AGENDA 2030

KLAUS SCHWAB – ”JEŚLI CHCESZ ŻYĆ BĘDZIESZ MUSIAŁ STAĆ SIĘ BATERIĄ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI”

KLAUS SCHWAB – ”JEŚLI CHCESZ ŻYĆ BĘDZIESZ MUSIAŁ STAĆ SIĘ BATERIĄ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI”

W przeciwieństwie do tego, w co chciałyby wierzyć media głównego nurtu, Światowe Forum Ekonomiczne nie stara się uczynić świata lepszym miejscem dla ludzkości. Próbują naprawić sytuację niewielkiej mniejszości światowej populacji. Aby to zrobić, próbują cię złamać. Może powinieneś zacząć bardziej uważać.

Na przykład, czy wiesz, że konsultant WEF, Bill Gates, posiada patent na technologię wykorzystującą ludzi do generowania energii?

Jakby tego było mało, Gates posiada również drugi patent, który daje mu „wyłączne prawa” do „komputeryzowania” ludzkiego ciała. To nie żart. Gates wystąpił o – i otrzymał – patent, który daje mu wyłączne prawa do twojego ciała.

Wielu ekspertów technologicznych przewiduje, że rok 2023 będzie rokiem, w którym postępy w uczeniu maszynowym wzrosną wykładniczo. Chociaż przyszłość jest nieprzewidywalna, powszechnie oczekuje się, że wiele, jeśli nie większość, tradycyjnych zawodów stanie się przestarzała dzięki sztucznej inteligencji.

Koncepcja zbędnej rasy ludzkiej jest tematem, który WEF promuje od dziesięcioleci. Nie powinno więc dziwić, że WEF jest podekscytowany gwałtownym rozwojem sztucznej inteligencji i reklamowaniem idei podporządkowania ludzi maszynom.

Według WEF, kiedy technologia 6G zostanie ostatecznie wdrożona w celu zastąpienia 5G, „zbędni i bezużyteczni” ludzie będą wykorzystywani jako źródło zasilania komputerów i maszyn AI.

Science Daily wyjaśnia :

Jednym z najbardziej obiecujących przełomów w telekomunikacji 6G jest możliwość komunikacji w świetle widzialnym (VLC), która jest jak bezprzewodowa wersja technologii światłowodowej i wykorzystuje błyski światła do przesyłania informacji. Teraz zespół ogłosił, że opracował tani, innowacyjny sposób wykorzystania nadmiaru energii VLC poprzez wykorzystanie ludzkiego ciała jako anteny. Ta nadwyżka energii może zostać poddana recyklingowi w celu zasilania szeregu urządzeń przenośnych, a być może nawet większych urządzeń elektronicznych.

Zasadniczo ludzie służyliby jako anteny dla „zmarnowanej” energii, która byłaby kierowana do sztucznie inteligentnych maszyn.

Wygląda na to, że Światowe Forum Ekonomiczne w końcu znalazło zastosowanie dla ludzi, których uważa za „bezużytecznych” i „zbędnych”.

Według WEF, jeśli ludzie chcą żyć dalej, muszą stać się wytwarzającymi energię niewolnikami technokratycznej elity i jej sztucznej inteligencji.

Starszy doradca WEF, Yuval Noah Harari, promuje swoją nową książkę i przyznał w niedawnym wywiadzie to, co wiele osób od dawna podejrzewało.

Według Harariego, który jest prawą ręką Klausa Schwaba, wielkim politycznym pytaniem XXI wieku jest: „ Dlaczego potrzebujemy tak wielu ludzi? „

Powiedział też, że tak zwani „zwykli ludzie” mają prawo obawiać się przyszłości, w której zostaną „zwolnieni”.

Takie obawy są uzasadnione, powiedział Harari, przemawiając w imieniu elit, potwierdzając: „Po prostu nie potrzebujemy ogromnej większości z was”.

Głęboko niepokojące komentarze Harariego są jak dotąd najwyraźniejszym ostrzeżeniem, że WEF Klausa Schwaba ma na celu wyludnienie świata.

Chęć elit do radykalnego wyludnienia świata jest tajemnicą poliszynela w korytarzach władzy w Davos. Tak dobrze czują się z ideą masowych mordów i zniewolenia, że mogą się z tego śmiać na naszych oczach.

Te wypowiedzi z Davos są głęboko niepokojące, ponieważ w kontekście wypowiedzi innych doradców i członków WEF, takich jak Bill Gates, jasne jest, że mają oni na myśli zniewolenie i wyludnienie.

Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie próbują już ukrywać swoich planów. Harari ujawnił nawet, że elity planują zniewolić tych, którzy przeżyją wielkie wyludnienie.

Cesarstwo Rzymskie miało chleb i igrzyska. Bohater Klausa Schwaba, Karol Marks, powiedział, że religia to opium dla ludu. Ale dzisiejsze elity znalazły śmiercionośną receptę na uszczęśliwienie permanentnej podklasy. gry wideo i narkotyki.

Nie popełnij błędu, globalna elita chce cię zniewolić. A pierwszym krokiem w tym procesie jest odurzenie cię i wprowadzenie w odrętwienie. Twórcy „Idiokracji” byli w 2006 roku.

Udostępnij

KLAUS SCHWAB – ”JEŚLI CHCESZ ŻYĆ BĘDZIESZ MUSIAŁ STAĆ SIĘ BATERIĄ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI”

Globalna Świadomość16 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKIEDY AGENDA 2030 ODBIERZE CI DOM LUB MIESZKANIE ?Następny artykułKULT SATURNA – JAK WATYKAN UKRYWA PRAWDĘ O CYKLICZNYCH RESETACH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI WHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KLAUS SCHWAB – ”JEŚLI CHCESZ ŻYĆ BĘDZIESZ MUSIAŁ STAĆ SIĘ BATERIĄ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?