AGENDA 2030

PONAD 50 KRAJÓW NA ŚWIECIE PROWADZI EKSPERYMENTY Z GEOINŻYNIERIĄ

PONAD 50 KRAJÓW NA ŚWIECIE PROWADZI EKSPERYMENTY Z GEOINŻYNIERIĄ

Grupa władzy, która rządzą światem za cieniem rządów, udoskonaliły swój „modus operandi” dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (psychologii) i 70 lat praktyki. Te prywatne grupy można prześledzić od Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej , ale mogą one działać znacznie dłużej niż jesteśmy w stanie to udowodnić (dokumentacja nie była tak wspaniała 300 lat temu jak dzisiaj). Ważne jest, aby czytelnicy zrozumieli ich sposób działania- dziel i żądz, czyli „Problem-Reakcja-Rozwiązanie”.

Oni konstruują problem (tworzą opatentowanego „Coronavirusa”), który wywołuje panikę, która jest pogłębiana przez media propagandy strachu, i przez terroryzowanie ludzi (którzy dobrowolnie wybierają to nadużycie), a oni przedstawiają rozwiązanie: Zastrzyk..! Jest to ten sam model użyty do podbicia bogatego w ropę Iraku, strategicznie ważnego Afganistanu i innych miejsc.

Operacja COVERT-19 lub „COVID” kończy się i jest w ostatecznym punkcie kulminacyjnym. Ludzie budzą się do rzeczywistości, że zastrzyk nie jest tym, czym był przedstawiany i ludzie są wkurzeni. Możemy się spodziewać, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy zobaczymy jakiś skandal z zastrzykiem, ale to nie ma znaczenia: 

70 procent populacji otrzymało co najmniej jedną dawkę… Nie ma już możliwości „sprzedania” zastrzyku, który może przynieść więcej pozytywnych rezultatów – ci, którzy byli podatni na ten „PsyOp” zostali ofiarami, więc czas na następną padlinę: Planetę Ziemia… „Zmiana klimatu” zniszczy Ziemię, mówią Elity.

Mówią, że fabryki, samochody, krowy i ludzie produkują toksyczne elementy, takie jak węgiel, które niszczą środowisko, a więc musimy zniszczyć te rzeczy, aby uratować Ziemię, mówią. Jak na ironię, 95 procent naukowców zajmujących się klimatem, którzy wspierają tę teorię, otrzymało pieniądze od rządu federalnego.

Tylko kompletny idiota z wypranym mózgiem wierzy w te bzdury, kiedy ci sami ludzie, którzy to mówią, jeżdżą na „konferencje klimatyczne” w swoich ognistych smokach (Gulfstreams), które produkują więcej tego „zanieczyszczenia” niż wiele komercyjnych odrzutowców lub setki samochodów.

Nie tylko to, te same „Elity”wydają dziesiątki miliardów rocznie na rozpylanietoksycznych metali ciężkich w powietrzu, w tym, Bar, Aluminium (w formie pyłu Alumina), Stront i inne cząstki (Grafen, na przykład). 2Dowody tego programu są tak oczywiste, wszystko, co musisz udowodnić, to twój aparat telefoniczny i weź próbkę wody do lokalnego samorządu powiatowego do testowania, będą testować twoją wodę za około $10 – $30 w zależności od powiatu. Możesz zobaczyć setki testów tutaj .

Nie wiemy dokładnie kto to robi, ale wiemy, że jest to finansowane przez, wojsko amerykańskie, ONZ i Fundację Billa i Melindy Gates… Hiszpania przyznała się do udziału ONZ w ostatnim dekrecie, o czym informują lokalne gazety. 4 Jednym z wiodących zasobów na ten temat jest GeoEngineeringWatch.org : 5 Ten program jest globalny i wydaje się być bardziej rozpowszechniony wokół zaludnionych obszarów. Wpływa na rośliny, zwierzęta i ludzi…

Motywy

modyfikacja pogody zastosowania wojskowe (radar i bezprzewodowo działają lepiej ze względu na pył metalu w chmurach) powstrzymać ludzi przed zobaczeniem, co dzieje się na niebie, tworząc cienki „koc”, który jest zawsze obecny powolna śmierć ludzi poprzez tworzenie nowotworów, astmy i innych problemów z oddychaniem stworzyć zmienność klimatu, która może być wykorzystana jako argument do opodatkowania nas bilionami z powodu przepisów „ESG”

Terraformowanie planety Ziemia nieznanymi/trudnymi do zidentyfikowania „motywami” lub metodami.
Prawdopodobnie jest to kombinacjawszystkich tych powodów , ale dla celów argumentacji tego artykułu będziemy trzymać się przyczyny numer 5, powodującej załamanie klimatu.

Pogoda ostatnich kilku lat jest wręcz apokaliptyczna. Może to być spowodowane cyklicznymi zmianami Ziemi, takimi jak przesunięcie bieguna(istnieją twarde dowody geologiczne, że bieguny północny i południowy znajdowały się w setkach różnych lokalizacji). 6 Nawet jeśli tak jest, program Aerosol Spraying ma duży wpływ; wzorce pogodowe, uszkadzające biosfery roślin/zwierząt i powodujące bardziej ekstremalne zagrożenia naturalne, takie jak pożary, burze, wulkany, trzęsienia ziemi itp.

Rozpylanie aerozolu jest tylko jedną z wielu broni w arsenale inżynierii geo, najbardziej śmiercionośne są bronie wiązkowe oparte na kosmosie lub „bronie ukierunkowane na energię” DEW, które mogą nie tylko tworzyć/modyfikować/niszczyć huragan, ale mogą również wywoływać trzęsienia ziemi (broń z wiązką tektoniczną), spraw, by padało, lub spraw, by nie padało. Jako część poszlak, czy nie jest interesujące, że w ciągu ostatnich 20/30 lat w każdym wrogu USA/Sojuszu panuje susza? 

Korea Północna doświadczyła suszy 7 po suszy, co sprawiło, że naukowcy zajmujący się pogodą drapali się po głowach, dlaczego dzieje się tak w Korei Północnej, ale nie w Korei Południowej. Geoengineering Watch Global Alert News, July 30, 2022, # 364 ( Dane Wigington ) The Dimming, Full Length Climate Engineering Documentary ( Geoengineering Watch )

Na końcu tego artykułu zamieścimy krótką listę ważnych dokumentów, które możesz przeczytać i zobaczyć na własne oczy. Dowody są wszędzie wokół nas, wszystkie są publiczne, są opatentowane, są ukryte w zwykłym miejscu. Narracja „Zmiany klimatu” jest również częścią ukrywania geoinżynierii , która może mieć inne cele niż tworzenie „fałszywego kryzysu”, który można „rozwiązać”, zmuszając obywateli do płacenia kolejnego „podatku węglowego”. Elity Davos chcą, byś wylizał swój talerz do czysta, by zdobyć 200 kredytów węglowych

Rynek ESG

Możesz myśleć, dlaczego…? Z pewnością nie chodzi tylko o wyludnienie , nawet jeśli jest to wspólny cel. Przyjrzyjmy się rynkowi ESG ( Środowisko, społeczeństwo i zarządzanie ).
Według Bloomberga , 8 aktywów ESG jest na dobrej drodze, aby osiągnąć 53 biliony dolarów do 2025 r. – to ogromna liczba, czyli około 1/3 wszystkich globalnych aktywów:
Brak niszy o wartości 50 bilionów dolarów w aktywach ESG;Zakładając 15-procentowy wzrost, o połowę wolniejszy od ostatnich pięciu lat, zarządzane aktywa ESG mogą wzrosnąć do ponad jednej trzeciej przewidywanej globalnej sumy 140,5 biliona dolarów do 2025 roku.ESG prognozowane globalne AUM

Źródło: GSIA

ETF-y nastawione na 1 bilion dolarów wzrostu organicznego ESG; Skumulowane wpływy funduszy ESG ETF powinny przekroczyć 135 miliardów dolarów przed 2021 r. i spodziewamy się, że wzrost przyspieszy, a do takich ETF-ów na całym świecie w ciągu najbliższych pięciu lat może wejść 1 bilion dolarów. Z 203 miliardów dolarów napływających do funduszu ESG w 2020 roku w trzecim kwartale około 49 miliardów dolarów – czyli 24 procent – trafiło do ETF-ów. Tempo nie zwalnia, inwestycje w ESG ETF rosną 27 tydzień z rzędu, a listopadowe wpływy osiągają miesięczny rekord 13 miliardów dolarów.

Jak widać, jest to przemysł o ogromnym wzroście. Nietrudno zauważyć, jak Geoinżynieria jest powiązany z rynkiem ESG – co to jest kilka miliardów dolarów rocznie, aby stworzyć bilion dolarów problemu, który ma rozwiązanie za dziesięć bilionów dolarów?Zmiana klimatu to ograniczone spotkanie . 9 Jednak pomijają fakty sprawy, co powoduje zmianę klimatu,

czynniki niebieskie, które są cykliczne (nawet Biblia mówi, że Ziemia przechodzi okresowe zmiany na Ziemi)

ORAZ agresywna geoinżynieria organizowana przez te same osoby, które próbują nakłonić nas do zapłaty podatku węglowego…

Brzmi znajomo…? Trwa to od lat… Niektóre teksty sugerowały, że emisje dwutlenku węgla zostaną wykorzystane jako mechanizm zmuszający kraje do wprowadzenia nowych zjednoczonych globalnych ram, takich jak ONZ, ale silniejszych. To superpaństwo działałoby bardziej jak Unia Europejska, ale na poziomie globalnym.

To wszystko spekulacje, ale coś, o czym należy pamiętać, gdy widzimy „przepisy” wprowadzone w celu „ratowania planety”. Po prostu stwierdzamy tutaj, że „zmiana klimatu” jest tajnym terminem, który oznacza coś innego niż mówi Elita w porównaniu z nieoświeconymi masami, to nie jest mistyfikacja: to zwodniczy argument mający na celu odwrócenie uwagi od prawdy. Zmiany klimatu są tworzone przez elitę – co oznacza duże organizacje, z których niektóre to organizacje pozarządowe.

Nie możemy udokumentować narzędzi do modyfikacji pogody, takich jak broń wysokoenergetyczna i inne narzędzia, o wiele łatwiej jest udokumentować rozpylane metale, ponieważ jest to wszechobecne (istnieją doniesienia, że robi się to także w Moskwie – więc proszę wyjaśnij mi, jak jesteśmy na „wojnie” ta operacja jest koordynowana …?) To oczywista sprawa, za którą możemy się zmobilizować i coś, na co możemy dosłownie wskazać i powiedzieć „Proszę, przestań”…!

Hiszpania: Prawo zezwala na eksperymenty geoinżynieryjne

Chemtrails uważane są za jedną z najbardziej zohydzonych teorii spiskowych ostatnich dekad. Każdy, kto porusza ten temat, jest natychmiast spychany do kąta naprawdę szalonych teoretyków spiskowych. Ale Światowe Forum Ekonomiczne przyznało już, że techniki takie jak „rozpylanie aerozoli w górnych warstwach atmosfery” były częścią nauki zwanej geoinżynierią i reklamowanej jako „rozwiązanie zmian klimatycznych na dużą skalę” (conspiracy theorists). Nie jest też tajemnicą, że miliarder technologiczny i mesjasz szczepień Bill Gates wierzy w interwencje w przyrodę (interventions in nature).

Dlaczego CIA jest zainteresowana eksperymentami w zakresie zmian klimatu? Alan Robock bije na alarm w związku z finansowaniem przez CIA raportu Narodowej Akademii Nauk na temat różnych podejść do walki ze zmianami klimatycznymi oraz faktem, że CIA nie wyjaśniła jeszcze swojego żywego zainteresowania „nuklearną zimą”. Nuclear winter – still possible but preventable: Alan Robock at TEDxHoboken

Prawnik Aitor Guisasola zwrócił uwagę na sytuację prawną w zakresie „sztucznej manipulacji pogodą” w Hiszpanii. Na klimat w Hiszpanii można wpływać za pomocą geoinżynierii, ponieważ interwencje te są regulowane prawnie od 27 lipca 2001 roku dekretem królewskim 1/2001.

W tym dekrecie, w rozdziale 1, art. 3 , pod tytułem „Modyfikacja warunków atmosferycznych”, czytamy: „Modyfikacja warunków atmosferycznych cyklu hydrologicznego może być dokonywana w sposób sztuczny tylko przez administrację państwową lub jej przedstawicieli”.

Oczywiście oznacza to również opady lub ich brak, wyjaśnił Guisasola. „Dekret królewski wyraźnie mówi, że mogą to robić. To jest bardzo jasne, oczywiste i oczywiste. Mogą to zrobić i robią to. Bo rząd nie tworzy prawa, a potem go nie stosuje”. Również na oficjalnej stronie państwowej agencji meteorologicznej, AEMET, można znaleźć informacje o geoinżynierii w Hiszpanii i innych krajach na świecie (meteorological agency).

Suszę można zaprojektować

AEMET przyznał, że obecnie ponad 50 krajów prowadzi działania związane ze „sztuczną modyfikacją pogody”. O ich stanie informuje komitet ekspertów Światowej Organizacji Meteorologicznej (WMO) w „regularnych raportach”. Modyfikacje te mają na celu zwiększenie ilości opadów, zmniejszenie związanych z nimi szkód i wielkości gradu oraz rozproszenie chmur. Twierdzi się również, że suche opady są inżynierowane tylko „w niektórych portach lotniczych lub ważnych szlakach komunikacyjnych”. Działania te opierają się na „rozwijających się technologiach”, które mogą nie mieć jeszcze „solidnej podstawy naukowej„, zauważyła firma AEMET.

Dlaczego geoinżynieria istnieje?

Termin geoinżynieria jest używany w odniesieniu do szerokiego zakresu technik, w tym nowszych eksperymentów w uzbrajaniu pogody związanych ze „zmianami klimatycznymi”. Celem jest manipulowanie klimatem, aby zmniejszyć głównie dwa aspekty: wahania promieniowania słonecznego i wzrost CO2, a tym samym „złagodzić wzrost temperatury”.

Techniki te sugerują teorie mające na celu zmniejszenie promieniowania słonecznego docierającego do powierzchni ziemi poprzez zwiększenie zdolności odbijania promieniowania przez powierzchnię lub atmosferę. Ta druga grupa technik ma wpływ na skalę regionalną, a nawet globalną.

Przeprowadzono również różne eksperymenty w miastach w pobliżu biegunów, aby zapewnić światło w czasie zimowej nocy, wykorzystując satelity, które za pomocą żagli odbijają światło słoneczne od powierzchni ziemi. Wojskowe zainteresowanie pogodą nie jest nowe: nad Wietnamem Północnym, Laosem i Wietnamem Południowym wojsko amerykańskie potajemnie zasiało chmury, aby zwiększyć i kontrolować opady dla celów wojskowych.

Eksperymenty, które nie działają

Z National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) rządu federalnego Stanów Zjednoczonych, eksperymenty i finansowane kampanie rozpoczęły się na początku lat sześćdziesiątych, jak w przypadku projektu Stormfury, który miał na celu osłabienie intensywności huraganów. Projekt ten, mimo krytyki ze strony takich krajów jak Kuba, był utrzymywany jeszcze przez dwie dekady, aż uznano, że nie ma on wpływu na zachowanie huraganów. Prawdopodobnie wykorzystano go jako przykrywkę dla militarnego interesu kubańskiego przeciwnika.

Oprócz ochrony przed mrozem, tradycyjnie poprzez stosowanie wiatraków lub nawadnianie upraw, najważniejszym projektem w Hiszpanii był projekt przeprowadzony w dorzeczu Duero w latach 1979-1981, zaproponowany i realizowany przez WMO, o nazwie „Projekt Intensyfikacji Opadów” (PIP). W tej próbie zrealizowano tylko pierwszy etap, wyniki były rozczarowujące i niepraktyczne. Głównym wnioskiem była konieczność pogłębienia wiedzy o fizyce chmur i strukturze systemów chmurowych przed podjęciem nowych badań lub projektów operacyjnych.

Hiszpańskie Ministerstwo Rolnictwa, Żywności i Środowiska w swoim ostatnim raporcie nawiązało do bezpieczeństwa żywnościowego i kuriozalnie stwierdziło:

„Należy pamiętać, że energia związana z systemami pogodowymi jest tak duża, że niemożliwe jest stworzenie systemów chmurowych, które zrzucają opady, zmodyfikowanie wzorców wiatru w celu sprowadzenia pary wodnej do danego regionu lub całkowite wyeliminowanie ekstremalnych zdarzeń pogodowych. Sztuczne technologie modyfikacji pogody, które twierdzą, że osiągają takie wielkoskalowe lub nadzwyczajne efekty, nie mają solidnych podstaw naukowych (na przykład działa gradowe lub metody jonizacji) i nie są naukowo wiarygodne.”

Szkodliwe substancje

Niektóre ze stosowanych substancji, na przykład jodek srebra, są z pewnością toksyczne i szkodliwe dla środowiska, chociaż ilości stosowane w programach sztucznej intensyfikacji opadów są rzekomo niewielkie, jak wynika z raportów WMO.

Przy braku innych środków, jeden gram jodku srebra rzekomo szeroko rozłożonego w chmurze mógłby doprowadzić do opadu 1 l/m2 na obszarze 1000 km2. Oszacowano, że roczne światowe zasiewy chmur stanowią 0,1 procent ilości jodku srebra wprowadzonego do atmosfery przez działalność człowieka w Stanach Zjednoczonych.

Oprócz USA, innymi wiodącymi krajami pod względem inwestycji w operacyjne programy modyfikacji pogody są Chiny, Tajlandia i Indie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PONAD 50 KRAJÓW NA ŚWIECIE PROWADZI EKSPERYMENTY Z GEOINŻYNIERIĄ

Globalna Świadomość10 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTWOJĄ BRONIĄ JES UMYSŁ A WIEDZA TO AMUNICJANastępny artykułTAJEMNICE ADRENOCHROMU – JAK SYSTEM UKRYWA TAJEMNICE ELIT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PONAD 50 KRAJÓW NA ŚWIECIE PROWADZI EKSPERYMENTY Z GEOINŻYNIERIĄ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?