Otwórz oczy

POSTPANDEMICZNY ŚWIAT – CO POKAZAŁY NAM WYDARZENIA Z 2020 ROKU ?

POSTPANDEMICZNY ŚWIAT – CO POKAZAŁY NAM WYDARZENIA Z 2020 ROKU ?

Jeśli wydarzenia od marca 2020 roku coś nam pokazały, to strach jest potężną bronią zapewniającą hegemonię. Każdy rząd może manipulować strachem przed pewnymi rzeczami, wygodnie ignorując prawdziwe niebezpieczeństwa, przed którymi stoi populacja. Autor i badacz Robert J. Burrowesmówi : „… gdybyśmy poważnie martwili się o nasz świat, najpoważniejszym i najdłużej trwającym kryzysem zdrowotnym na planecie jest ten, który każdego dnia umiera z głodu 100 000 ludzi. Bez paniki z tego powodu, oczywiście”.

Bez paniki, ponieważ kontrolujące interesy światowego systemu żywnościowego od dawna czerpią zyski ze strategii „ napchania i głodu ”, która zapewnia, że ludzie niepotrzebnie chodzą głodni, gdy polityka dyktuje zysk korporacji, a nie potrzeby. Amerykański komentator społeczny Walter Lippmann powiedział kiedyś, że: „odpowiedzialni ludzie” podejmują decyzje i muszą być chronieni przed „oszołomionym stadem”… Dodał, że społeczeństwo powinno być ujarzmione, posłuszne i odwrócone od tego, co naprawdę się dzieje. „Wykrzykując patriotyczne hasła i bojąc się o swoje życie, powinni z podziwem podziwiać przywódców , którzy ratują ich przed zagładą”.

Podczas COVID premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern wezwała obywateli do zaufania rządowi i jego agencjom w zakresie wszystkich informacji i stwierdziła: „W przeciwnym razie odrzuć wszystko inne. Nadal będziemy twoim jedynym źródłem prawdy”. W USA Fauci przedstawił się jako „nauka”. W Nowej Zelandii Ardern była „prawdą”. Podobnie było w krajach na całym świecie – różne liczby, ale to samo podejście.

Podobnie wielu inni przywódców politycznych, Ardern ograniczała swobody obywatelskie z pełną siłą państwowej przemocy, aby zapewnić przestrzeganie „prawdy”. Ci, którzy kwestionowali narrację COVID – w tym światowej sławy naukowcy – zostali oczernieni, zamknięci i ocenzurowani.
Była to międzynarodowo zorganizowana kampania z udziałem między innymi rządów, dużych firm technologicznych, mediów i WHO.

EU Times poinformował 17 grudnia 2022 r., że amerykańskie Centra Kontroli Chorób współpracowały z mediami społecznościowymi w celu cenzurowania faktów i informacji o COVID , które były sprzeczne z oficjalnymi narracjami. Organizacja America First Legal zauważyła w komunikacie prasowym, że ujawniony przez nią czwarty zestaw dokumentów – uzyskany w wyniku postępowania sądowego przeciwko Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom ( CDC ) – ujawnili: „… kolejny konkretny dowód zmowy między CDC a firmami mediów społecznościowych w celu cenzurowania wolności słowa i uciszenia placu publicznego pod rządową etykietą„ dezinformacji ”.

Twitter prowadził „portal wsparcia partnerów” dla pracowników rządowych i innych „interesariuszy”, aby przesyłać posty, które usunie lub oznaczy jako „dezinformacje” na swojej platformie. Rząd Stanów Zjednoczonych aktywnie pracował nad „społecznym zaszczepieniem” społeczeństwa przed wszystkim, co zagrażało jego narracji. Wielkie korporacje technologiczne monitorowały użytkowników i manipulowały nimi w celu cenzurowania niezatwierdzonych informacji i rozpowszechniania rządowej propagandy.

Facebook wysłał pisemne materiały do CDC, w których mówił o ocenzurowaniu ponad szesnastu milionów „fragmentów treści” zawierających opinie lub informacje, które rząd chciał ukryć.
 AFL zauważył, że CDC , „współpracując z UNICEF, członkiem WHO i IFCN oraz wiodącą organizacją społeczeństwa obywatelskiego Mafindo” w celu złagodzenia „dezinformacji”. Mafindo to zewnętrzny partner Facebooka w zakresie weryfikacji faktów z siedzibą w Indonezji i finansowany przez Google .

AFL stwierdza: „Oczywiste jest, że rząd Stanów Zjednoczonych, duże platformy technologiczne i organizacje międzynarodowe były w pełni uwikłane w skomplikowaną kampanię mającą na celu naruszenie Pierwszej Poprawki, uciszenie narodu amerykańskiego i cenzurowanie odmiennych poglądów”. Wykazano również, że polityka CDC dotycząca wskazówek dotyczących masek dla dzieci w wieku szkolnym wynika raczej z polityki niż z nauki.

We wszystkich głównych krajach zachodnich doszło do stłumienia sprzeciwu i masowej kampanii cenzury, aby uzasadnić ramy polityczne blokad społecznych i ekonomicznych, maskowania, dystansowania się i ingerencji państwa w prawie każdy aspekt życia prywatnego.

Odkrycia AFL wskazują, w jaki sposób ośrodki władzy mogą działać i działają zgodnie, kiedy tego potrzebują. Fakt, że obejmowała ona ogólnoświatową kampanię, pokazuje, że stawką było coś ogromnego.

Oficjalna narracja dotyczyła ochrony populacji przed „śmiertelnym wirusem” . A każdy sprzeciw, który przedostał się na obrzeża głównego nurtu dyskursu (jak na przykład mówił Tucker Carlson w Fox News lub kilku prezenterów w Talk Radio w Wielkiej Brytanii) miał tendencję do skupiania się na politykach, którzy posuwają się za daleko w blokadach i ograniczeniach i wpadają w pułapkę ich egoistycznej żądzy władzy i kontroli.

W marcu 2022 r. Rob Kapito z BlackRock ostrzegł , że „bardzo uprawnione” pokolenie ludzi wkrótce po raz pierwszy w życiu będzie musiało stawić czoła niedoborom, ponieważ niektórych towarów będzie brakować z powodu rosnącej inflacji. BlackRock to najpotężniejszy fundusz inwestycyjny na świecie. Kapito mówił o ; sytuacja na Ukrainie i COVID są odpowiedzialne za obecny kryzys gospodarczy, wygodnie ignorując inflacyjny wpływ bilionów wpompowanych wimplodujące rynki finansowew 2019 i 2020 r. (mniej niżkryzys z 2008 r .).

Wojna na Ukrainie, a także COVID są wykorzystywane do wyjaśnienia przyczyn obecnego kryzysu gospodarczego.
 Ale polityka COVID była symptomem, a nie przyczyną kryzysu: były wykorzystywane do zarządzania tym, co pod koniec 2019 r. uznano za zbliżający się krach gospodarczy. Drakońskie zasady dotyczące COVID miały niewiele wspólnego z zagrożeniem zdrowia publicznego. To jest wyjaśnione w artykule A Self-Fulfilling Prophecy – Systemic Collapse and Pandemic Simulation autorstwa profesora Fabio Vighi .

15 sierpnia 2019 r. BlackRock wydał białą księgę , w której polecił Rezerwie Federalnej Stanów Zjednoczonych zastrzyk płynności bezpośrednio do systemu finansowego, aby zapobiec „dramatycznemu pogorszeniu koniunktury”. Wiadomość była jednoznaczna: „Potrzebna jest bezprecedensowa reakcja, gdy polityka pieniężna jest wyczerpana, a sama polityka fiskalna nie wystarczy. Ta odpowiedź prawdopodobnie będzie polegać na „pójściu bezpośrednio”.

Stwierdzono również potrzebę znalezienia sposobów na przekazanie pieniędzy banku centralnego bezpośrednio w ręce wydawców z sektora publicznego i prywatnego, przy jednoczesnym uniknięciu hiperinflacji.Sześć dni wcześniej Bank Rozrachunków Międzynarodowych ( BIS ) w dokumencie roboczym wzywał do: „niekonwencjonalne środki polityki pieniężnej” w celu „zabezpieczenia gospodarki realnej przed dalszym pogorszeniem warunków finansowych”. Vighi pokazuje, dlaczego klasa hegemoniczna tak ostro zareagowała na problem zdrowia publicznego, który dotknęła mniejszość populacji.

Ta odpowiedź ma sens tylko wtedy, gdy jest rozpatrywana w kontekście ekonomicznym. Pod koniec 2019 r., a zwłaszcza w 2020 r., wpompowanie bilionów do systemu finansowego, a następnie blokady (w celu zapobieżenia hiperinflacji) zostały wykorzystane jako „niekonwencjonalna polityka pieniężna”, o którą wezwał BIS 9 sierpnia 2019 r.

Czy naprawdę myślałeś, że władzom tak bardzo zależy na czymś, co dotyczy głównie osób powyżej 80 roku życia i osób z poważnymi chorobami współistniejącymi, że zablokują całą światową gospodarkę? Czy naprawdę troszczyli się tak bardzo o zwykłych ludzi, zwłaszcza o nieproduktywną siłę roboczą – starą klasę robotniczą i niedołężną klasę robotniczą – kiedy przez lata narzuconej surowości widzieliśmy klasę robotniczą traktowaną z całkowitą pogardą? I czy ci, którzy nałożyli ograniczenia i blokady, naprawdę wierzyli, że na wolności krąży „śmiertelny” wirus?

Myśleli o; alkoholowe imprezy na Downing Street,Neil Fergusonzłamał zasady kwarantanny, aby kontynuować romans pozamałżeński,Matt Hancockłamie własne zasady COVID ze swoim kochankiem, światowi przywódcy bez masek zebrali się w Londynie, podczas gdy ich służący nosili maski, różni przywódcy polityczni USA ignorują własne zasady, teatr publicznyFaucii innych , którzy przebierali się przed kamerami telewizyjnymi, a potem bez masek, gdy tylko znaleźli się poza kamerą Chociaż tacy ludzie tyranizowali populacje za pomocą strachu i blokad , jasne jest, że sami nie martwili się „wirusem”.

Po rozpoczęciu masowej antyrosyjskiej kampanii propagandowej w mediach na początku tego roku w celu zdobycia poparcia społecznego dla Ukrainy, ośrodki władzy na Zachodzie wysyłają teraz miliardy dolarów publicznych pieniędzy do kasy takich producentów broni, jak Raytheon i Boeing . Takie korporacje są bardziej niż szczęśliwe, mogąc czerpać korzyści z poświęcania życia zwykłych Ukraińców w geopolitycznej dążeniu do osłabienia i „bałkanizacji” Rosji, aby interesy USA mogły zdobyć dominującą, strategiczną pozycję na kontynencie euroazjatyckim.

I podczas gdy miliardy dolarów są wydawane na osiągnięcie tego celu, całkowicie niepotrzebny kryzys „kosztów utrzymania” (wynikający z lekkomyślnego neoliberalizmu gospodarczego, który w końcu się załamał) jest narzucany ludziom pracującym w krajach zachodnich – uważany za zwykłe szkody uboczne, kiedy chodzi o politykę gospodarczą, wojnę i zysk korporacji.

Rezultatem jest nędza i ubóstwo oraz demonizacja niektórych (teraz strajkujących) pracowników, których okrzyknięto „bohaterami” podczas COVID.
Ale – oczywiście – siły, które tak wyraźnie pogardzają życiem zwykłych ludzi w kraju i za granicą, zamkną całą światową gospodarkę, aby „chronić ich zdrowie”! Ci, którzy w to wierzą, są świadectwem siły propagandy .

Polityka związana z COVID była całkowicie nieproporcjonalna do jakiegokolwiek ryzyka dla zdrowia publicznego, zwłaszcza biorąc pod uwagę sposób, w jaki często manipulowano definicjami i danymi dotyczącymi „śmierci COVID” oraz w jaki sposób niewłaściwie wykorzystywano testy PCR, aby zastraszyć populacje do uległości.

A wielkim zwycięzcą została Big Pharma , branża z historią nieczystych sztuczek, fałszywych reklam oraz śmierci i obrażeń wynikających z jej produktów.
Gdyby, powiedzmy, Pfizer był osobą fizyczną, biorąc pod uwagę jego korporacyjne przestępstwa, odsiadywałby długi wyrok więzienia z wyrzuceniem przysłowiowego klucza.

Ale korporacje z długimi kartotekami korporacyjnymi w wielu sektorach są promowane publicznie jako godne zaufania i niezawodne. Kiedy rządy współpracują (konspirują) z takimi przedsiębiorstwami, konspirują z przestępczymi firmami recydywistycznymi. A kiedy ludzie kupują w nich akcje, to samo ich dotyczy. Biorąc pod uwagę odniesienie do globalnego systemu żywnościowego na początku tego artykułu, szczególnie interesujące są zbrodnie Dupont Bayer (patrz strona internetowa Powerbase ) oraz Monsanto i Cargill (patrz Corporate Research Project – CRP – strona internetowa).

I, oczywiście, Pfizer i jego niepokojąca korporacyjna kartoteka pojawia się również na stronie CRP. Te niezwykle bogate korporacje wydają miliony każdego roku na finansowanie różnych grup i lobbowanie rządów i organów międzynarodowych. Nic dziwnego, że dzierżą ogromne wpływy i w ten czy inny sposób stają się „zaufanymi partnerami” rządów, WHO, WTO i im podobnych. W przypadku firmy Pfizer zaufano tak bardzo, jak przyznano „zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach”, aby wprowadzić „szczepionki” na rynek, a następnie narzucić je społeczeństwu za pomocą przymusowej polityki rządów.

Wracając do Lippmanna, od początku 2020 roku tak wielu ludzi obawiało się o swoje życie i podziwiało z podziwem przywódców, którzy rzekomo uratowali ich przed zagładą.

Nawet teraz, gdy doniesienia o urazach poszczepiennych, nieskuteczności szczepionek i zwiększonej śmiertelności od czasu wprowadzenia szczepionek są w dużej mierze tabu w mediach głównego nurtu, opinia publiczna nie jest informowana, ponieważ WHO i Big Pharma pracują nad globalnym traktatem, który pozbawi ich wszystkich praw nadejdzie kolejne załamanie gospodarcze lub „pandemia”.

Ten artykuł został napisany w okresie świąt Bożego Narodzenia , coraz bardziej świeckim święcie pozbawionym religijnych konotacji. W dzisiejszych czasach „wielkiej farmacji ufamy” może być bardziej trafne wraz ze ślepą wiarą w metawersum fantasy w stylu Zuckerberga, w którym Facebook to fakt, rząd to prawda, a wielka farma to Bóg. Ponieważ (niebo dopomóż nam), że powinniśmy zacząć myśleć…!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POSTPANDEMICZNY ŚWIAT – CO POKAZAŁY NAM WYDARZENIA Z 2020 ROKU ?

Globalna Świadomość29 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK KORPORACJE ZMUSZĄ MILIARD LUDZI DO NIE JEDZENIA MIĘSA ?Następny artykułTAJEMNICE CERN – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I PROJEKT L.U.C.I.F.E.R

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ? DLACZEGO CYWILIZACJE UPADAJĄ –

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • POSTPANDEMICZNY ŚWIAT – CO POKAZAŁY NAM WYDARZENIA Z 2020 ROKU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?