AGENDA 2030

”LUCIUS TRUST” – TAJNA KABAŁA ELIT

”LUCIUS TRUST” – TAJNA KABAŁA ELIT

Mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia wydziału religii ONZ. Powstała już w 1922 roku jako Lucifer Trust pod oficjalną nazwą Lucifer Publishing Company [Link]. W 1924 roku nastąpiła zmiana nazwy: od tego czasu organizacja nazywa się nieco mniej jednoznacznie „Lucis Trust” [Link]. Nowa „Era Wodnika” niecierpliwie wyczekiwana przez te grono ezoteryków, zwanych też wyznawcami New Age, ma zastąpić chrześcijańską „Erę Ryb”; w tym roku w Abu Dhabi zostanie otwarta świątynia tej religii!

Jak można się było spodziewać, kluczową rolę odgrywa w tym Watykan. Obecnie niektóre osoby są zdania, że Lucyfer jest w rzeczywistości całkiem nieszkodliwy i nie ma nic wspólnego z szatanem; Lucyfer jako „anioł światła” jest przyjacielem ludzkości.

Przeczy temu jednak tzw. sigillum czyli pieczęć Lucyfera na pierwszym zdjęciu (środek, dół). W kolorze niebieskim lub fioletowym symbolizuje Lucyfera, w czerwonym lub pomarańczowym – szatana [link]. Lucis Trust ma status konsultanta przy Radzie Gospodarczej i Społecznej ONZ [link]. Ma też bliskie związki z Radą Zrównoważonego Rozwoju ONZ, która ma wdrażać Agendę 2030 [linklink]. Za jakimi więc treściami opowiada się ta religia „New Age”?

Wielka Inwokacja

Podorganizacja Lucis Trust, globalna organizacja dobrej woli, [Link] pełni ważną rolę ceremonialną. Ostatnio na konferencji WEF w Davos (22-26 maja 2022), a także konferencje ONZ i spotkania G7 były „energicznie” przygotowane przez inwokacje [Link].

„Jeśli chodzi o ludzkość, religia w nadchodzącym New Age jest nauką o inwokacji i przywoływaniu, zbieżności spolaryzowanej umysłowo ludzkości”.

Lucis Trust, Hierarchia duchowa sprawia wrażenie [Link]

Czym są inwokacje? W inwokacji okultysta próbuje przywołać „istotę duchową” (demona) do własnego ciała i psychiki (łac. invocare). Celem jest więc przygotowanie ludzi do przejęcia ich ciała, woli i decyzji przez siły infernalne. Założycielka Lucis Trust, Alice Bailey, ostatecznie mówiła o tym, że religia przyszłości (New Age) będzie oparta na przywoływaniu demonów [link]. Oczywiście w tym świecie wyobraźni nie może zabraknąć Antychrysta z Apokalipsy św. Jana:

„Wiele religii wierzy w Nauczyciela Świata, który przyjdzie ” . „Jedyny” i znają go pod takimi imionami jak Kriszna, Pan Maitrya, Imam Mahdi, Kalki Awatar i Mesjasz. Imiona te są czasem używane przez ludzi różnych religii w Wielkiej Inwokacji.”

Lucis Trust, Wielka inwokacja [link].

Międzyrządowy Panel ds. Zmian Klimatu (IPCC), zwany również pretensjonalnie „Międzyrządowym Panelem ds. Zmian Klimatu”, dał swoje błogosławieństwo globalnemu i ściśle tajnemu „projektowi chemtrail”.

To, że projekt ten – co samo w sobie nie może być pominięte – trafił w ręce wielu świadomych ekologicznie osób, które poprzez ogromną pracę edukacyjną – według różnych doniesień medialnych – uczyniły z tego projektu najpopularniejszą „teorię spiskową”. Wszyscy aktywiści i oświeceniowcy na całym świecie poważnie i trwale sprawiają, że to światowe imperium poci się w temacie chemtrails, ponieważ nie ma wyjścia z tego martwego punktu dla imperialistów. Kto tak bezczelnie kłamie przez tyle lat, temu ludzie już nigdy nie uwierzą, a w sprawie chemtrails tak wiele elementów systemu kłamie i/lub milczy wspólnie (polityka, władze, służby meteorologiczne, media, naukowcy, wojsko, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe itp.)

Ale wracając do tak zwanego „Międzyrządowego Zespołu do spraw Zmian Klimatu”. Jak ludzie mogą być tak nieświadomi i po prostu ignorować konsekwencje tych aerozoli dla ludzi, zwierząt i środowiska? Jak ludzie mogą być tak zawzięci i bez żadnej empatii wobec nas, zwykłych ludzi?

Teraz „Międzyrządowy Panel ds. Zmian Klimatu” należy do ONZ. I prowadzą duchowy think tank o nazwie Lucis Trust. Niektórzy nazywają ją „Duchową Fundacją Narodów Zjednoczonych”. Kiedyś nazywała się Lucifer Publishing Company na cześć Lucyfera (patrz). W końcu jednak zdano sobie sprawę, że termin „Lucyfer” nie jest dobrze odbierany przez społeczeństwo, ponieważ ludzie – słusznie – kojarzyli go z szatanem. W związku z tym zmienili nazwę na „Wydawnictwo Lucis”. Na stronach Organizacji Narodów Zjednoczonych – jak wynika z moich badań – nie ma żadnej wzmianki o tej duchowej czy okultystycznej instytucji stojącej za ONZ.

Lucis Trust jest oskarżany o intensywne powiązania z licznymi organizacjami politycznymi, gospodarczymi, kulturalnymi i edukacyjnymi, takimi jak Fundacja Halla, Fundacja Rockefellera, WHO, Coca Cola, Worldwide Children ́s Fund, Fellowship For International Education, WWF, CFR (Council on Foreign Relations) (por. Lucis Trust, Alice Bailey, World Goodwill i Fałszywe Światło Świata. Terry Melanson, 2001 i 2005).

Okultystyczna organizacja religijna Lucis Trust i jej liczne organizacje frontowe czczą, oprócz Szatana, cały szereg tzw. „mistrzów wniebowziętych”, którzy mają realizować na ziemi dzieło lucyferiańskiego „master planu”. Ich przywódcą jest „Sanat Kumara”, który nazywany jest również „Panem Świata”. Sanat jest przekręceniem imienia Szatan.

Excursus dla zainteresowanych

Rewolucja Francuska była „dumnym wydarzeniem” dla naszego „feudalnego społeczeństwa”, co można wyczytać z odpowiednich książek i stron internetowych tych „środowisk”, które piszą prawdziwą historię. W każdym razie ta rewolucja, która głęboko wniknęła w „ciało” późniejszej historii ludzkości, „rewolucja” wśród wszystkich historycznych buntów, jest – również nie na darmo – „symbolizowana” przede wszystkim przez jakobiński kapelusz.

Ma to znaczenie religijne: pochodzi bowiem od „Boga” Mitry, co sprowadza nas do „kultu boga-słońca” w katolicyzmie, wtedy jak i teraz. Czapka papieska jest więc często nazywana również mitrą. A żeby krąg „kultu boga słońca” można było zamknąć także na poziomie światowym, ideologiczny, teozoficzny „podmiot” stojący za ONZ nazywa się „Lucis Trust”, czyli po „Lucyferze”.

Ale także osiągnięcia techniczne czy naukowe, takie jak LBT-LUCIFER, który – według Wikipedii i także prawdy – służy do obserwacji astronomicznych w Arizonie, są dotknięte tym „kultem”.

Albo pomyśl tylko o posągu Sziwy, który zdobi wejście do wielkoskalowego obiektu badawczego CERN, największego i najbardziej nieodpowiedzialnego akceleratora cząstek na świecie. A nazwa tego tajemniczego obiektu pochodzi prawdopodobnie od celtyckiego słowa Cernunnos, czyli celtyckiego „boga podziemi”, który z kolei interpretowany jest jako „rogaty” („Lucifer”). Ponadto siedziba rządu USA, czyli Waszyngton, pod względem urbanistycznym powstała ściśle na wzór Rzymu. A czy Hitler nie był też przedstawiany, a nawet „czczony” jako „bóg słońca” i „nosiciel pochodni”, podobnie „wzorowany” – dla ówczesnych „ludzi” – jak – dzisiejsza – Statua Wolności?

Koniec ekskursu

Rezultat tego widzimy dzisiaj bardzo wyraźnie. Stworzono system instytucji, które miały unieważnić wolę ludu, a więc ostatecznie go „złamać”. Były komisarz UE Jean Claude Juncker wyraził to dla SPIEGEL już w 1999 roku w następujący sposób:

„Decydujemy się na coś, umieszczamy to w pokoju, a następnie czekamy przez jakiś czas, aby zobaczyć, czy coś się stanie. Jeśli nie ma wielkiego zgiełku i wrzawy, bo większość ludzi nie rozumie, co zostało postanowione, to kontynuujemy – krok po kroku, aż nie będzie odwrotu” (Der Spiegel, nr 52/1999, s. 136.).

Celem tych kombinatorów władzy jest stworzenie, krok po kroku, splotu decyzji i instytucji, od których nie ma odwrotu, i które rozwijają swoje własne życie, które dominuje nad wolą ludzi ( zgodnie z Jeanem Monnetem, Erinnerungen eines Europäers, Monachium 1978, s. 594.). Wszystkie formy społeczeństwa mogą być podporządkowane temu systemowi instytucjonalnemu, czy to kapitalizm, komunizm, socjalizm czy cokolwiek innego. Podstawowy wzór zawsze pozostaje taki sam. Ale większość ludzi lubi wierzyć w ideologie i dlatego tak łatwo dają się „uwieść” i podburzyć do siebie. A większość ludzi nie uczy się też niczego z historii. Oczywiście!

Epoki przychodzą i odchodzą, a ludzie tacy jak Stalin czy Hilter rodzą się i umierają. To prawda! Ale stojące za nimi podstawowe wzorce są prawie zawsze identyczne – wtedy jak i teraz. Są one jedynie odlewane – w zależności od ducha czasu – w różnych formach i „kolorach”. A jednak mało kto widzi przez tą bardzo „źródlaną wodę przejrzyste akwarium” jak w zwięzły sposób właśnie opisany i teraz już chyba łatwy do zrozumienia dla każdego.

Być może teraz rozumiesz też dlaczego elity obecnie starają się nastawić różne religie na siebie poprzez organizowanych przez siebie „ekstremistów” (tzw. zamierzone „Zderzenie Cywilizacji”).

Ludzie mają się tak zmęczyć obecnymi religiami, aby ONZ mogło ustanowić swój nowy, określony światopogląd – nad którym, nawiasem mówiąc, od wielu dziesięcioleci pracuje tzw. „New Age” i wiele tzw. noworeligijnych wspólnot i sojuszy wyznaniowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

”LUCIUS TRUST” – TAJNA KABAŁA ELIT

Globalna Świadomość4 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWA HISTORIA FILMU ”OBECNOŚĆ” – MAŁŻEŃSTWO DEMONOLOGÓW I KULT ZŁANastępny artykułLEONARDO DA VINCI – UKRYTE PRZEKAZY MISTRZA ILUMINATÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”LUCIUS TRUST” – TAJNA KABAŁA ELIT
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?