AGENDA 2030

ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE ZAKAŻE OBCHODZENIA ŚWIĄT

ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE ZAKAŻE OBCHODZENIA ŚWIĄT

Światowe Forum Ekonomiczne wzywa teraz do anulowania tradycji bożonarodzeniowych na nadchodzące lata w ramach działań na rzecz ratowania środowiska.

WEF nakazał mediom głównego nurtu propagowanie narracji antyświątecznej i chce wprowadzić politykę międzynarodową, która będzie wymagać od rządów wycofania tradycji bożonarodzeniowych w ich krajach na rzecz obchodów „neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla”. CNN, zawsze na czele programu globalistów, nakazało swoim widzom odwołać Boże Narodzenie w zeszłym roku z powodu Covid.

W tym roku liberalni sadyści z CNN chcą, aby ich widzowie odwołali świąteczne plany z powodu zmian klimatycznych. The Guardian, kolejna globalistyczna rzeczniczka ściśle kontrolowana przez WEF, powiedziała swoim czytelnikom, że wręczanie prezentów i cieszenie się tradycyjnymi potrawami bożonarodzeniowymi jest „wulgarne” i musi się skończyć.

Zamiast indyka i wszystkich dodatków, The Guardian chce, abyś zrezygnował z tradycyjnego świątecznego posiłkui zastąpił go robakami, glizdami, świerszczami i sztucznym syntetycznym mięsem Billa Gatesa.

Nowa liderka Demokratów w Izbie Reprezentantów, Katherine Clark, jest mocno w uścisku WEF i podjęła się poprowadzenia przed Kongresem oskarżenia o odwołanie Bożego Narodzenia, deklarując, że chce to zrobić dla swoich dzieci. Wydaje się, że Klaus Schwab nie przesadzał, mówiąc, że WEF spenetrował lewicowe rządy na całym świecie.

Ale dlaczego WEF jest tak zdeterminowany, aby odwołać Boże Narodzenie? Po pierwsze, musisz zrozumieć ważny fakt: WEF stara się na nowo zdefiniować, co to znaczy być istotą ludzką na Ziemi. Uważają, że mamy za dużo swobód i zużywamy za dużo zasobów.

WEF nie tylko próbuje penetrować rządy i kontrolować gospodarki, ale chce na nowo zdefiniować sens życia na ziemi. To jest artykuł na rzeczywistej stronie internetowej WEF. Oni są szaleni.

Według informatora Światowego Forum Ekonomicznego, wiele polityk Światowego Forum Ekonomicznego dotyczy zmiażdżenia ludzkiej duszy” . Czy jest lepszy sposób na zmiażdżenie ludzkiej duszy niż zaprzeczanie jej istnieniu?

Według WEF; „Jezus to fałszywa wiadomość, Bóg nie żyje, a ty nie masz duszy”. Jesteś „zhakowanym zwierzęciem”, które nie ma zdolności wolnej woli. WEF jest coraz bardziej wrogo nastawiony do chrześcijaństwa i tradycji związanych z Bożym Narodzeniem. Wyraźnie widać, że Klaus Schwab świadomie stara się zastąpić Jezusa Chrystusa.

Prawa ręka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, ogłosił, że WEF odniosła taki sukces w swoich planach, że „nabywa boskie moce” „ tworzenia i niszczenia”. Bluźnierstwo na tym się nie kończy.

Według WEF pojawiła się nowa światowa religia, która jednoczy całą ludzkość, by oddawać cześć na ołtarzu nauki o klimacie, technokomunizmu i eugeniki. W tej nowej religii po prostu nie ma miejsca na świąteczne tradycje .

Harari pisał także o śmierci Boga w swoim bestsellerze New York Timesa „ Homo Deus: Krótka historia jutra ”. „Ponad wiek po tym, jak Nietzsche ogłosił jego śmierć, wydaje się, że Bóg powraca” – napisał. „Ale to jest fatamorgana. Bóg nie żyje, tylko trochę czasu zajmuje pozbycie się ciała”.

Zwróć uwagę na wybrane przez siebie słowa. „Pozbądź się ciała”. Tym stwierdzeniem Harari zdradził grę WEF. Podobnie jak mordercy pozbywający się zwłok, Schwab i jego kabała aktywnie próbują zetrzeć wszelkie ślady Boga, Jezusa i chrześcijaństwa z powierzchni ziemi.

Wielki pisarz chrześcijański G.K. Chesterston powiedział to najlepiej; „Czy dziecko nie może przejść od naturalnej fantazji dziecka do normalnej wiary człowieka w Św. Mikołaja wieku dziecięcego bez znoszenia tego gorzkiego załamania i nagłego rozczarowania, które teraz oznacza przejście dziecka z krainy fantazji do świata bez wierzeń? 

I to jest sedno tego wszystkiego. Stajemy przed ludźmi, którzy są zdeterminowani, by zmiażdżyć nasze dusze i sprawić, żebyśmy w nic nie wierzyli. Potrzebujemy cudu. Szczególnie o tej porze roku, w Boże Narodzenie.

Potrzebujemy naszych tradycji, a Klaus Schwab i jego technokraci na korytarzach Davos nie mogą nam ich odebrać pod pretekstem walki ze zmianami klimatycznymi.

Wskazywanie zła WEF nigdy nie wydaje się wyrządzać im krzywdy ani mieć na nich żadnego wpływu. Czemu? Bo są bezwstydni… są bezwstydni, nie mają kompasu moralnego, żyją według zasady „cel uświęca środki”. To przykazanie atakuje każde włókno ich ideologii, od sfałszowanych wyborów po otwarte granice, zmiany klimatu, wyludnienie i tak dalej. Ludzkość nigdy nie miała do czynienia z tak poważnym przeciwnikiem.

Na podstawie tego, co zostało powiedziane w artykule, istnieją przykłady, że od kilku lat działania masowej dezinformacji są pełne (to tylko niewielka część przykładów) programowania, aby ludzie przestali obchodzić Boże Narodzenie.

Ponowne przemyślenie Świąt Bożego Narodzenia na podstawie zmian klimatu.
Unia Europejska prosi o
unikanie słowa „Boże Narodzenie”. Bruksela wycofuje się po powszechnej krytyce.

Boże Narodzenie i jego wpływ na środowisko. Jak Boże Narodzenie wpływa na środowisko?
Boże Narodzenie: odpady, zanieczyszczenia i
marnowanie energii. Wytyczne, dzięki którymTwoje Święta Bożego Narodzenia nie wpłyną na zmianę klimatu

Udostępnij

ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE ZAKAŻE OBCHODZENIA ŚWIĄT

Globalna Świadomość25 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułEKSPERYMENT SCHWABA – AFRYKA JUŻ KARMIONA ROBAKAMI I TERMITAMINastępny artykuł”RAJ UTRACONY” – JAK WYŁĄCZENIE POLA MAGNETYCZNEGO ZIEMI KASUJE PAMIĘĆ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Ostatnie wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE ZAKAŻE OBCHODZENIA ŚWIĄT
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?