Otwórz oczy

RADA ”TRZYNASTU” – CZY TO ONI STOJĄ ZA DZIAŁALNOŚCIĄ ELIT ?

RADA ”TRZYNASTU” – CZY TO ONI STOJĄ ZA DZIAŁALNOŚCIĄ ELIT ?

Osoba, która jest ciągle „na krawędzi”, nigdy nie będzie miała czasu na samokształcenie, zdobywanie wiedzy, wiarę w Boga i duchowe przebudzenie. „Oni” nie potrzebują ludzi wykształconych, zdolnych do krytycznego myślenia i mających duchowe cele. Nie, tego rodzaju ludzie są niebezpieczni dla establishmentu! „Oni” chcą posłusznych „robotów”, wystarczająco inteligentnych, aby obsługiwać maszyny i utrzymywać system w ruchu, ale na tyle głupich, by nigdy nie zadawać pytań.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

„Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem. Oczywiście rodzi to problemy z uruchomieniem absolutnie ogromnego wyzwania i to było celem naszych komitetów, klubów, bractw uczestniczących w intensywnych seminariach.”

Fragmenty raportu Grupy Bilderberg: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

Siły cienia, które określa się mianem Deep State, stojące za Nowym Porządkiem Świata, podążają za całkowitą kontrolą ludzkości oraz zasobami naszej planety. Robią małe kroki w kierunku całkowitego i ostatecznego zniewolenia. W rezultacie masy pozostają nieświadome faktu, że ich wolność jest stopniowo ograniczana i odbierana. Współczesny człowiek zostaje zamknięty w niewidzialnym więzieniu, z którego nie próbuje się uwolnić, gdyż nie posiada świadomości z własnego zniewolenia.

Gdzieś na szczycie piramidy stoi niezwykle elitarna organizacja, znana jako Rada Trzynastu. To rodziny, w większości żydowsko bankierskie, które zarządzają najważniejszymi wydarzeniami na świecie po przez ich kreowanie. Ronald Bernard, będący byłym członkiem bankierskiej piramidy uważa, że w całej strukturze funkcjonuje około osiem tysięcy osób. Dodatkowo, coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że 99% populacji ziemi, kontrolowana jest przez elitarną grupę obejmującą mniej niż 1% populacji.

W ich mniemaniu, mają prawo rządzić ludzkością, ponieważ są bezpośrednimi potomkami starożytnych bogów i uważają się za królewskie rodziny. Te rodziny to: Rothschild (Bauer lub Bower), Bruce, Cavendish (Kennedy), De medici, Hanower, Habsburg, Krupp, Plantagenet, Rockefeller, Romanov, Sinclair (St. Clair), Warburg (del Banco), Windsor (Saxe-Coburg-Gothe). To jednak nie jest wyczerpująca lista. Często nazwiska powtarzają się, w innych listach dochodzą nowe.

„Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych. Powrócimy do czasów, w których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia.

Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu. Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.”

Fragmenty raportu Grupy Bilderberg: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

Dynastia Rothschildów jest niewątpliwie najpotężniejszą i najbardziej wpływową linią krwi węża na ziemi, a jej szacunkowe bogactwo liczy się w bilionach a nawet trylionach dolarów. Korzystają oni ze swojej siły poprzez światowe imperium bankowe, które prawie w całości jest ich własnością. Najważniejszymi instytucjami, które ciężko pracują, aby ustanowić Nowy Porządek Świata i całkowicie zniewolić nasz gatunek, są:

The City of London (finanse kontrolowane przez Rothschildów). The City of London, NIE jest częścią Wielkiej Brytanii. Rezerwa Federalna USA (finanse, bank prywatny, własność Rothschildów), również NIE jest częścią USA. BiS, czyli Bank Rozrachunków Międzynarodowych, główny bank państwowych banków centralnych. BiS także NIE jest częścią Szwajcarii. Na koniec należy również wymienić Grupę Bilderberg, oraz Masonerię.

Innym narzędziem masowego zniewolenia, jest tak zwany system edukacji. Szkoły nie są już tym, czym były, a dzieci uczą się zapamiętywać bez myślenia, bez kreacji, bez wniosków. W rzeczywistości ten ustalony system edukacyjny jest niezwykle kosztowny i bezproduktywny. Do tego dołącza się nieustanna edukacja połączona z indoktrynacją. Generowanie strachu, kłamstwa. Strachu przed byciem ukaranym przez system. I wreszcie zniewolenie przez system monetarny.

System finansowy ukradkiem zniewolił nasz gatunek. Pracujemy 8-10 godzin w nudnych i przygnębiających środowiskach, niestymulowanych kreatywnością ani konstruktywnością. W większości przypadków jedyną motywacją do podjęcia pracy jest kolejna wypłata i bez względu na to, jak ciężko pracujemy, nigdy nie wydaje się, że mamy wystarczająco dużo pieniędzy. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego wielkie korporacje czerpiąc miliardy zysków, płacą dziesiątki milionów swoim dyrektorom generalnym i minimalne wynagrodzenia pozostałym pracownikom?

Osoba, która jest ciągle „na krawędzi”, nigdy nie będzie miała czasu na samokształcenie, zdobywanie wiedzy, wiarę w Boga i duchowe przebudzenie. „Oni” nie potrzebują ludzi wykształconych, zdolnych do krytycznego myślenia i mających duchowe cele. Nie, tego rodzaju ludzie są niebezpieczni dla establishmentu! „Oni” chcą posłusznych „robotów”, wystarczająco inteligentnych, aby obsługiwać maszyny i utrzymywać system w ruchu, ale na tyle głupich, by nigdy nie zadawać pytań.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RADA ”TRZYNASTU” – CZY TO ONI STOJĄ ZA DZIAŁALNOŚCIĄ ELIT ?

Globalna Świadomość22 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZWIASTUN NADEJŚCIA ”UJAWNIENIA” – NA CAŁYM ŚWIECIE ZESTRZELIWANE SĄ NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCENastępny artykułNIE TYLKO UFO – OBECNIE MAJĄ MIEJSCE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • RADA ”TRZYNASTU” – CZY TO ONI STOJĄ ZA DZIAŁALNOŚCIĄ ELIT ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?