Świat jest inny

OSTATECZNA KONTROLA ŻYWNOŚCI I ENERGII – ”SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE” JEST JUŻ GOTOWE

OSTATECZNA KONTROLA ŻYWNOŚCI I ENERGII – ”SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE” JEST JUŻ GOTOWE

Najlepiej poprzedzić te komentarze, omawiając fakt, że oszustwo „covid” jeszcze się nie skończyło i nie zniknęło na stałe. W rzeczywistości większość planów „covid” jest nadal na miejscu, mimo że blokady chwilowo się skończyły, większość pozostawionych firm jest tymczasowo otwarta, a noszenie masek w większości nie jest wymagane przez każdy departament rządowy i biurokracje.

„Kto kontroluje zaopatrzenie w żywność, kontroluje ludzi; kto kontroluje energię, może kontrolować całe kontynenty; kto kontroluje pieniądze, może kontrolować świat”.

Cytat przypisywany Henry’emu Kissingerowi

Ale co z fałszywymi „przypadkami”, co z zastrzykami z trującej broni biologicznej, co z ograniczeniami i zakazami podróżowania, co z technologią identyfikacji, co ze śledzeniem i testowaniem, a co z szalejącą inflacją z powodu tych i innych form manipulacji ?

Program „covid” był i jest główną częścią tego, co dzieje się podczas tego, co powinno być nazwane III wojną światową, ale pamiętaj, że jest to tylko jedna część spisku, który moim zdaniem powinien być przedstawiony jako wojna przeciwko wszystkim ludziom przez własne rządy zamiast gorącej wojny z użyciem śmiercionośnej broni przeciwko jakiemuś wyprodukowanemu wrogiemu państwu.

Dlatego też każdemu nowemu rzekomemu groźbie należy najpierw nie wierzyć, ponieważ wciągnięcie się w jakąkolwiek narrację stanową z konieczności spowoduje stronniczość przeciwko prawdzie, na korzyść z góry ustalonego wyniku wprawionego w ruch przez tych, którzy tworzą propagandę tłumu. Zmowa USA i Ukrainy nazwana przez Rosję wojną z Ukrainą jest doskonałym przykładem tej strategii.

Nic nie powinno być postrzegane jako pojedyncza lub wyjątkowa sytuacja lub zagrożenie, ponieważ wszystko jest częścią tego samego planu opartego na agendzie i wszystko jest powiązane w tej samej wojnie przeciwko nam wszystkim przez współpracujące państwa narodowe.

Chociaż każdy naród toczy w tej chwili wojnę przeciwko własnym obywatelom, jest to globalny wysiłek, który nie ma indywidualnej struktury, ale reaguje niezależnie, zgodnie z projektem, z najwyższym poziomem najpotężniejszych kontrolujących struny marionetek klasy politycznej na całym świecie. 

Stany Zjednoczone z pewnością znajdują się obecnie na szczycie tej piramidy władzy, ale może się to radykalnie zmienić, ponieważ poszukiwany/porządany model Chin pozwoli innym graczom zająć miejsce przy stole klasy mistrzowskiej, próbującej rządzić nowym systemem, który jest obecnie budowany.

Kiedy ten nowy paradygmat zostanie ukończony, ci, którzy kontrolują pieniądze, energię i żywność, będą kontrolować świat. To jest pożądana gra końcowa, a każdy element układanki, który jest dziś dopasowany na swoim miejscu, wspiera program przejęcia. Nic nie jest oddzielne, nic nie jest przypadkowe; wszystko jest trybikiem w kole planistów tego globalnego zniewolenia.

Konieczne jest zrozumienie, że jest to wojna przeciwko nam wszystkim i że ta wojna jest tworzona przez kłamstwa, oszustwa, propagandę, manipulacje psychologiczne i oszustwa. Każde nowe dostrzeżone zagrożenie jest tylko kolejną iluzją, mającą na celu podział i odwrócenie uwagi jak największej liczby, tak aby programy państwa mogły iść naprzód bez większego oporu.

Fałszywa flaga zwana „wojną rosyjsko-ukraińską” była właśnie najnowszym przykładem strategii dzielenia i odwracania uwagi i zadziałała doskonale. Z dnia na dzień śmiertelna narracja „covid” została zawieszona, ponieważ zagrożenie ze strony Rosji ponownie znalazło się w centrum uwagi. Ten sam stary podręcznik z „niewinną” ofiarą zaatakowaną przez zbójeckie supermocarstwo został wykorzystany przez Stany Zjednoczone w celu wywołania masowego strachu wśród ignoranckiej opinii publicznej.

Został on sformułowany nie tylko jako atak krwiożerczego tyrana na niewinnych Ukraińców, który miał pociągnąć za serce niedoinformowanych, ale także został wykorzystany do przestraszenia mas, aby się bały, że nuklearna zagłada jest możliwa w każdej chwili (chociaż jest coraz bardziej możliwa dopow.). To był nowy moment: „wczołgaj się pod twoje biurka dla bezpieczeństwa” i ufaj, że państwo ochroni cię przed „nadciągającym” terrorem.

Właściwie było znacznie gorzej niż to, co właśnie opisałem, ponieważ to jedno fałszywe wydarzenie zostało również wykorzystane jako trampolina do zakłócenia światowych dostaw i dystrybucji żywności. Służyła także do zakłócania przepływu energii ze względu na planowane sankcje wobec Rosji, co miało wywołać chaos na rynkach energetycznych, wzrost cen i panikę wśród społeczeństwa.

Co najważniejsze, jest on używany, aby zrobić miejsce dla społeczeństwa bezgotówkowego zależnego od globalnego cyfrowego systemu monetarnego kontrolowanego przez bank centralny, w którym każda transakcja może być w pełni monitorowana, kontrolowana, ograniczana lub eliminowana na mocy dekretu państwowego, jak to właśnie miało miejsce w komunistycznym stanie Kanada niedawno.

Żywność jest oczywiście kluczowa dla każdego, podobnie jak energia, ale kontrola pieniędzy jest podstawą wszelkich prób kontrolowania świata. To oszustwo na Ukrainie pomaga klasie rządzącej w osiągnięciu wszystkich tych programów na raz, pozwalając temu ogromnemu spiskowi posuwać się naprzód w błyskawicznym tempie.

Gdy linie zaopatrzenia są zamknięte, produkcja i dystrybucja żywności są celowo utrudniane przez działania państwa, podniesienie cen do poziomu, którego większość nie jest w stanie pojąć; pojawią się choroby, głód, ubóstwo, głód i śmierć. Za to wszystko obwinia się ukraińską wymówkę, a akceptacja tego kłamstwa przez masy przyniesie dokładnie to, czego oczekuje klasa kontrolująca.

Bez odpowiedniego zaopatrzenia w żywność zwyciężą wyższe ceny, a przy niedoborach żywności zwycięży chaos, wywołujący panikę i strach, które są wrogami ludu, ale są dobrodziejstwem dla bandytów rządzących państwem. Słabe, nieświadome i wyprane mózgi społeczeństwo jest po prostu słodyczą dla „elitarnej” klasy władców, rządów, wielkiego establishmentu bankowego, gigantycznych korporacji oraz potęg medycznych i technologicznych. Pośród całego tego szaleństwa napędzanego terrorem leży klucz do globalnej dominacji.

Tak zwana wojna na Ukrainie i masowe sankcje – finansowe nałożone na Rosję, jej sojuszników i inne części świata są wykorzystywane do ułatwiania pandemonium na rynkach walutowych i finansowych. Kilka krajów poszukuje alternatywnych opcji rozliczenia w miarę trwającego chaosu finansowego, ale chaos ten był zaplanowany, a zatem celowy, ponieważ zakłóca rynki pieniężne na całym świecie.

Umożliwi to realizację globalistycznych programów, a konwersja na system pieniężny kontrolowany przez bank centralny jest w toku. Każdy nowy „wyjątek” pomaga zapoczątkować totalitarną politykę mającą na celu restrukturyzację poszczególnych obecnych systemów państw narodowych w globalną, kontrolowaną odgórnie, cyfrową infrastrukturę , która może funkcjonować jako jedna światowa scentralizowana potęga, w większości ukryta przed wzrokiem mas.

Aby utrzymać ludzi w ryzach i lojalnych wobec tego, co uważają za „swój naród”, trzeba będzie utrzymać udawaną suwerenną strukturę. Każdy bank centralny będzie miał własną walutę cyfrową, ale rzeczywista kontrola globalistów będzie w rękach banków centralnych, przy czym większość głównych transakcji będzie przechodzić przez jedną centralną izbę rozliczeniową, gdzie ogólna dominacja będzie w rękach jednej. międzynarodowy system bankowości centralnej, znajdujący się na szczycie piramidy władzy. W końcu kontrola pieniędzy pozwala kontrolować świat.

W tej chwili znacznie ponad 80% wszystkich banków centralnych bada i „rozważa” uruchomienie cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC), a wiele z nich ma już aktualne programy pilotażowe lub już zakończyło uruchomienie czegoś, co można opisać jako państwowe – kontrolowana cyfrowa waluta . Jest to zdumiewające, ponieważ te wysiłki trwały jeszcze przed fałszywymi flagami „covid” lub Ukrainy.

Te zaaranżowane wydarzenia mają na celu zakłócenie gospodarek światowych, powodując wielkie szkody finansowe, jednocześnie podważając obecne systemy pieniężne do takiego stopnia, że powodują masowe nie-domagania. Po raz kolejny może to prowadzić tylko do dobrowolnej akceptacji przez masy centralnie kontrolowanego społeczeństwa cyfrowego, które będzie twierdzić, że chroni wszystkich przed szkodami pieniężnymi.

Naturalnie doprowadzi to również do powstania systemów kredytów społecznych, takich jak te w Chinach, powszechnego dochodu w pełni kontrolowanego przez rządzone na całym świecie marionetki, krajowych i międzynarodowych paszportów monitorujących, nowej uniwersalnej technologii śledzenia i nadzoru; wszystko zależne od jednego światowego autokratycznego modelu operacyjnego w odgórnym autorytarnym systemie.

Ponownie, chociaż każdy kraj może wydawać się do pewnego stopnia suwerenny i chociaż poszczególne waluty banków centralnych prawdopodobnie będą istnieć, wszystkie będą skutecznie kontrolowane z jednej scentralizowanej lokalizacji przez najpotężniejszych technokratów.

Społeczeństwo bezgotówkowe jest tuż za rogiem, a to gwarantowałoby zniewolenie wszystkich pod rządami nielicznych bardzo potężnych. Kontrola żywności, jakość żywności, produkcja i dystrybucja żywności, kontrola energii i ostateczna kontrola pieniędzy są ze sobą powiązane.

Mówi się, że każdy system zawiódł, tak że nowy system, wielki reset, opisany przez Światowe Forum Ekonomiczne, doprowadziłby do kontroli wszystkich ważnych funkcji świata. Wolność nigdy nie mogłaby istnieć w takim systemie.

Strzeż się każdego nowego fałszywego zagrożenia, strzeż się każdej zgłoszonej sytuacji wyjątkowej ogłoszonej przez państwo, strzeż się każdej groźby wojny, strzeż się wszelkich oświadczeń mediów i strzeż się scentralizowanego przejęcia pieniądza cyfrowego, które zostanie sprzedane jako jedyna dostępna opcja ochrony masy przed szkodami ekonomicznymi.

Uważajcie, że każde oświadczenie rządu i głównego nurtu jest niczym więcej niż złowrogą propagandą, ponieważ celowe niszczenie pieniędzy i gospodarek będzie celowo powodowane przez tych samych władców udających waszych zbawicieli.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATECZNA KONTROLA ŻYWNOŚCI I ENERGII – ”SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE” JEST JUŻ GOTOWE

Globalna Świadomość4 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK OKULTYSTYCZNA KABAŁA KONTROLUJE ELITY I LUDZKOŚĆNastępny artykułPRZEPOWIEDNIE Z 2023 ROKU – ”UKRAINA CAŁA SPŁONIE”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OSTATECZNA KONTROLA ŻYWNOŚCI I ENERGII – ”SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE” JEST JUŻ GOTOWE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?