Świat jest inny

ZWIASTUN NADEJŚCIA ”UJAWNIENIA” – NA CAŁYM ŚWIECIE ZESTRZELIWANE SĄ NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

ZWIASTUN NADEJŚCIA ”UJAWNIENIA” – NA CAŁYM ŚWIECIE ZESTRZELIWANE SĄ NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

Spiskowcy od dawna wiedzieli, że jednym z Planów Nowego Porządku Rzeczy będzie przybycie zewnętrznego globalnego zagrożenia, takiego jak kosmici. Istnieją dziesięcioletnie filmy ze wszystkimi tymi informacjami. Ten scenariusz zostałby zrealizowany, gdyby nie udało im się przekonać świata swoimi środkami.

Istnieje ogromny temat dotyczący ukrytej historii ziemi, temat Starych Bogów, temat Anunnaki i istnieje wiele znaków, które istnieją na całym świecie.

Jeśli mówimy o żniwach, mamy do czynienia z cyklicznymi żniwami lokalnymi – tymi, które ludzkość tworzy według rozkazów oraz żniwami globalnymi, które są najbardziej przerażającym scenariuszem dla ludzkości.

Od dwóch lat w zamkniętych kręgach świata naukowego krąży plotka, że ​​na kongresie mówi się szeptem o temacie, który powinien pozostać ukryty przed masami, czyli o powrocie starych bogów.

Bez względu na to, jak obchodzisz się z tymi informacjami, prawdziwy proces czy nie, prawdziwe fakty czy nie, niebezpieczeństwo ze strony zewnętrznej siły ziemskiej jest jednym z najgorszych, ponieważ nasza własna cywilizacja może przebrać się za to samo niebezpieczeństwo, aby usprawiedliwić wszelkie działania, którym nakazano wykonać.

Punkt widzenia sugeruje, że projekt Blue Beam jest już uwzględniony w programie lub wciąż jest testowany:

Dlatego wszystkim badaczom zaleca się rozszerzenie zakresu badań na ten temat i rozpoczęcie zbierania wszelkich informacji, które mogą być związane z tą nową narracją, będzie to miało ogromne znaczenie dla naszej obrony, jeśli uda nam się zdobyć dowody na to, jak to się może stać, jeśli to się stanie i czy będzie prawdziwe. Pod koniec dnia zadzieranie z ludzkimi robotami lub potomkami Enki to inna historia.

UFO pojawiło się także na półkuli południowej

Najnowsze wiadomości mówią, że Urugwajskie Siły Powietrzne są w pogotowiu, jak stwierdzono w oświadczeniu, z powodu istnienia błysków nieznanego pochodzenia na niebie w rejonie Termas de Almirón.

W ostatnich dniach dwa UFO zostały zestrzelone na Alasce iw Kanadzie przez taką samą liczbę F-22 Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, a ostatni, trzeci taki incydent miał miejsce nad jeziorem Huron.

„Nie pochodzą z żadnego konkretnego kraju na Ziemi”

Szef obrony powietrznej USA gen. Glenn Van Herck powiedział, że Pentagon nie był jak dotąd w stanie zebrać więcej informacji o pochodzeniu, przeznaczeniu i mechanizmie działania niezidentyfikowanych obiektów, które zostały zniszczone w ciągu ostatnich trzech dni.

Wyjaśnił również, że te UFO nie mają nic wspólnego z chińskim balonem, który został zestrzelony w zeszłym tygodniu.

Jeszcze bardziej imponujące jest jego stwierdzenie, że „nie jesteśmy w stanie ich sklasyfikować pod względem sposobu poruszania się z mechanicznego punktu widzenia. Jednak wyraźnie mają potencjał, by pozostać w powietrzu przez długi czas”.

Powiedział to również pierwszy pilot, który zbliżył się do obiektów w kształcie ośmiokąta i nigdzie nie zauważył żadnego silnika, a mimo to obiekty poruszały się z dużą prędkością i pozostawały w powietrzu przez wiele godzin.

Co to wszystko oznacza?

Oznaczają dokładnie to, co powiedział szef obrony powietrznej USA: „Byłbym bardzo ostrożny z tymi doniesieniami (że to były chińskie balony) i nie przypisałbym ich pochodzenia żadnemu konkretnemu krajowi”.

Jeśli nie można ich przypisać ziemskiemu stwórcy, oznacza to, że zostały stworzone przez kogoś spoza planety Ziemia, choć to przerażające.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZWIASTUN NADEJŚCIA ”UJAWNIENIA” – NA CAŁYM ŚWIECIE ZESTRZELIWANE SĄ NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

Globalna Świadomość22 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTO DLACZEGO ROK ”1984” TRWA OBECNIENastępny artykułRADA ”TRZYNASTU” – CZY TO ONI STOJĄ ZA DZIAŁALNOŚCIĄ ELIT ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZWIASTUN NADEJŚCIA ”UJAWNIENIA” – NA CAŁYM ŚWIECIE ZESTRZELIWANE SĄ NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?