AGENDA 2030

CZEMU ŚWIATOWE DOSTAWY MIĘSA SĄ SKAŻONE $ZCZEPIONKAMI mRNA ?

CZEMU ŚWIATOWE DOSTAWY MIĘSA SĄ SKAŻONE $ZCZEPIONKAMI mRNA ?

Wkrótce pojawi się kolejny powód, aby wybrać wegetariańskie jedzenie lub kupować mięso z lokalnych, zaufanych źródeł: szczepionki mRNA (nanotechnologia grafenu dopow.) będą wkrótce intensywnie wdrażane w przemyśle mięsnym, u bydła, kurczaków, świń, kóz i innych żywego inwentarza przeznaczonego do regularnych zastrzyków mRNA. Jak widzieliśmy u ludzi, zastrzyki mRNA mogą:

 • Krążą po całym ciele i trafiają do krwi i narządów.
 • Powoduje, że organizm wytwarza toksyczne białka, które mogą powodować toksyczne skutki.
 • Zatykaj tętnice i zabijaj lub uszkadzaj ludzi z powodu udarów lub zawałów serca.
 • Zmieniają chromosomy i powodują trwałe zmiany genetyczne w organizmie.

Okazuje się, że igły podskórne nie są jedynym sposobem, w jaki te instrukcje mRNA mogą zostać wprowadzone do ludzkiego ciała. Mogą również zostać połknięte lub mogą dostać się przez kontakt ze skórą. Samo obchodzenie się z surowym mięsem zanieczyszczonym produktami mRNA jest prawdopodobnie równoznaczne z narażeniem na „wysiewanie” przez biorców szczepionki .

I chociaż kwas żołądkowy prawdopodobnie niszczy sekwencje mRNA, wchłanianie odbywa się w jamie ustnej, pod językiem, dlatego wiele leków i suplementów – w tym oleje CBD i cynk – często najlepiej wchłania się pod językiem, a nie połykając. Tak więc samo wprowadzenie do ust zwierzęcych produktów mięsnych zaszczepionych mRNA, jeśli nie są w pełni ugotowane, może narazić cię na pewnego rodzaju „wyrzucanie pokarmu” produktów mRNA, które mogą zostać wchłonięte do krwi i krążyć w całym ciele. Może to obejmować białka, które są obce organizmowi ludzkiemu.

Pfizer, Bayer i inni giganci farmaceutyczni już ogłosili szczepionki mRNA dla zwierząt mięsnych
Jak ujawnił dr Robert Malone w niedawnym artykule dotyczącym substack , giganci Big Pharma zaczęli ogłaszać szczepionki mRNA dla zwierząt już w 2016 roku. Z jego historii:
Bayer współpracuje z BioNTech w celu opracowania szczepionek mRNA i leków dla zdrowia zwierząt(10 maja 2016 r.)
SEQUIVITY: Niestandardowe szczepionki dla świń, wykorzystujące szczepionki RNA(strona internetowa firmy Merck, styczeń 2023 r.)
Przejęcie rozszerza i uzupełnia ofertę silnych szczepionek firmy Merck Animal Health(komunikat prasowy firmy Merck, listopad 2015 r.)
NSW fast tracks mRNA FMD i szczepionki przeciwko chorobie guzowatej skóry guzowatej(u bydła) (rząd Australii)
Umowa dotycząca szczepionki mRNA przeciwko pryszczycy została podpisana między rządem NSW a amerykańską firmą Tiba Biotech(komunikat prasowy Tiba Biotech)

Oczywiste jest, że branża hodowlana wkrótce zostanie zniszczona przez szczepionki mRNA, które prawdopodobnie zabiją szokującą liczbę zwierząt hodowlanych (i przyczynią się do wzrostu bezpłodności), a także zanieczyszczą zapasy mięsa artefaktami mRNA, takimi jak białka szczytowe (nanotechnologia grafenu dopow.). Potraktuj to jako rodzaj programu „wyludniania zwierząt z ranczo”, aby wyeliminować mięso i zmusić ludzi do jedzenia robaków mącznika i świerszczy (patrz poniżej). Wkrótce, jeśli będziesz jadł konwencjonalne produkty mięsne, będziesz jadł biotechnologiczne wyniki produkcji masowego „szczepienia” zwierząt mRNA.

Jeśli jesz mięso, wiedz, skąd ono pochodzi

Odtąd, jeśli zdecydujesz się jeść mięso, wiedz, skąd ono pochodzi. Jeśli pochodzi z fabrycznych operacji na zwierzętach, prawie na pewno wkrótce zostanie skażone biotechnologią mRNA. Chociaż nadal jest to założenie, możliwe jest, że gotowanie w wysokiej temperaturze może zniszczyć niektóre delikatne białka generowane przez biotechnologię mRNA. Z tego powodu upewnij się, że unikasz jedzenia surowych / różowych produktów mięsnych, takich jak rzadkie steki.

Nie wiemy jeszcze na pewno, czy gotowanie niszczy białka kolczaste, dlatego należy zachować ostrożność podczas spożywania produktów mięsnych z konwencjonalnych źródeł. (Mam nadzieję, że dowiemy się więcej na ten temat i przedstawimy Państwu nasze ustalenia). 

Jeśli jesz mięso, postaraj się znaleźć lokalnych dostawców mięsa, którzy przestrzegają bardziej holistycznych, naturalnych praktyk, takich jak unikanie zastrzyków mRNA dla swoich stad. Wspieraj lokalne rolnictwo, a będziesz mieć linię zaopatrzenia w czystszą żywność. Jeśli to możliwe, zawsze wybieraj zwierzęta hodowane na paszy ekologicznej bez GMO.

Lub możesz jeść larwy mącznika i „burgery z chrząszczy”, aby uspokoić globalistów…

Wydaje się oczywiste, że globaliści próbują zarówno zanieczyścić zapasy mięsa, jak i z czasem je wymazać, zastępując mięso zwierzęce larwami, mącznikami, świerszczami i larwami żuka gnojarza, między innymi. Artykuł StudyFinds.org zwraca uwagę na niedawne badanie dotyczące mącznika, które twierdzi, że te suszone larwy wkrótce zastąpią kurczaka w nuggetsach z kurczaka. Czy to nie wygląda na pyszny obiad? Wkrótce oto co zubożałym masom będzie oferowane jako źródło białka:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZEMU ŚWIATOWE DOSTAWY MIĘSA SĄ SKAŻONE $ZCZEPIONKAMI mRNA ?

Globalna Świadomość17 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZASY OSTATECZNE – CZY SZTUCZNA INTELIGENCJA TO PRZEPOWIEDZIANY, NADCHODZĄCY ANTYCHRYST ?Następny artykułNA JAKIM ŚWIECIE ŻYJEMY – NIEZNANA STRONA MATRIXA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

100- LETNIE DOKUMENTY UJAWNIAJĄ PLANOWANIE 3 WOJNY ŚWIATOWEJ LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CZEMU ŚWIATOWE DOSTAWY MIĘSA SĄ SKAŻONE $ZCZEPIONKAMI mRNA ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?