Otwórz oczy

TAJEMNICE GRAFENU – OTO DLACZEGO MASZ JEŚĆ ROBAKI

TAJEMNICE GRAFENU – OTO DLACZEGO MASZ JEŚĆ ROBAKI

Sekrety, tajemnice, poszukiwanie odpowiedzi, poszukiwanie własnych dróg w życiu i wyglądanie tego, co nieznane. Znacie to? Z pewnością tak, jednakże czy kiedykolwiek przyszłoby wam na myśl, że już niebawem usłyszycie „polecenie jedzenia owadów”? Oczywiście wszystko z myślą o ratowaniu planety, z myślą o zrównoważonym rozwoju. Chociaż ja określiłbym to raczej mianem: „zrównoważonego obłędu”.

Tak więc przygotujcie się i uwaga: Agenda ONZ na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 ustaliła, że aby planeta przetrwała, musimy zacząć jeść robaki, owady i mąkę krykietową. I co wy na to? Być może jutro na śniadanie serwowane będą koniki polne? A może zupa ze stada much? Do tego sok z mrówek i placek na bazie korników. Pamiętajcie tylko aby po takim „obfitym” śniadaniu, dobrze umyć ząbki, co by jakaś mucha nie pozostała pomiędzy ząbkami.

Szanowni Państwo, czy możemy się dziwić, że traktują nas jak „stado krów” w zagrodzie? W ostatnich latach „wciskali” nam preparaty genetyczne oparte na technologii mRNA, które to preparaty znajdują się w fazie eksperymentu medycznego, i mówili nam, że są one całkowicie bezpieczne i przebadane. W wielu miejscach ustawiały się kolejki po tę „truciznę mRNA”. Czy więc można ludzkości nie traktować jak stado „baranków”?

Wmówili nam istnienie choroby „bezobjawowej”! Czy Wy to Rozumiecie? Choroby „bezobjawowej”A przecież w medycynie taka choroba nawet nie istnieje! Ale co tam, ludzkość w tę propagandę uwierzyła, bo i po co używać rozumu? Po co zadać sobie pytanie: „jak w ogóle może istnieć choroba bezobjawowa”? Jeżeli choroba nie ma objawów, to nie ma choroby! Czy mogą być bezobjawowe opady deszczu? Zatem w obliczu tego i innych rzeczy, powtórzę pytanie: Jak więc można ludzkości nie traktować jak stado „baranków”?

Zatem, zgodnie z mandatem „Agendy Narodów Zjednoczonych 2030” dla zrównoważonego globalnego systemu, jedną z nowych rzeczy, które zaczniesz widzieć w produktach, które kupujesz, będą produkty spożywcze wykonane z robaków i owadów. Jeśli opakowanie tego, co jesz, mówi „zrównoważony”, jest wysoce prawdopodobne, że jesz robaki. Witamy w „Agendzie Narodów Zjednoczonych 2030” na rzecz Zrównoważonego Życia, Czy masz już apetyt?

Co z tego, że twoje Doritos zostały wykonane z mąki krykietowej? Nie posmakujesz różnicy. Co z tego, że zarządzenia ONZ, promują nie spożywanie mięsa, ale zamiast tego, wyhodowany w laboratorium substytut: „frankenfood”Nie bądź takim dzieckiem, a po pewnym czasie będziesz cieszyć się jedzeniem szczurów i karaluchów, podczas gdy elity nadal będą jeść w najlepszych restauracjach homary i inne „pyszności”. I wiesz co? Otóż obecnie: „Wojna jest pokojem”.

OTRZYMUJĄ GRAFEN ZE SKÓR KREWETEK I ODPADÓW Z WODOROSTÓW

Zespół naukowców z Instytutu Technologii Chemicznej (ITQ) – ośrodka mieszanego Politechniki w Walencji (UPV) i Wyższej Rady ds. Badań Naukowych (CSIC) – oraz z Uniwersytetu w Bukareszcie (Rumunia) uzyskał grafen z alg odpadów i skór krewetek, a także to odkrycie sprawdziło się jako materiał zastępczy dla metali przejściowych stosowanych w katalizatorach.

Badania, których wyniki opublikowano w najnowszym wydaniu Nature Communications , skupiły się na wykorzystaniu grafenu w reakcji uwodornienia , procesie o dużym znaczeniu w przemyśle chemicznym i petrochemicznym. Od oczyszczania surowca po eksfoliację węgla grafitowego otrzymanego metodą pirolizy

Proces rozpoczyna się od oczyszczenia surowca – skórek alg i krewetek – z których pozyskiwane są alginiany i chitozan. Następnie, w procesie pirolizy – przedmiotowy produkt jest poddawany działaniu wysokich temperatur bez tlenu – powstaje grafitowa pozostałość węglowa, która po złuszczeniu staje się grafenem.

Biomedyczne zastosowania nanokompozytów tlenku grafenu i chitozanu

Nanokompozyty chitozanu (CS) i tlenku grafenu (GO) cieszą się dużym zainteresowaniem w dziedzinie biomedycyny ze względu na efekt synergii między CS, który ma doskonałe właściwości biologiczne, a GO, który ma doskonałe właściwości fizykochemiczne, mechaniczne i optyczne. Nanokompozyty na bazie CS i GO można wytwarzać w różnych formach, takich jak nanocząsteczki, hydrożele, rusztowania, folie i nanowłókna.

Dzięki łatwości funkcjonalizacji działanie tych nanokompozytów w różnych postaciach można jeszcze bardziej zwiększyć, wprowadzając inne funkcjonalne polimery, nanocząsteczki lub czynniki wzrostu. Na tym tle obecny przegląd podsumowuje najnowsze osiągnięcia nanokompozytów CS-GO w różnych kształtach i składach w zastosowaniach biomedycznych, w tym biomakromolekuły i dostarczanie leków, gojenie ran, inżynieria tkanki kostnej i bioczujniki. Zaproponowano również przyszłe kierunki doskonalenia i wyzwania dla praktyki klinicznej.

Udostępnij

TAJEMNICE GRAFENU – OTO DLACZEGO MASZ JEŚĆ ROBAKI

Globalna Świadomość15 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRZĄD ŚWIATOWY ZNÓW CHCE NAS ZAMASKOWAĆNastępny artykułKIEDY AGENDA 2030 ODBIERZE CI DOM LUB MIESZKANIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE GRAFENU – OTO DLACZEGO MASZ JEŚĆ ROBAKI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?