Otwórz oczy

DLACZEGO KAŻDY WIDZI TO CO CHCE WIDZIEĆ ?

DLACZEGO KAŻDY WIDZI TO CO CHCE WIDZIEĆ ?

Każdy widzi co chce widzieć, zasada nr 1 w całym wszechświecie, energia podąża za uwagą. Jak myślicie ludzie.. czemu z każdej strony bombardują nas jak z karabinu, informacjami o niskim paśmie częstotliwości ? A no po to żebyśmy sobie nie przypomnieli i nie odkryli tego co chcieli nam przekazać starożytni… To ja Wam powiem o co chodzi i jak uratować świat.

Naucz się kochać siebie, bo gdy kochasz siebie, twoje pole elektromagnetyczne zaczyna potężnie wpływać na twoją przestrzeń dookoła Ciebie.

Co tu dużo gadać… poprostu zamieniasz matrixa, wpływasz na niego, energia rozprzestrzenia się jak wirus miłość, tylko nie takiej miłości jaką cię nauczył system, czyli miłość = pożądanie… prawdziwa miłość to miłość do samego siebie, nie myląc z narcyzmem… Ten kto siebie kocha, zaraża tym innych, działa to jak efekt domina. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak są potężni, skupili się na medialnym przekazie o robaczkach czy 15 minutowych miastach itp.

Dalej człowieku nie rozumiesz że żyjemy w zamkniętym systemie zbudowanym z naszych myśli i emocji Twoje myśli to projektor holograficznej „rzeczywistości” więc jeśli obwiniasz innych za to że nie myślą o tych złych rzeczach co Ty, to jesteś w błędzie, bo wbrew pozorom to Ty sam tworzysz tę rzeczywistość opartą na zaszczepionej idei przez media w twojej świadomości.

Tak właśnie działa matryca życia. Ludzie o dużej wrażliwości są połączeni z gwiazdą Polaris, to empaci, mają największą moc kreacji, są połączeni ze szczytem TORUSA.

Jeśli masz w sobie wrażliwość to wykorzystaj ją do kreacji rzeczywistości. Jak pokochać siebie ? Odstaw na bok wszystkie informacje o niskim paśmie częstotliwości, trzeba odgrodzić się murem od ludzi którzy kradną energię, czyli takich co nie posiadają empatii i czujemy się z nimi źle, to są ludzie z ujemną energią spodu TORUSA czyli tzw. czarnego słońca, ja na nich mówię algorytmy matrixa, żyją dzięki energii, którą pozyskują od ludzi wrażliwych.

W momencie kiedy zostaniesz okradziony z energii, algorytmy matrixa spod czarnego słońca, budują matrix po swojemu a Ty jeszcze bardziej cierpisz i jeszcze bardziej dokładasz swoją cegiełkę to budowy świata ciemności…

Nie zwracaj uwagi na ludzi, którzy nie widzą tego co Ty ! 80% to pustaki, pasożyty energetyczne, bez mocy kreacji, dlatego muszą nam kraść tę energię, a my oddajemy ją za darmo… Dlatego ukrywa się przed nami że ten świat zbudowany jest z naszych myśli, myśli tych 20% ludzi, którzy są wrażliwi.

Wiec jeśli jesteś wrażliwy/wa to już teraz wiesz że twoje teraźniejsze myśli, to nasza przyszłość. Myślisz że jak będziemy nagłaśniać informacje na temat NWO to coś to zmieni ? Przez 3 lata ludzie to robili i co ? Owiec nie obudzisz, musisz szukać wilków i z nimi wykreować nowy hologram. Pokochaj siebie i projektuj przestrzeń, lub oddaj swoją energię pustym ludziom i męcz się dalej w mentalnej roli ofiary. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DLACZEGO KAŻDY WIDZI TO CO CHCE WIDZIEĆ ?

Globalna Świadomość14 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY ANTY-UTOPIA KLAUS ACHWABA MA SZANSĘ PRZETRWAĆ ?Następny artykułKRYZYS MEDYCZNY, ENERGETYCZNY I ŻYWNOŚCIOWY – JAK ELITY DOPROWADZĄ NAS DO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC NIE JEST PRZYPADKOWE. TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO KAŻDY WIDZI TO CO CHCE WIDZIEĆ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?