Świat jest inny

CZY NAPRAWDĘ OBECNIE ŻYJEMY W APOKALIPTYCZNYCH CZASACH ?

CZY NAPRAWDĘ OBECNIE ŻYJEMY W APOKALIPTYCZNYCH CZASACH ?

W lepszym zrozumieniu tego, w jakich przyszło nam żyć czasach, jest spojrzenie na naród Żydowski, który został „naznaczony” licznymi proroctwami Biblijnymi, mającymi się wypełniać i realizować w odpowiednim czasie „czasów ostatecznych”.

Dlatego już na wstępie możemy napisać, że z powyżej wspomnianych Biblijnych proroctw, jasno wynika, iż znajdujemy się u kresu naszej cywilizacji. Jednak dziś pragniemy zwrócić również naszą „eschatologiczną” uwagę na Turcję. Zatem zapraszamy Was do podążenia z nami tym tropem.

A zatem o to, co wiemy: wojna Goga i Magoga, którą wielu określa mianem trzeciej wojny światowej. I teraz, Księga Ezechiela rozdział 38 wyraźnie identyfikuje, co najmniej cztery narody, które odegrają kluczowe role w czasach ostatecznych, w czasach Goga i Magoga i jest to: Libia, Sudan, Turcja i Iran. Spójrzcie na mapę i zauważcie, że są to kraje dosłownie otaczające ze wszystkich stron Izrael, naród Żydowski.

I teraz zgadnijcie, co odkryjecie, jeżeli wnikliwie przeczytacie Biblię a konkretnie Księgę Objawienia. Otóż zauważycie, że wszystkie „Siedem Kościołów” znajduje się w jednym kraju a jest to Turcja. Zatem „Siedem Kościołów Apokalipsy” nie mieści się w Brukseli, Berlinie czy Waszyngtonie, ale w Turcji. Oczywiście Unia Europejska stanowi obecnie powstałe z popiołów Imperium Rzymskie, i będzie odkrywać ważną rolę w Czasach Ostatecznych, jednak dziś kładziemy nacisk na Bliski Wschód, na „jądro wszystkiego”.

Czy to wskazówka od Boga? Idźmy dalej, otóż Bóg Mówi nam, wprost że to Turcja jest siedzibą Szatana (Księga Objawienia 2:13). Bóg nie wskazuje USA, chociaż wiemy, że jest to kraj już upadły i znajdujący się w okowach okultyzmu, jednak tak jak USA stanowią „narzędzie w rękach Szatana”, tak jednak to Turcja jest siedzibą Szatana. Wielu proroków, także tych współczesnych, wskazuje, że prawdziwe niebezpieczeństwo nadejdzie z Bliskiego Wschodu i w oparciu o Biblię, ma to sens.

Prawdziwa „Północ Izraela” to jest ta nakreślona w Biblii, to Turcja (Księga Ezechiela 38:6,15 oraz 39:2). Arka Noego „wylądowała” na górze Ararat, która znajduje się w Turcji. Zatem cały nowy świat po potopie zaczął się w Turcji. Jest rzeczą nad wyraz słuszną doszukiwać się korelacji między początkiem ludzkości po potopie a początkiem końca cywilizacji po potopie, to jest naszej, właśnie w Turcji.

Imperium Osmańskie z siedzibą w Konstantynopolu, notabene w tym samym miejscu, w którym Bizancjum, było najdłużej trwającym imperium przez sześć wieków od 1299 roku do 1923 roku. Zatem Imperium Osmańskie wydaje się być o wiele bardziej znaczącą potęgą aniżeli sławna Ameryka. Następnie należy zauważyć, że rzeka Eufrat pochodzi z Turcji a przepowiednia przepowiada (Księga Objawienia 16:12), że wyschnie ona w czasach ostatecznych, co de facto obecnie się dzieje.

„A szósty wylał czaszę swoją na wielką rzekę Eufrat; i wyschła jej woda, aby można było przygotować drogę dla królów ze wschodu słońca.”

Księga Objawienia 16:12.

I wreszcie na koniec należy zauważyć, że muzułmanie nadal patrzą na Turcję jako światowego lidera islamu. Turcja była domem czwartego i ostatniego kalifatu, który został zniesiony w 1924 roku. Czym jest kalifat? Kalifat to islamskie państwo rządzone przez kalifa zgodnie z prawem szariatu. I dziś powstaje zasadne pytanie, czy Turcja powróci do korzeni, czy powróci do świetności Imperium Osmańskiego wprowadzając kalifat a przez to zagrażając Europie?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY NAPRAWDĘ OBECNIE ŻYJEMY W APOKALIPTYCZNYCH CZASACH ?

Globalna Świadomość9 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDLACZEGO W 2022 ROKU MASOŃSKI MONUMENT ”GEORGIA GUIDESTONES” RUNĄŁ ?Następny artykuł”Q-DAY” – CZY ZA KILKA LAT KWANTOWE KOMPUTERY PRZEJMĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY NAPRAWDĘ OBECNIE ŻYJEMY W APOKALIPTYCZNYCH CZASACH ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?