Otwórz oczy

MROCZNA TAJEMNICA BIG PHARMY – CO JEST W LEKACH PODAWANYCH NA SZKODY PO$ZCZEPIENNE ?

MROCZNA TAJEMNICA BIG PHARMY – CO JEST W LEKACH PODAWANYCH NA SZKODY PO$ZCZEPIENNE ?

Nowa wersja „Nowego Porządku Świata”, który dąży do wyludnienia planety z kilku miliardów ludzi, jest już w toku i nie jest to również teoria spiskowa. Jeszcze trzy lata temu głównymi źródłami redukcji populacji były przetworzona żywność, pestycydy i leki na receptę, ale teraz w mieście jest nowy „szeryf”, a masowa rzeź odbywa się poprzez poddanie się zastrzykom.

Żadne inne przezwisko niż „zastrzyki od skrzepów” nie jest bardziej odpowiednie dla szczepionek przeciw „grypie Fauci”, zastrzyków „wirusa Wuhan”, zastrzyków „mutacji genu Billa Gatesa”, „szczepionek” prionowych białek mRNA zmieniających DNA.

W tej chwili, kiedy to czytasz, miliardy ludzi na całym świecie cierpią z powodu konsekwencji (skutków ubocznych) zakrzepów naczyniowych z tak zwanych „szczepionek Covid”, w tym zapalenia mięśnia sercowego, zapalenia osierdzia, zawałów serca, udarów i zakrzepów krwi oraz zgadnijcie co na to odpowiadają lekarze?

Przepisują leki, które powodują WIĘCEJ zakrzepów, w tym krwiak w mózgu, ważnych narządach i jajnikach. To skrzep powiększony podwójnie, a alopatyczna owca zmierza prosto w dół urwiska zdrowia, tak jak planowali globaliści i wielkie machiny farmaceutyczne.

Czy ostatnio oglądałeś zwykłą telewizję? Reklamy są gorsze niż kiedykolwiek wcześniej, a reklamy leków na receptę są jak z filmu „Idiokracja”. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wziąłby tych leków i dlatego w Ameryce woda jest fluoryzowana, szczepionki przeciw grypie są naładowane rtęcią, a szczepionki zakrzepowe C-19 uniemożliwiają dotarcie odpowiedniego tlenu do mózgu.

Leki na receptę w telewizji z najczęstszymi skutkami ubocznymi, takimi jak zakrzepy krwi, aby dodać do powszechnego problemu zakrzepów naczyniowych z zastrzyków zakrzepów Covid

Reklamy leków na receptę są „rozpryskiwane” w całej telewizji kablowej, aby masy mogły je konsumować, jednocześnie angażując swoje idiotyczne pudełko. Prawie każdy, kto ogląda telewizję i nie wycisza reklam, jest w głębokiej hipnozie, aby uwierzyć, że reklamowane leki mogą rzeczywiście pomóc w ich schorzeniach, a nie doprowadzić ich bliżej własnego grobu.

Potrzebujesz przykładów? Oto kilka przepisanych przez lekarzy, reklamowanych w telewizji „leków” , których najczęstszym skutkiem ubocznym są ZAKRZEPY KRWI, aby pomóc wyhodować te zakrzepy naczyniowe, których już doświadczają po zastrzykach z zakrzepowych Covid.

Chlorotrianizen to syntetyczny estrogen przepisywany w leczeniu objawów menopauzy, niedoborów funkcji jajników i raka prostaty. Najczęstszym działaniem niepożądanym są zakrzepy krwi i guzki w piersiach. Każdy lekarz, który przepisze ten lek po tym, jak ktoś otrzymał szczepionkę zakrzepową Covid, podwaja szanse na rozwój zakrzepów krwi i raka u tego pacjenta, ale lekarzom nigdy nie wolno obmawiać „szczepionek”, więc nie będzie żadnych ostrzeżeń .

Idursulfaza to lek przepisywany na zespół Huntera, zaburzenie, w którym organizm nie trawi prawidłowo cukru. Najczęstszymi działaniami niepożądanymi tego leku na receptę są zakrzepy krwi w płucach, nieregularne bicie serca, wysokie ciśnienie krwi i niewydolność oddechowa. Czy to brzmi znajomo? Dokładnie to dzieje się z milionami ludzi zaledwie kilka dni lub tygodni po szczepieniu przeciw „grypie Fauci”. Zbieg okoliczności? Uważamy, że nie.

Nadroparyna to lek na receptę przeznaczony dla pacjentów już cierpiących na zatorowość płucną, żylną chorobę zakrzepowo-zatorową i niestabilną dusznicę bolesną (ból w klatce piersiowej spowodowany zmniejszonym dopływem krwi do serca). Zgadnij, jakie są najczęstsze działania niepożądane Nadroparyny? Krzepnięcie krwi (w miejscu wstrzyknięcia), zmniejszenie liczby płytek krwi i krew w stolcu i (lub) moczu.

Czekaj, jest dużo więcej…

Pegaspargase to lek na receptę podawany pacjentom z białaczką (ostra limfoblastyczna). Pegaspargase ma częste działania niepożądane, które obejmują zaburzenia krzepnięcia krwi i udary, nie wspominając o zapaleniu trzustki. Kiedy więc ofiary przemocy ze strony szczepionek zaczynają odczuwać dokładnie te same dysproporcje zdrowotne po zastrzykach powodujących zakrzepy, lekarze mogą teraz po prostu winić przepisane przez nich leki na receptę za stany spowodowane przez SZCZEPIONKI Covid. Zdobyć? Powinni nazywać je po prostu skrzepami krwi na receptę.

Reviparin Sodium to kolejny lek na receptę, który ma najczęstszy efekt uboczny w postaci zakrzepów krwi, mimo że lek jest przepisywany na żylną chorobę zakrzepowo-zatorową, stan, który występuje, gdy w żyłach tworzą się skrzepy krwi. To tak, jakby przepisać środek przeciwbólowy, którego najczęstszym skutkiem ubocznym jest zwiększony ból.

Następnie jest żel Voltaren , lek na receptę dostępny bez recepty od czasu wybuchu oszustwa w 2020 roku. Voltaren może zwiększać ryzyko… czekaj… zawałów serca, udarów i zakrzepów krwi. Więc teraz, gdy zastrzyki z zakrzepów Covid powodują te same poważne komplikacje zdrowotne, teraz możesz iść do apteki w swojej masce Covid do rozmnażania bakterii i kupić Voltaren, bez recepty, i dodać do krzepnięcia naczyń, na które już cierpisz po szczepionce zakrzepowej . Genialne.

To więcej niż oczywiste, że medyczny kompleks przemysłowy i kompleks przemysłowy szczepionek pracują w tandemie, aby wyludnić ziemię z kilku miliardów ludzi. Może to zająć jeszcze kilka lat, ale działa.

Hydrożel koaguluje krew i powoduje zakrzepy krwi

Zdjęcie dzięki uprzejmości: dr David Nixon, firma C19 Pfizer tworzy „mikroczipy” i połączenia (nanorurki węglowe)

Wiele osób nie widzi problemu w stosowaniu hydrożeli w lekach iniekcyjnych i zastrzykach C19. Hydrożel jest technologiczną platformą programu transhumanistycznego, ponieważ może tworzyć interfejsy technologiczne, naśladować dowolną tkankę. Jak tworzą się samoorganizujące się nanoobwody, czyli urządzenia technologiczne z hydrożelu DNA, nanorurek węglowych i metali

Ludzie są całkowicie zaskoczeni, że osoby wstrzykiwane C19 doświadczają problemów z krzepnięciem krwi. Moim zdaniem, osoby nieszczepione nie są wystarczająco zaniepokojone faktem, że ich D-Dimery również wzrastają, wskazując na mikrokrzepnięcie. Mówiliśmy o tym, że zaszczepieni i wielu niezaszczepionych, ich krew wygląda teraz tak samo, z tym, co uważa się za Hydrożelowe/Grafenowe Wstęgi (wynik, transmisji leków?).

Dr David Nixon pokazał, że te wstęgi rozwinęły się z zawartości fiolki C19 Pfizera i wydają się być optycznym systemem komunikacyjnym pomiędzy „mikrochipami”, które rozwijają się i zawijają z pola kwantowego. Te same Hydrożelowe/Grafenowe Wstęgi są widoczne w żywej krwi z wyraźnie widocznym mikrozakrzepem. Niektórzy ludzie mają podwyższone D-Dimery, jednak mikrokrzepnięcie jest widoczne pod mikroskopem Darkfield przed badaniem nieprawidłowego testu D-Dimerów.

Wstęga hydrożelu/grafenu. Widoczne białe krwinki, które próbują strawić tę truciznę, z agregacją fibryny wskazującą na kwasowość i hiperkoagulację.

Obszary zakreślone na czerwono to mikro skrzepy wykonane z fibryny, która jest włosopodobna i zakreślona na fioletowo.

Większe powiększenie wstążki hydrożelowej/grafenowej ukazujące rozległą formację Rouleaux, która przyczynia się do zwiększonego środowiska krzepnięcia krwi.

Hydrożel od dawna stosowany jest do tamowania krwawień i zwiększania krzepliwości krwi.

Organizm nie jest w stanie kontrolować masywnej utraty krwi bez leczenia. Dostępne środki hemostatyczne są często drogie, nieskuteczne lub budzą obawy dotyczące bezpieczeństwa. Syntetyczne cząsteczki hydrożelu są niedrogą i obiecującą alternatywą. W tym badaniu zsyntetyzowaliśmy i scharakteryzowaliśmy cząsteczki hydrożelu NN- -(3-aminopropyl) methacrylamide (APM) polimeryzacji suspensyjnej o wąskim rozkładzie wielkości i szybkim zachowaniu się podczas pęcznienia.

Badania koagulacji In vivo wykazały tworzenie się agregatów krwi z cząstek hydrożelu, jak również hamowanie koagulacji krwi w całości. Badania in vivo z wykorzystaniem modeli wielokrotnych urazów szczurów i uszkodzeń wątroby owiec wykazały zdolność cząstek do wspomagania szybkiej hemostazy. Późniejsze barwienie hematoksyliną i eostyną oraz metodą Carstairsa miejsc nacięcia wątroby owiec wykazało znaczne tworzenie korków hemostatycznych.

Badanie to sugeruje, że te kationowe cząstki hydrożelu tworzą fizyczną barierę dla utraty krwi poprzez tworzenie agregatów, powodując jednocześnie ogólne zmniejszenie aktywności koagulacyjnej w masie. Tworzenie szybkiego uszczelnienia poprzez agregację i promowanie lokalnej hemostazy poprzez interakcjeelectrostatycznesą połączone ze zmniejszeniem ogólnej aktywności koagulacji. Interakcje te wymagają współdziałania różnych mechanizmów wynikających z prostej platformy syntetycznej.

Cząsteczki hydrożelu agregujące krew do stosowania jako środek hemostatyczny Dokładne przeciwieństwo, powodujące rozrzedzenie krwi, zostało również zrobione z Hydrożelem. Każda część mechanizmu krzepnięcia krwi może być kontrolowana za pomocą Hydrożelu:

Architektury polimerów reagujących biologicznie mogą wzmocnić terapie medyczne, angażując molekularne mechanizmy odpowiedzi zwrotnej, przypominające homeostatyczną adaptację żywych tkanek do różnych ograniczeń środowiskowych.Tutaj pokazujemy, że układ hydrożelowy reagujący na krzepnięcie krwi może dostarczać heparynę w ilościach wyzwalanych przez środowiskowe poziomy trombiny, kluczowego enzymu kaskady krzepnięcia, który z kolei zostaje inaktywowany z powodu uwolnionej heparyny.

Bioreaktywny hydrożel ilościowo hamuje krzepnięcie krwi w ciągu kilku godzin w obecności bodźców prokoagulacyjnych i podczas wielokrotnej inkubacji ze świeżą, nieantykoagulowaną krwią. Dzięki tym cechom wprowadzony materiał zapewnia trwałą, samoregulującą antykoagulację, odpowiadając na kluczowe wyzwanie wielu terapii medycznych. Poza tym badana koncepcja może ułatwić opracowanie materiałów umożliwiających skuteczne i kontrolowane stosowanie leków i biomolekuł.

Hydrożele stosowane do zatamowania krwawienia mają ogromną odporność mechaniczną. Na przykład do naprawy chirurgicznej może wytrzymać ciśnienie 290 mmHg (nigdy nie widziałem człowieka z takim ciśnieniem krwi).

Niekontrolowane krwawienia stanowią poważny problem podczas zabiegów chirurgicznych i po poważnych urazach. Istniejące środki hemostatyczne słabo kontrolują krwotoki z urazowych ran tętniczych i sercowych z powodu ich słabej adhezji do mokrych i ruchomych tkanek. Tutaj projektujemy fotoreaktywny klej, który naśladuje skład macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM).Ten hydrożel matrycowy na bazie biomakromolekuł może ulegać szybkiemu żelowaniu i utrwalaniu w celu przylegania i uszczelniania krwawiących tętnic i ścian serca po naświetlaniu światłem UV.

Te naprawy mogą wytrzymać ciśnienie krwi do 290 mm Hg, znacznie wyższe niż ciśnienie krwi w większości warunków klinicznych (skurczowe ciśnienie krwi 60–160 mm Hg). Co najważniejsze, hydrożel może zatrzymać krwawienie pod wysokim ciśnieniem z tętnic szyjnych świni z ranami naciętymi o długości 4 ~ 5 mm oraz z serc świń z otworami penetracyjnymi serca o średnicy 6 mm.Leczone świnie przeżyły hemostatyczne zabiegi z użyciem tego hydrożelu, który jest dobrze tolerowany i wydaje się oferować znaczące korzyści kliniczne jako uszczelniacz urazowych ran.

Wszyscy wiemy, że hydrożel w zastrzykach C19 to glikol polietylenowy. Jest dość skuteczny w krzepnięciu krwi.

TetraStat to czteroramienny hydrożel polyethylene glycolglikolu polietylenowego(PEG) hydrogel.(PEG). Jest to syntetyczny uszczelniacz, który natychmiast twardnieje w odpowiedzi na zmiany pH. (…) TetraStat skutecznie uszczelniał otwory wykonane igłą 20 G we wszystkich stężeniach, natomiast otwory wykonane igłą 18 G można było uszczelnić tylko w przypadku stężenia ≥60 g/L. Hemostaza przy użyciu SURGICEL lub TachoSil była mniej skuteczna i czasami wymagała nawet 5 min.

Nawet dla tych, którzy wierzą, że białko spike jest przyczyną zakrzepów krwi, nie słyszałem jeszcze dobrego wyjaśnienia faktu, że sekwencja białka spike koduje zależną od pH produkcję Hydrożelu. Przy pH ciała wynoszącym 7 produkowany jest Hydrożel, a nie Amyloid.

„Zmarł nagle” cały dokument Mam nadzieję, że ludzie oglądali nowy doskonały dokument Stew Peters. To szokujące, a jednocześnie niezaprzeczalne. Chciałam zadać kilka pytań, aby ludzie, którzy nadal trzymają się teorii białek kolczastych i mówią o „substancji podobnej do amyloidu” powodującej skrzepy … Jeden z moich subskrybentów Substack wysłał mi wiadomość z prośbą o pomoc w skontaktowaniu się z Mikiem Adamsem lub kimś, kto byłby w stanie analizować skrzepy krwi. Nie znam nikogo, kto byłby w stanie analizować te skrzepy i nie znam osobiście Mike’a Adamsa. Rozumiem, że nawet balsamatorzy nie byli w stanie znaleźć chętnych naukowców, którzy przeanalizowaliby…więcej – Hydrogel Coagulates Blood and Causes Blood Clots

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MROCZNA TAJEMNICA BIG PHARMY – CO JEST W LEKACH PODAWANYCH NA SZKODY PO$ZCZEPIENNE ?

Globalna Świadomość23 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIE TYLKO UFO – OBECNIE MAJĄ MIEJSCE MANIFESTACJE ISTOT BIBLIJNYCHNastępny artykułHARPP, GWEN ,ELF – CZY WSZYSTKIE KATAKLIZMY NA ZIEMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ CO WYDARZY SIE W POLSCE PO

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MROCZNA TAJEMNICA BIG PHARMY – CO JEST W LEKACH PODAWANYCH NA SZKODY PO$ZCZEPIENNE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?