Przekraczając Rubikon

DEMONICZNE SZCZEPIENIA – PRZYPADKI OPĘTAŃ POSZCZEPIENNYCH

DEMONICZNE SZCZEPIENIA – PRZYPADKI OPĘTAŃ POSZCZEPIENNYCH

Szczepionki COVID-19 mogą znacząco wpływać na zdrowie psychiczne. Członkowie rodzin zgłaszali mgłę mózgową, zmiany nastroju, zmiany osobowości, wrogość i gniew, nieregularne prowadzenie pojazdów, dezorientację i inne. Czasami wpływ na zdrowie psychiczne jest katastrofalny.

Oto 13 przypadków (opętań dopow.), które pozwolą Ci spojrzeć z nowej perspektywy na to, co szczepionki COVID-19 mogą zrobić ze zdrowiem psychicznym osoby bez wcześniejszej historii psychiatrycznej.

Przypadek 1: Latynos w wieku 31 lat ma psychozę po szczepionce Moderna


31-letni, samotny Latynos bez wcześniejszej historii medycznej lub psychiatrycznej, został przywieziony na pogotowie przez policję z powodu nieobliczalnego i dziwacznego zachowania. Stwierdzono, że jest niespokojny, oznajmił, że staje się „jasnowidzem”, potrafi rozmawiać ze zmarłymi, słyszy „ludzi bębniących przed jego domem” i ciągły głos współpracowniczki, którą uważał za kochankę.

Wszystkie te objawy rozpoczęły się miesiąc temu, po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Moderna COVID-19, a wyraźnie pogorszyły się trzy tygodnie później po otrzymaniu drugiej dawki. Wcześniej pracował w pełnym wymiarze czasu pracy jako kierownik biura.

Przypadek 2: 45-letnia zamężna Azjatka, psychoza po szczepionce Moderna

45-letnia kobieta bez wywiadu psychiatrycznego zgłosiła się na psychiatrię po trwających od 3 miesięcy psychozach. Jej nowa paranoja i halucynacje słuchowe zaczęły się 1 miesiąc po otrzymaniu drugiej szczepionki Moderna COVID-19 . Nagle rzuciła pracę przez 18 lat i przestała jeść — tracąc 56 funtów w 4 miesiące. Pacjentka ubierała się tylko po ciemku, wierząc, że ludzie zobaczą ją w szafie lub łazience za zamkniętymi drzwiami .

Chodziła cały dzień i przestała wykonywać prace domowe, które wykonywała od lat. Budziła męża w środku nocy, próbując go przekonać, że sąsiedzi zrobią jej krzywdę i włamują się do ich domu. Zdenerwowała się, gdy próbował ją przekonać, że te rzeczy nie są prawdziwe. Z powodu tego irracjonalnego strachu spała tylko 2-3 godziny na dobę i nie spała już w sypialni , woląc zamknąć się w łazience i spać . 

Słyszała szepty ludzi mówiących o niej i prowadziła z nimi pełne rozmowy. Robiła to tylko w pokoju sam na sam z zamkniętymi drzwiami . Rodzina pytała ją, z kim rozmawia, a ona wpadała w złość.

Przypadek 3: 37-letni Japończyk ma psychozę po Modernie

37-letni Japończyk bez historii psychiatrycznej otrzymał zastrzyk przypominający Moderna i skarżył się na ból głowy, uczucie unoszenia się w powietrzu i trudności z koncentracją. 4 dni później z gadatliwością i wielkimi urojeniami, mówił, że wygrał 2 miliardy jenów w wyścigach konnych . Przedstawiał również niestabilność emocjonalną, taką jak płacz, bezsenność, podniecenie, nadpobudliwość i dewiacje seksualne. Został zwolniony.

Dziewięć dni po podaniu Moderny „booster” wyskoczył z drugiego piętra swojego domu i został przywieziony karetką z powrotem do szpitala. Wykazywał „rozbiegane myśli”, nadpobudliwość, rozkojarzenie, hipertymię i urojenia religijne, takie jak mówienie „moje dziecko jest Bogiem” . Wpadał w furię , gdy jego działania były ograniczane. Rozpoznano u niego ostrą manię z cechami psychotycznymi i przebywał w szpitalu 66 dni .

Przypadek 4: 42-letni Turek ma psychozę i manię po Pfizerze

42-letni mężczyzna bez wywiadu psychiatrycznego został przyjęty na ostry dyżur psychiatryczny 5 dni po podaniu pierwszej dawki Pfizera z powodu drażliwości i bezsenności . Pacjent miał urojenia, że jego rodzina jest śledzona przez „stan głęboki” i że są w niebezpieczeństwie . W badaniu klinicznym stwierdzono zwiększonąi aktywność psychomotoryczną. Afekt pacjenta był niespokojny, a nastrój dysforyczny .

Wykazywał rozluźnienie skojarzeń, opisywał urojenia prześladowcze i referencyjne. Wynik w skali Young Mania Rating Scale (YMRS) wynosił 45. Podczas rutynowej oceny psychiatrycznej po 15 dniach od wypisu ze szpitala pacjent oświadczył, że nie pamięta początku objawów psychiatrycznych.

Przypadek 5: 45-letni Łotysz ma psychozę i próbę samobójczą po mRNA

45-letni Łotysz bez wywiadu psychiatrycznego zgłosił się miesiąc po drugiej dawce szczepionki mRNA w towarzystwie rodziców z powodu dziwnego zachowania i próby samobójczej przez powieszenie się wczesnym rankiem. Natychmiast po podaniu drugiej dawki mRNA rozwinęła się u niego bezsenność, nieuzasadniony niepokój i drżenie. Po 2 tygodniach zdał sobie sprawę, że został oszołomiony, ponieważ znalazł biały proszek pod dywanem w swoim mieszkaniu.

Od tego momentu stał się ostrożny, nie wychodził z mieszkania i zgłaszał że czuje się prześladowany. Ostatniego dnia przed wizytą w poradni psychiatrycznej pacjent zobaczył przechodzącego obok okien swojego mieszkania jakiegoś mężczyznę i że obserwuje go. Pacjent opisał myśli w swojej głowie jako nie własne, wydając mu polecenia obserwowania osoby na ulicy. Tej nocy nie spał i miał silne przekonanie, że powinien popełnić samobójstwo.

Przywiązał linę, próbował się powiesić, ale ojciec go powstrzymał . Na oddziale psychiatrycznym stwierdzono, że jest cofnięty emocjonalnie, pogrążony w swoich przeżyciach, hipomimiczny (siedział w jednej pozycji, mówił bardzo cicho, nie brał czynnego udziału w rozmowie, na pytania odpowiadał monosylabami lub krótkimi zdaniami po dłuższej pauzie ) . Był zdezorientowany co do czasu i zgłaszał, że jest pełen strachu. Był hospitalizowany przez 4 tygodnie.

Przypadek 6: 20-letnia kobieta ma psychozę i napad padaczkowy po Pfizerze

20-letnia kobieta zgłosiła się na ostry dyżur z częstym oddawaniem moczu, lękiem, bezsennością i fiksacją, że cierpi na zespół jelita drażliwego i chorobę nerek 1 tydzień po pierwszej dawce leku Pfizer Wykazywała nasilające się i zanikające hipochondryczne urojenia, że zaraziła się COVID-19 i że „jej ciało się wyłącza.” 

Odnotowano również, że pacjent ma pewne dysfunkcje motoryczne i przejściowy atak afazji. Miała również oskarżycielskie halucynacje słuchowe, ale zaprzeczyła myślom samobójczym lub morderczym. Trzymano ją przez noc. Następnego ranka pacjentka zdjęła ubranie i wypróżniła się na podłogę . Została przyjęta i dostała leki, ale stawała się coraz bardziej psychotyczna , potem miała napad padaczkowy i została przyjęta na OIOM.

Wykazywała również objawy trwającej katatonii , na pytania odpowiadała krótkimi zdaniami, monotonnym tonem z niską tonacją . Mogła chodzić, ale powoli i przy jednoosobowej asyście głównie w celu ułatwienia zapoczątkowania ruchu. Zdiagnozowano u niej autoimmunologiczne zapalenie mózgu i spędziła 45 dni w szpitalu.

Przypadek 7: 38-letnia Brazylijka ma oporną na leczenie psychozę po Pfizerze

38-letnia Brazylijka bez wywiadu psychiatrycznego, u której wystąpiła gorączka, dreszcze i bóle mięśni 24 godziny po podaniu pierwszej dawki Pfizera. W ciągu tygodnia zaczęła się denerwować i nie poznawała krewnych. ( Neves i in. ) Stała się agresywna i prezentowała zaniedbanie, brak higieny, nieprzyjazną twarz, brak orientacji w sobie i odmowę rozmowy z personelem oraz niechęć do współpracy z lekarzami. Jej myśli były urojeniowe. 

Uważała, że personel ją prześladuje, że kilku burmistrzów miast to jej rodzice. Jej nastrój był dysforyczny i wściekły . Dostała leki psychiatryczne, ale nie nastąpiła poprawa. Po 6 miesiącach hospitalizacji pozostała wrogo nastawiona, prześladowcza i odmawiała rozmów z personelem, a jej psychozę określono jako oporną na leczenie . Nigdy nie wyzdrowiała.

Przypadek 8: 15-letni chłopiec z Tajwanu ma psychozę po Pfizerze

15-letni tajwański chłopiec bez wywiadu psychiatrycznego zgłosił się na ostry dyżur z pobudzeniem, mimowolnym rozciąganiem kończyn i krzykiem 2 dni po drugiej dawce Pfizera ( Yen-Li Lien i wsp. ) Po przyjęciu zaobserwowano, że wykazywał dziwaczne zachowania, w tym często siadał i kładł się oraz przyjmował manierę modlitwy w łóżku.

Odnotowaliśmy również halucynacje i urojenia słuchowe . Po wypisie halucynacje i dziwaczne zachowanie utrzymywały się przez ponad 1 miesiąc, co wymagało dodatkowego „leczenia” sterydami.

Przypadek 9: 51-letni mężczyzna rasy kaukaskiej, żonaty, z dziećmi, ma psychozę po AstraZeneca
Pacjent otrzymał pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca COVID-19 w połowie marca 2021 r.Dziesięć dni później jego żona zauważyła, że był zdezorientowany i nastąpiła znacząca zmiana w jego zachowaniu. Został przewieziony karetką na oddział ratunkowy miejscowego szpitala ogólnego po tym, jak przestał jeść, pić i komunikować się .

Był zdezorientowany i zdezorientowany w czasie i miejscu . Jego komunikacja zmieniała się od mówienia krótkimi zdaniami, czasem szeptem lub mamrotaniem, po całkowite milczenie . Uważano go za nieuporządkowanego. Kiedy dano mu papier do zapisania swoich myśli, nie był w stanie napisać nic sensownego i rysował tylko linie .

Stwierdził, że słyszy głosy, zarówno męskie, jak i żeńskie, mówiące do niego słowo „Covid” , ale nie mógł dalej rozwinąć tematu. Jego nastrój był niestabilny i wpływał na jego zachowanie, które było dziwaczne, a czasami bardzo nieskrępowane. Pewnego razu wystąpiło u niego nietrzymanie moczu.

Przypadek 10: 18-letni uczeń ma psychozę po AstraZeneca

18 studentek bez historii psychiatrycznej zostało przywiezionych na pogotowie przez członków rodziny za nieistotne rozmowy i dziwaczne zachowanie. Otrzymała pierwszą dawkę szczepionki iw ciągu 2–3 godzin wystąpiła u niej wysoka gorączka z dreszczami i licznymi epizodami luźnych stolców. Po tych objawach wystąpiły zawroty głowy i jeden epizod upadku.

Według członków rodziny gorączka ustąpiła następnego dnia, ale pacjent podobno zaczął się niepokoić. Nie mogła spać w nocy, często się budziła, wydawała się przestraszona i wydawała się wpatrywać w nic . Chodziła w kółko i wyglądała na zmartwioną. W ciągu następnych 3 do 4 dni zaczęła być drażliwa, mówić bez znaczenia, próbować uciec z domu, wyrażać urojenia prześladowań i odniesień oraz zgłaszać halucynacje wzrokowe związane z widzeniem bożków i demonów .

W związku z utrzymującymi się objawami i pojawieniem się katatonii w postaci mutyzmu, wpatrywania się, sztywności i negatywizmu rozpoczęto przyjmowanie lorazepamu.

Przypadek 11: 22-letnia kobieta ma psychozę po AstraZeneca

22-letnia kobieta pochodzenia bliskowschodniego zgłosiła się do szpitala z 3-tygodniową historią czołowego bólu głowy i zmęczenia kilka dni po drugiej dawce AstraZeneca. Objawy; nie reagowała na tylenol i rozwinęły się w stronę dwudniowego „splątania” i halucynacji (wzrokowych i dotykowych)Zgłosiła, że widziała „kule dyskotekowe” i że ktoś dotyka jej skóry .

Była czujna, ale zdezorientowana co do czasu, osoby i miejsca, oraz pobudzona labilnym afektem; skarżyła się na halucynacje słuchowe i wzrokowe – na przykład, że pokój się pali – i urojenia, które często miały charakter hiperreligijny . 

Widziano ją również, jak gestykuluje w powietrzu, jakby reagowała na niewidoczne bodźce . Po wypisaniu ze szpitala jej rodzina donosi, że nie wróciła do stanu sprzed choroby. Jest teraz cichsza i bardziej wycofana i nadal ma szczątkowe objawy psychotyczne polegające na okazjonalnym widzeniu zielonych świateł i medytowaniu częściej niż wcześniej .

Przypadek 12: 45-letni Chorwat ma psychozę i próbę samobójczą po AstraZeneca

45-letni Chorwat rozwinął nietypowe zachowanie 5 dni po AstraZeneca. Stał się niespokojny, podejrzliwy, paranoiczny, zdezorganizowany i skarżył się na bóle głowy. Dwa tygodnie po szczepieniu na COVID-19 urojenia prześladowcze i urojenia odniesienia doprowadziły go do próby samobójczej poprzez dźgnięcie się w brzuch. Przeszedł operację i spędził w szpitalu 23 dni.

Przypadek 13: 46-letni indyjski nauczyciel ma psychozę po Covishield (AstraZeneca)

46-letnia samotna matka i nauczycielka została przywieziona na ostry dyżur przez córkę ze skargami na mamrotanie do siebie, zmniejszony sen i apetyt, słyszenie głosu męża, który zmarł 15 lat temu i obawę, że coś może się stać jej i jej córce.

Wielokrotnie pytana, dlaczego tak się dzieje, wyjaśniła, że głos męża podpowiada jej, że zginą w wypadku i że stanie się to w niedalekiej przyszłości. Członkowie jej rodziny zauważyli, że zaczęła mamrotać do siebie, jej higiena osobista została ograniczona, przestała chodzić do pracy i przez ostatnie 20 dni wolała zostać w domu. 

Objawy te zaczęły się po 3 dniach od otrzymania drugiej dawki szczepionki Covishield (AstraZeneca). W badaniu klinicznym jej afekt był ograniczony, aktywność psychoruchowa powolna, często rozpraszała się, mamrocząc do siebie, ponieważ w trakcie wywiadu słyszała głos męża, który do niej mówił, a także nie mogła skupić się na zadawanych pytaniach.

Moje zdanie…

Te przypadki malują obraz, który nie wymaga dalszego komentarza. Należy jednak zauważyć, że białko szczytowe (nanotechnologia grafenu dopow.) szczepionki przeciwko COVID-19 lokalizuje się w mózgu, gdzie może powodować poważne zapalenie, które może mieć charakter autoimmunologiczny ( kliknij tutaj ).

Taki tragiczny przypadek autoimmunologicznego zapalenia mózgu po szczepionce Pfizer odnotowano u 35-letniej Szwajcarki, u której wystąpiła gorączka, wysypka, zmiany w zachowaniu i ciężkie nawracające drgawki 8 dni po przyjęciu drugiej dawki Pfizera.

Była w szpitalu i poza nim przez dwa miesiące i nigdy nie wyzdrowiała, ponieważ teraz ma napad padaczkowy wymagający leków do końca życia. Te epizody psychozy miały miejsce po firmach Pfizer, Moderna i AstraZeneca. W wielu przypadkach osoba zaszczepiona była całkowicie zdrowa po 1. lub 2. dawce, ale miała psychozę po 2. dawce lub szczepieniu przypominającym.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DEMONICZNE SZCZEPIENIA – PRZYPADKI OPĘTAŃ POSZCZEPIENNYCH

Globalna Świadomość10 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCIA I POWSTANIE ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO – CZY KLAUS SCHWAB TO TYLKO MARIONETKA ?Następny artykułPRAWDZIWY POWÓD STOSOWANIA PROJEKTÓW GEOINŻYNIERII

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DEMONICZNE SZCZEPIENIA – PRZYPADKI OPĘTAŃ POSZCZEPIENNYCH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?