Alternatywna historia świata

TAJEMNICE NEFILIM – OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE BIBLIJNYCH GIGANTÓW

TAJEMNICE NEFILIM – OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE BIBLIJNYCH GIGANTÓW

Latem 1930 roku ukazała się seria artykułów prasowych opisujących najbardziej sensacyjne odkrycie: rasę gigantycznych istot odkrytych z dwóch kurhanów w hrabstwie Doddridge w Wirginii Zachodniej. Według Clarksburg Daily Exponent z 15 czerwca 1930 roku, w artykule zatytułowanym: „Dwa prehistoryczne kopce indian znalezione w pobliżu Morgansville”, kopce znajdowały się na farmie Benjamina Zahna w Morgansville, 19 kilometrów na zachód od Salem. Artykuł wspomina, że profesor Ernest Sutton z Uniwersytetu w Salem prowadził wykopaliska.

Kara nadejdzie albowiem zrodzą się na ziemi giganci, ale nie z ducha, lecz z ciała i będzie wielki gniew na ziemi, ale ziemia zostanie oczyszczona z wszelkiego zepsucia. A teraz powiedz swojemu synowi Lamechowi, że ten, który mu się urodził, jest naprawdę jego synem. Daj mu na imię Noe.”

Fragment z „Księgi Henocha” zatytułowany: „Apokalipsa Noego”.

Uważa się, że konkretne plemię lub rasa, która zamieszkiwała tę część stanu, składała się z osobników o wysokości od siedmiu do dziewięciu stóp.”

Fragment powyższego artykułu.

Artykuł wyjaśnia również, że drugi kopiec miał dziesięć stóp wysokości i około sześćdziesięciu stóp średnicy (trzy metry wysokości i 18 metrów średnicy), z trzema pochówkami, z których jeden był człowiekiem mierzącym wzrostu siedem stóp, sześć cali (228,6 cm wysokości), pochowanym w pobliżu środka kopca i starannie pokrytym płaskimi kamieniami. Inny szkielet z tego samego kopca jest opisany jako: „hermetycznie zamknięty w skrzynce z gliny”.

Inny artykuł, zatytułowany: „Salem Professor Discovers Huge Skeletons in Mounds” ukazał się w Charleston Gazette 15 czerwca 1930 roku. Według Gazette, kopce zawierały szkielety bardzo wysokich ludzi. Prof. Ernest Sutton, szef wydziału historii Salem College, uważa to odkrycie za cenny dowód na istnienie rasy gigantów, którzy zamieszkiwali tę część Zachodniej Wirginii ponad 1000 lat temu.

W tym właśnie artykule ponownie wspomniano o pochówkach z dwóch kopców. Pomiary wskazały, że miały od siedmiu do dziewięciu stóp wysokości (2,1 do 2,7 metra wysokości). Ponownie wspomniano również o pochówku zapieczętowanym w glinie, z podaniem pomiaru. Interesujące jest również i to, że według Prof. Ernesta Suttona, przy szkieletach odnaleziono liczne pisma zapisane w nieznanym języku.

To jednak nie koniec, otóż pisma te miały trafić do Muzem Smithsonian. Tam poddano je analizie i tłumaczeniu, jednak wyniki tych właśnie prac już nie ujrzały światła dziennego. Najnowsze informacje w tej kwestii podają, że ostatnia „dostawa” pism do Muzem Smithsonian miała miejsce nie tak dawno, bo w 2015 roku. Nie ulega zatem wątpliwości, że temat gigantów, jest tematem szalenie istotnym, ale równie szalenie ukrywanym przed społeczeństwem.

,,A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną; niechaj, więc żyje tylko sto dwadzieścia lat.

A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to, więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.’’

Stary Testament, Księga Rodzaju.

Nephilim: dzieci upadłych aniołów i śmiertelnych ludzi, stworzenia, które nigdy nie miały się pojawić na tym świecie a jednak ich czas zaistniał tuż przed potopem, Giganci to wymysł legend i opowieści, czy wręcz przeciwnie, historia przeklętych od dnia narodzin? I wreszcie, jaki byłby wpływ na historię ludzkości tych stworzeń, gdybyśmy odkryli i uznali, że istoty te naprawdę istniały? Jak zareagowałby świat w momencie, w którym ludzkość już dawno zapomniała i wymazała możliwość istnienia Nephilim?

,,Nie przepuścił {Pan} dawnym olbrzymom, którzy się zbuntowali ufni w swą siłę. Nie darował współmieszkańcom Lota, których zatracił z powodu ich pychy. Nie miał miłosierdzia nad narodem zatracenia, co został zgładzony z powodu swych grzechów.

Podobnie postąpił z sześciuset tysiącami pieszych, którzy zebrali się w twardości swego serca.  I chociażby był tylko jeden twardego karku, byłoby dziwne, gdyby został bez kary.’’

Syr. 16.

Powstaje zasadnicze pytanie, czy mamy do czynienia z masowym tuszowaniem kwestii istnienia gigantów? W ostatnich dziesięcioleciach opracowano blisko tysiąc raportów na temat istnienia gigantycznych szkieletów, sukcesywnie odkrywanych na całym globie. Nie tak dawno doszło do odkrycia, które de facto stanowi namacany dowód w tej sprawie, dowód potwierdzający istnienie biblijnych gigantów.

Ulewy, jakie nawiedziły okolice gór Tapalpa spowodowały osuwiska dużych ilości ziemi oraz przy tej okazji odsłoniły ogromnych rozmiarów czaszki oraz kościec. Do podobnych odkryć dochodziło w Afryce, Azji oraz w szczególności na pustyni Atakama. Z kolei w jaskiniach Qumran z nad Morza Martwego odnaleziono księgę, którą następnie nazwano Księgą Gigantów. Poniżej cytujemy fragment pochodzący z wyżej wspomnianej księgi:

,,Potem dwóch z nich miało sny, a sen ich oczu uciekał przed nimi, a oni powstali i przyszli i powiedzieli im swoje sny, i powiedzieli na zgromadzeniu swoich towarzyszy. W moim śnie byłem obserwującym tę ​​samą noc i był ogród, ogrodnicy i polewali dwieście drzew i duże pędy wyrosły z korzenia, które zalała woda, a ogień spalił wszystko, cały ogród.

Mahway wzbił się w powietrze jak silne wiatry i poleciał rękami jak orły. Opuścił zamieszkały świat i minął wielką pustynię i Enoch zobaczył go i powitał, a Mahway powiedział do niego: Giganci czekają na twoje słowa i wszystkie potwory na ziemi. Jeśli zostałeś przeniesiony z dni ich a ich czas zostanie skrócony to chcemy dowiedzieć się od ciebie znaczenia snów i dwustu drzew, które z nieba zstąpiły.

Niech wam wiadomo, że nie będzie wam wybaczone i rzeczy, które uczynicie, i wasze żony, one i ich synowie, i żony ich synów przez wasze wyuzdanie na ziemi zostaną wymyci z powierzchni ziemi niczym zaraza, i będzie to na was. Ziemia krzyczy i narzeka na ciebie i na twoje dzieci na krzywdę, jaką wyrządzacie.

Dopóki nie przybędzie Rafael, oto nadchodzi zniszczenie, wielka powódź, i zniszczy wszystkie żywe stworzenia, i to, co jest na pustyniach i morzach. I znaczenie sprawy na ciebie dla zła. Ale teraz, rozluźnij więzy i módl się, twój czas się kończy.’’

Archeolodzy łączą ten fragment z zapowiedzią zbliżającego się potopu, opisanego w Starym Testamencie. Drodzy Czytelnicy, jeśli zostanie udowodnione a może bardziej zaakceptowane przez współczesną cywilizację to, że biblijne olbrzymy istniały to czy taki kierunek zmieni wszystko, co wiemy o obecnej świeckiej historii ludzkości. W ostatnim czasie zrobiło się również głośno wokół Muzem Smithsonian ze względu na olbrzymie szkielety, które jak twierdzą niektórzy publicyści, są tam ukrywane.

Smithsonian, największe i najpotężniejsze muzeum na świecie, było dosłownie oblężone za przechowywanie dowodów pozostałości Nephilim oraz późniejsze ich niszczenie po wykopaniu i przetransportowaniu do muzem. Już ponad sto lat temu, gdy jeszcze archeologia była w powijakach, dokonywano odkryć wielu kolosalnych szczątków i gigantycznych szkieletów, które jak donoszą dziennikarze BBC, zostały zniszczone przez Muzem Smithsonian w celu zachowania tego, co wiemy teraz.

Czy zatem brakuje nam potężnego fragmentu historii ludzkości, który celowo ukrywa się przed współczesnym człowiekiem? Odpowiedz brzmi: TAK. AIAA (American Institution of Alternative Archeology), dowodzi, że tysiące lat temu, przed globalną powodzą, istoty te, to jest Biblijni Giganci współistniały z ludźmi. Według pism świętych byli synami upadłych aniołów i ludzi. Istnieją teorie spiskowe zakładające istnienie tajnego paktu nakazującego, niezwłoczne niszczenie wszystkich odkrytych szczątek Gigantów i Nephilim.

Reasumując Szanowni Państwo napiszę, że skłaniam się do stwierdzenia, że przed potopem istniała cywilizacja o wiele bardziej rozwinięta technologicznie aniżeli współczesna cywilizacja. Ten rozwój cywilizacji na poziomie technologicznym doprowadził do znacznej brutalizacji życia społecznego. Ponad to przed potopem rozkwitał kult „złych duchów”, kulty „satanistyczne”, i szeroko pojęty „okultyzm”. To wszystko i wiele więcej, o czym po prostu nie wiemy, doprowadziło do potopu.

Udostępnij

123 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICE NEFILIM – OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE BIBLIJNYCH GIGANTÓW

Globalna Świadomość17 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY OPÓR PRZECIW MASOŃSKIEMU SYSTEMOWI MA SENS ?Następny artykułJAK ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE CHCE CIĘ ZMUSIĆ DO ŻYCIA W METAVERSE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

123 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE NEFILIM – OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE BIBLIJNYCH GIGANTÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 123 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?