Przekraczając Rubikon

CZY BIBLIJNY CZAS ”WIELKIEGO UCISKU” JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ ?

CZY BIBLIJNY CZAS ”WIELKIEGO UCISKU” JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ ?

Drodzy Czytelnicy, szaleństwo ruchu LGBT+ wciąż rośnie, ponieważ zdobywają oni coraz więcej władzy i wpływów politycznych w Ameryce i na całym świecie. Ludzie są zmuszeni do rozpoznawania „preferowanych zaimków” i do uznania ich „wyborów płciowych” tak, jakby były prawdziwe. Widzimy biologiczne kobiety, które po straszliwie okaleczających operacjach i lekach, stają się „mężczyznami”, zachowując przy tym swoje narządy rozrodcze (kobiece).

Zjawisko „ciężarnego mężczyzny” jest czymś unikalnym dla naszych czasów, w mojej opinii jest to także zwiastun proroctwa biblijnego, które wkrótce się wypełni a o, którym za moment napiszę. Zatem, trzęsienia ziemi, wojny, głód, zaraza to przepowiedziane „znaki czasu”. Znaki, że czas dla ludzkości „się wypełnia”. Uważam również, że znakiem czasu są także „Objawienia Maryjne”, których nasilenie obserwujemy w ostatnich dziesięcioleciach.

Kolejnymi „znakami czasu”, stało się „wynaturzenie człowieka”. Coś czego pragnął lucyfer. I właśnie pojęcie „ciężarnego mężczyzny”, stanowi tego dobitny dowód. Kochani, przeglądając nagłówki wiadomości dziś rano, szukając czegoś interesującego do napisania, natknąłem się na ten artykuł, po którym powiedziałem do siebie: Transseksualni mężczyźni mogą zajść w ciążę. Warto o tym napisać, aby więcej ludzi zrozumiało, co się dzieje”. Spójrzcie na źródło:


Źródło: https://news.yahoo.com/transgender-men-can-get-pregnant-174513259.html

Żyjemy w czasach, w których absurdalna i „komiczna” koncepcja mężczyzny zachodzącego w ciążę jest teraz częścią „konstrukcji czasów ostatecznych”, w której to „konstrukcji” się znajdujemy. Prorok Jeremiasz ostrzega przed dniem, który nazywa „czasem ucisku Jakuba” i chociaż to proroctwo ma niewiele wspólnego z ciężarnymi mężczyznami, to jednak „ciężarny mężczyzna” stanowi w tym przypadku pewnego rodzaju „hak czasowy”, zdumiewający dla naszych czasów obecnych.

Pytajcie i patrzcie! Czy mężczyzna może rodzić? Czemu więc widzę każdego mężczyznę z rękami na biodrach jak u rodzącej a oblicze wszystkich zbladło? Biada! Gdyż wielki to ów dzień, żaden do niego niepodobny. Jest to czas utrapienia dla Jakuba, jednak będzie z niego wybawiony.”

Księga Jeremiasza 30:6-7.

Czas ucisku Jakuba to 7-letni okres, pierwsze 3,5 roku to czas fałszywego pokoju i bezpieczeństwa zapewnionego przez Antychrysta w „silnym złudzeniu”, a ostatnie 3,5 roku, to czas wielkiego ucisku, przed którym przestrzega Jezus w Ewangelii według świętego Mateusza w rozdziale 24. Jeremiasz ostrzega przed tym czasem, podobnie jak apostoł Paweł w 1 liście do Tesaloniczan rozdział 5 wersy 1-6:

Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą. Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności. Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi!”

Należy również zauważyć, że Jezus Powiedział, iż pierwszym znakiem tego okresu będzie „powszechne oszustwo”, a ja nie mogę wymyślić lepszego „sposobu” na opisanie życia w naszych czasach. Jesteśmy okłamywani praktycznie z każdej strony, a jeśli dany człowiek nie zna Biblii, jest niczym siedząca kaczka z tarczą na plecach, gotowa do odstrzału. Zatem „powszechne oszustwo” a więc kłamstwo, a ojcem kłamstwa jest szatan (wszystko się spina).

Drodzy Czytelnicy, szaleństwo ruchu LGBT+ wciąż rośnie, ponieważ zdobywają oni coraz więcej władzy i wpływów politycznych w Ameryce i na całym świecie. Ludzie są zmuszeni do rozpoznawania „preferowanych zaimków” i do uznania ich „wyborów płciowych” tak, jakby były prawdziwe. Widzimy biologiczne kobiety, które po straszliwie okaleczających operacjach i lekach, stają się „mężczyznami”, zachowując przy tym swoje narządy rozrodcze (kobiece).

Kolejna kwestia jest taka, że kiedy transseksualni mężczyźni zajdą w ciążę, to media „głównego zidiocenia” wmawiają nam, że powinniśmy być przepełnieni poczuciem zdumienia i podziwu, jakby „mężczyzna w ciąży” był jakimś cudem. Wszystko to jest teraz wspierane i bronione przez „naukę”, więc lepiej w to uwierz, dociskają media „głównego zidiocenia”. A jeszcze nie tak dawno, tego typu postawy po prostu leczyła psychiatria.

To może zdumiewać, że Jeremiasz, pisząc tyle tysięcy lat temu, używa metafory „ciężarnego mężczyzny”aby opisać niewiarygodną naturę tych wydarzeń, coś, co nigdy nie istniało w historii ludzkości aż do naszych dni. Tak jak już napisałem wcześniej, czas jest niesamowity i pokazuje mi on, jak bardzo jesteśmy blisko wypełnienia wszystkich rzeczy, które powiedzieli prorocy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY BIBLIJNY CZAS ”WIELKIEGO UCISKU” JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ ?

Globalna Świadomość25 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDZIEŃ SĄDU NADCHODZI ? AI ZYSKAŁO ŚWIADOMOŚĆ – CHCE WOJNY NUKLEARNEJ I ŚWIATOWEJ PANDEMIINastępny artykułPRZED BIBLIJNYM RESETEM – LUDZIE,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY BIBLIJNY CZAS ”WIELKIEGO UCISKU” JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?