AGENDA 2030

KLAUS SCHWAB – ”WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJEMY TO MAŁA EPOKA LODOWCOWA”

KLAUS SCHWAB – ”WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJEMY TO MAŁA EPOKA LODOWCOWA”

Czy ktoś sprawdzał jak reagują na zimno ludzie uszczęśliwieni niespodziankami i ci po przebytym świrku ? Jedno jest pewne, znaczna część z nich ma mocno osłabiony system immunologiczny, mniej efektywną przemianę energetyczną.

W naszym kraju żyje ponad milion osób ze zdiagnozowanym rakiem, dwa miliony dwieście tysięcy z astmą, blisko dziewięć milionów uprawnionych do świadczeń z ubezpieczenia społecznego, w tym sześć milionów emerytów. Już w 2021 roku liczba emerytów skurczyła się aż o 40 000 osób. Przypomnę, że Ministerstwo Zdrowia odpowiedziało na interpelację posła Konfederacji i podało ile osób zmarło w terminie do 28 dni od daty podania jakiejkolwiek dawki. To szokujące, oficjalne dane, to 22 500 osób !!!

Chyba nikomu nie trzeba już tłumaczyć w jakim celu dywanowo rozsypywano na niebie różne związki chemiczne, cząsteczki metali ciężkich, opisałem ten proces bardzo szczegółowo, ale zapomniałem o jednym, o parze wodnej. To jest potężny gaz cieplarniany, tak elity oszukały ludzkość reżyserując za pomocą chemtrails i pary wodnej oraz CO2 radykalne zmiany klimatu i pogody.

Jest jasne że zatrzymywanie i odbijanie promieni słonecznych przez rozpylane w atmosferze związki i cząsteczki powoduje radykalny spadek fotosyntezy, a co za tym idzie gwałtowny wzrost CO2 w powietrzu. Zwiększenie ilości dwutlenku węgla, gazu cieplarnianego, powoduje wzrost temperatury powietrza, co prowadzi do radykalnego zwiększenia parowania i objętości pary wodnej w atmosferze. Ponieważ cieplejsze powietrze mieści więcej wody, poziom pary wodnej w atmosferze wzrasta kosztem Ziemi.

To wyjaśnia radykalne zaburzenie równowagi wodnej, parowanie z rzek i zbiorników wodnych. Nagromadzenie się pary wodnej można z dużym sukcesem zamienić na obfite opady śniegu i wywołać małą epokę lodowcową.

Coraz więcej ludzi zaczyna sobie zdawać sprawę z tego że chemtrails to operacja wielopłaszczyznowa, to nie tylko trucie, osłabianie organizmów, zaburzanie ich systemów immunologicznych, przygotowanie pod atak zarazkiem, promieniowaniem elektromagnetycznym, to wielka operacja wywołania małej epoki lodowcowej. Jest poza wszelka wątpliwością że program chemtrails powiązany jest z HAARP, zdolnym do zintensyfikowania parowania wody, sterowania masami powietrza w celu wywołania epoki lodowcowej.

Wielokrotnie pisałem o tym ,że pierwszy taki kataklizm Rosjanie i Amerykanie wywołali w Polsce zimą 1978/1979 właśnie przy użyciu broni geofizycznej, wielkiego magnesu zamontowanego na stacji Gomel na Białorusi, generującego wielkie pola elektromagnetyczne. W związku z tym, że magnes ten potrzebował wielkich ilości energii podłączono go do elektrowni w Czernobylu. Kolejny test, wywołanie siarczystego mrozu, miał także miejsce w Polsce, w 1986 roku. Od tamtej pory upłynęło co najmniej 44 lata, technologie poczyniły kosmiczne postępy.

Równolegle w latach 1978-1986 CIA i GRU prowadziły, w naszej części świata, operację Pique , której celem było wpływanie za pomocą mikrofal na zachowania i postawy pracowników elektrowni jądrowych w Europie Środkowo-Wschodniej, celem ewentualnego wywołania awarii w elektrowni jądrowej. W ten właśnie sposób wywołano kontrolowany wyciek radioaktywny w celu utworzenia strefy skażonej, ograniczonej do terytorium obecnej Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Czech i Polski.

Skutek, tysiące Polaków został okaleczonych i zmarło, tysiące chorują do dziś, a Ambasador USA zadowolony chodzi sobie po Krakowskim Przedmieściu, jego ojciec był jednym z autorów tamtego barbarzyństwa. Testy z bronią mikrofalową posłużyły do stworzenia broni mikrofalowej ukrytej za nowoczesnymi systemami telefonii i telewizji.

Instalacja HAARP posiada jeszcze jedną zdolność, może ściągnąć do Ziemi jakiś obiekt z kosmosu, asteroidę, wyznaczyć jej kurs kolizyjny z Ziemią w wybranym miejscu. Tu są dwie możliwości, pierwsza wywołanie epoki lodowcowej przez asteroidę i druga zakończenie epoki lodowcowej przez asteroidę. Może być tak że asteroida uderzy dwa razy, raz ukryje rzeczywiste przyczyny małej epoki lodowcowej, druga tę epokę zakończy.

Przypomnę że uderzenie asteroidy w grubą warstwę lodu uwolni ogromne ilości pary wodnej, gazu cieplarnianego, jaki wywoła roztopy i kolejny potop. Jedno jest pewne, wszystkie cele jakie sobie postawiła elita zostaną w ten sposób osiągnięte, zniszczenie świata jaki znamy i wielką depopulację.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KLAUS SCHWAB – ”WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJEMY TO MAŁA EPOKA LODOWCOWA”

Globalna Świadomość2 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPO CO STWORZONO TECHNOLOGIĘ 5G – INTELIGENTNE MIASTA I TRANSFORMACJA LUDZKOŚCINastępny artykułARMAGEDON ,RAGNAROK, KONIEC CZASÓW – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030 TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KLAUS SCHWAB – ”WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJEMY TO MAŁA EPOKA LODOWCOWA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?