Przekraczając Rubikon

NARODZINY ANTYCHRYSTA – ”CZY ŻYJEMY W OSTATNIEJ GODZINIE” ?

NARODZINY ANTYCHRYSTA – ”CZY ŻYJEMY W OSTATNIEJ GODZINIE” ?

Przechodziłem dziś koło Kościoła, akurat w momencie, w którym rozpoczęła się msza święta. Im bardziej się zbliżałem tym wyraźniej słyszałem wypowiadane słowa. Gdy podszedłem już na tyle, blisko aby wszystko dokładnie słyszeć, rozpoczął się moment czytania.

Wówczas pomyślałem: no dobrze, co dziś na szybkiego Powiesz mi Boże? Na szybkiego, ponieważ czas mojego przejścia obok kościoła i oddalenia się na tyle, że głosy zaczęły milknąć wynosił dwie, góra trzy minuty. A o to i słowa czytania:

Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha.

Wy natomiast macie namaszczenie od Świętego i wszyscy jesteście napełnieni wiedzą. Ja wam nie pisałem, jakobyście nie znali prawdy, lecz że ją znacie i że żadna fałszywa nauka z prawdy nie pochodzi. Któż zaś jest kłamcą, jeśli nie ten, kto zaprzecza, że Jezus jest Mesjaszem? Ten właśnie jest Antychrystem, który nie uznaje Ojca i Syna. Każdy, kto nie uznaje Syna, nie ma też i Ojca, kto zaś uznaje Syna, ten ma i Ojca. Wy zaś zachowujecie w sobie to, co słyszeliście od początku.

Jeżeli będzie trwało w was to, co słyszeliście od początku, to i wy będziecie trwać w Synu i w Ojcu. A obietnicą tą, daną przez Niego samego, jest życie wieczne. To wszystko napisałem wam o tych, którzy wprowadzają was w błąd. Co do was, to namaszczenie, które otrzymaliście od Niego, trwa w was i nie potrzebujecie pouczenia od nikogo, ponieważ Jego namaszczenie poucza was o wszystkim.

Ono jest prawdziwe i nie jest kłamstwem. Toteż trwajcie w nim tak, jak was nauczył. Teraz właśnie trwajcie w Nim, dzieci, abyśmy, gdy się zjawi, mieli w Nim ufność i w dniu Jego przyjścia nie doznali wstydu.”

Fragment 1 Listu Świętego Jana.

Czy więc rzeczywiście jest to możliwe? Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina.” Spójrzmy, więc co mogłoby zapowiadać, że ten czas już jest. Z pewnością będzie to niespotykany dotąd upadek kapłaństwa, w zasadzie nie jest to upadek, ale całkowita zapaść. Zdrada, pedofilia, brak powołań, jawne herezje szerzące się w kościele. Tak to z pewnością jest już dziś znakiem eschatologicznym. Co dalej?

„A gdy [Jezus] siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: „Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata? Na to Jezus im odpowiedział: (….) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.

Gdy więc ujrzycie ohydę spustoszenia, o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte – kto czyta, niech uważa – Wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry; Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego; A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz (…) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk [antychrysta], jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.”

Fragment Ewangelii według Świętego Mateusza.

Czy zaraza, o której mowa w przytoczonym cytacie, to czasem nie jest epidemia koranawirusa, tak doskonale sterowana przez „możnych tego świata”, a ohydą spustoszenia zalęgającą miejsca święte nie są z jej powodu opustoszałe (spustoszone z wiernych) kościoły (miejsca święte) oraz Święta Wielkanocne 2020 roku, Święta Bożego Narodzenia 2020 roku i wiele więcej, obchodzone jedynie w telewizji i w internecie, a nie w świątyniach? Zastanówcie się proszę nad tym.

Kolejnym dowodem i znakiem czasu zbliżających się przemian a nawet ujawnienia się Antychrysta, jest jawna herezja szerzona przez, nie kogo innego, a samego papieża Franciszka. Praktycznie zawsze, gdy coś ten papież powie, to wywołuje to skandal wśród środowisk konserwatywnych, by następnie wszystko, co powiedział było tłumaczone i wyjaśniane przez rzeczników Watykanu, bo przecież Franciszek miał, co innego na myśli aniżeli powiedział. Kuriozum, jednak to również jest znak czasu. Poniżej zamieszczamy, niektóre herezje wygłoszone przez Bergoglio:

I ja wierzę w Boga. Nie w Boga katolickiego, nie istnieje Bóg katolicki, istnieje Bóg.”

Papież Franciszek w wywiadzie udzielonym La Repubblica 1 października 2013 roku.

„Zastanawiam się, czy jest błędem lub grzechem myślenie, wedle którego nie istnieje żaden Absolut, a zatem również prawda absolutna, lecz tylko zestaw prawd relatywnych i subiektywnych.”

Papież Franciszek w wywiadzie udzielonym La Repubblica 4 września 2013 roku.

Podobnych rewelacji papieża Bergoglio jest znacznie więcej, niemniej jednak nie chodzi tutaj o to, aby jest wszystkie zbierać, ponieważ wówczas należałoby napisać kilka książek o tej tematyce, które de facto powstały, ale po to przytoczyliśmy te dwa cytaty abyście dostrzegli ogrom odstępstwa i wypaczenia w słowach Franciszka. Z kolei pewnego rodzaju wyjaśnienie dla istnienia Papieża Heretyka, przynosi nam proroctwo Świętego Franciszka z Asyżu:

W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jejŚwiętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ALE NISZCZYCIELA.”

Święty Franciszek z Asyżu.

Jeżeli ktoś spojrzy na współczesny świat w sposób całkowicie wolny intelektualnie i duchowo będzie mógł dostrzec, że jako cywilizacja zostaliśmy praktycznie sami. Nie mamy autorytetów, wartych tego, aby nazywali się autorytetami.

Papież szerzy herezję i coraz mocniej odwraca się od Boga. Kościół, instytucja państwa, politycy, świat kultury i sztuki, sądownictwo, tak zwane prawo, które stało się bezprawiem, to wszystko ukazuje rozkład, zgniliznę i zepsucie świata. W takich warunkach ujawnienie się mocy Antychrysta już ma miejsce, natomiast ujawnienie się samego Antychrysta stało się bardzo realne.

To też w obliczu pełnego rozkładu moralnego, w którym brak jakichkolwiek odniesień, fundamentów, w którym nastąpiło wyniszczenie kolumn utrzymujących strop, który już niebawem runie na głowę ludzkości. W obliczu tego wszystko zawsze należy odwrócić wzrok od tego, co namacalne i z tego świata w kierunku Boga i jego pomocy. On Może wszystko, Jest Bogiem żyjącym i na całe szczęście dla nas i dla was, to do Niego należy ostatnie słowo i ostateczne zwycięstwo.

W świecie, w którym zło, kłamstwo i wszelkie oszustwo wydają się dominować nad dobrem, warto pamiętać, że chociażby nie wiem, co się działo, i jak ciemna noc nastała to ostatecznie ponownie wzejdzie słońce a każdy, kto wytrwa do końca, będzie mógł wraz z blaskiem słońca dostrzec oblicze Jezusa, uśmiechającego się do niego. A teraz chcieliśmy podzielić się z wami ważnym objawieniem opisującym Antychrysta:

W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.”

Fragment objawienia z La Salette, spisany przez Melanię w 1879 roku.

Szanowni Państwo obserwujmy świat nas otaczający, ale nie przez pryzmat mediów głównego nurtu i kolorowych czasopism, ponieważ one niszczą umysł i inteligencję w człowieku. Spoglądajmy na świat trzeźwo w oparciu o logikę, wiarę i nasz wewnętrzny dar rozpoznawania znaków czasu. My na naszej stronie internetowej już dziś obiecujemy, że nadal będziemy podtrzymywać obrany kurs prawdy, nie bacząc na tak zwane trendy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NARODZINY ANTYCHRYSTA – ”CZY ŻYJEMY W OSTATNIEJ GODZINIE” ?

Globalna Świadomość30 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE CERN – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I PROJEKT L.U.C.I.F.E.RNastępny artykułJAK ELITY PRZYSTĄPIŁY DO OBECNYCH ZMIAN JUŻ 100 LAT TEMU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI W SOBIE ADRES 'MAC’ ? EFEKT MANDELI, KTO WSZCZEPIŁ NAM FAŁSZYWE WSPOMNIENIA – COŚ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NARODZINY ANTYCHRYSTA – ”CZY ŻYJEMY W OSTATNIEJ GODZINIE” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?