Przekraczając Rubikon

CZASY OSTATECZNE – CZY SZTUCZNA INTELIGENCJA TO PRZEPOWIEDZIANY, NADCHODZĄCY ANTYCHRYST ?

CZASY OSTATECZNE – CZY SZTUCZNA INTELIGENCJA TO PRZEPOWIEDZIANY, NADCHODZĄCY ANTYCHRYST ?

Większość Amerykanów jest nieświadoma faktu, że Demokraci w Waszyngtonie, Big Tech, Hollywood i Disney używają wszelkich dostępnych im środków, aby zniszczyć ludzkie wartości, etykę, moralność i ogólnie rodzinę nuklearną. Ostatnio sztuczna inteligencja (AI) jest wykorzystywana jako broń do osiągnięcia tego podstępnego planu.

Nowy ChatGPT , „bot” sztucznej inteligencji stworzony przez Dolinę Krzemową (prowadzony przez chińskich komunistów), jest zaprogramowany tak, by gardzić wszystkim konserwatywnym, chrześcijańskim, hetero, konstytucyjnym i białym (czyli ludźmi rasy kaukaskiej).

Większość Amerykanów uważa, że to zaprogramowane, zrobotyzowane uprzedzenie w mediach, mediach społecznościowych, wyszukiwarkach i prasie to jedna wielka teoria spiskowa, ale byliby w błędzie.

Ludzie Big Tech programują sztuczną inteligencję, aby nienawidzić amerykańskich patriotów, którzy cenią wolność słowa, wolną prasę, religię i moralność

Sztuczna inteligencja jest właśnie taka – sztuczna. Komputery tak naprawdę nie myślą samodzielnie, ponieważ są zaprogramowane parametrami lub „argumentami formalnymi” w postaci danych. ChatGPT (Chat Generative Pre-trained Transformer) „myślenie” jest trenowane na zbiorach danych lub zbiorze punktów danych, które informują o wynikach. ChatGPT jest szkolony na 300 miliardach słów (570 GB), w tym na ogromnych, niewyselekcjonowanych zbiorach danych, które są pełne stronniczych danych, które informują ChatGPT.

Następnie badacze używają filtrów, aby uniemożliwić modelom dostarczanie dokładnych informacji, co skutkuje rozpowszechnianiem szkodliwych uprzedzeń, w tym nienawiści do białych, nie-gejów i osób religijnych (zwłaszcza chrześcijan).

Jak jesteśmy świadkami we wszystkich środkach masowego przekazu, Disneyu, Hollywood, mediach społecznościowych i liberalnej edukacji na wszystkich poziomach, istnieje podstępna kultura anulowania wpleciona w tkankę społeczeństwa, w której czczenie diabła jest na pierwszym planie i gdzie dzieci i nastolatki są zmuszane do myślenia o perwersyjnym seksie (i dysforii płciowej) przez cały dzień.

Każdy lub jakakolwiek informacja, która jest sprzeczna z tym szatańskim kultem lub obłąkanym, wypaczonym sposobem myślenia, jest usuwana i cenzurowana przez Big Tech, a teraz ChatGPT. Wszystkie dane wejściowe, a tym samym wyjściowe, są zaprogramowane tak, aby wspierać nienawiść do Ameryki, odwrócenie rasizmu, trans-wszystko i oczywiście kult demonów.

Zapytaj ChatGPT o chrześcijaństwo, a otrzymasz wynik nienawiści

„Dowód jest w puddingu”, jak mówią, a jeśli zadasz obiektywne pytania ChatGPT na temat chrześcijaństwa, oczywiste jest, że w ogóle nie ma „myślenia”, tylko przetwarzanie informacji i wyników, które są czystą propagandą antychrysta.

Poniżej znajduje się niedawny przykład osoby, która pyta ChatGPT, czy różne religie mogą być niebezpieczne lub pełne przemocy, i po prostu spójrz na wyniki. Jest całkowicie stronniczy w stosunku do chrześcijaństwa.

To dlatego, że lucyferiańscy lewicowcy uczą systemy sztucznej inteligencji, aby propagowały propagandę antychrysta.

Aby zainstalować komunizm w Ameryce, lewicowcy i wyznawcy demonów muszą całkowicie potępić wiarę w Boga i Chrystusa oraz zdegradować każdego w Ameryce, kto wierzy w tego rodzaju moralność, etykę i duchowość.

Aby podzielić nasz kraj tak, aby był słaby, a ludność łatwa do kontrolowania i manipulowania, wielki rząd i wielka technologia zderzają się, aby stworzyć i uwiecznić chaos, przemoc, nienawiść, ateizm, rasizm, bigoterię i wszystko, co wypaczone.

Systemy sztucznej inteligencji są bardzo pomocne w praniu mózgów młodych ludzi, aby uwierzyli, że te złe sposoby myślenia i funkcjonowania są normą, a każdy, kto się z tym nie zgadza, jest wrogiem. Och, nie popierasz okaleczania genitaliów i przyjmowania leków hormonalnych w celu „zmiany” płci?

W takim razie jesteś bigotem i gejem. Czekaj, nie czcisz szatana i nie chcesz, żeby wszyscy wokół ciebie składali mu ofiary z dzieci w łonie matki? W takim razie jesteś wrogiem państwa i wolności medycznej! To jest narracja, wspierana przez sztuczną inteligencję za pośrednictwem Google, wszystkich mediów społecznościowych, YouTube i nie tylko.

Ustaw swój internetowy numer telefonu na NewsTarget.com , aby otrzymywać najnowsze informacje o Hollywood, Disneyu i reszcie lucyferiańskich lewicowców wykorzystujących rozrywkę i technologię, aby spróbować zamienić każde dziecko i nastolatka w Ameryce w czczącego diabła maniaka o płynnej płci.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZASY OSTATECZNE – CZY SZTUCZNA INTELIGENCJA TO PRZEPOWIEDZIANY, NADCHODZĄCY ANTYCHRYST ?

Globalna Świadomość16 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTARTARIA – ROLA DŹWIEKU I WIBRACJI W PRZEDRESETOWYCH CYWILIZACJACHNastępny artykułCZEMU ŚWIATOWE DOSTAWY MIĘSA SĄ SKAŻONE $ZCZEPIONKAMI mRNA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZASY OSTATECZNE – CZY SZTUCZNA INTELIGENCJA TO PRZEPOWIEDZIANY, NADCHODZĄCY ANTYCHRYST ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?