Otwórz oczy

TAJEMNICE ELIT – ”ICH SŁOWA I SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM”

TAJEMNICE ELIT – ”ICH SŁOWA I SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM”

Twórcy elementów okultystycznych uważają, że magiczne i tajemne symbole w tym symbol skarabeusza, oraz rytuał przeprowadzony za pomocą tabliczki ouija, nie stanowią zagrożenia. W przypadku tabliczki ouija dodają, że istnieje pewna doza zagrożenia, jednak, jeżeli osoba grająca w ową grę przy jej końcu pożegna się z bytem duchowym, wówczas wszystko powróci do normy jak gdyby nie było tematu. Eksperci zapomnieli jednak iż powiedzenie: „kto raz spojrzy w mrok, wówczas to na zawsze pozostaje w nim”, nabiera tutaj pełnej mocy.

Praktykowanie wszelkiego rodzaju zaklinactwa i guseł oraz uprawianie czarów, voodoo, wróżbiarstwa, magii i tym podobnych obrzędów, to nie są tylko bajki dla dzieci, lecz realne i demoniczne działania, które oddalają od źródła Bożej Miłości i w sposób bezpośredni zagrażają naszym duszom i naszemu zbawieniu oraz czynią nasze umysły podatnymi na opętania złych duchów. Ponadto, wywołując duchy nigdy tak na prawdę nie wiecie, co za istota na takie wezwanie, się stawi.

To „słudzy zła” sprytnie złagodzili negatywny wizerunek i wydźwięk okultyzmu, spirytualizmu, ezoteryki, satanizmu i wszelkiego rodzaju innych, tajemnych nauk czarnoksięskich w społecznej świadomości poprzez wprowadzenie tych praktyk do literatury, opery, teatru, filmu i pozostałych dziedzin sztuki. Masoni, szeroko pojęte lewactwo i neoliberałowie czarną magię wpuścili „szerokim strumieniem” nawet do zwykłych bajek.

Wielu rodziców pozwala swoim dzieciom dosłownie celebrować Diabła w halloween czy w trakcie innych okoliczności jak zabawy z wywoływaniem duchów a także grą na tabliczce Ouija. Kościół, za który Jezus przelał własną krew, nigdy nie powinien angażować się w takie wydarzenia jak halloween, które są mocno powiązane z okultyzmem i dziełami ciemności. Ideologia satanistyczna, która rozkwita na naszych oczach naucza swoich wyznawców kilku podstawowych kwestii. Jakich?

Nie wzbudzaj strachu przed tym, co światowe, nie ucz się przesądów, nie dawaj posłuchu chrześcijaństwu. Nauczaj, że odkupienie znajduje się w tobie, a więc to ty jesteś bogiem i kreujesz rzeczywistość i nadajesz jej nowe znaczenie. Nauczaj, że demon działa na podstawie duchowego porozumienia, szanując twoją wolność. Nauczaj wolności, ponieważ możesz wszystko a wszystko, co uczynisz stanie się prawem.

Logika identyfikacji globalnych przemian kulturowych ukazuje naszym oczom przewrotny sens szerzącego się spirytyzmu w filmie, polityce i kulturze. Sytuacja ta jest czymś niezwykle alarmującym, ponieważ ukazuje demona w roli czegoś oczywistego i otwarcie ujawniającego swoją obecność, zamiast ukrywać się w cieniu. Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.

Człowiek, który w swojej wolnej woli przekroczy „rubikon zła”, znajdzie się w zasięgu oddziaływania mrocznych bytów duchowych, z których znaczna część pragnie doprowadzić ludzkość do ostateczności. Tragedia i wszystko, co jest negatywne a ściśle wiąże się z okultyzmem początkowo mami, łudzi i zwodzi na coraz większe bezdroża. Byty duchowe, mamy tutaj na myśli przede wszystkim demony, są istotami przebiegłymi, są inteligentniejsze od człowieka, to też oferują wiele, by później zabrać wszystko wraz z duszą.

Dlatego jest tak szalenie istotne, by nie spoglądać w mrok, nie podążać w kierunku tego, co nieznane, ponieważ konsekwencje mogą ciągnąć się za daną osobą przez całe życie. To niebywałe, jak mroczne byty pochodzące ze świata duchowego, mogą bardzo szybko unicestwić człowieka, jeżeli tylko ten pozwoli im na to i zaprosi je do tego świata, po przez po pierwsze przekroczenie rubikonu wolnej woli i po drugiej, dokonanie świadomego lub mniej świadomego rytuału przywołania, jakim notabene jest na przykład używanie tabliczki ouija czy symboli okultystycznych.

Twórcy elementów okultystycznych uważają, że magiczne i tajemne symbole w tym symbol skarabeusza, oraz rytuał przeprowadzony za pomocą tabliczki ouija, nie stanowią zagrożenia. W przypadku tabliczki ouija dodają, że istnieje pewna doza zagrożenia, jednak, jeżeli osoba grająca w ową grę przy jej końcu pożegna się z bytem duchowym, wówczas wszystko powróci do normy jak gdyby nie było tematu. Eksperci zapomnieli jednak iż powiedzenie: „kto raz spojrzy w mrok, wówczas to na zawsze pozostaje w nim”, nabiera tutaj pełnej mocy.

Drodzy Czytelnicy, nie ma możliwości kontaktowania się ze światem duchów bez dalszych konsekwencji w naszym życiu. Natomiast każdy, kto uważa przeciwnie stanowi realne zagrożenie dla osób, które ich „rad” posłuchają. Otóż wmawianie widzowi czy czytelnikowi, że gra w przywoływanie duchów czy szeroko pojętych bytów duchowych, przy pomocy tabliczki ouija jest bezpieczna, jeżeli tylko będzie się przestrzegać pewnych ustalonych reguł, to czyste kłamstwo wynikające z beznadziejnie ograniczonej wiedzy twórców.

Niestety ograniczona wiedza twórców filmów promujących praktyki magiczne nie stanowi zabezpieczenia dla zwiedzionych widzów, którzy motywowani obejrzeniem ułomnych intelektualnie produkcji zdecydują się na seans spirytystyczny z udziałem tabliczki ouija. Pamiętajmy, że demon nie zważa na wiedzę czy poziom świadomości grających w tę okultystyczną grę. Otóż istnieje jedna podstawowa zasada chroniąca człowieka przed szkodliwym oddziaływaniem demonów, tą zasadą jest wolna wola.

W magii olbrzymie znaczenie ma słowo. Powinniśmy o tym wiedzieć, gdyż często ludzie, posługując się słowami, nie zastanawiają się nad ich sensem. Istnieje coś w rodzaju magii słowa. Zacznijmy od tego, że błogosławieństwo jest także związane ze słowem. Przyjrzyjmy się etymologii samego słowa błogosławić. W języku łacińskim brzmi ono: benedicere, co pochodzi od połączenia bene i dicere, co znaczy: dobrze mówić, dobrze życzyć. Wypowiadanie z wiarą imienia Jezus oddala pokusy, oddala działanie zła. Złe duchy nie mogą znieść imienia Jezus.

W analogiczny sposób wypowiadanie złych słów może przyciągać zło. I tak jak dobre słowo jest błogosławieństwem, tak samo złe słowo jest przekleństwem. Magia zna złoczynną moc słowa. Źle mówić, to źle życzyć, to przeklinać. Jakże często ludzie wypowiadają w złości lub zawiści złe słowa w stosunku do innych. Przekleństwo ma moc uruchomienia diabelskich i niszczących sił. Przekleństwo, złe słowo, jest wezwaniem Szatana.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICE ELIT – ”ICH SŁOWA I SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM”

Globalna Świadomość4 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułLEONARDO DA VINCI – UKRYTE PRZEKAZY MISTRZA ILUMINATÓWNastępny artykułJAK LEGALIZACJA KONOPII NISZCZY BIG PHARMĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES PANDEMICZNY UPADA – CO CZEKA NAS NA WIOSNĘ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE ELIT – ”ICH SŁOWA I SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?