AGENDA 2030

TEN FILM OTWIERA OCZY – ” KIEDY NA ŚWIECIE ZABRAKNIE GOTÓWKI I WOLNOŚCI ”

TEN FILM OTWIERA OCZY – ” KIEDY NA ŚWIECIE ZABRAKNIE GOTÓWKI I WOLNOŚCI ”

Ważne jest, aby każdy z nas zrozumiał, co proponowane zmiany będą oznaczać dla globalnego systemu monetarnego, o czym, jak sądzimy, niewielu zdaje sobie sprawę. Zmiany, jeśli zostaną dopuszczone, mogą być najbardziej niszczycielskim wydarzeniem w naszym życiu i być może największym stłumieniem wolności we współczesnej historii.

To nadchodzący koszmar cyfrowego świata. Jest tuż za rogiem, jak niedawno stwierdził minister: „Najpóźniej w połowie przyszłego roku będziemy mieli tożsamość cyfrową i nowy sposób identyfikacji obywateli poprzez identyfikację cyfrową”.

Obecnie wszystkie główne rządy testują swój program pilotażowy CBDC (Central Bank Digital Currency), nadchodzi społeczeństwo bezgotówkowe, w którym każdy otrzymany grosz jest rejestrowany i ogłaszany. 

Dostęp do waszych pieniędzy będzie należał do „państwa”, w końcu do Jednego Rządu Światowego i będzie przez nie kontrolowany i programowany.

Decyzje o tym, jak, gdzie, kiedy, na co wydajesz pieniądze, będą przywilejem „państwa”. To dla pełnej kontroli, aby plebsowi nawet nie przyszło do głowy pokazać wolność w jakimś biznesie, aspekcie swojej egzystencji pod rządami NWO.

Wszystkie pieniądze będą zależeć od Internetu – podatnego na cyberataki, przerwy w dostawie prądu i awarie techniczne.

Wszystkie twoje transakcje pieniężne będą śledzone i kontrolowane przez „państwo”. Dostęp do twoich pieniędzy może zostać zablokowany przez banki na polecenie Jednego Rządu, jak to ostatnio miało miejsce w Kanadzie i Australii.

Pieniądze z datą wygaśnięcia

Środki CBDC zostaną zaprogramowane i jeśli będziesz musiał wydać określoną kwotę waluty AI w określonym czasie lub Twoje pieniądze są zaległe, Twoje „pieniądze” mogą zostać „wypalone”. I to już dzieje się w Chinach – cyfrowe bony konsumenckie.

Na przykład Twoje osobiste CBDC można zaprogramować tak, abyś mógł je wydawać i kupować za nie coś tylko w określonym promieniu od miejsca zamieszkania.

CBDC można również zaprogramować tak, że na przykład, jeśli nie wykorzystasz wszystkich środków CBDC do określonej daty, powiedzmy do końca miesiąca, wygasną i po prostu pozostaniesz z zerowymi środkami. Ostatnio próbowały tego Chiny.

Z tego staje się jasne, jak to możliwe, że „nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy”. Jeśli chodzi o „zadowolony”, trudno powiedzieć.

A oto inny aspekt: ​​faktem jest, że po prostu nie będziesz w stanie gromadzić CBDC przy użyciu nowego „systemu monetarnego”, którego „aktywa” mają datę wygaśnięcia, czas, miejsce itp. Łatwo odrzucić zakup, jeśli nie są godni zaufania w opinii AI. To prawie jak powszechny dochód podstawowy z limitami wydatków na chiński kredyt socjalny z systemem i programem redukcji zerowej emisji CO2 netto (limit na mięso, produkty petrochemiczne i tak dalej).

Richard Hall z Rich Planet TV nakręcił poniższy film wyjaśniający niebezpieczeństwa związane z inteligentnymi pieniędzmi i eliminację płynnych pieniędzy. Pandemia Covid z Nowym Człowiekiem, Człowiekiem Zaszczepionym, Człowiekiem z Certyfikatem Cyfrowym jest częścią już realizowanego planu.

Dlatego bardzo ważne jest, aby każdy obejrzał ten film. Film objaśniający powinien być szeroko udostępniany, zwłaszcza tym, którzy uważają, że system blockchain jest „prywatny” i „pokona” system, a także młodszym pokoleniom, które uważają, że płynne pieniądze są lub będą musiały zostać wycofane.

Oto dokument:

MOŻNA WŁĄCZYĆ POLSKIE NAPISY !

Transkrypcja:

Rząd Wielkiej Brytanii wkrótce wprowadzi fundamentalne zmiany w sposobie działania pieniądza. Zmiany planują banki centralne na całym świecie, w tym Bank Anglii. Te zmiany raz wprowadzone będą dotyczyć wszystkich.

Na czym więc polegają te zmiany? Proponowane zmiany dotyczą tego, że nie będziesz już miał pełnej kontroli nad swoimi wydatkami. W rzeczywistości planuję zastąpić pieniądze czymś zasadniczo innym. Więc nie chcą po prostu usunąć gotówki z gospodarki, ale same pieniądze.

Bądź ostrożny, ponieważ jeśli nowy system monetarny zostanie wprowadzony w życie, będzie bardzo trudny do usunięcia i może oznaczać początek końca wolności ludzi.

Aby wyjaśnić przyszłe zmiany, które są w tej chwili w zanadrzu, wyjaśnijmy trochę, jak działają dziś pieniądze.

Wyobraźmy sobie, że John postanawia kupić córce prezent urodzinowy od Argos. Wybiera produkt, który chce, a następnie płaci pięćdziesiąt funtów za pomocą swojej karty debetowej. Można by pomyśleć, że te pięćdziesiąt funtów jest natychmiast przelewane z konta Johna na konto Argos. Ale tak się nie dzieje.

Tworzony jest zapis pokazujący, że bank Johna jest winien Argosowi pięćdziesiąt funtów, a bank Johna faktycznie wykaże, że pieniądze opuściły jego konto. Ale rzeczywisty transfer środków nie ma miejsca w momencie zakupu.

Transakcja za pięćdziesiąt funtów Johna jest jedną z pięćdziesięciu milionów transakcji, które mają miejsce każdego dnia w Wielkiej Brytanii.

Chociaż za każdym razem bank może wykazać, że pieniądze zostały przelane, rzeczywisty transfer środków między bankami ma miejsce tylko raz dziennie. Raz na dwadzieścia cztery godziny wszystkie płatności dokonane do iz każdego z ponad 300 zarejestrowanych banków w Wielkiej Brytanii są rejestrowane w celu ustalenia kwoty należnej lub należnej każdemu bankowi. Bank Anglii, który jest bankiem centralnym, z którym powiązane są wszystkie banki w systemie, reprezentuje całkowitą kwotę pieniędzy, które każdy bank jest winien lub jest winien w danym dniu. Następnie Bank Anglii pośredniczy w wymianie funduszy między wszystkimi innymi bankami.

Dlatego Bank Anglii nic nie wie o Johnie ani o pięćdziesięciu funtach, które wydał na swoją córkę. Pieniądze Johna to tylko niewielka część ogromnego transferu kapitałowego.

Oznacza to, że jedyną organizacją, która może zobaczyć, co John robi ze swoimi pieniędzmi, jest jego własny bank. Bank Centralny nie może zobaczyć, jak John wydaje swoje pieniądze ani kiedy je wydaje. Bank Johna ma obowiązek nie ujawniać nikomu szczegółów jego wydatków. Oznacza to, że istnieje duży stopień anonimowości i prywatności w odniesieniu do sposobu, w jaki John decyduje się wydać swoje pieniądze, co oznacza, że ​​rząd lub władze centralne, takie jak Bank of England, nie mogą bezpośrednio ograniczać Johna, gdy korzysta on ze swojej karty kredytowej, ponieważ nie mogą zobaczyć, co John robi ze swoimi pieniędzmi.

Gdyby John zapłacił za prezent pięćdziesięcioma funtami w gotówce, zakup byłby całkowicie anonimowy.

Nikt, nawet bank Johna, nie wiedziałby, jak wydawał swoje pieniądze. Tak więc transakcje gotówkowe są naprawdę anonimowe, a transakcje kartą debetową mają wysoki stopień anonimowości, ponieważ tylko Twój bank może o nich wiedzieć.

Czym więc jest ten „nowy system”? Nazwa nowego systemu to Central Bank Digital Currency lub CBDC. Czasami nazywa się to „inteligentnymi pieniędzmi”.

Zobaczmy, jak to działa.

Wyobraźmy sobie, że John ponownie postanawia kupić córce prezent urodzinowy od Argos. Jego telefon ma inteligentny e-portfel lub aplikację, z której płaci pięćdziesiąt funtów za produkt.

Aplikacja komunikuje się bezpośrednio z Bankiem Centralnym, Bankiem Anglii, a pieniądze są przesyłane z jego cyfrowego portfela do cyfrowego portfela Argos w mniej niż sekundę.

Transfer środków odbywa się w momencie zakupu, a transakcja jest rejestrowana i zatwierdzana przez centralny system komputerowy w centralnym programie blockchain.

Program blockchain to specjalny program komputerowy, który dokładnie rejestruje informacje i nie można go zmienić. Centralny system komputerowy działa nieprzerwanie i przetwarza setki transakcji na sekundę w całej gospodarce, a wszystkie zamówienia publiczne są przetwarzane przez miliony cyfrowych portfeli.

Wygląda na coś wspaniałego! I jest szybszy i prostszy niż stary system!

Jest jednak zasadnicza różnica: wszystkie transakcje są agregowane w czasie rzeczywistym, w momencie ich wystąpienia. Innymi słowy, pojedynczy system będzie w stanie rejestrować każdą cyfrową transakcję w gospodarce w trakcie jej trwania.

To jest zasadnicza różnica w przypadku nowego systemu cyfrowej waluty, różnica, o której wszyscy powinni wiedzieć.

Wszystkie transakcje są agregowane w czasie rzeczywistym, w momencie ich wystąpienia. Osoby projektujące ten nowy system jasno dały do ​​zrozumienia, że ​​ich zdaniem przydatne będzie wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji do blokowania niektórych transakcji publicznych w czasie rzeczywistym z różnych powodów.

Co to oznacza dla Johna?

Powiedzmy, że wprowadzono nową blokadę, a rząd chce powstrzymać ludzi przed podróżowaniem do kraju. Dzięki temu nowemu systemowi można by wprowadzić prostą zmianę, która oznaczałaby, że cyfrowy portfel Johna działałby tylko wtedy, gdyby znajdował się w pewnej odległości od domu.

Argos znajduje się dwie mile od domu Johna i postanawia kupić prezent na urodziny swojej córki.

Chce zapłacić pięćdziesiąt funtów za produkt za pomocą aplikacji. Aplikacja komunikuje się bezpośrednio z systemem komputerowym Banku Anglii, a system odrzuca płatność Johna przed jej dokonaniem, ponieważ system wie, że John jest dwie mile od jego domu i że cyfrowy portfel Johna został ograniczony do użycia tylko jednej mili. Teraz John nie może robić zakupów, dopóki nie zbliży się do swojego domu.

Jego pieniądze są teraz bezużyteczne, gdziekolwiek chce się udać. Dlaczego John nie używa gotówki? Byłoby to dobre rozwiązanie dla Johna, o ile gotówka jest nadal używana…

Jak więc można było wprowadzić ten nowy system?

Premier zwołał nadzwyczajne posiedzenie, aby omówić bezprecedensową recesję w Anglii i światową gospodarkę. Inflacja wymyka się spod kontroli, a wysokie stopy procentowe powodują tysiące egzekucji.

Wszystkie bankomaty i usługi wypłaty gotówki poza rynkiem regulowanym są teraz zablokowane, a miliony ludzi mogą stracić swoje oszczędności, ponieważ banki centralne ogłaszają niewypłacalność.

Rząd i Bank Anglii przyspieszają wprowadzenie nowej cyfrowej waluty Banku Centralnego, którą wszyscy klienci banków w Anglii będą mogli otrzymać w zamian za posiadane pieniądze, których w wielu przypadkach nie można obecnie wypłacić z rachunku osobistego konta . Rząd twierdzi, że nowe cyfrowe pieniądze pomogą gospodarce wyjść z recesji i zostaną wykorzystane do ratowania pieniędzy publicznych i korporacyjnych przechowywanych na milionach rachunków bankowych za pośrednictwem banków znajdujących się na krawędzi upadku.

– Pisze, że nie mogę wypłacić gotówki z tego konta. Zablokowali nasze pieniądze.

– Zostaw Johna! Naprawdę chcę iść do domu!

– Mamy tylko sto dwadzieścia lirów, a kiedy się skończą, nie zostaje nam nic.

– Nie mogę w to uwierzyć! Bank zablokował nasze pieniądze!

– Miałem na tym koncie 25.000 lirów i on nam tego nie zwróci!

Pobierz aplikację cyfrowego portfela CBDC już dziś i zarabiaj cyfrowe funty jako darmowy bonus. Jeśli teraz przeniesiesz środki z istniejącego konta do portfela cyfrowego, otrzymasz bezpłatne funty cyfrowe za każde przeniesione konto. Następnie możesz zapłacić portfelem cyfrowym za pomocą aplikacji na telefonie, tak jak kartą debetową. Pobierz teraz bezpłatną aplikację ze strony internetowej rządu Wielkiej Brytanii lub sklepu z aplikacjami.

– John, musimy pobrać cyfrowy portfel. Zobacz, czy możemy do tego przejść.

– Nie mamy innego wyjścia, kochanie!

– Wow, zostały przeniesione! Dali nam także premię pieniężną. To niesamowite!

– Skąd wiesz, że to działa?

– Idź kochanie! Teraz wszyscy korzystają z tych pieniędzy. Ok, lecę do Tesco wypróbować. Tak to idzie!

Ostatnie dane pokazują, że publiczne wykorzystanie gotówki zmniejszyło się o połowę w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Eksperci twierdzą, że sytuacja ta wynika z samego sukcesu i łatwości użytkowania nowych cyfrowych pieniędzy CBDC. Rząd ogłosił, że cała gotówka zostanie całkowicie wycofana w ciągu najbliższych trzech lat.

– Nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz korzystałem z gotówki. Granie monetami za każdym razem, gdy chcesz coś kupić, wydaje się takie nieporęczne i staromodne. Teraz jest to dużo prostsze.

…trzy lata później…

– Widziałeś pilota, kochanie?

– Ha, ha, patrzcie, co znalazłem! Czy pamiętasz te?

– Co im zrobisz?

– No nie wiem.

– Słuchaj, dlaczego ich nie zatrzymać? Oprawię je w ramkę.

Niedawne dowody przedstawione na dorocznej konferencji poświęconej zmianom klimatu wykazały, że tylko drastyczne ograniczenie zużycia paliw kopalnych pomoże chronić przed zmianami klimatycznymi.

Rząd ogłosił ograniczenia dotyczące benzyny i oleju napędowego dla wszystkich w Anglii, które będą egzekwowane za pomocą inteligentnych pieniędzy. Każdy cyfrowy portfel będzie ograniczony do 15 litrów zakupów tygodniowo, po czym cyfrowy portfel będzie ograniczony do dokonywania dalszych zakupów za jego pomocą w tym tygodniu.

— Wow, nonsens!

Rząd Wielkiej Brytanii: Rosnące obawy dotyczące otyłości i złego stanu zdrowia należy rozwiązać za pomocą sieci inteligentnych pieniędzy. Rząd proponuje ograniczenie całkowitej liczby słodkich produktów, które można kupić w każdym e-portfelu każdego miesiąca.

– Co;

Rząd Wielkiej Brytanii: Eksperci twierdzą, że nową pandemię, która jest dziesięć razy bardziej zaraźliwa i śmiertelna niż koronawirus, można przezwyciężyć jedynie poprzez zminimalizowanie wszelkich kontaktów międzyludzkich i pozostanie w domu w jak największym stopniu. Aby wyegzekwować te środki, wszystkie portfele cyfrowe będą działać tylko w promieniu jednej mili (1,6 km) od adresu zamieszkania. Harmonogram zakupów będzie rozłożony w czasie, dzięki czemu będziesz mógł robić zakupy przez 2 godziny każdego dnia. Wszystkie zakupy inne niż podstawowe zostaną odrzucone.

– O mój Boże!

Rząd Wielkiej Brytanii: W celu stymulowania wzrostu gospodarczego rząd dąży do tego, aby wszystkie świadczenia pieniężne przekazywane społeczeństwu były wydawane w określonym czasie. Od 1 sierpnia wszystkie świadczenia pieniężne oraz nowe kredyty socjalne muszą zostać wydane w ciągu dwóch miesięcy od ich otrzymania. Świadczenia pieniężne wygasną i nie będą miały żadnej wartości, jeśli nie zostaną wydane w ciągu dwóch miesięcy.

– Wow, umieszczam datę ważności na pieniądzach!

Rząd Wielkiej Brytanii: Wskaźnik szczepień na niedawną pandemię wynosi obecnie 95%. Ci, którzy nie zostaną zaszczepieni, będą mieli ograniczenia dotyczące portfela cyfrowego. Dla 5% niezaszczepionych zakupy będą dozwolone tylko w określonych godzinach i w odległości do mili od domu. Niektóre towary, takie jak alkohol, bony podróżne i płatności w restauracjach, nie będą dostępne dla osób nieszczepionych, a ich cyfrowy portfel nie będzie działał poza Anglią.

– Wow!

Rząd Wielkiej Brytanii: Narastają obawy dotyczące ludzi uprawiających i dostarczających własną żywność poza firmami zatwierdzonymi przez rząd. Rząd ograniczy zakup wszystkich nasion i innych produktów rolnych dla wszystkich, którzy nie są zarejestrowani jako rolnicy.

– Dlaczego to robią?

Rząd Wielkiej Brytanii: Rząd ma na celu zmniejszenie ilości spożywanego przez ludzi czerwonego mięsa ze względów środowiskowych i zdrowotnych. Dzięki cyfrowemu portfelowi będziesz mógł kupić 8 uncji (230 gramów) czerwonego mięsa tygodniowo.

– Ile to jest 8 uncji (230 gramów)?

Rząd Wielkiej Brytanii: Aby chronić środowisko, rząd wprowadza limity ilości następujących produktów, które można kupić za pomocą portfela cyfrowego: puszki aerozolowe, jednorazowe tworzywa sztuczne, węgiel, mięso, czekolada, ryby i kawa.

– A figi?

Rząd Wielkiej Brytanii: W celu zachęcenia do dobrego zachowania rząd nagradza Cię cyfrowymi monetami bezpośrednio w Twoim cyfrowym portfelu, jeśli zgłosisz kogoś, kto złamie zasady kwarantanny lub osobę, która ma poglądy ekstremistyczne. Każdy, kto zostanie sklasyfikowany jako wyrażający poglądy ekstremistyczne, może mieć ograniczony portfel cyfrowy.

– Co to znaczy, ekstremistyczne poglądy?

Jeśli rezygnujesz z gotówki, rezygnujesz ze swojej wolności i rezygnujesz z wolności przyszłych pokoleń. Łatwość korzystania z nowych pieniędzy nie jest ważna. Co ważne, scentralizowane zarządzanie cyfrowymi pieniędzmi może być wykorzystywane do kontrolowania każdego aspektu Twojego życia. Powiedz „tak” przechowywaniu gotówki i powiedz „nie” centralnie sterowanym inteligentnym pieniądzom.

Udostępnij