AGENDA 2030

CIA I POWSTANIE ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO – CZY KLAUS SCHWAB TO TYLKO MARIONETKA ?

CIA I POWSTANIE ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO – CZY KLAUS SCHWAB TO TYLKO MARIONETKA ?

Johnny Vedmore jest niezależnym dziennikarzem śledczym i muzykiem z Cardiff w Walii. 29 sierpnia 2022 r. opublikował interesujący artykuł na łamach Unlimited Hangout zatytułowany: Kontinuum Kissingera: nieautoryzowana historia programu Young Global Leaders WEF. Możecie też przeczytać ten artykuł w oryginale po angielsku.

Zachęcam do przeczytania tego artykułu. Dowiecie się z niego, że to nie Klaus Schwab wymyślił kuźnię światowych przywódców – Young Global Leaders. Aby zrozumieć, jak powstał i został zrealizowany sam pomysł, tworzenia “elity świata” nie wystarczy przeczytać moje siłą rzeczy okrojone streszczenie.

Program Młodych Globalnych Liderów Światowego Forum Ekonomicznego, rzekomy pomysł Klausa Schwaba, jest w rzeczywistości niemal dokładną repliką Międzynarodowego Seminarium Henry’ego Kissingera, które pierwotnie odbywało się na Harvardzie i było finansowane przez CIA. W tym artykule Johnny Vedmore bada osoby stojące za Międzynarodowym Seminarium Kissingera, kanały CIA, które sfinansowały program, oraz kluczową rolę Kissingera w tworzeniu samego programu Młodych Globalnych Liderów WEF.

W artykule znajdziecie dużo nieznanych szczegółów działalności CIA jak na przykład pierwsza próba przewrotu w Iranie w roku 1953 dokonana przez Kermita Roosvelta.

Zdjęcie z 1950 r. przedstawiające Kermita Roosevelta Jr, wnuka prezydenta USA Theodore’a Roosevelta i byłego urzędnika Centralnej Agencji Wywiadowczej, źródło:
National Security Archive, GWU

Magazyn Harvard Kennedy z lata 2009 zaczyna swój główny artykuł stwierdzeniem: „Dzięki absolwentom i nauczaniu Harvard Kennedy School odgrywa główną rolę w programie Forum Młodych Globalnych Liderów”, a autor, Steve Nadis, pisze: „W 2004 roku Klaus Schwab MC/MPA 1967, absolwent Harvardu Absolwent Kennedy School, który założył Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), wygrał nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów od Fundacji Dana Davida i próbował wymyślić najlepszy sposób wykorzystania tych pieniędzy.

Schwab postanowił rozpocząć w ramach WEF program o nazwie Forum Młodych Globalnych Liderów (YGL), który, jak sama nazwa wskazuje, skupiałby nowe pokolenie liderów z całego świata i pozwalał im zająć się największymi problemami dnia ”. Co zdumiewające, Fundacja Dana Davida z siedzibą w Tel Awiwie, która przyznała Schwabowi 1 milion dolarów, który został bezpośrednio wykorzystany do stworzenia programu Young Global Leaders, miała jednego niezwykle znaczącego członka zarządu – Henriego A. Kissingera.

Jak już wspomniałem, mój artykuł jest zaledwie cząstką tego, co możecie przeczytać po polsku – pierwszy link na początku artykułu.

Nie warto marnować naszej energii na nienawiść wobec Klausa Schwaba, który jest zaledwie marionetką reprezentującą coś znacznie większego – Deep State (głębokie państwo) – ukrytą organizację międzynarodową, która ma rzeczywisty wpływ na to, co się właśnie dzieje. Klaus Schwab i tak dostanie za swoje, gdy padnie ta największa w historii ludzkości polityczna intryga. Ci naprawdę odpowiedzialni, chętnie rzucą nam kozła ofiarnego, by sami nie musieli ponosić odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Tak zawsze było i z pewnością będzie.

Autor artykułu Marek Wójcik https://www.world-scam.com/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CIA I POWSTANIE ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO – CZY KLAUS SCHWAB TO TYLKO MARIONETKA ?

Globalna Świadomość9 marca 202323 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPLANDEMEMIA, WOJNA I JEDZENIE ROBAKÓW – DLACZEGO ”WOJNA Z LUDZKOŚCIĄ” ZOSTAŁA WPROWADZONA W 2020 ROKU ?Następny artykułDEMONICZNE SZCZEPIENIA –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

100- LETNIE DOKUMENTY UJAWNIAJĄ PLANOWANIE 3 WOJNY ŚWIATOWEJ LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CIA I POWSTANIE ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO – CZY KLAUS SCHWAB TO TYLKO MARIONETKA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?