extra-terrestrial

JAKI BYŁ BY WPŁYW ”POWROTU ANUNNAKI” NA LUDZKOŚĆ ?

JAKI BYŁ BY WPŁYW ”POWROTU ANUNNAKI” NA LUDZKOŚĆ ?

Jako wieloletni badacz i student starożytnej mitologii, temat bogów Anunnaki zawsze mnie fascynował. Kim oni są? Jaka jest ich historia pochodzenia? I co najważniejsze, dlaczego tak wielu ludzi jest przekonanych, że powrócą w 2022 roku? W tym dogłębnym artykule, będę badał te pytania i więcej.

Wprowadzenie do Bogów Anunnaki – Kim są?

Bogowie Anunnaki to grupa bóstw ze starożytnej mitologii mezopotamskiej. Zostali po raz pierwszy wspomniani w sumeryjskich tekstach pochodzących z około 4000 roku p.n.e. Według sumeryjskiej opowieści o stworzeniu, Anunnaki zostali stworzeni przez boga Anu, aby służyć jako jego pomocnicy i byli odpowiedzialni za różne aspekty życia na Ziemi.

Z czasem Anunnaki stali się bardziej widoczni w sumeryjskiej mitologii i w końcu zaczęto ich czcić jako bogów. Wierzono, że mają kontrolę nad pogodą, płodnością i innymi zjawiskami naturalnymi, a często przedstawiano ich jako ludzi z głowami różnych zwierząt.

Historia stworzenia bogów Anunnaki jest jednym z najbardziej fascynujących aspektów ich mitologii. Według tej opowieści Anunnaki zostali stworzeni przez boga Anu, aby pomóc mu kontrolować świat. Jednak wkrótce stali się niezadowoleni z roli zwykłych asystentów i postanowili zbuntować się przeciwko swojemu stwórcy.

W wyniku konfliktu Anunnaki pokonali Anu i przejęli kontrolę nad światem. Następnie stworzyli pierwszych ludzi, którzy służyli im jako niewolnicy i rządzili ludzkością przez tysiące lat.

Debata nad istnieniem kosmitów Anunnaki

Pomimo ich ważnego miejsca w starożytnej mitologii, wciąż toczy się wiele dyskusji na temat tego, czy bogowie Anunnaki byli prawdziwymi istotami, czy tylko wytworem ludzkiej wyobraźni. Niektórzy ludzie wierzą, że Anunnaki byli w rzeczywistości istotami pozaziemskimi, które odwiedziły Ziemię w czasach starożytnych i wpłynęły na ludzką cywilizację.

Jednym z najbardziej znanych zwolenników tej teorii jest Zecharia Sitchin, który napisał serię książek twierdząc, że Anunnaki byli rasą kosmitów, którzy przybyli na Ziemię, aby wydobywać złoto. Teorie Sitchina zostały szeroko skrytykowane przez naukowców głównego nurtu, którzy twierdzą, że nie ma żadnych dowodów na poparcie jego twierdzeń.

Genetyka Anunnaki i jej wpływ na istoty ludzkie

Innym intrygującym aspektem mitologii Anunnaki jest pomysł, że byli oni odpowiedzialni za stworzenie istot ludzkich. Według sumeryjskiej opowieści o stworzeniu, Anunnaki stworzyli ludzi łącząc swój własny materiał genetyczny z materiałem istniejących naczelnych.

Ta idea doprowadziła niektórych ludzi do spekulacji, że Anunnaki mogli pozostawić genetyczny odcisk na ludzkości, który jest obecny do dziś. Niektórzy twierdzą nawet, że pewne cechy fizyczne i behawioralne u ludzi można przypisać wpływowi Anunnaki.

Powrót Anunnaki

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych aspektów mitologii Anunnaki jest pomysł, że powrócą oni na Ziemię. Ta przepowiednia opiera się na wielu czynnikach, włączając w to starożytne przepowiednie, astronomiczne wyrównania i rzekome wiadomości z pozaziemskich źródeł.

Podczas gdy wiele osób odrzuca te twierdzenia jako bezpodstawne, nadal istnieje znaczna liczba wierzących, którzy przygotowują się na powrót Anunnaki.

Jakie więc są dowody na poparcie idei, że Anunnaki powrócą w 2022 roku? Jedna z teorii mówi, że Anunnaki to tak naprawdę grupa istot znanych jako Nefilim, którzy są wymienieni w Biblii jako potomstwo upadłych aniołów i ludzkich kobiet.

Według tej teorii, Nefilim zostali wygnani z Ziemi przez Boga, ale powrócą w czasach ostatecznych, aby siać spustoszenie w ludzkości. Niektórzy wierzący wskazują na rosnący chaos i konflikty na świecie jako dowód, że Nefilim już zaznaczają swoją obecność.

Potencjalny wpływ powrotu Anunnaki na ludzkość

Zakładając, że Anunnaki powrócą w 2022 roku, jaki wpływ będzie to miało na ludzkość? Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od tego, która z wielu teorii na temat intencji Anunnaki jest poprawna.

Niektórzy wierzący widzą powrót Anunnaki jako pozytywne zjawisko, argumentując, że przyniosą oni ludzkości zaawansowaną technologię i wiedzę duchową. Inni wierzą, że Anunnaki są złymi istotami, które zniewolą lub zniszczą ludzkość.

Jeśli jesteś jednym z wielu ludzi, którzy wierzą, że Anunnaki powrócą w 2022 roku, możesz zastanawiać się, co możesz zrobić, aby się przygotować. Chociaż nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno, co się stanie, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby być gotowym.

Po pierwsze, ważne jest, aby pozostać poinformowanym o najnowszych wydarzeniach w mitologii Anunnaki i powiązanych tematach. Pomoże wam to lepiej zrozumieć, co się dzieje i podjąć świadome decyzje dotyczące sposobu reagowania.

Po drugie, dobrze jest zacząć przygotowywać się mentalnie i duchowo na możliwość poważnej zmiany paradygmatu. Może to obejmować medytację, modlitwę lub inne praktyki, które pomogą Ci pozostać skupionym i skoncentrowanym.

Wreszcie, dobrym pomysłem jest rozpoczęcie budowania relacji z podobnie myślącymi osobami, które podzielają twoje przekonania na temat Anunnaki. Pomoże ci to zbudować sieć wsparcia i dzielić się informacjami i zasobami w razie potrzeby.

Anunnaki w kulturze popularnej – filmy, programy telewizyjne i książki

Mitologia Anunnaki miała również znaczący wpływ na kulturę popularną. Było wiele filmów, programów telewizyjnych i książek, które czerpały inspirację z bogów Anunnaki i ich historii.

Jednym z najbardziej znanych przykładów jest film „Gwiezdne Wrota”, w którym grupa ludzi podróżuje na odległą planetę i spotyka rasę boskich istot, które są wyraźnie inspirowane przez Anunnaki. Inne przykłady to program telewizyjny „Ancient Aliens” i książka „The 12th Planet” autorstwa Zecharii Sitchina.

Konkluzja

Podsumowując, mitologia Anunnaki to fascynujący i złożony temat, który zawładnął wyobraźnią ludzi na całym świecie. Chociaż nadal istnieje wiele dyskusji na temat tego, czy Anunnaki byli prawdziwymi istotami, czy tylko wytworem ludzkiej wyobraźni, ich historie i legendy nadal nas inspirują i intrygują.

Nie wiadomo, czy Anunnaki powrócą w 2022 roku, ale nie da się zaprzeczyć, że ich mitologia miała głęboki wpływ na ludzką kulturę i świadomość. Studiując ich historie i wierzenia, możemy zyskać głębsze zrozumienie siebie i otaczającego nas świata.

Kontynuujmy więc badanie tajemnic bogów Anunnaki i zobaczmy, jakie nowe spostrzeżenia i objawienia możemy odkryć.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAKI BYŁ BY WPŁYW ”POWROTU ANUNNAKI” NA LUDZKOŚĆ ?

Globalna Świadomość25 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNADCHODZĄCY ŚWIAT- KREDYT WEGLOWY, TRANSHUMANIZMNastępny artykułKRONIKI ”NOWEJ NORMALNOŚCI” – OD PLANDEMII DO 15 – MINUTOWYCH MIAST

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAKI BYŁ BY WPŁYW ”POWROTU ANUNNAKI” NA LUDZKOŚĆ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?