extra-terrestrial

OBCA AGENDA – TAJNE PODZIEMNE BAZY

OBCA AGENDA – TAJNE PODZIEMNE BAZY

Głęboko w północno-środkowej części Nowego Meksyku leży senne miasteczko Dulce. Dulce znajduje się na płaskowyżu Archuleta na granicy między Kolorado a Nowym Meksykiem. Jest domem dla około 3000 mieszkańców i jest stolicą narodu Jicarilla Apache.

Choć może się wydawać, że to odległe miejsce jest małe i nieistotne, na początku lat 80. stało się centrum kontrowersji. Fizyk i wynalazca Paul Bennewitz twierdził, że w pobliżu Dulce odkrył podziemną bazę zajmowaną przez istoty pozaziemskie.

Jego historia szybko rozeszła się po społeczności UFO. Zarzuty, które otaczają bazę, obejmują uprowadzenia ludzi („porwania przez kosmitów”) przez te istoty pozaziemskie.

Twierdził również, że istoty pozaziemskie angażują się w rozwój zaawansowanej technologii, w tym manipulację genetyczną. Ich plan, według teorii spiskowych, polega na przejęciu kontroli nad rządem i uzyskaniu ostatecznej kontroli nad Ziemią za pomocą Nowego Porządku Świata.

Pojawiły się historie dotyczące niefortunnego sojuszu między ludźmi a mieszkańcami bazy Dulce, który obejmuje powiązania z rządami cieni za pośrednictwem tajnych stowarzyszeń, takich jak Illuminati , masoni, Grupa Bilderberg oraz Skull and Bones .

 Dulce nie jest jedynym miejscem na ziemi, gdzie uważa się, że istnieją podziemne bazy, ale to właśnie ono zyskało największy rozgłos w ostatnich czasach.

Bazy podziemne, według teorii spiskowych, można znaleźć na całym świecie, z głównymi aktywnymi placówkami w Stanach Zjednoczonych, Australii, Antarktydzie i Ameryce Południowej.

Bazy te są połączone ze sobą szeregiem kanałów, które łączą jedną bazę z drugą. Istnieją nawet twierdzenia, że ​​jeden z tych tuneli prowadzi do aktywnej bazy pod Watykanem, która od wieków sprawuje kontrolę nad zachodnią cywilizacją.

Czy „mitologia” to nasza prawdziwa historia?

Ostatnio pojawiło się bogactwo informacji na ten temat, które pozornie sięgają ogromnych skrajności. I jakkolwiek dziwnie to wszystko może brzmieć, czy cokolwiek z tego, co mówią, może być prawdą? W poszukiwaniu odpowiedzi zwracamy się do mitologii. Zanim przejdziemy dalej, należy stwierdzić, że mitologia, podobnie jak wiele twierdzeń społeczności UFO, jest traktowana bardziej jako science fiction niż fakt.

Tradycyjni mitolodzy twierdzą, że bogowie, których spotykamy w mitach, reprezentują siły natury lub wytwory czyjejś bujnej wyobraźni. Powiedziawszy to, czy mitologia potwierdza te pozornie dziwaczne twierdzenia? Opowieści o podziemnych królestwach okupowanych przez „bogów” przenikają mitologię. W zależności od kultury nazywano je Hadesem, Tartarusem, Xibalba, Duat, Patala i Piekłem.

Te „domy bogów” nie zawsze znajdują się głęboko w ziemi, ale czasami są opisywane jako znajdujące się w górach lub głęboko pod wodami ziemi. Dostęp do ich domeny, niezależnie od lokalizacji, jest często opisywany jako znajdujący się przez wejście do jaskini.

Wejście może wydawać się otwarte w jednym czasie, a następnie całkowicie i natychmiast zniknąć z pola widzenia. Mieszkańcy tych podziemnych królestw nie chcieli być odwiedzani przez niechciane ani nieoczekiwane towarzystwo, jednak dostęp do nich mieli tylko wybrani ludzie.

Według starożytnych tekstów wejście do świata podziemnego wcale nie było łatwe. Na przykład Mayan Popul Vuh opisuje trasę, którą przebyli bracia-bohaterowie Hunhun-Ahpu i Vukub-Hunapu.

Opowiada o stromym zejściu do domu Lordów Xibalba i wielu wyzwaniach, którym musieli stawić czoła. Podobnie teksty, takie jak Egipska Księga Umarłych , opisują ścieżkę, którą musi podróżować zmarły bóg-król, aby wejść do Duat.

Podobnie jak Popul Vuh, ścieżka jest pełna wyzwań, które jednostka musi przejść, aby wejść do królestwa zmarłych, podziemnego świata. Wisznupurana stwierdza, że ​​najgłębszy poziom podziemi, Patala, można znaleźć 70 000 jodżanów pod powierzchnią ziemi. Gilgamesz, w eposie noszącym jego imię, jest opisany jako podróżujący dwanaście mil w gęstej ciemności, aż dotarł do wypełnionej światłem komnaty podziemnego świata.

Podziemne domeny bogów są opisane jako wypełnione domami lub rozległymi salami, w których mogły gromadzić się tysiące jednostek. Fontanny, rośliny, wysokie trawy, drzewa i wszelkiego rodzaju zwierzęta wypełniały tę ziemię. Boski asceta Narada, który jest przedstawiony w Wisznupuranie, twierdzi, że odwiedził Patalę.

„Patala była o wiele bardziej czarująca niż niebo. Wykrzyknął: „Cóż można porównać z Patalą, gdzie Nagi (węże) są ozdobione pięknymi, błyszczącymi i rozpraszającymi przyjemność klejnotami? Region ten jest ozdobiony córkami Daityasa i Danavy’”.

Podobne opisy podziemnych/podwodnych domów bogów są rozproszone w mitologii. Dom sumeryjskiego boga płodności Enki, który znajduje się w głębinach wodnych, jest opisany jako zbudowany ze złota, srebra i lapis lazuli.

Nawet pisarze, tacy jak grecki filozof Platon, powtarzają ten pogląd. Wierzył, że ziemia jest usiana licznymi zagłębieniami wypełnionymi wodą, powietrzem, drzewami, owocami i kwiatami.

Co zaskakujące, Platon potwierdza jeszcze jedno twierdzenie współczesnej ufologii. Platon stwierdza dalej, że te zagłębienia były połączone ze sobą podziemnymi kanałami. Ale Platon nie jest jedynym, który odnosi się do tuneli leżących pod powierzchnią ziemi.

Legendy Inków opowiadają o rozległej sieci tuneli, które przecinają planetę wzdłuż i wszerz, wraz z podziemnymi miastami. Kiedy Pizarro i hiszpańscy konkwistadorzy wkroczyli do Peru, porwali cesarza Inków Atahualphę i przetrzymywali go dla okupu.

Zażądali wystarczającej ilości złota, aby wypełnić pokój w zamian za uwolnienie Atahualpha. Ludzie Pizarra słyszeli pogłoski, że złoto Inków jest przetrzymywane w rozległej sieci podziemnych tuneli.

Tunele miały tysiące lat i biegły kilometrami pod stolicą Inków. W ostatnich latach poszukiwacze przygód, którzy zaryzykowali wejście do jaskiń pod Cusco, weszli, ale nigdy więcej ich nie widziano.

Jeden człowiek rzeczywiście wyszedł z tuneli żywy i przyniósł ze sobą dwie sztabki złota. Według urzędników oszalał. Wejścia do tuneli zostały następnie zamurowane ze względów bezpieczeństwa – tak przynajmniej głosi oficjalna wersja.

Indianie Apacze donoszą, że ich przodkowie schronili się w starożytnych tunelach podczas kataklizmu na ziemi. Wędrowali tymi ogromnymi korytarzami przez lata, niosąc ziarno życia w nowym świecie.

Ale co z innym twierdzeniem ufologów, że te zasady są wykorzystywane w inżynierii genetycznej?

Zgodnie z ich twierdzeniami, istoty pozaziemskie angażują się w tego rodzaju eksperymenty na najniższym poziomie, 7. poziomie bazy Dulce. Ponownie, mitologia potwierdza tę przesłankę. Plemiona rdzennych Amerykanów w całym kraju są najbardziej głośne, jeśli chodzi o ten temat.

Apacze Jicarilla (którego siedziba znajduje się w Dulce), Indianie Navaho i Hopi mają długą tradycję stworzenia i wyłonienia się człowieka spod powierzchni ziemi.

Algonquianie opowiadają: „W ten sposób najniższa jaskinia świata została przepełniona żywymi istotami, pełnymi niedokończonych stworzeń, pełzających po sobie jak gady w ciemnej ciemności”.

W tej kwestii nie są osamotnieni. Berosus, babiloński kapłan, opowiada o ohydnych stworzeniach zamieszkujących tę podziemną krainę. Opisał ludzi, którzy mieli jedno ciało, ale dwie głowy, niektórzy z nogami i rogami kozła, a nawet niektórzy z zadem konia i ciałem człowieka.

„Krótko mówiąc, istniały stworzenia, w których połączono kończyny wszystkich gatunków zwierząt”.

Agenda gadów

Te eksperymenty genetyczne są, zgodnie z doniesieniami zwolenników UFO, przeprowadzane przez grupę gadzich istot na najniższych poziomach bazy. Thomas Castello, były starszy oficer ochrony w bazie, zeznał, że baza w Dulce to siedmiopoziomowy podziemny obiekt, którego niższe poziomy są opisane jako seria naturalnych jaskiń.

Castello wierzył, że te jaskinie były używane przez różne gatunki pozaziemskie w naszej odległej przeszłości. W kosmologii hinduskiej nagi (węże) żyły kiedyś na ziemi, ale wielki bóg Brahma wysłał je do życia pod powierzchnią morza i na siódmym poziomie ich podziemnego królestwa zwanego Patala.

W sumeryjskim Inanie Zejście do zaświatów, Inana musi przejść przez siedem bram, aby w końcu dotrzeć do trzewi podziemnego świata. Aztecka legenda głosi, że Quetzalcoatl, pierzasty wąż, udał się do Mictlan, azteckiego podziemia i stworzył ludzkość, używając własnej krwi i kości poprzedniej rasy.

W całej mitologii akt stworzenia ludzkości jest zawsze związany z określoną grupą bogów, bogami płodności. Bogowie płodności na całym świecie są tradycyjnie przedstawiani jako gady lub amfibie z natury i pojawiają się w sztuce jako mieszanka człowieka i ryby lub człowieka i węża.

Wiele osób twierdzi również, że prawdziwym celem Reptilian jest kontrolowanie nas w celu zdominowania planety. Powołują się na rozwój Nowego Porządku Świata . Zwolennicy tej teorii uważają, że Reptilianie lub produkt uboczny ich eksperymentów z manipulacją genetyczną zamierzają przejąć kontrolę nad powierzchnią ziemi.

To przejęcie jest organizowane przez niezwykle potężną i wpływową grupę, w skład której wchodzi wielu najbogatszych ludzi na świecie. Niektórzy twierdzą, że członkowie tej elitarnej grupy są ze sobą genetycznie spokrewnieni. Ich celem jest, aby każdy mężczyzna, kobieta i dziecko na ziemi byli posłuszni ich tajnym planom.

Reptilianie są również oskarżani o chęć zmniejszenia populacji na Ziemi i wykorzystują broń, taką jak chemtrails, GMO, szczepionki i wirusy stworzone przez człowieka, aby zmniejszyć naszą liczbę.

Twierdzi się, że łatwiej jest kontrolować 500 000 lub milion jednostek niż 7 miliardów, które obecnie żyją na ziemi.

Udostępnij