Przekraczając Rubikon

HIERARCHIA ZŁA NA ZIEMI – JAK ELITY BIORĄ PRZYKŁAD Z DEMONÓW

HIERARCHIA ZŁA NA ZIEMI – JAK ELITY BIORĄ PRZYKŁAD Z DEMONÓW

Wszystkie demony dzielą się na wyższe i niższe, zgodnie z hierarchią demonów opartą na Grimoire Verum (1517) i Goetia (1531).

Trzej najwyżsi to Lucyfer, Belzebub i Astaroth – nazywani są też królami piekieł . Zapewne wiesz, że wszystkie demony mają tytuły: Rycerze, Baronowie, Gubernatorzy, Książęta i Książęta. To nie demony powtarzają hierarchię Ziemi, ale ludzie, którzy przejęli ją od demonów.

Są to trzy najpotężniejsze duchy, ale tylko Lucyfer ma tytuł cesarza. Pod nim jest dwóch wielkich generałów Naczelny Wódz Satanachia dowodzący Europą i Dowódca Agaliarept dowodzący Azją.

Generałowie armii Belzebuba Tarchimaki i Fleuretti są odpowiedzialni za Afrykę. Podwładnymi Astarotha są major brygady Sargatanas oraz feldmarszałek i generalny inspektor Nebiros.

Najwyraźniej poniżej „nieczystej trójcy” stoi premier Lucifuge Rofokale, który jest odpowiedzialny za wszystkie ziemskie pieniądze i bogactwa i ma trzech podwładnych Baala, Agaresa i Marbasa.

Naczelny Wódz Satanachia (w grymuarze Verum Put Satanachia) ma władzę i wolę nad wszystkimi kobietami i jego zastępcami Pruslasem, Aamortem i Barbatosem.

Dowódca Agaliarept jest odpowiedzialny za ziemskie szarości i ministrów, mówi im jak sądzić i jakie prawa wprowadzić, dowodzi Drugim Legionem Demonów i jego zastępcami Viet, Gusoyut i Botis.

Flereti jest w stanie zsyłać grad na Ziemię i wykonywać każdą pracę przez noc, ma pod dowództwem Armię Duchów oraz swoich zastępców Basima Pryusana i Eligora.

Sagratanas zajmuje się szpiegostwem i propagandą, dowodzi kilkoma oddziałami duchów oraz wielkimi demonami Zorai, Valefar i Farail.

Nebiros jest nekromantą jasnowidzem i naukowcem. Jego spojrzenie przenika wszędzie i jest odpowiedzialny za skazanych na wieczne męki. Jego zastępcami są Auperos, Naberrs, Glassialabolas.

Hierarchia demonów: kto jest odpowiedzialny za co na ziemi?  2

Każdy z duchów wyższych ma w swoim podporządkowaniu inne mniejsze duchy – w ten sposób budowana jest wyraźna hierarchia piekła. Demonów jest całkiem sporo – i każdy jest odpowiedzialny za swoją pracę na Ziemi lub w Piekle. 

Na przykład demon Claunek jest odpowiedzialny za handel na Ziemi i jest ulubieńcem Lucyfera, ponieważ przynosi mu dużo pieniędzy. A demon Khil jest odpowiedzialny za trzęsienia ziemi i ma moc ich wywoływania. Demon Guland powoduje choroby u ludzi, a także zarazę.

W sumie Satanachia lub Satanis podlega 54 wielkim demonom. Nie wszyscy czynią zło. Na przykład Herpmel odpowiada za medycynę, a Trimasel uczy rzemiosła. Ale nie ma sensu wymieniać wszystkich demonów.

Czy warto wymienić ambasadorów odpowiedzialnych za poszczególne kraje: Demon Belfgor we Francji, Mammon w Anglii, Belial w Turcji, Rimmon w Rosji, Thamus w Hiszpanii, Hutgin we Włoszech, Martinet w Szwajcarii. Teraz rozumiesz, dlaczego z pozoru zupełnie różne kraje – postępują dokładnie tak samo, np. wprowadzają lockdowny od razu – po prostu słuchają poleceń ambasadorów.

Wszystko to jest oczywiście interesujące z teoretycznego punktu widzenia, ale ich świat to strach i zgrzytanie zębami. Kiedy spróbujesz skontaktować się lub wezwać jeden z tych duchów, zainteresują się tobą i nie opuszczą cię, dopóki nie zniszczą twojego życia i nie wtrącą cię do grobu.

Nieludzki strach nadal siedzi w tych, którzy próbowali wejść w kontakt ze swoim światem, ponieważ to nie jest miejsce dla osoby i żywych ludzi, w końcu zrujnuje twoje ciało i duszę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HIERARCHIA ZŁA NA ZIEMI – JAK ELITY BIORĄ PRZYKŁAD Z DEMONÓW

Globalna Świadomość23 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE ”BIBLIJNYCH GIGANTÓW ”Następny artykuł”CZARNY ŁABĘDŹ” – JAK ELITY TWORZĄ ZMIENIAJĄCE ŚWIAT WYDARZENIA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HIERARCHIA ZŁA NA ZIEMI – JAK ELITY BIORĄ PRZYKŁAD Z DEMONÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?