Przekraczając Rubikon

RAPORT SPECJALNY – NARODZINY OKULTYSTYCZNEJ PEDOFILII NA SZCZYTACH WŁADZY

RAPORT SPECJALNY – NARODZINY OKULTYSTYCZNEJ PEDOFILII NA SZCZYTACH WŁADZY

Dla tych, którzy nie wiedzą, Michael Aquino był specjalistą ds. wojny psychologicznej w armii amerykańskiej od 1968 do 1990 roku, kiedy to został mimowolnie zwolniony w wyniku dochodzenia w sprawie jego udziału w rytualnym wykorzystywaniu seksualnym dzieci w Presidio Day Care Center w San Francisco.

W tym samym czasie był także pobożnym satanistą i zdeklarowanym neonazistą. Dołączył do Kościoła Szatana Antona LaVeya w 1969 roku i pozostał tam do 1975 roku, kiedy to odszedł, aby założyć własną Świątynię Seta, która działa do dziś.

Proszę zauważyć, że zarówno psyopsy, jak i satanizm obejmują stosowanie wielu poziomów oszustwa i przymusu w celu manipulowania postrzeganiem innych dla ukrytych motywów, więc są to umiejętności, które Aquino bardzo dobrze zna iz łatwością ich używa.

Jest także ekspertem w dziedzinie propagandy i biegły w technikach rozpowszechniania dezinformacji/dezinformacji, a także za pomocą wprowadzania w błąd, taktyk dezorientacji, technik izolacji i rewizjonizmu.

Dlatego z pewnością wykorzysta te umiejętności do obrony przed prawdziwością swoich działań.

Michael Aquino wyjaśnia, że ​​jego nazwisko wciąż pojawia się w kręgach pedofilskich , ponieważ jest ofiarą spisku („praca na czarno”, jak to nazywa). Opiera to na fakcie, że jest satanistą, więc ludzie po prostu automatycznie go nienawidzą z tego powodu.

Na nieszczęście dla niego dokonanie tak złego wyboru stylu życia i filozofii nie zwalnia go z niczego, chociaż w jego konkretnym przypadku z pewnością dodaje wagi stawianym mu zarzutom, a nawet je zaprasza, więc tak naprawdę nie powinien na to narzekać .

Ma tendencję do utrzymywania, że ​​jego postrzeganie całej tej złej reklamy skupia się wyłącznie na sprawie wykorzystywania dzieci w Presidio, w której był centralną postacią w latach 80., ponieważ jest to jedyna sprawa, przed którą musiał się prawnie bronić (jak dotąd).

Nawet w tym jednym odosobnionym przypadku ośmiela się skupić na nim tylko swoją ograniczoną wersję faktów i całkowicie unika uznania większej liczby dowodów, które dotyczą go osobiście.

Podobnie, całkowicie pomija dłuższą historię wydarzeń, w które był zamieszany przez różne źródła, które są bardzo od siebie oddalone i które nie mogą być zaangażowane w jakikolwiek spisek przeciwko niemu.

W każdym razie nie zamierzam tutaj szczegółowo opisywać wszystkich dowodów przeciwko Michaelowi Aquino, ponieważ jest ich o wiele za dużo na ten krótki artykuł. Chcę tylko przedstawić jego twierdzenie o spisku we właściwej perspektywie, aby pokazać, jak absurdalne jest to w rzeczywistości.

Wielokrotnie wskazywano Michaela Aquino jako bezlitośnie złego plugawca i znęcającego się nad najbardziej niewinnymi i bezbronnymi spośród nas – małymi dziećmi – i już w 1980 roku można było zgłębić zgniłą historię jego zaangażowania w pedofilię i kontrolę umysłu. sięga (przynajmniej w rejestrach publicznych), ale prawdopodobnie sięga znacznie dalej.

Poniżej przedstawiono krótki historyczny zapis wydarzeń, które wiążą Aquino z większym syndykatem przestępczym działającym za pośrednictwem rządu USA i ujawnia jego pozycję w nim.

* * *
1967 – Michael Aquino rozpoczął dwuletnią służbę w Wietnamie, biorąc udział w niesławnym Programie Phoenix.

Program Phoenix był operacją zabójstwa/tortur/terroryzmu zainicjowaną przez CIA w celu „neutralizacji” infrastruktury cywilnej, która wspierała powstanie Viet Congu w Wietnamie Południowym.

Było to przerażające „ostateczne rozwiązanie”, rażąco naruszające konwencje genewskie. Celem zabójstwa byli poborcy podatkowi VC, oficerowie zaopatrzeniowi, kadra polityczna, lokalni urzędnicy wojskowi i podejrzani sympatycy.

Jednak „błędny wywiad” najczęściej prowadził do mordowania niewinnych cywilów, nawet małych dzieci. Czasami wydawano nawet rozkazy zabicia personelu wojskowego USA, który uznano za zagrożenie dla bezpieczeństwa.

W 1971 roku William Colby, ówczesny szef CIA w Wietnamie, zeznał później, że liczba zabitych wyniosła 20 857, podczas gdy według danych rządu Wietnamu Południowego było to 40 994 zabitych.

Efektem tego morderczego programu psychopatycznego były legiony zimnokrwistych psychopatycznych zabójców, którzy wracali do domu w USA jako zupełnie inni ludzie niż przed wyjazdem.

Wielu z nich zaangażowało się w satanizm podczas lub po zaangażowaniu w program Phoenix. A Michael Aquino był tam, aby ich do tego wprowadzić.

Wkrótce po tym, jak ci zabójcy zaczęli wracać do domu, zaczął się stały wzrost przerażających seryjnych morderstw z satanicznym podtekstem, które koncentrowały się na obszarze południowej Kalifornii (gdzie zawsze mieszkał Michael Aquino).

1980 – Według zeznań złożonych pod przysięgą przed Senatem Stanów Zjednoczonych w późniejszych latach, ofiara kontroli umysłu MKULTRA, Cathy O’Brien, twierdziła, że ​​została zaprogramowana w Fort Campbell, Kentucky, w 1980 roku przez podpułkownika Michaela Aquino z armii amerykańskiej.

Stwierdziła, że ​​​​Aquino użył technik barbarzyńskiej traumy zarówno na swojej córce Kelly, jak i na sobie, które obejmowały technologię NASA.

Cathy O’Brien twierdziła, że ​​jest „prezydencką modelką” niewolnicą seksualną Monarch, co oznacza, że ​​została specjalnie zaprogramowana, by zaspokajać perwersje seksualne najwyższych rangą polityków w USA.

Stwierdziła, że ​​​​w czasie, gdy była niewolnicą seksualną (która zaczęła się jako dziecko), obsługiwała wielu znanych polityków, w tym Billa i Hilary Clintonów , Ronalda Reagana, Pierre’a Trudeau, Briana Mulroneya, George’a HW Busha, Dicka Cheneya , gubernatorzy Lamar Alexander i Richard Thornburgh, Bill Bennett, senator Patrick Leahy, senator Robert Byrd (o którym mówi, że był jej opiekunem) i Arlen Spector.

Historia Cathy O’Brien – najbardziej niebezpieczna gra – ostrzeżenie Okaleczanie narządów płciowych! Cathy pokazująca rzeźbę Baphometa na jej pochwie, wykonaną przez Michaela Aquino: 

O’Brien ostatecznie złożyła zeznania przed Senatem Stanów Zjednoczonych w sprawie wydarzeń, przez które była zmuszona przejść, i chociaż wymieniła swoich sprawców, żaden z nich nie odważył się jej rzucić wyzwania ani oskarżyć o pomówienie.

1982 (wrzesień 5) – Dwunastoletni Johnny Gosch został uprowadzony z parkingu centrum handlowego w West Des Moines w stanie Iowa podczas swojej porannej trasy z gazetami i nigdy więcej go nie widziano.

Wiele lat później, podczas wywiadu z prywatnym detektywem Tedem Gundersonem [byłym szefem FBI], uprowadzone dziecko i ofiara niewolnictwa seksualnego Paul Bonacci ujawnił, że jako dziecko był bezpośrednio zaangażowany w uprowadzenie Goscha, działając jako przynęta, by przyciągnąć Goscha w ręce swoich pedofilskich porywaczy.

Według Bonacciego uprowadzenie zostało zlecone przez podpułkownika Michaela Aquino, który później zabrał Goscha z gospodarstwa, w którym był przetrzymywany, i dostarczył go kupcowi w Kolorado. Przez lata obaj chłopcy byli wykorzystywani do pedofilskich przyjemności wysokich urzędników państwowych.

1985 – Oskarżenia o wykorzystywanie rytualne w ośrodku opieki dziennej Jubilation w Fort Bragg wybuchły, gdy kilkoro dzieci zgłosiło wykorzystywanie seksualne przez pewną liczbę osób w ośrodku opieki dziennej i kilku innych miejscach, w tym co najmniej dwóch kościołach.

Podpułkownik Michael Aquino został zidentyfikowany jako obecny w jednym z tych kościołów.

1986 (listopad) – Pojawiły się zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego w Centrum Rozwoju Dziecka Presidio Armii Stanów Zjednoczonych w San Francisco. W ciągu roku zidentyfikowano co najmniej 60 ofiar, wszystkie w wieku od trzech do siedmiu lat.

Ofiary opowiadały, że były zabierane do prywatnych domów w celu wykorzystania, a co najmniej trzy domy zostały pozytywnie zidentyfikowane, z których jeden należał do Aquino.

Opisali również oddawanie moczu i kału oraz zmuszanie do przyjmowania moczu i kału.

Niepodważalne dowody medyczne udokumentowały fakt, że te dzieci były wykorzystywane seksualnie, w tym pięcioro, które zaraziło się chlamydią, i wiele innych, które wykazywały wyraźne oznaki urazu odbytu i genitaliów odpowiadającego brutalnej penetracji.

Jeszcze zanim nadużycie zostało ujawnione, dzieci wykazywały radykalne zmiany w zachowaniu, w tym wybuchy złości, nagłe zmiany nastroju i słabą kontrolę impulsów.

Zarówno podpułkownik Michael Aquino, jak i jego satanistka żona Lilith zostali pozytywnie zidentyfikowani przez ofiary jako dwoje sprawców.

Przynajmniej jedna ofiara była w stanie pozytywnie zidentyfikować dom Aquino i opisać z niesamowitą dokładnością wyraźnie satanistyczne wnętrze domu.

Tylko jedna osoba została kiedykolwiek oskarżona o znęcanie się nad jednym dzieckiem, a zarzuty te zostały oddalone trzy miesiące później.

1987 (14 sierpnia) – W ramach śledztwa Presidio doręczono nakaz przeszukania rezydencji podpułkownika Michaela Aquino i jego żony Lilith oraz licznych kaset wideo, zdjęć, albumów ze zdjęciami, negatywów fotograficznych, kaset magnetofonowych i adresu skonfiskowano książki.

Podczas przeszukania zaobserwowano również coś, co wyglądało na dźwiękoszczelne pomieszczenie, które mogło służyć jako sala tortur.

1987 (listopad) – Armia USA otrzymała zarzuty wykorzystywania dzieci w piętnastu jej ośrodkach opieki dziennej i kilku szkołach podstawowych. Były też co najmniej dwa inne przypadki w ośrodkach opieki dziennej Sił Powietrznych i kolejny w ośrodku prowadzonym przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych.

Oprócz tego do Panamy wysłano specjalny zespół ekspertów, aby pomóc ustalić, czy aż dziesięcioro dzieci w szkole podstawowej Departamentu Obrony było molestowanych i prawdopodobnie zarażonych AIDS.

Inny przypadek pojawił się również w ośrodku prowadzonym przez USA w Niemczech Zachodnich. Przypadki te miały miejsce w niektórych z najbardziej cenionych baz wojskowych w kraju, w tym w Fort Dix, Fort Leavenworth, Fort Jackson i West Point.

W samej sprawie West Point do końca roku śledczy przesłuchali pięćdziesiąt dzieci. Pojawiły się doniesienia o aktach szatana, składaniu ofiar ze zwierząt i kultowych zachowaniach wśród sprawców.

Dochodzenie prowadzone przez byłego prokuratora USA Rudolpha Giulianiego nie przyniosło żadnych federalnych aktów oskarżenia. Jego dochodzenie wykazało, że maltretowano tylko jedno lub dwoje dzieci, pomimo wszystkich dowodów przeciwnych.

1988 (listopad 4) – FBI dokonało nalotu na Franklin Credit Union w Omaha w Nebrasce, prowadzonej przez niejakiego Lawrence’a Kinga.

W trakcie tego procesu odkryli dowody związane z handlem narkotykami, pedofilią, pornografią i działalnością satanistyczną z udziałem prominentnych osób w lokalnej społeczności i poza nią.

Osiemdziesięcioro dzieci w końcu zgłosiło się i zidentyfikowało wielu zaangażowanych, w tym szefa policji (który zapłodnił jedną z ofiar), lokalnego wydawcę gazety, byłego zastępcę oficera oddziału, sędziego i innych. Dzieci opisywały satanistyczne ceremonie, w których składano ofiary z ludzi i zwierząt.

Dowody, które wyszły na jaw, wskazywały, że dzieci były porywane z parkingów centrów handlowych i sprzedawane na aukcjach w Las Vegas i Toronto.

Do transportu dzieci często używano samolotów należących do DEA. Inne dzieci zabierano z sierocińców i rodzin zastępczych i zabierano do Waszyngtonu, aby brały udział w orgiach seksualnych z dygnitarzami, kongresmanami i innymi wysokimi urzędnikami publicznymi.

Wiele dzieci-ofiar zeznało, że George Bush senior był jedną z osób często widywanych na tych przyjęciach. Fotografie były potajemnie robione podczas tych orgii przez handlarzy dziećmi w celu szantażu.

Istnieją również dowody na powiązania z programami kontroli umysłu prowadzonymi w Bazie Sił Powietrznych Offutt w pobliżu Omaha w Nebrasce, gdzie znajduje się szef Dowództwa Lotnictwa Strategicznego (SAC). Minot to obszar, na którym działają kulty satanistyczne, które były bezpośrednio związane między innymi z morderstwami Syna Sama i Mansona.

W momencie dokonania tych ustaleń nie przeprowadzono żadnego dochodzenia. Amerykańskie media krajowe nie poinformowały o tej historii.

Lokalne media skupiały się wyłącznie na dyskredytowaniu świadków. W następstwie FBI i inni funkcjonariusze organów ścigania nękali i dyskredytowali ofiary, powodując, że wszyscy z wyjątkiem dwóch – Paul Bonacci i Alisha Owen – wycofali swoje zeznania.

Ofiary dzieci, a nie sprawcy, trafiali do więzienia. Alisha Owen spędziła więcej czasu w izolatce niż jakakolwiek inna kobieta w historii systemu karnego Nebraski.

Otrzymała wyrok od 9 do 25 lat za rzekome popełnienie krzywoprzysięstwa, czyli o dziesięć lat dłużej niż wyrok, który został wydany Lawrence’owi Kingowi za splądrowanie jego Franklin Credit Union w wysokości 40 milionów dolarów.

Ten ciężki wyrok nałożony na Owena miał służyć jako ostrzeżenie dla wszystkich innych ofiar, które mogłyby pomyśleć o rozmowie.

Kluczowy śledczy w tej sprawie, Gary Caradori, zginął, gdy jego prywatny samolot w niewyjaśnionych okolicznościach eksplodował w powietrzu w drodze do dostarczenia dowodów senatorowi Loranowi Schmitowi.

Jego teczka zniknęła z wraku. Była to pierwsza z wielu ofiar śmiertelnych osób próbujących odkryć ten politycznie powiązany szatański kult/seks niewolnicy/pierścień handlujący narkotykami.

Discovery Channel nakręcił film dokumentalny o tej sprawie, zatytułowany „ Conspiracy of Silence ”, ale w ostatniej chwili grupa niezidentyfikowanych amerykańskich kongresmanów zapłaciła im 500 000 dolarów, aby go nie emitować, a wszystkie kopie zostały zniszczone (jeden egzemplarz ocalał).

Republikański senator John DeCamp, który był członkiem komisji śledczej, napisał książkę ujawniającą tę sprawę, zatytułowaną The Franklin Cover-Up .

W 1999 roku (patrz poniżej) Paul Bonacci, który był przetrzymywany jako niewolnica seksualna przez Lawrence’a Kinga, pozytywnie zidentyfikował podpułkownika Michaela Aquino jako współpracownika Kinga, który, jak powiedział, był znany dzieciom tylko jako „pułkownik ’.

Rusty Nelson, osobisty fotograf Kinga, również zidentyfikował Aquino jako człowieka, któremu kiedyś widział, jak King dał teczkę pełną pieniędzy i obligacji na okaziciela, i o którym King powiedział mu, że był zamieszany w operację handlu bronią i kokainą Contra prowadzoną przez George’a Busha Senior i podpułkownik Oliver North.

1989 (maj) – Podpułkownik Michael Aquino został ponownie przesłuchany w związku ze śledztwem w sprawie wykorzystywania dzieci. Tym razem co najmniej pięcioro dzieci w trzech miastach złożyło oskarżenia.

Dzieci widziały Aquino w gazetach i relacjach telewizyjnych ze sprawy Presidio i natychmiast rozpoznały go jako jednego ze swoich oprawców. Dzieci pochodziły z Ukiah, Santa Rosa i Fort Bragg.

1990 (31 sierpnia) – Podpułkownik Michael Aquino został zwolniony z armii po zbadaniu go pod kątem satanicznego rytualnego wykorzystywania dzieci w sprawie Presidio.

Chociaż nigdy nie został formalnie oskarżony, zgodnie z dokumentami sądowymi, Aquino został „zatytułowany” w raporcie z dochodzenia prowadzonego przez Wydział Śledczy Armii (CID) za „czyny nieprzyzwoite z udziałem dziecka, sodomię, spisek, porwanie i fałszywe przeklinanie”.

Oskarżenia o wykorzystywanie dzieci pozostały przeciwko Aquino, ponieważ według CID dowody na alibi oferowane przez Aquino „nie były przekonujące”.

 Od tego czasu Aquino zaprzeczył, że kiedykolwiek został usunięty z armii, a nawet twierdzi, że został wybrany na jednego z ich pierwszych oficerów wywiadu kosmicznego w tym samym roku i stacjonował w Cheyenne Mountain przez cztery lata czynnej służby przed przejściem na emeryturę. Nie ma dowodów na to, że to prawda.

1992 – (Chociaż ten wpis nie jest bezpośrednio powiązany z Michaelem Aquino, odnosi się bezpośrednio do tuszowania wydarzeń, w które on i jego kumple pedofile byli zaangażowani.)

Po tym, jak ich córka została oskarżona o molestowanie w dzieciństwie, Peter i Pamela Freydowie założyli Fundację Syndromu Fałszywej Pamięci (FMSF).

Pierwotnymi członkami zarządu byli lekarze, którzy byli bezpośrednio zaangażowani w programy kontroli umysłu MKULTRA, tacy jak hipnotyzer Martin Orne i dr Louis Jolyin West, a także wielu innych, którzy zostali oskarżeni o wykorzystywanie seksualne dzieci.

Jeden z członków zarządu, Richard Ofshe, jest rzekomym ekspertem w dziedzinie technik przymusowej perswazji, a inny, Margaret Singer, był ekspertem rządowym od kultów i taktyk kultowych.

Elizabeth Loftus jest ekspertem w dziedzinie pamięci. Zadaniem FMSF zawsze było dyskredytowanie odzyskanych wspomnień osób, które zgłaszają, że były traumatycznie wykorzystywane jako dzieci – zwykle poprzez twierdzenie, że terapeuta dziecka wszczepił im fałszywe wspomnienia – oraz opracowywanie obrony prawnej w celu ochrony pedofilów w sądzie .

Uciekają się do kłamstw, zastraszania, zabójstw postaci, taktyk prawnych i zmuszania ofiar do wycofania swoich roszczeń i pozwania swoich terapeutów o duże odszkodowania.

FMSF rutynowo argumentowało w sprawach sądowych, że satanistyczne nadużycia rytualne (SRA) i zaburzenie osobowości mnogiej (MPD) nie istnieją, a organizacja i jej członkowie specjalnie celowali w terapeutów, którzy twierdzą, że tak.

Ta strategia obronna, która okazała się całkiem skuteczna, pozwoliła na całkowitą dyskredytację ofiar kontroli umysłu i rytualnych nadużyć opartych na traumie, jednocześnie pozwalając ich sprawcom na kontynuowanie ich działalności bez przeszkód.

Mniej więcej w czasie, gdy ustanowiono FMSF, pewna liczba ofiar kontroli umysłów i nadużyć rytualnych zaczęła przypominać sobie, że brała udział w tych wydarzeniach, co groziło ujawnieniem sprawców, dlatego ważne było, aby znaleźć sposób na ich zdyskredytowanie. w miejscu.

Fundacja Syndromu Fałszywych Wspomnień została stworzona przez znanych pedofilów, a jej zarząd został wzmocniony przez ekspertów CIA od kontroli umysłu, którzy zagryzali zęby na ofiarach MKULTRA . Wiadomo, że wielu z nich jest blisko związanych z Michaelem Aquino.

Ta organizacja pedofilów i ekspertów od kontroli umysłu odegrała bardzo ważną rolę w ukrywaniu Aquino i innych pedofilów, niszcząc jednocześnie życie i karierę ich ofiar, rodzin ofiar i ich terapeutów, nawet długo po tym, jak ci pedofile dokonali przeciwko nim swoich podłych czynów.

1995 – Diana Napolis była śledczym Służby Ochrony Dziecka w San Diego, która była zaniepokojona rosnącą liczbą dzieci zgłaszających satanistyczne nadużycia rytualne, począwszy od połowy lat 80-tych.

Napolis wszedł do sieci pod przykrywką w 1995 roku i skontaktował się z Aquino i kilkoma innymi osobami, które były z nim powiązane, jednocześnie publikując informacje i dowody dotyczące tych zbrodni i udziału tych osób w nich.

W odpowiedzi Aquino i jego współpracownicy (kilku z nich z Fundacji Syndromu Fałszywej Pamięci) prześladowali Napolis w sieci przez pięć lat i ostatecznie wyśledzili ją w 2000 roku, odkrywając w ten sposób jej prawdziwą tożsamość.

W tym momencie wysiłki Napolis mające na celu ujawnienie tych ludzi zostały pokonane, a Aquino i współpracownicy wykorzystali swoją władzę i wpływy, aby udawać ofiary i oskarżyć ją o cyberprześladowanie, a także zaangażować się w zabójstwo jej postaci zarówno online, jak i za pośrednictwem głoska bezdźwięczna.

Napolis była również celem broni ukierunkowanej (V2K) i ustawiona tak, aby wyglądała na niestabilną psychicznie, z twierdzeniami, że prześladuje różne celebrytki.

Spowodowało to, że spędziła rok w więzieniu i kilka kolejnych miesięcy w zakładzie psychiatrycznym, a ostatecznie została zmuszona do rzucenia pracy.

Zabójstwo postaci trwało przeciwko niej, a ktoś twierdził, że jest Napolis, publikując w Internecie szalone brednie, aby wyglądała na szaloną.

Reporterka z San Diego Union Tribune pracowała dla Aquino i jego kumpli, przedstawiając Napolis w złym świetle w doniesieniach prasowych, oskarżając ją o cyberprześladowanie, groźby i szalone zachowanie.

Aquino publicznie narzekała, że ​​sprawia poważne problemy jemu i jego kolegom pedofilom.

Niemniej jednak artykuł pod pierwszym linkiem poniżej wyraźnie ujawnia jednostronne doniesienia na temat tej historii przez San Diego Union Tribune oraz fakt, że jeśli ktoś był prześladowany w sieci, to był to Napolis.

Cel ataku na Napolis tak publicznie służył kilku celom. Po pierwsze, było to publiczne ostrzeżenie dla każdego, kto mógłby próbować ujawnić narastające satanistyczne nadużycia rytualne i ludzi, którzy za tym stoją.

Po drugie, działało to w celu spuszczenia narastającego strachu przed satanistycznymi rytualnymi nadużyciami, sprawiając, że wyglądało to na nic więcej niż brednie ludzi z urojeniami.

Po trzecie, zapewnił, że kradzież cudzych dzieci za pomocą usług ochrony dzieci może być kontynuowana. Po czwarte, (z pomocą FMSF) uznano, że twierdzenia dzieci o molestowaniu i satanistycznych rytualnych nadużyciach są niczym więcej niż fałszywymi wspomnieniami.

1999 (luty 5) – W Sądzie Okręgowym Stanów Zjednoczonych w Lincoln w Nebrasce odbyła się rozprawa w sprawie Paul A. Bonacci przeciwko Lawrence E. King, powództwo cywilne, w którym Bonacci oskarżył go o rytualne wykorzystywanie przez Kinga jako część ogólnokrajowego kręgu pedofilów, który był powiązany z wpływowymi osobistościami politycznymi w Waszyngtonie oraz elementami armii i agencji wywiadowczych USA.

Podczas rozprawy Noreen Gosch, której dwunastoletni syn Johnny został uprowadzony w 1982 roku, złożyła przed sądem zeznania pod przysięgą łączące podpułkownika armii amerykańskiej Michaela Aquino z ogólnokrajową siatką pedofilów.

Stwierdziła:

„ Cóż, w takim razie był człowiek o imieniu Michael Aquino. Był w wojsku. Miał najwyższe uprawnienia w Pentagonie. Był pedofilem. Był satanistą. Założył Świątynię Seta.

„ I był bliskim przyjacielem Antona LaVeya . Oboje byli bardzo aktywni w rytualnym wykorzystywaniu seksualnym. I odłożyli finansowanie z tego programu rządowego, aby wykorzystać [w] eksperymentach na dzieciach.

„Gdzie celowo dzielą osobowości tych dzieci na wielokrotności, tak że kiedy są przesłuchiwane, składane pod przysięgą lub przesłuchiwane pod wykrywaczem kłamstw, to jeśli operator nie wie, jak zakwestionować zaburzenie rozdwojone osobowości, pojawiają się bez żadnych dowód.

„Wykorzystywali te dzieci do seksualnego kompromitowania polityków lub kogokolwiek innego, nad kim chcą mieć kontrolę. Brzmi to tak nieprawdopodobnie i tak dziwacznie, że sam miałem problem z zaakceptowaniem tego na początku, dopóki nie przedstawiono mi danych. Mamy dowód. W czerni i bieli.”

Paul Bonacci, który był ofiarą tego ogólnokrajowego syndykatu zbrodni pedofilskich, następnie zidentyfikował Aquino jako człowieka, który zlecił porwanie Johnny’ego Goscha.

Trzy tygodnie po rozprawie, 27 lutego, sędzia Warren K. Urbom nakazał Lawrence’owi Kingowi zapłacenie Bonacciemu odszkodowania w wysokości 1 miliona dolarów.

* * *
Pytanie nie dotyczy tego, czy Michael Aquino jest winny bycia jednym z najbardziej nikczemnych pedofilów i programistów kontroli umysłu, jaki kiedykolwiek wyczołgał się z toalety, co jasno pokazują dowody.

Pytanie brzmi raczej, czy wszyscy ci ludzie (w tym małe dzieci) przez lata wysuwają przeciwko niemu te zarzuty iz jakiego powodu?

W końcu twierdzi, że tak właśnie jest i w ten sposób próbował usprawiedliwić te liczne roszczenia wobec niego.

Konspiracja czy nie, to z pewnością dość niezwykłe, że jego nazwisko pojawia się w tak wielu przypadkach wykorzystywania dzieci i niewolnictwa seksualnego.

Naliczyłem do 200 dzieci-ofiar w wyżej wymienionych wydarzeniach, z których wszystkie musiałyby być starannie wyszkolone, aby kłamały, tak aby podczas przesłuchania nie zostały potknięte przez bardziej inteligentnego dorosłego.

A potem są wszyscy lekarze, którzy byli zaangażowani w badanie tych dzieci i którzy twierdzili, że wiele z nich miało wyraźne fizyczne oznaki nadużyć seksualnych, którzy również musieliby w tym uczestniczyć.

Są też rodzice dzieci, którzy albo bardzo łatwo zostaliby oszukani przez własne dzieci, albo też byli w spisku.

I oczywiście są też wszyscy śledczy, prawnicy, sędziowie itp., którzy rzekomo spiskowali przeciwko Aquino w sprawie Presidio.

Brzytwa Ockhama dyktuje, że najprostsze wyjaśnienie, które wymaga jak najmniejszej liczby założeń, jest zwykle najdokładniejsze, więc wyjaśnienie Aquino, że jest ofiarą spisku, jest pozbawione jakiejkolwiek wiarygodności w porównaniu z alternatywnym wyjaśnieniem, że wszyscy ci ludzie mówią szczerze i są poparte bardzo dużą ilością dowodów, które wyjaśniają i ujawniają wewnętrzne machinacje przestępczego syndykatu, w który Aquino był głęboko zaangażowany przez całą swoją karierę wojskową.

Ten przestępczy syndykat odgrywał kluczową rolę we wszystkich programach kontroli umysłu i wszystkich operacjach psychologicznych, które były przeprowadzane na populacji amerykańskiej od co najmniej 1947 r., kiedy po raz pierwszy utworzono CIA, a jej szeregi wypełniły się nazistami ze spinaczy i ich faszystowskimi amerykańskimi sympatykami , wkrótce po czym rozpoczęły się pierwsze programy kontroli umysłu.

Programy te były kluczowe dla pozycji Michaela Aquino w rządzie, jak również w tym syndykacie przestępców i pedofilów.

Ten przestępczy syndykat potrzebuje psychopatycznych „Mistrzów Zła” do obsługi niektórych aspektów ich operacji – ludzi, którzy są dobrze wyszkoleni w psychologicznej manipulacji i fizycznym torturowaniu oraz traumie innych, aż do całkowitego złamania ich woli, aby zmienić ich w umysły… kontrolowanych niewolników, którzy mają być wykorzystywani przez ten syndykat do ich przestępczej działalności i chorych przyjemności.

W przeciwieństwie do innych osób, Michael Aquino posiada niezbędne kwalifikacje na takie stanowisko. Jednak jest tylko jednym z dużo większej grupy równie złych mężczyzn i kobiet zaangażowanych w te działania.

Ten przestępczy syndykat, który obejmuje wielu najpotężniejszych ludzi na świecie, jest zaangażowany w szantaż, tortury, morderstwa, handel narkotykami , handel bronią, handel ludźmi, pornografię, pedofilię , terroryzm i kontrolę umysłów .

Ludzie tacy jak Michael Aquino, którzy spędzili całe życie pracując dla tego syndykatu, są całkowicie chronieni przed prawem i dlatego zawsze udaje im się uniknąć zdemaskowania i płacenia za swoje zbrodnie.

Jeśli znasz inne przypadki kontroli umysłu lub pedofilii, które dotyczą Michaela Aquino, poza tymi wymienionymi powyżej, daj mi znać. Ten zły podczłowiek się starzeje i byłoby nie fair, gdyby umarł, zanim dostanie to, co mu się należy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RAPORT SPECJALNY – NARODZINY OKULTYSTYCZNEJ PEDOFILII NA SZCZYTACH WŁADZY

Globalna Świadomość13 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPREZES PFIZERA ZAPYTANY W DAVOS O $ZCZEPIONKĘ mRNANastępny artykułRAPORT SPECJALNY – ”CZEMU NASZ ŚWIAT JEST TAKI ZEPSUTY ?” –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • RAPORT SPECJALNY – NARODZINY OKULTYSTYCZNEJ PEDOFILII NA SZCZYTACH WŁADZY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?