AGENDA 2030

NOWA NORMALNOŚĆ – TRANSHUMANIZM POD POZOREM OPIEKI ZDROWOTNEJ

NOWA NORMALNOŚĆ – TRANSHUMANIZM POD POZOREM OPIEKI ZDROWOTNEJ

Niedawno natrafiliśmy na wywiad z dziennikarką śledczą Whitney Webb na temat jej dwutomowej serii książek „One Nation Under Blackmail”. Była w trasie, promując książki w dziesiątkach wywiadów. Tutaj omawiamy niektóre z jej doświadczeń od czasu wydania jej książek i zagłębiamy się w niepokojące połączenie państwa wywiadowczego, Doliny Krzemowej i medycyny oraz w to, jak transhumanizm – przemianowana eugenika – rozwija się pod pozorem opieki zdrowotnej.

Mówimy również o cenzurze i innych taktykach stosowanych do kształtowania opinii publicznej oraz o tym, jak sztuczna inteligencja może być przereklamowana, aby dać technokratom i eugenikom wolną rękę w robieniu wszystkiego, co chcą, bez żadnej odpowiedzialności.

Wkraczający stan nadzoru

Jej (Whitney Webb) trasa koncertowa sprowadziła ją z powrotem do Stanów Zjednoczonych po raz pierwszy od ośmiu lat. Zapytana o swoje pierwsze wrażenia po tak długiej nieobecności, wyraża zdziwienie, jak chętnie Amerykanie przyjęli narzędzia szpiegowskie, takie jak kamery Ring na drzwiach wejściowych.

„To naprawdę niepokojące” , mówi, „ponieważ wiele z tych firm technologicznych, w tym Google, to podwykonawcy dla wojska i wywiadu. Myślę, że naiwnością byłoby zakładać, że nie mają tylnego dostępu do tych urządzeń, wiedząc, kiedy jesteś w domu, a kiedy nie i tak dalej.

Myślę, że to interesujące, chęć tak wielu ludzi, tak wielu gospodarstw domowych, by zaprosić tego typu technologię do swoich domów. Nie zaglądałem zbyt często do domów ludzi, ale wielu ludzi, jak rozumiem, ma coś takiego jak Amazon Alexa. Pojawiło się wiele historii, że nagrywają cię bez twojej zgody, chociaż twierdzą, że tak nie jest.

Ale ludzie nadal używają tego produktu i naprawdę chciałbym, żeby ludzie rozważnie zaprosili tego typu technologię do swojego domu. Tak wiele z tego, co dziś sprzedajemy, jest reklamowane jako wygoda, ale tak naprawdę wiele z tego to tak naprawdę tylko elementy składowe infrastruktury bardzo niebezpiecznego i orwellowskiego systemu kontroli”.

Jak system transhumanistyczny jest popychany do przodu

Jako były współpracownik Mint Print Press News, który zawiera wiele świetnych relacji na temat wkraczającego stanu inwigilacji, Webb wie co nieco o orwellowskich systemach kontroli. Wiele jej prac koncentrowało się na skrzyżowaniu agencji wywiadowczych i Doliny Krzemowej.

„Nawet po tym, jak odeszłam i zaczęłam robić swoje, nadal bardzo się skupiałam” — mówi. „Myślę, że tematem mojej pracy byłaby struktura władzy i sposób, w jaki ona naprawdę działa. Jeśli patrzysz dzisiaj na Dolinę Krzemową, jest bardzo jasne, że jest ona zasadniczo połączona z państwem bezpieczeństwa narodowego…

Jedną z rzeczy, które widzieliśmy, szczególnie w erze COVID, jest to, że Big Pharma wchodzi teraz w tę mieszankę. Dochodzi do wielu fuzji między Big Pharma i Doliną Krzemową. Widać to w przypadku wielu wspólnych przedsięwzięć w obszarze opieki zdrowotnej firm z Doliny Krzemowej. Wiele z nich odbywa się za pomocą urządzeń do noszenia i wysiłków zmierzających do normalizacji technologii, takich jak CRISPR lub nanotechnologiczne preparaty do wstrzykiwań.

Widzisz, jak one wszystkie się łączą, a wiele z tych wspólnych przedsięwzięć lub firm w tej konkretnej przestrzeni, która obejmuje dużą farmację w Dolinie Krzemowej, ma zwykle dużo funduszy od grup takich jak In-Q-Tel, która jest przedsięwzięciem CIA – główne ramię.

Wydaje mi się, że w próbach przeforsowania tego technokratycznego systemu transhumanistycznego widzimy dużo większe nakładanie się struktury władzy państwa bezpieczeństwa narodowego w Dolinie Krzemowej i Big Pharma. I to jest bardzo, bardzo złe. Nie wiem jak inaczej to ująć.

To okropne. Myślę, że więcej ludzi powinno zwracać na to większą uwagę, szczególnie… [Jest] próba ujęcia transhumanizmu – który jest tak naprawdę nową eugeniką – jako opieki zdrowotnej, i o to w tym wszystkim chodzi.

Nadchodzący zamach żywnościowy

Żywność i rolnictwo są również wrzucane do miksu. Na początku grudnia 2022 roku pisałem o tym, jak John Rockefeller wyeliminował jedzenie z medycyny 112 lat temu i jak teraz Fundacja Rockefellera współpracuje z Białym Domem, aby przywrócić odżywianie. Choć brzmi to jak świetny pomysł, prawdziwym celem jest tak samo teraz, jak było sto lat temu. Wszystko po to, by kontrolować populację. Jak zauważył Webb:

„Jeśli ci ludzie przejmą dostawy żywności, będą to postrzegać jako powrót do zasady, że „żywność to lekarstwo”, ale tak nie jest. Cóż, to nie jest dokładnie jedzenie jako „lekarstwo”, jak ludzie mogliby o tym myśleć, gdy ktoś taki jak ty mówi o tej koncepcji…

Ten pomysł, na przykład, umieszczania szczepionek w żywności, jak w pomidorach. Zjedzenie jednego z tych pomidorów GMO jest równoznaczne z zażyciem szczepionki i tym podobnych rzeczy… Bierze to odwieczne powiedzenie i przekręca je, aby pasowało do ich celów. Jedzenie jako „lekarstwo” jest dla nich wygodne tylko wtedy, gdy nie jest czymś, co faktycznie cię leczy (jest trucizną), ale [raczej] czymś, co utrzymuje cię w tym nowym systemie, który tworzą”.

Prognozy na 2023 rok

Kiedy rejestrujemy to pod koniec listopada 2022 r., wydaje się, że jesteśmy w lekkim zastoju, jeśli chodzi o tyrańskie nadużycia. To trochę jak bycie w oku cyklonu. Wiesz, że burza będzie na ciebie jeszcze, znowu, to tylko kwestia czasu. Pytanie brzmi, co będzie dalej?

„Myślę, że w przyszłym roku będzie kilka rzeczy, którym trzeba się dokładnie przyjrzeć” — mówi Webb. „Jednym z nich jest to, jak ten Traktat Pandemiczny Światowej Organizacji Zdrowia, który próbuje [zastąpić] Konstytucję, nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale prawie każdego kraju, który ją podpisze.

Zdecydowanie jest to coś, na co należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ jeśli to przejdzie, myślę, że prawdopodobnie będziemy świadkami próby powtórzenia wielu tego, co widzieliśmy podczas COVID 19 z tych konkretnych grup. A jeśli nie zostanie podpisana, myślę, że będą czekać…

Czekają na zdobycie tego rodzaju nowej władzy, aby nie musieli radzić sobie z tak dużym sprzeciwem, czy to ze strony państw narodowych, czy konkretnych populacji krajowych, które mają już dość i raczej nie uwierzą w to wszystko po raz drugi.

Myślę, że naprawdę liczą na posiadanie tego ponadnarodowego organu WHO, aby kontynuować program bezpieczeństwa biologicznego, jeśli chodzi o powtórzenie tego, co widzieliśmy w ostatnich latach.

Inną rzeczą, która moim zdaniem jest naprawdę ważna, jest program cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC). W tej chwili prawie każdy kraj na świecie — są wyjątki, ale myślę, że jest to większość — ma teraz jakiś program pilotażowy CBDC. W Stanach Zjednoczonych ogłosili nawet, że przeprowadzają programy pilotażowe [CBDC] z bankami komercyjnymi, takimi jak JP Morgan i niektórymi dużymi gigantami finansowymi z Wall Street.

Powiedziałbym, że rok 2023 lub 2024 prawdopodobnie będzie rokiem CBDC. W krajach, w których uruchomiono już CBDC lub mają bardzo zaawansowany program pilotażowy, jest on najpierw traktowany jako dobrowolny, a potem oczywiście, gdy odpowiednia liczba osób zacznie z niego korzystać, staje się jedyną używaną formą prawnego środka płatniczego. Przynajmniej taka jest gra końcowa dla CBDC w każdym konkretnym kraju”.

Programowalne CBDC oznaczają, że ktoś inny kontroluje Twoje pieniądze

Jak wyjaśnił Webb, CBDC to pieniądze programowalne. Bank Centralny zdecyduje kiedy, gdzie i na co możesz wydawać swoje pieniądze. Nie możesz też oszczędzać kiedy i ile chcesz, ponieważ niektóre CBDC mają daty ważności. Wykorzystuj albo strać. Nie ty decydujesz, kiedy wydajesz swoje pieniądze, robi to państwo. CBDC można również zaprogramować tak, aby działały tylko w przypadku niektórych rodzajów produktów, w tym niektórych rodzajów żywności.

Jeśli Twoja dokumentacja zdrowotna wskazuje, że masz problem zdrowotny, Twoje CBDC można zaprogramować w taki sposób, aby nie można było kupować żywności uznanej za niezdrową. Zakupy można również blokować na podstawie wyniku śladu węglowego i można je blokować na podstawie parametrów geofencingu.

„Jeśli na przykład ogłoszą blokadę i nie będziesz mógł wyjść pięć mil poza swój dom, twoje pieniądze nie będą działać pięć mil poza twoim domem. Zasadniczo dlatego CBDC są atrakcyjne dla rządzących. Ale najpierw uznają to za dobrowolne, zanim stanie się mimowolne.

W ciągu najbliższych dwóch lat zobaczymy, jak pojawi się w znacznie większej liczbie krajów. I oczywiście jest to faza masowego odrzucania CBDC w każdy możliwy sposób… Wrócę na chwilę do COVID, aby wyjaśnić, dokąd tu zmierzam.

Rozumiem i współczuję ludziom, którzy nie chcieli stracić pracy i martwili się, że zostaną wrzuceni w biedę, więc przyjęli szczepionkę ze względu na mandaty. Ale im więcej kroków wykonasz na ścieżce „To jest wygodne”, tym trudniej będzie później podążać ścieżką alternatywną.

Dla osób, które były w takiej sytuacji z COVID 19, powinno to być ogromnym sygnałem alarmowym, aby zacząć robić coś innego i pomyśleć o tym, jak zejść z tej ścieżki…

… jeśli poszedłeś tą ścieżką, a potem poszedłeś ścieżką CBDC tylko dlatego, że jest to na razie wygodniejsze, nadejdzie moment, w którym, jeśli pójdziesz na wystarczająco dużo kompromisów, będzie prawie niemożliwe, jeśli nie całkowicie niemożliwe, aby przekierować i przejść do innego wyniku.

Są to rzeczy, na które ludzie powinni zwrócić uwagę teraz, jeśli chodzi o rozwój, i zaplanować, jak utrzymać swoją rodzinę niezależną od tego typu systemów i odporną na wszystkie wstrząsy systemu, które już obserwujemy nadchodzący.”

Biedni zostaną wyciśnięci jako pierwsi

Jak zauważyła Webb, ci, którzy jako pierwsi odczują ucisk tyranii, to biedni i niższa klasa średnia. Widzimy już, jak planują zachęcić do masowej adopcji CBDC poprzez różne programy pomocowe, takie jak bony żywnościowe. Ponieważ ceny żywności i energii nadal rosną, coraz więcej osób będzie kwalifikować się do pomocy rządowej i będzie zmuszonych do korzystania z tych systemów. Webb podejrzewa również, że wszelkie przyszłe kontrole stymulacyjne, jeśli pojawią się dodatkowe długoterminowe blokady, (dotacje) mogą być wypłacane tylko w CBDC.

„To bardzo podstępny plan” — mówi Webb. „Próbują obniżyć standard życia ludzi, a następnie, aby mogli go utrzymać, zmuszają ich do przyjęcia systemu kontroli przebranego za system monetarny…

Zamierzają sformułować to jako dobrowolne, zanim stanie się mimowolne. Ten etap, na którym jest to dobrowolne, ma miejsce, gdy kluczowe jest, aby ludzie podjęli działanie [i odrzucili to]… Nie sądzę, że możemy uniemożliwić im wdrożenie tego systemu, ale możesz uniemożliwić sobie, swojej rodzinie i społeczności przyjęcie tego systemu i użyć równoległy system ekonomiczny [zamiast ich]”.

Podczas gdy niektórzy spekulowali, że zdecentralizowane waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin, mogą działać jako równoległy system gospodarczy, problem z tym pomysłem polega na tym, że rząd może łatwo uczynić go nielegalnym. Obiecali już wprowadzić nowe regulacje tej przestrzeni. Najbezpieczniejsze alternatywy to te, których rząd nie może regulować ani zdelegalizować (przynajmniej nie jest to łatwe). Obejmuje to handel i wymianę barterową towarów i usług, bez jakiejkolwiek waluty, z wyjątkiem być może fizycznego złota i srebra.

„Tak więc musimy myśleć o tego rodzaju rzeczach, przeciwstawiając się programowi CBDC”, mówi Webb. „Ten dobrowolny etap to czas na zrobienie tych planów, abyś nie został porwany, gdy przejdzie od dobrowolnego do mimowolnego, co na pewno zamierzają zrobić lub próbować zrobić.

Ale odniesie sukces tylko wtedy, gdy nastąpi masowa adopcja. Im więcej ludzi zrezygnuje i zastosuje jakiś równoległy system dla swojej działalności gospodarczej na poziomie sąsiedztwa lub społeczności, tym mniej skuteczny będzie ten program”.

Ludzie budzą się do manipulacji mediami społecznościowymi

Chociaż wydaje się, że zmierzamy w dystopijną przyszłość, której nie można uniknąć i bez wyraźnych sposobów ucieczki, Webb uważa, że nadal jest powód do optymizmu. Co ważne, więcej ludzi niż kiedykolwiek wcześniej rozumie program globalistów i jest głodnych wyjaśnień, co tak naprawdę się dzieje. Ludzie, którzy chcą prawdy, częściej jej szukają i są gotowi ją przyjąć. Mniej prawdopodobne jest, że będą chować głowę w piasek i spisywać wszystko jako bezpodstawną teorię spiskową.

„Myślę, że wiele osób na poziomie wewnętrznym wie, że coś jest naprawdę nie tak. I myślę, że właśnie dlatego podejmuje się tak wiele prób cenzurowania tego typu informacji. Uważam również, że państwo dokonuje poważnych inwestycji w starania, abyśmy myśleli, że jesteśmy mniejszością, kiedy nią nie jesteśmy.

Bardziej niż cokolwiek innego, tym, do czego media społecznościowe są wykorzystywane przez władzę, jest przekonanie nas, że pewne idee są bardziej popularne niż są w rzeczywistości. [Weź] sytuację botów na Twitterze… wiele z tych botów służy do promowania pomysłów, których wielu ludzi niekoniecznie ma, lub sprawia, że niektóre liczby lub pomysły wyglądają na bardziej popularne niż są…

Kiedy połączysz to z cenzurą, usuwając pomysły, które w przeciwnym razie byłyby popularne na prawdziwych autentycznych kontach… manipulujesz postrzeganiem ludzi na temat tego, jak czuje się reszta kraju… Wiele z tego, co dzieje się teraz w mediach społecznościowych, ma się całkowicie zmienić jak postrzegamy określoną sytuację lub program, w nadziei, że zmiana w postrzeganiu spowoduje zmianę w zachowaniu.

Jeśli cenzurujesz pomysł, próbujesz usunąć go z opinii publicznej i sprawić, by nie był już częścią dyskursu. To oczywiście powoduje zmianę w postrzeganiu, ponieważ masz tylko jeden pomysł lub bardzo małe spektrum opinii na temat konkretnego pomysłu.

To wszystko, z czym ludzie będą się angażować, jeśli ocenzurujesz wszystkie inne źródła. Pomysł polega na całkowitym wyeliminowaniu sprzeciwu, aby wszyscy mieli raczej jednorodną percepcję wydarzeń, ludzi, idei i programów, a następnie zachowanie zostanie ukształtowane z korzyścią dla tych konkretnych sił”.

Czy Elon Musk mydli nam oczy?

Jeśli chodzi o Twittera, z Elonem Muskiem u steru, wielu ma nadzieję, że stanie się on bastionem wolnego słowa. Webb jest jednak sceptyczny. Podejrzewa, że Musk promuje wolność słowa i przywraca zablokowane konta, ponieważ chce zamienić Twittera w amerykańską wersję WeChat, „aplikację do wszystkiego”, która jest połączona z cyfrowym identyfikatorem, CBDC i systemem kredytów społecznościowych. Im więcej ma użytkowników, tym więcej osób zostanie zwabionych do cyfrowego systemu więziennego.

„Jesteśmy w trakcie zmiany paradygmatu, kiedy przechodzimy z gospodarki opartej na ropie naftowej do gospodarki opartej na danych. Dane to nowa ropa naftowa, a ktokolwiek jest właścicielem „aplikacji wszystkiego” w tym nowym systemie, będzie królem zamku nowej gospodarki. Będą Rockefellerami ery danych” – mówi.

„Nie ma w tym nic dobrego. Myślę, że to, co teraz widzimy, to próba nakłonienia ludzi do powrotu na Twittera i może to przynieść pewne korzyści. Ale ostatecznie Elon Musk jest zainteresowany danymi i pozyskaniem większej liczby osób na Twitterze niż wcześniej, w celu przekształcenia go w WeChat, który jest przejściem do tej „aplikacji do wszystkiego”.

Warto zauważyć, że firma stojąca za WeChat, Tencent, jest jednym z najaktywniejszych doradców Tesli i głównym udziałowcem Tesli. Tam jest związek”.

Sztuczna inteligencja i wzrost „inteligentnej dyktatury”

Webb i ja omawiamy również rosnącą rolę sztucznej inteligencji (AI) oraz rolę mediów społecznościowych w dostarczaniu sztucznej inteligencji danych do programów związanych z wykrywaniem wybuchów pandemii i zapobieganiem przestępczości. Ale podczas gdy sztuczna inteligencja i jej następczyni, sztuczna inteligencja ogólna (AGI), mają imponujące możliwości, Webb uważa, że istnieje wiele fałszywego szumu i że ten szum zostanie wykorzystany do ochrony ludzkich maklerów władzy przed odpowiedzialnością.

„Wiele powiedziano o roli sztucznej inteligencji w naszym życiu, gdy osiągnie ona określony punkt zwany „osobliwością”, w którym inteligencja sztucznej inteligencji rzekomo wyprzedzi ludzką inteligencję tak szeroko i tak szybko, że w zasadzie przejmie kontrolę. Jeśli mnie zapytasz, na podstawie wszystkiego, co widziałem, nie sądzę, aby taka osobliwość była w rzeczywistości możliwa. Albo jeśli to możliwe, myślę, że to bardzo daleko.

Ale jeśli jesteście ludźmi stojącymi za… tym programem – ludźmi takimi jak Eric Schmidt i Henry Kissinger, którzy właśnie wydali swoją książkę „New Age of AI”, w której jest dużo o sztucznej inteligencji i jej roli w rządzie, w zasadzie o tym, jak sztuczna inteligencja stała się rządem – wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to przekonać ludzi… że jej „osobliwość ” jest tutaj i… że jest tak daleko lepsza od ludzkiej inteligencji, że powinniśmy powierzyć jej wszystkie nasze procesy decyzyjne.

Potem jest facet w stylu Czarnoksiężnika z krainy Oz… za kurtyną, który podejmuje decyzje. Jeśli spojrzysz na to, co Schmidt, Kissinger i ci faceci mówią o sztucznej inteligencji i rządzie, mówią, że będzie to tak daleko ponad naszą inteligencję, że sztuczna inteligencja nie będzie w stanie wyjaśnić procesu podejmowania decyzji. Będzie po prostu „To mówi komputer”.

A jeśli jesteś w zasadzie przestępczością zorganizowaną, kierujesz rządem, co moim zdaniem ma miejsce dzisiaj, i nie chcesz musieć wyjaśniać powodów swojej polityki, ponieważ jest to okropny powód, z którym nikt się nie zgodzi, co świetna kurtyna, cóż za wspaniała fasada dla twojej inteligentnej dyktatury.

Muszą tylko powiedzieć, że to była decyzja AI. Mają wiarygodne zaprzeczenie wszystkiego, prawda? I wiele rzeczy, które mówią w tym kontekście, jest bardzo niepokojących. Rzeczy takie jak AI może zdecydować się poświęcić setki tysięcy, jeśli nie miliony własnej populacji, aby wygrać.

Jeśli celem jest zwycięstwo, sztuczna inteligencja jest gotowa do wszelkiego rodzaju poświęceń, których ludzie by nie dokonali. Ale jeśli spojrzysz na ludzi takich jak Kissinger i Eric Schmidt, byliby bardzo szczęśliwi, gdyby zabili grupę ludzi, a następnie zrzucili winę za tę decyzję na sztuczną inteligencję.

Nie obchodzi ich (tylko) zabijanie milionów ludzi. Zależy im na nieskończonym powiększaniu swojej władzy, i pieniędzy (raczej sami sobie drukują, chodzi o kult satanistyczny dopow.) . Jak można temu zaprzeczyć i uniknąć masowych morderstw, programów eugenicznych i kontroli populacji? Mówisz: „Jest ta nowa super inteligencja, która przejmie rząd, ponieważ jest tak lepsza”. Spowoduje to masową produkcję zasad, a my będziemy po prostu ich przestrzegać”.

Zasadniczo jest to nowy bóg. Jest lepszy od nas i nie potrafi wyjaśnić, jak doszedł do tego wniosku, ponieważ myśli tak odmiennie od nas. Musimy więc po prostu postępować zgodnie z tym, co mówi, ale nie jesteśmy odpowiedzialni za to, co mówi w tym samym czasie…

Ludzie tacy jak Ray Kurzweil mówili, że osobliwość wydarzy się dawno temu i tak się nie stało. A jeśli spojrzysz na programy takie jak Welcome Leap… gdzie próbują zmapować mózgi niemowląt i dzieci, zmuszając dzieci do korzystania z bardzo inwazyjnej technologii biometrycznej… ponieważ myślą, że stworzy to osobliwość – to dla mnie mówi, że chcą chwytać się brzytwy.

Nie mają możliwości wyprodukowania czegoś, co odpowiadałoby ludzkiemu mózgowi. Mogą bardzo skutecznie naśladować rzeczy za pomocą sztucznej inteligencji i zrobili to, ale jeśli chodzi o tworzenie świadomości? To najbardziej nieświadomi ludzie na całej planecie, próbujący odtworzyć świadomość na swój obraz (szatana) . Powodzenia… Myślę, że spróbują to sfałszować.

A oto druga sprawa. Cała ta nieuchronność narracji AI jest główną narracją marketingową niezbędną do powszechnego przyjęcia transhumanistycznych technologii… Super inteligentna osobliwość to najprawdopodobniej PSYOP, który wprowadzi cię do transhumanistycznego pudła, z którego nie wyjdziesz. Gdy zdobędziesz chip mózgowy (znamię bestii), nie ma już odwrotu”.

Co możesz zrobić, aby się przygotować

Oczywiście w nadchodzących latach wszyscy będziemy musieli stawić czoła ogromnym wyzwaniom, niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, ponieważ jest to globalne przejęcie. Co więc możesz zrobić, aby się przygotować? Oto niektóre z zaleceń Webba:

• Buduj społeczność i lokalne równoległe gospodarki.

• Zbuduj swoją bazę wiedzy o tym, jak uprawiać i hodować żywność, nawet jeśli nie możesz teraz uprawiać żywności. Istnieje wiele bezpłatnych filmów online, które można przeglądać. Najlepiej pobrać je, aby móc oglądać je offline, nawet jeśli internet przestanie działać.

Cenną inwestycją są również książki o zawłaszczaniu i podstawowych umiejętnościach przetrwania. Zgodnie z ogólną zasadą w przyszłości będziesz potrzebować kopii papierowych lub kopii na zewnętrznych dyskach twardych wszelkich informacji, do których chcesz mieć dostęp w przyszłości, ponieważ Internet jest coraz bardziej czyszczony z ważnych informacji. Jeśli używasz zewnętrznego dysku twardego, upewnij się, że przechowujesz go w torbie Faradaya, aby chronić informacje przed bronią elektromagnetyczną.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NOWA NORMALNOŚĆ – TRANSHUMANIZM POD POZOREM OPIEKI ZDROWOTNEJ

Globalna Świadomość28 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”TOKSYCZNE NIEBO” – FILM KTÓRY PRZEWIDZIAŁ PANDEMIĘ Z OPRYSKÓW CHEMTRAILSNastępny artykułJAK KORPORACJE ZMUSZĄ MILIARD LUDZI DO NIE JEDZENIA MIĘSA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ? CARE PODS AI – KABINY MEDYCZNE ZASTĄPIĄ LEKARZY LEGALNA PEDOFILIA – WEF

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NOWA NORMALNOŚĆ – TRANSHUMANIZM POD POZOREM OPIEKI ZDROWOTNEJ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?