym, jak poręczyli za ciebie.

Bycie wyrzuconym z tajnego internetu w zasadzie dzieje się tylko wtedy, gdy wyrzucą cię z elity, co prawie nigdy się nie zdarza. Członkostwo jest dobrowolne i można zrezygnować w każdej chwili i przestać korzystać z tajnego Internetu, choć jest to niemile widziane.

Tajny internet jest również całkowicie oparty na gotówce. Wykorzystuje zdecentralizowany system elektronicznej gotówki o nazwie „e-cash”. Jest całkowicie bezpieczny jak kryptowaluta, ale nie zużywa energii i jest anonimowy jak gotówka. Plus jest łatwy w użyciu (w przeciwieństwie do krypto).

Mówi się, że tajny internet nie ma haseł ani logowania. Albo jesteś jego częścią, albo nie. Jednak do tajnego internetu można również uzyskać dostęp z linku w wiadomości e-mail od innego członka tymczasowo, podczas gdy twój wniosek o członkostwo jest rozpatrywany przez Komitet.

Komitet jest odpowiedzialny za utrzymanie tajnego Internetu w tajemnicy. Tajny Internet jest ekskluzywnym klubem. Nie chcą, aby wszyscy korzystali z tajnego internetu. Więc aby chronić sekretny internet przed staniem się mniej ekskluzywnym, egzekwują swoje zasady przeciwko społeczeństwu i powstrzymują ludzi przed przyłączeniem się, co oznacza utrzymywanie sekretów przed społeczeństwem. (Nie powinieneś mówić o tajnym internecie, tak przy okazji. Nie chcą, żebyś przeczytał lub udostępnił ten post)!

Oto, czego nie chcą, abyś wiedział, chociaż: z powodu luki w ich systemie, każdy może uzyskać specjalny tymczasowy kod dostępu, który pozwala na dołączenie do tajnego Internetu przez ograniczony czas. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić wyszukiwanie w Google dla „secret internet”. Następnie na stronie z wynikami wyszukiwania poszukaj kodu aktywacyjnego. Wystarczy wpisać kod do specjalnego formularza w mailu, który dostałeś. Następnie wystarczy kliknąć w link, aby wejść do środka.

Oczywiście ostatnią, ale najważniejszą cechą tajnego internetu jest jego ultraszybka wirtualna rzeczywistość o wysokiej rozdzielczości, którą tak naprawdę nazywają Smart Reality. Mają specjalne urządzenia, gdzie Smart Reality nakłada się na zwykłą złą rzeczywistość i czyni ją lepszą i bardziej niesamowitą, w zależności od tego jak elitarne jest twoje członkostwo. Ludzie mówią, że ich technologia jest co najmniej dziesięć do dwudziestu lat przed wszystkim, co jest dostępne w wolnym publicznym internecie używanym przez resztę z nas.

Ponieważ wszystkie treści są darmowe i każdy, kto z nich korzysta jest celebrytą lub bogaczem, uważamy, że sekretny internet jest najlepszym rodzajem internetu. To internet, za który nie można zapłacić. Jeśli jesteś elitą, nie musisz nawet nic płacić. Bez opłaty członkowskiej, bez opłaty aktywacyjnej, bez ukrytych opłat. Po prostu dostajesz wszystko. Tak po prostu. Niesamowite!

Jedyną rzeczą, którą uważamy za niesprawiedliwą w tym wszystkim jest to, że nie każdy może korzystać z tajnego internetu. Wszyscy wiemy, jak źle publiczny internet dostał, i jego czas otworzyli tajny internet dla wszystkich, nawet jeśli nie jesteś elitą. Jeśli się zgadzasz, zachęcamy do skontaktowania się z lokalnym przedstawicielem i wyrażenia swoich obaw o tajnym Internecie.

Udostępnij

TAJNY INTERNET ELIT – CZY WŁADCY ŚWIATA POSIADAJĄ SWOJĄ WŁASNĄ SIEĆ ?

Globalna Świadomość13 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE POROZUMIENIE PODPISANE – ŚWIATOWY RZĄD WYCHODZI Z CIENIANastępny artykułŚWIATOWY ZLOT MASONERII – TAK WYGLĄDA ŚWIĘTO PANÓW TEGO ŚWIATA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNY INTERNET ELIT – CZY WŁADCY ŚWIATA POSIADAJĄ SWOJĄ WŁASNĄ SIEĆ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?