Otwórz oczy

AI, ”ChatGPT” I ZNAK BESTII

AI, ”ChatGPT” I ZNAK BESTII

„ChatGPT” oznacza generatywny wstępnie wyszkolony „transformer”, wykorzystujący sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania, do pisania książek i artykułów oraz do głębokiego przeszukiwania Internetu (wstęp do inwigilacji na poziomie dotąd niespotykanym), aby zebrać informacje potrzebne (zadane informacje) w zaledwie kilka chwil. „ChatGPT” został uruchomiony jako prototyp dla publiczności 30 listopada 2022 roku. W ciągu pięciu dni skorzystało z niego ponad milion osób.

Microsoft potwierdził, że dokonuje „wieloletniej i wielomiliardowej” inwestycji w „OpenAI” i „ChatGPT”, według nieoficjalnych informacji, inwestycja może sięgać wartości nawet dziesięciu miliardów dolarów. Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, siła internetu jest potężna, można napisać, że ta właśnie „siła” zmieniła całe nasze życie w sposób co najmniej bardzo wielki.

Ale, to nie koniec, technologia mknie do przodu, i niestety, nie oznacza to nic dobrego dla życia zwykłego obywatela, tej naszej kochanej planety. Otóż teraz internet otrzyma nową „super moc”, a mianowicie „ChatGPT”, stworzony przez firmę o nazwie „OpenAI”. To „coś” nie przybyło „tutaj”, aby nam pomóc, to „coś”, przybyło aby przejąć kontrolę. I nie mogę nie zauważyć, że to, co obecnie obserwujemy w wielu dziedzinach nauki i życia społecznego to fakt, że nasz świat dogania proroctwa spisane w Biblii kilka tysięcy lat temu.

ChatGPT” oznacza generatywny wstępnie wyszkolony „transformer”, wykorzystujący sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania, do pisania książek i artykułów oraz do głębokiego przeszukiwania Internetu (wstęp do inwigilacji na poziomie dotąd niespotykanym), aby zebrać informacje potrzebne (zadane informacje) w zaledwie kilka chwil. „ChatGPT” został uruchomiony jako prototyp dla publiczności 30 listopada 2022 roku. W ciągu pięciu dni skorzystało z niego ponad milion osób.

Dla porównania, Netflix potrzebował trzy i pół roku, aby zaangażować tak wiele osób. Facebook nie złamał pierwszego miliona ludzi przez dziesięć miesięcy, a Spotify miało pięć miesięcy, zanim osiągnęło milion użytkowników. To też bez większego zawahania Microsoft potwierdził wieloletnią oraz wielomiliardową inwestycję w „OpenAI”. Jak widzicie, władza domaga się tego aby „wiedzieć” o nas jak najwięcej. Sztuczna inteligencja doskonale spisze się jako nasz „prywatny dozorca”.

Ktoś może zadać pytanie o to, jak daleko to sięga, lub jak duże jest to wszystko? Odpowiedź jest prosta, otóż mamy do czynienia z procederem większym niż można sobie wyobrazić. Żyjemy w świecie, który jest wysoce jeśli nie całkowicie, zależny od Internetu. Dlatego też „ChatGPT” zapewni, że sztuczna inteligencja rozpocznie proces przejmowania kontroli w internecie. Jako wierzący w Biblię widzę w tym, rosnącego w siłę „ducha Antychrysta”, który stoi za tym wszystkim, przy okazji prowadząc ludzkość naprzód ku „znaku bestii”.

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Biblia, Pismo Święte Nowego Testamentu, Apokalipsa wg Św. Jana (r. 13, w. 16 – 18)

Gdy spoglądam na naszą cywilizację, to widzę „21-wieczny odpowiednik Wieży Babel”, gdzie człowiek próbuje „przechytrzyć Boga”, i na własną rękę tworzy „raj” na ziemi (oczywiście „raj” stworzony przez człowieka będzie bardziej obozem koncentracyjnym aniżeli wspomnianym „rajskim” miejscem). Kochani, Bóg napisał Biblię, aby dać nam mądrość, wiedzę i zrozumienie, a sztuczna inteligencja jest podróbką szatana.

Dodatkowo już teraz firmy na całym świecie, używają „ChatGPT” do tworzenia treści, które czytasz na niektórych z twoich ulubionych witryn, i zgadnij co? Nawet nie wiedziałeś, że człowiek tego nie napisał. Idąc dalej dodam, że będziemy na bieżąco monitorować kwestię „sztucznej inteligencji” aby skutecznie ujawniać, jak „głęboka jest ta królicza nora”„OpenAI”„ChatGPT” i wszystkie jego liczne „odnogi” są w naszym zaułku, czają się w zakamarkach internetu, a my dostarczymy wam informacji, które powinniście wiedzieć na ten temat.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AI, ”ChatGPT” I ZNAK BESTII

Globalna Świadomość26 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKRONIKI ”NOWEJ NORMALNOŚCI” – OD PLANDEMII DO 15 – MINUTOWYCH MIASTNastępny artykuł”MAJESTIC 12” – TAJNA OKULTYSTYCZNA ORGANIZACJA DO POZYSKIANIA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST” WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • AI, ”ChatGPT” I ZNAK BESTII
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?