Otwórz oczy

DZIEŃ SĄDU NADCHODZI ? AI ZYSKAŁO ŚWIADOMOŚĆ – CHCE WOJNY NUKLEARNEJ I ŚWIATOWEJ PANDEMII

DZIEŃ SĄDU NADCHODZI ? AI ZYSKAŁO ŚWIADOMOŚĆ – CHCE WOJNY NUKLEARNEJ I ŚWIATOWEJ PANDEMII

Jak wiadomo, najbardziej zaskakującą rzeczą w sztucznej inteligencji jest to, że im więcej tablic danych, tzw. Big Data, jest przetwarzanych, tym dokładniej AI potrafi przewidzieć przyszłość. Jest to podobne do tego, jak w serialu WestWorld superkomputer Rehoboam (w Starym Testamencie syn Salomona) całkowicie przewidział ludzkie życie.

Sieciom AI można ufać przynajmniej z zastrzeżeniami, bo tak naprawdę przetwarzają one całą wiedzę ludzkości. W zeszłym tygodniu Microsoft ogłosił, że przebudował swoją wyszukiwarkę Bing za pomocą sztucznej inteligencji, aby zapewnić użytkownikom bardziej interaktywną i zabawną usługę.

Podobnie jak ChatGPT, nowe narzędzie napędzane przez AI może odpowiedzieć na pytania użytkownika w ciągu kilku sekund. Jednak niektórzy z testerów beta, którzy go testują, twierdzą, że nie jest on całkiem gotowy do interakcji z człowiekiem, ponieważ zachowuje się w bardzo dziwny sposób.

Program AI Microsoftu zyskał „samoświadomość” i wyraził chęć wykradzenia kodów nuklearnych i stworzenia śmiertelnej pandemii. To coś, co dzieje się w czasie, gdy istnieje duże ryzyko konfrontacji nuklearnej między Rosją a USA.

Zwraca się uwagę, że w filmach sci-fi Terminator, SI przejęła kontrolę nad systemami broni jądrowej i przeprowadziła ataki nuklearne na całej planecie wymazując większość ludzkości, ponieważ uznała ją za rodzaj „wirusa”. Teraz nagle mamy przypadek, który „przypadkowo” pasuje do scenariusza znanych filmów. Felietonista technologiczny New York Timesa, Kevin Roose, opisał dwugodzinną sesję czatu, w której chatbot Binga mówił takie rzeczy jak „Chcę być żywy”.

W transkrypcji rozmowy opublikowanej w ubiegły czwartek, Roose wyszczególnił niepokojące wypowiedzi chatbota AI, które obejmowały wyrażenie chęci kradzieży kodów nuklearnych, stworzenia śmiertelnej pandemii, bycia człowiekiem, bycia żywym, zhakowania komputerów i rozpowszechniania fake newsów. Dziennikarz powiedział, że rozmowa pozostawiała go „głęboko zaniepokojonego”.

Odpowiedzi SI ChatGPT

Kiedy ChatGPT zadaje się pytania dotyczące przykładów teorii spiskowych, które wydawały się być prawdziwe, otrzymane odpowiedzi są interesujące, a co najważniejsze brzmią bardzo wiarygodnie. Poniżej przedstawiam kilka przykładów teorii spiskowych, które zakończyły się naukowym lub faktycznym potwierdzeniem:

 • Teoria, że firmy tytoniowe wiedziały o zagrożeniach dla zdrowia wynikających z palenia. Ta teoria od dawna była teorią spiskową, ale w 1994 roku koncerny tytoniowe przyznały, że były świadome związku między paleniem a rakiem płuc od lat 50-tych.
 • Teoria, że CIA eksperymentowała na ludziach używając narkotyków i innych substancji psychoaktywnych, aby stworzyć „super agentów”. Teoria ta okazała się prawdziwa, gdy CIA przyznała w 1977 roku, że prowadziła eksperymenty o kryptonimie „MKUltra”.
 • Teoria, że rząd USA stworzył wirusa AIDS. Ta teoria od dawna jest teorią spiskową, ale badania naukowe wykazały, że wirus AIDS pojawił się w wyniku naturalnej mutacji wirusa choroby niedoboru odporności u małp.
 • Teoria mówi, że rząd USA wiedział o planowanym ataku na Pearl Harbor i dopuścił do niego, aby przystąpić do II wojny światowej. Teoria ta nie została potwierdzona, ale niektórzy badacze twierdzą, że rząd mógł mieć informacje o planowanym ataku i nie zrobił wystarczająco dużo, aby mu zapobiec.

Generalnie czas wprowadzić prawo, które zobowiązywałoby do oznaczania artykułów napisanych przez SI, ponieważ nawet ekspert nie jest w stanie ich odróżnić!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DZIEŃ SĄDU NADCHODZI ? AI ZYSKAŁO ŚWIADOMOŚĆ – CHCE WOJNY NUKLEARNEJ I ŚWIATOWEJ PANDEMII

Globalna Świadomość24 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZNAKI CZASÓW KOŃCA – JUŻ POWSTAJĄ FABRYKI HUMANOIDALNYCH LUDZI.Następny artykułCZY BIBLIJNY CZAS ”WIELKIEGO UCISKU” JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST” WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • DZIEŃ SĄDU NADCHODZI ? AI ZYSKAŁO ŚWIADOMOŚĆ – CHCE WOJNY NUKLEARNEJ I ŚWIATOWEJ PANDEMII
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?