Alternatywna historia świata

OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE ”BIBLIJNYCH GIGANTÓW ”

OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE ”BIBLIJNYCH GIGANTÓW ”

Tak naprawdę nie znamy pełnej historii ludzkiej historii, a kiedy pojawiają się nowe dowody i informacje, z przeszłości lub dzisiaj zdobyte, które podważają obecne przyjęte ramy, wydaje się, że ludzie dosłownie szaleją by je tylko zdyskredytować.

To, co mamy dzisiaj, to w dużej mierze dogmat, a nie fakt. Każdy powinien mieć także świadomość tego, że istnieje potężna grupa ludzi chroniących swoje interesy poprzez tłumienie informacji w wielu dziedzinach, także historii ludzkości.

Badacz Graham Hancock ukuł zdanie: „Jesteśmy jak gatunek z amnezją” i to prawda. Pomimo tego, że wydaje się, że historia ludzkości jest dobrze poznana, każdego roku pojawiają się nowe odkrycia, które podważają to, co kiedyś uważaliśmy za prawdziwe.

W niektórych przypadkach istnieją odkrycia, które są ukrywane przed opinią publiczną z różnych powodów. Wydaje się także, że istnieją niesamowite odkrycia, które są całkowicie ignorowane przez media głównego nurtu a większość z nich wstrząsnęłaby fundamentami ludzkiej historii.

Doskonałym przykładem są ciała odkryte niedawno w Nazca w Peru – humanoidalne istoty trójpalczaste, których anatomia fizyczna znacznie różni się od anatomii człowieka. Jeszcze innym przykładem mogą być historie dotyczące inteligentnych starożytnych cywilizacji, takich jak Atlantyda, na przykład, które zdaniem wielu uczonych faktycznie istniały. Tak, więc prawda gdzieś nadal jest, do nas należy jej odnalezienie.

Wierzę, że historia naszej przeszłości może różnić się od niektórych dostępnych opcji, kreacjonizmu i ewolucji. W gruncie rzeczy dodatkowo może być zaangażowanych mnóstwo innych czynników. Odkrycia te wstrząsnęłyby także fundamentami systemów przekonań wielu ludzi. Drodzy Czytelnicy w dzisiejszych czasach zawsze najlepiej jest zachować otwarty umysł, szczególnie, gdy ciągle pojawiają się nowe informacje, dla tych, którzy są wystarczająco ciekawi, by spojrzeć.

Dlatego też zadajemy pytanie: czy olbrzymy kiedyś wędrowały po Ziemi? Tego typu informacje pojawiały się w literaturze i historii wielu kultur w całej historii ludzkości, od Majów, globalnych rdzennych populacji, Biblii i innych, od tego, co postrzegamy jako początek czasu.

Na przykład Biblia mówi nam, że gdy bogowie byli na Ziemi, byli gigantami. „To, kiedy poruszasz temat gigantów w rozmowie, zwykle wywołuje, wiesz, śmiech i ludzie chichoczą, a jednak Biblia jest pełna referencji gigantów w naszej historii.” Powiedział Michael Tellinger.

Michael Tellinger jest znanym pisarzem, politykiem, który dokonał kilku przełomowych odkryć dotyczących zaginionych starożytnych cywilizacji, które niegdyś wędrowały po Ziemi. Poniżej zamieszczamy zdjęcie, na którym Tellinger stoi obok gigantycznego odcisku stopy, prawie wielkości pełnego człowieka.

Istnieje kilka przykładów fizycznych dowodów na poparcie idei, że olbrzymy kiedyś wędrowały po Ziemi. Na przykład w kryptach szkoły medycznej na Uniwersytecie WITS w Johannesburgu znajduje się część kości kończyny górnej ze stawem biodrowym, która miałaby około dwunastu stóp wysokości.

Jest tam od początku lat 60. XX wieku i została znaleziona przez górników w północnej Namibii. Jest to jeden z najcenniejszych i najrzadszych obecnie dostępnych okazów, który wyraźnie wskazuje na istnienie gigantów w Afryce Południowej.

Z kolei w 1883 roku rząd Stanów Zjednoczonych, wysłał zespół archeologów do South Charleston Mound. Według oficjalnego raportu zespół odkrył wiele gigantycznych szkieletów o wysokości od siedmiu do dziewięciu stóp. Niektóre z nich, jak podaje raport, miały „ściśniętą lub płaską głowę”, która przypominałaby cechy szkieletu podobne do tych znalezionych w Egipcie i Ameryce Południowej. Co ciekawe, artykuł opublikowany w New York Times w 1902 roku, opisuje wyżej wspomnianą ekspedycję.

Jak wspomniano wcześniej, tak naprawdę nie znamy pełnej historii ludzkiej historii, a kiedy pojawiają się nowe dowody i informacje, z przeszłości lub dzisiaj zdobyte, które podważają obecne przyjęte ramy, wydaje się, że ludzie dosłownie szaleją by je tylko zdyskredytować.

To, co mamy dzisiaj, to w dużej mierze dogmat, a nie fakt. Każdy powinien mieć także świadomość tego, że istnieje ​potężna grupa ludzi chroniących swoje interesy poprzez tłumienie informacji w wielu dziedzinach, także historii ludzkości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE ”BIBLIJNYCH GIGANTÓW ”

Globalna Świadomość23 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDO ROKU 2030 MASZ BYĆ ”GOŁY I WESOŁY”Następny artykułHIERARCHIA ZŁA NA ZIEMI – JAK ELITY BIORĄ PRZYKŁAD Z DEMONÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE ”BIBLIJNYCH GIGANTÓW ”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?