Świat jest inny

HARPP, GWEN ,ELF – CZY WSZYSTKIE KATAKLIZMY NA ZIEMI TO DZIEŁO CZŁOWIEKA ?

HARPP, GWEN ,ELF – CZY WSZYSTKIE KATAKLIZMY NA ZIEMI TO DZIEŁO CZŁOWIEKA ?

Czy trzęsienie ziemi w Turcji było dziełem człowieka? Cóż, technologia istnieje… Liczba ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi, które nawiedziły Turcję i Syrię 6 lutego, zbliża się do 44 000. Czy wszyscy ci ludzie byli ofiarami tego, co Guardian nazywa „działaniami Boga”? A może zostali zamordowani przez siły wieczności jako swego rodzaju ostrzeżenie przed łbem konia w łóżku, co zdarza się każdemu przywódcy – w tym przypadku prezydentowi Turcji Recepowi Tayyipowi Erdoğanowi – który odmawia podążania po linii globalistów?

Wśród tych, którzy wierzą w to drugie, jest rumuńska senator Diana Iovanovici Șoșoacă. W oświadczeniu skierowanym do izby wyższej rumuńskiego parlamentu stwierdziła :

„Przez ostatnie trzy lata byliśmy świadkami prawdziwej kampanii masowych mordów na całym świecie, albo poprzez rzekome pandemie i zbliżającą się potrzebę wstrzykiwania nieprzetestowanych szczepionek, które zabijają ludzi, albo przez wojny, które zmniejszają populację świata, ale przekształcają politykę międzynarodową, dopasowując bieguny władzy i przesuwają granice. Byliśmy świadkami tworzenia trzęsień ziemi na rozkaz, co w rzeczywistości jest atakiem na Turcję ze strony światowych potentatów, którym nie spodobało się wrobienie przez prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdoğana.

Co więcej, jej neutralna i pośrednicząca pozycja w wojnie ukraińsko-rosyjskiej głęboko ich zaniepokoiła, zwłaszcza że pod względem militarnym Turcja jest drugim co do wielkości mocarstwem w NATO. Jego stanowisko w sprawie zablokowania akcesji Szwecji do NATO, jego przemówienie w Davos, a także gest wyjścia w środku konferencji prasowej i przeciwstawienie się Schwabowi nie umknęły uwadze zimnego świata przywódców politycznych. Ale nikt by nie pomyślał, że tak wielu ludzi będzie musiało zginąć w tak okropny sposób. A to tylko ostrzeżenie, bo nie był to najgęściej zaludniony obszar w Turcji.

Sto pięćdziesiąt wstrząsów wtórnych niszczycielskiego trzęsienia ziemi, drugie większe niż pierwsze bez epicentrum, obszar jest sztucznie wzbudzany, broń geologiczna istnieje od bardzo dawna, była używana do tej pory bez powodowania zbyt wielu ofiar , prawdopodobnie do eksperymentów. Teraz zostało to wcielone w życie. Jeśli przyjrzymy się uważnie mapie Turcji, zobaczymy, że przebiegają przez nią gazociągi i ropociągi, a to jest jeden z celów: ich zniszczenie.

Ale dziesięć sekund przed tak zwanym trzęsieniem ziemi Turcy zamknęli te rurociągi. Ponadto na 24 godziny przed trzęsieniem ziemi dziesięć krajów wycofało swoich ambasadorów z Turcji. Pięć dni przed trzęsieniem ziemi rumuńskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydało ostrzeżenie dotyczące podróży dla obywateli Rumunii w Turcji, chociaż nie było niebezpieczeństwa, jak w innych krajach. Zabijając ludzi, służyli ich interesom.

Mapy wyświetlane na wszystkich kanałach telewizyjnych pokazują, że nie było epicentrum, ale linia tysięcy trzęsień ziemi. Turecki wywiad bada ewentualną „interwencję przestępczą” (tj. udział innego państwa w wywołaniu pierwszego trzęsienia ziemi), która później doprowadziła do reakcji łańcuchowej po destabilizacji płyt tektonicznych w regionie.

Jest mało prawdopodobne, że przeczytasz tę historię w mediach głównego nurtu. Ze zwykłych powodów. Șoșoacă (również jeden z najwybitniejszych rumuńskich sceptyków Covid) został sklasyfikowany jako „prawicowy ekstremista” i tym samym wyrzucony z publiczności. Oczywiście jest to szalona teoria spiskowa, ponieważ wszyscy wiedzą, że trzęsienia ziemi są zjawiskami naturalnymi, szczególnie w krajach z dużymi uskokami, i że siły wieczności nigdy nie byłyby w stanie zrobić czegoś takiego… prawda?

Właściwie mogliby. Technologia wyzwalania trzęsień ziemi sięga co najmniej końca XIX wieku, kiedy Nikola Tesla przeprowadzał eksperymenty w swoim nowojorskim laboratorium, które groziły zawaleniem się budynku. Policja i karetki pogotowia zostały poinformowane, że było to trzęsienie ziemi. Ale tak nie było: zostało stworzone przez człowieka.

Oto relacja Tesli z incydentu z 1898 roku:

Eksperymentowałem z wibracjami. Uruchomiłem jedną z moich maszyn i chciałem sprawdzić, czy uda mi się dopasować ją do wibracji budynku. Podkręcałem je krok po kroku. Rozległ się dziwny dźwięk pękania. Zapytałem moich asystentów, skąd dochodzi hałas. nie wiedzieli. Podkręciłem maszynę o kilka stopni. Trzask stał się głośniejszy.

Wiedziałem, że zbliżam się do wibracji stalowej konstrukcji. Podniosłem maszynę nieco wyżej. Nagle wszystkie ciężkie maszyny w budynku zaczęły latać. Chwyciłem młotek i rozbiłem maszynę. Za kilka minut budynek przeleciałby nam koło uszu. Na zewnątrz na ulicy panował bałagan. Przyjechała policja i karetka. Powiedziałem moim asystentom nie powinni nic mówić. Powiedzieliśmy policji, że to musiało być trzęsienie ziemi. To wszystko, co kiedykolwiek o tym wiedzieli.

Tesla został później zapytany przez reportera, co trzeba zrobić, aby zniszczyć Empire State Building. Odpowiedział: „Wibracje mogą zrobić wszystko. Wystarczyłoby zwiększyć wibracje maszyny, aby dopasować je do naturalnych drgań budynku, a budynek by się zawalił. Dlatego żołnierze łamią stopień podczas przechodzenia przez most.

Po jego śmierci w 1943 roku wszystkie plany i pliki Tesli zostały skonfiskowane. Krążyły pogłoski, że zostały przejęte przez FBI, chociaż ówczesny dyrektor J. Edgar Hoover obwinił amerykańskie Biuro ds. Własności Obcych. Od tamtej pory nie widziano dokumentów. Możemy śmiało założyć, że nadal znajdują się one w rękach Głębokiego Państwa, które bez wątpienia od tamtej pory pracuje nad rozwojem technologii. Bill Cooper — teoretyk spiskowy wśród teoretyków spiskowych — często powtarzał, że technologie dostępne dla tajnych instytucji, takich jak CIA i wojsko, wyprzedzają o około 50 lat wszystko, co jest znane opinii publicznej.

Gdyby trzęsienia ziemi w Turcji były spowodowane przez człowieka, najbardziej prawdopodobnym winowajcą byłby obiekt taki jak ośrodek HAARP na Alasce. HAARP – skrót od High-Frequency Active Auroral Research Program – nie jest teorią spiskową. Mówi się, że jest obsługiwany przez University of Alaska Fairbanks (wcześniej w ramach Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych) i twierdzi, że jest „projektem naukowym mającym na celu badanie właściwości i zachowania jonosfery”. Przynajmniej taka jest historia z okładki. Jednak krótki film z geoengineeringwatch.org – Czy urządzenia transmisji mikrofalowej są wykorzystywane do wywoływania trzęsień ziemi? – sugeruje, że mogą mieć jeszcze bardziej nikczemne cele.

Pytanie: Czy ruchy tektoniczne mogą być wywołane celowo? Wyjątkowo anomalne nagrzewanie atmosferyczne bezpośrednio nad epicentrami katastrofalnych trzęsień ziemi było od dawna obserwowane przez światowej sławy instytucje, takie jak Massachusetts Institute of Technology. Japońskie trzęsienie ziemi M9 to tylko jeden z przykładów. MIT odnotował wyjątkowo anomalne ogrzewanie atmosferyczne bezpośrednio nad epicentrum trzęsienia ziemi w Japonii przez trzy pełne dni bezpośrednio przed jego wywołaniem.

Czy niezwykle silne transmisje mikrofalowe są aktywnie i agresywnie wykorzystywane jako broń masowego rażenia? Po zbadaniu wszystkich dostępnych dowodów opartych na danych wnioski są zaskakujące. Zrozumienie pełnego potencjału energii, która może być wypromieniowywana z jonosferycznych systemów grzewczych, takich jak HAARP na Alasce, jest trudne i złożone. Badania naukowe wykazały związek między częstotliwościami a zdarzeniami sejsmicznymi. Ze względu na nasycenie atmosfery cząstkami przewodzącymi prąd elektryczny w wyniku trwających interwencji klimatycznych, zjonizowana obecnie atmosfera może odbijać bardzo silne transmisje mikrofalowe.

Dzięki skierowaniu skoncentrowanych emisji mikrofal z powrotem do warstw ziemi w miejscu wrażliwym sejsmicznie inicjacja aktywności sejsmicznej staje się naukowo możliwa – nie tylko poprzez ogrzewanie warstw wewnątrz, ale także przez wynikające z tego oscylacje częstotliwości.

Używane jako broń sejsmiczna lub jako broń pogodowa, transmisje mikrofalowe pozostawiają łatwe do wykrycia sygnatury na formacjach chmur. Skoncentrowane transmisje mikrofalowe mogą tworzyć korytarz, który zasadniczo wysysa ogromne ilości energii z naładowanej elektrycznie jonosfery Ziemi i/lub strumieni elektroodrzutowych Ziemi, znacznie zwiększając niszczycielską moc i potencjał broni mikrofalowej.

Oczywiście wykracza to poza zakres tego artykułu, aby udowodnić, że trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii były spowodowane przez człowieka. Nie można jednak zaprzeczyć, że siły ciemności mają zarówno środki, jak i motyw, by je wywołać.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HARPP, GWEN ,ELF – CZY WSZYSTKIE KATAKLIZMY NA ZIEMI TO DZIEŁO CZŁOWIEKA ?

Globalna Świadomość23 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMROCZNA TAJEMNICA BIG PHARMY – CO JEST W LEKACH PODAWANYCH NA SZKODY PO$ZCZEPIENNE ?Następny artykułBIBLIJNE CZASY KOŃCA – CZWARTE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HARPP, GWEN ,ELF – CZY WSZYSTKIE KATAKLIZMY NA ZIEMI TO DZIEŁO CZŁOWIEKA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?