Świat jest inny

DLACZEGO W 2022 ROKU MASOŃSKI MONUMENT ”GEORGIA GUIDESTONES” RUNĄŁ ?

DLACZEGO W 2022 ROKU MASOŃSKI MONUMENT ”GEORGIA GUIDESTONES” RUNĄŁ ?

Czy wiecie czym była Wieża Babel? W wielkim uproszeniu był to pomnik, który czczono. Zatem pierwszą rzeczą, którą powinniśmy sobie uświadomić jest to, że ci tak zwani światowi przywódcy czczą okultystyczną stronę życia.

Ci ludzie zakładają tajne stowarzyszenia i wzorują się na starożytnych wielkich królestwach świata. Przy okazji są prowadzeni przez byty duchowe, które ich zwodzą, a tymi bytami są oczywiście demony.

Zatem możemy wymienić Egipt, Babilon, Grecję, południową Azję, Indie, oraz cywilizacje bardziej ogarnięte tajemnicą jak chociażby mityczna Atlantyda. Zatem mamy największe starożytne królestwa. 

Mamy również języki występujące w tych największych królestwach (pomijając Atlantydę, gdyż to już całkowicie inna kwestia). Monument z Georgii, zwany również Monumentem Nowego Porządku Świata, nie tak dawno został poważnie uszkodzony, o czym pisaliśmy, a co na nowo przypomniało światu o jego istnieniu.

Niemniej jednak Monument ten zawiera przekaz dla świata w wielu językach, zapisany na czterech zewnętrznych bokach z kamienia. Mamy tam między innymi BABILOŃSKIE pismo klinowe, klasyczną grekę, egipskie hieroglify i sanskryt.

Widzicie do czego zmierzam? Są to cztery główne starożytne królestwa. Uważam, że nasi tak zwani światowi przywódcy czczą bóstwa pochodzące z tych starożytnych królestw. Stąd rozpocząłem dzisiejszy artykuł od przypomnienia kwestii Wieży Babel.

Uważam, że Monument z Georgii nie został do końca ukończony, ale to już dywagacje na inną publikację. Co jednak powstało? Otóż cztery zewnętrzne kamienie, które reprezentują cztery główne regiony świata.

Jednym z głównych postulatów zawartych na Monumencie, które to postulaty ja określam mianem „Dziecięciu przykazań ery lucyferiańskiej”, zawiera polecenie: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą”. Spójrzcie na zarys Monumentu z Georgii oraz powyższe „przykazanie”:

Napiszę wam, że ostatni moment w naszej historii, moment odnotowany, kiedy to ludzkość nie przekraczała około 500 000 000 populacji, wystąpił w roku 1650. Kto stworzył i wzniósł ten monument pozostaje nadal tajemnicą.

Niemniej jednak natrafiłem na informacje z kilku źródłem, które wskazują na tak zwanych: „Poszukiwaczy Wieku Rozumu”Są to ludzie pochodzący i żyjący w XX wieku, który ja nie określałbym mianem „Wiek Rozumu”, a bardziej „Wiek Czarów”.

Czy wiecie kim są ci mityczni „Poszukiwacze”? Różne źródła również to wyjaśniają, otóż są to ludzie „oświeceni”, lub też są „Iluminatami”. Pod koniec średniowiecza po Imperium Rzymskim w XVI, XVII i XVIII wieku następuje tak zwana „era oświecenia” lub też „era rozumu”.

To oznacza między innymi to, że ludzkość zaczęła się powoli acz konsekwentnie odrywać od takich rzeczy jak chociażby zorganizowana religia, mistycyzm. Ludzkość poszła bardziej drogą naukową, która to nauka stała się dziś nową religią i nowym bożkiem.

Ironia jednak polega na tym, że ludzkość jako taka została oderwana od duchowości, natomiast te tak zwane „globalne elity”, jeszcze bardziej przylgnęły do duchowości, zaczęły odkrywać jeszcze więcej rytuałów, więcej mistyki.

Problem polegał na tym, że to, co zaczęli odkrywać pochodziło od Lucyfera. A zatem nastąpił nagły rozwój magii i szeroko pojętego okultyzmu. Jestem przekonany, że ludzkość nawet sobie nie wyobraża tego jak mocno zmieniła się psychika i duchowość przedstawicieli „globalnej elity” pod przewodnictwem „nauk lucyferiańskich”.

Reasumując, wiek XVI, XVII oraz wiek XVIII przyniosły ludzkości „zmianę dziejowej wajchy”, podmianę dotychczasowej wiary i religii, na wiarę i religię, którą możemy określić w skrócie mianem satanizmu (w bardziej lub mniej zaawansowanej odmianie). Ta degeneracja, deprawacja i duchowe wypaczenie, przeniknęło również do Polski w momencie wejścia naszego kraju do UE. Kto widzi ten rozumie… Natomiast w ramach przypomnienia posłużę się cytatem:

Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym.

Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.”Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

To jednak nie jest proces zaskakujący, otóż zawsze tak się dzieje gdy ludzie chcą oddzielić się od Boga aby odwrócić się w kierunku bożków, które najczęściej są po prostu demonami. I właśnie to oderwanie się od Boga, jest koncepcją wymienionych w tym artykule wielkich starożytnych królestw, które w pewnej formie zostały zawarte na Monumencie z Georgii, na Monumencie Nowego Porządku Świata.

To wszystko prowadzi nas do konkluzji, że wszystkie starożytne królestwa upadały nagle po osiągnięciu tak zwanego szczytu swojego rozwoju, który to szczyt, najczęściej był „szczytem deprawacji”. Nie sądzę aby to był przypadek.

Dziś i nasza cywilizacja znajduje się w szczytowej formie, a przynajmniej tak nam mówią, ja jednak widzę, że jedyne szczyty jakie osiągamy to „szczyty deprawacji” oraz „szczyty obrażania Boga”. To nie może skończyć się dobrze i już dziś widzimy konwulsje naszej cywilizacji, które niebawem jeszcze bardziej przyspieszą.

Istnieje tylko jeden ratunek dla człowieka, otóż zawierzenie się Bogu, pójście za Jezusem Chrystusem. Czasy, które nadeszły a które dopiero się wypełnią, będą czasami wielkiego ucisku. Tylko ludzie którzy zaufają Bogu będą mogli w tych nadchodzących czasach, zachować swoje życie.

Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.”Jan 3:16.

Dziś wiemy jedno, czasu na nawracanie już praktycznie nie ma, a jeżeli jeszcze jest to bardzo niewiele. Dlatego nie czekaj i Zaufaj Bogu, wyspowiadaj się, jeżeli będzie trzeba to z całego swojego życia. Przyjmij Komunię Świętą i zacznij regularnie chodzić do Kościoła i czytać Biblię (chociażby kilka wersetów ewangelii dziennie).

Kochani, nie kalkulujcie, nie odwlekajcie tego pojednania z Bogiem, nie próbujcie na to wszystko spojrzeć od strony naukowej. Zrozumcie, że stawką jest wasze życie wieczne, wasza WIECZNOŚĆ, w obliczu wieczności wszystko co związane z doczesnym życiem traci jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DLACZEGO W 2022 ROKU MASOŃSKI MONUMENT ”GEORGIA GUIDESTONES” RUNĄŁ ?

Globalna Świadomość8 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNARODOWY BANK POLSKI WPROWADZA PIERWSZY W EUROPIE ”PŁATNICZY IMPLANT PODSKÓRNY”Następny artykułCZY NAPRAWDĘ OBECNIE ŻYJEMY W APOKALIPTYCZNYCH CZASACH ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO W 2022 ROKU MASOŃSKI MONUMENT ”GEORGIA GUIDESTONES” RUNĄŁ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?