Otwórz oczy

KRONIKI ”NOWEJ NORMALNOŚCI” – OD PLANDEMII DO 15 – MINUTOWYCH MIAST

KRONIKI ”NOWEJ NORMALNOŚCI” – OD PLANDEMII DO 15 – MINUTOWYCH MIAST

Od ponad roku tłumaczę, że spiskowcy potrzebują wojny światowej, aby zniszczyć globalną gospodarkę, pozbyć się banków i gotówki oraz wprowadzić swoją ukochaną nową cyfrową walutę. Większość ludzi nie wie, że to się dzieje. A większość z tych, którzy wiedzą, że to się dzieje, nie wydaje się tym przejmować. Nie mniej niż 18 banków centralnych testowało cyfrowe waluty.

Celem jest załamanie systemu bankowego, abyśmy wszyscy nie mieli wyboru i zaakceptowali globalną walutę cyfrową. I robią to dobrze. W zeszłym tygodniu (kończącym się 17 marca) akcje banków straciły pół biliona dolarów.

Kilka dni temu upadł Silicon Valley Bank. Był to prawdopodobnie najbardziej ” obudzony” bank na świecie. Dyrektorzy przekazali 74 miliony dolarów na rzecz Black Lives Matter. Bank upadł w najdziwniejszy sposób. W środę 8 marca izraelskie banki wyciągnęły z niego miliardy, aby chronić interesy dużej liczby izraelskich firm, które miały tam konta (podobno połowa wszystkich firm w Izraelu miała powiązania z SVB). )

Dyrektorzy wyprowadzili pieniądze i bonusy z banku w piątek 10-go, a potem Twitter rozprzestrzenił się i „zwykli” deponenci ustawili się w kolejce po swoje pieniądze. Jak się okazało, nie musieli się martwić. W weekend Joe Biden powiedział, że wszyscy deponenci, prywatni i korporacyjni, dostaną wszystkie swoje pieniądze z powrotem. Po raz kolejny podatnicy amerykańscy przyszli z pomocą.

Wszystko, co się dzieje, jest kierowane przez szalonych i przebudzonych komunistów. Dwa amerykańskie banki, które upadły (i zostały wykupione przez Amerykanów) były w dużej mierze prowadzone przez i dla firm technologicznych. Większość z nich była izraelska, a bailouty zostały zorganizowane w celu ochrony żydowskich firm technologicznych przed upadkiem.

Wydaje się, że przynajmniej jeden z dwóch banków, które upadły, był prowadzony w dużej mierze przez ludzi z dużym doświadczeniem w budzie, ale niewielkim doświadczeniem w bankowości. W rzeczywistości tylko jeden członek zarządu SVB wydaje się mieć karierę w bankowości inwestycyjnej.

Ilu z pozostałych było skrajnie lewicowymi zwolennikami podżegaczy wojennych Clintona i Obamy? I jak to zwykle bywa z bankierami, twierdzi się, że starsi pracownicy przyznali sobie premie, kiedy bank zamknął swoje podwoje.

Banki i inne firmy na całym świecie mają obsesję na punkcie ESG, (Environmental, Social and Governance) zmian klimatycznych, kwestii ekologicznych, praw gejów i ogólnego przebudzenia. Wydaje mi się, że firmy, które poświęcają najwięcej czasu i pieniędzy na te absurdalne, nieistotne i niesamowicie niepopularne polityki, to często te, które tracą kontakt z powodami swojego istnienia.

Wielki bank z Doliny Krzemowej, który niedawno upadł, wydawał się mieć ogromny entuzjazm dla polityki ESG. A teraz, gdy bank upadł, to amerykańscy podatnicy zapłacą za to cenę. Stany Zjednoczone już są bankrutem. I ma potężne zobowiązania na Ukrainie, gdzie Biden zgodził się wypłacić emerytury Ukraińcom. A raczej zobowiązał amerykańskich podatników do płacenia za emerytury Ukraińców. 

Zaskakujące jest to, że firma audytorska KPMG przeprowadziła audyt zarówno Silicon Valley Bank, jak i Signature Bank, które również upadły mniej więcej w tym samym czasie. KPMG poświadczyła sprawozdania finansowe obu firm. Należy się spodziewać, że organy regulacyjne przyjrzą się dokładnie księgom rachunkowym i roli KPMG.

Upadek banku zawsze stwarza więcej problemów. Dwa upadki banków podwajają niebezpieczeństwo. Wiele innych banków w USA ma kłopoty. A na całym świecie banki wszędzie są w fatalnym stanie. Nawet wielki Credit Suisse potrzebował rządowego bailoutu w Szwajcarii (lata wcześniej prezydent USA Obama dość dobrze zniszczył szwajcarską bankowość i rozpoczął upadek. Niszczenie przemysłu bankowego trwa od lat. Regulatorzy i banki centralne na całym świecie stale niszczyły wiarygodność bankowości i bezpieczeństwo klientów banków).

Więc co będzie dalej?

Cóż, jak wyjaśniałem przez więcej lat, niż pamiętam, plan zawsze polegał na pozbyciu się gotówki i zastąpieniu jej cyfrową walutą . Zajrzyj do mojej książki Endgame , aby dowiedzieć się, jak to będzie działać. Banki centralne, takie jak Bank Anglii, chwaliły się, że będą w stanie produkować waluty cyfrowe, które można zaprogramować. Pieniądz papierowy, konta bankowe i banki znikną i zostaną zastąpione niczym więcej niż bankami centralnymi i centralnymi walutami cyfrowymi.

A cyfrowa waluta, w której będziesz otrzymywał wynagrodzenie i w której będziesz płacił swoje rachunki, będzie przechowywana w twoim lokalnym banku centralnym. Nigdy nie zobaczysz żadnych pieniędzy. A bank będzie mógł decydować, jak wydasz swoje pieniądze. Jeśli pijesz za dużo alkoholu, twoje cyfrowe pieniądze nie będą ważne, aby kupić alkohol.

Jeśli masz nadwagę, twoje cyfrowe pieniądze nie będą działać, aby kupić pączki. I tak dalej, i tak dalej. Możesz zobaczyć, jak to działa. Cyfrowa waluta jest esencją kredytu społecznego. A kiedy już wszystkie 15-minutowe miasta zostaną stworzone (i już są tworzone), twoja cyfrowa waluta będzie działać tylko w TWOIM 15-minutowym mieście. Jeśli spróbujesz pojechać gdzieś indziej na wycieczkę lub wakacje, okaże się, że twoje pieniądze nie będą działać. Taki jest właśnie plan. I dzieje się to bardzo, bardzo szybko.

Przerażona ludność, przerażona kruchością systemu bankowego, z radością powita waluty cyfrowe. W rzeczywistości będą błagać o bezpieczeństwo jednej globalnej waluty. Bardziej głupi będą myśleć, że nowa waluta ułatwi im podróżowanie bez konieczności zmiany waluty.

W rzeczywistości nowa globalna waluta cyfrowa uniemożliwi im podróżowanie gdziekolwiek poza ich 15-minutowym miastem. Waluta, która działa w Oksfordzie, nie będzie działać w Londynie, Paryżu czy Rzymie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KRONIKI ”NOWEJ NORMALNOŚCI” – OD PLANDEMII DO 15 – MINUTOWYCH MIAST

Globalna Świadomość26 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAKI BYŁ BY WPŁYW ”POWROTU ANUNNAKI” NA LUDZKOŚĆ ?Następny artykułAI, ”ChatGPT” I ZNAK BESTII

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KRONIKI ”NOWEJ NORMALNOŚCI” – OD PLANDEMII DO 15 – MINUTOWYCH MIAST
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?