AGENDA 2030

JAK ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE CHCE CIĘ ZMUSIĆ DO ŻYCIA W METAVERSE

JAK ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE CHCE CIĘ ZMUSIĆ DO ŻYCIA W METAVERSE

Yuval Noe, „najstraszniejszy człowiek na świecie”, Harari twierdzi, że w przyszłości ludzie mogą być zmuszeni do „ponownego nauczenia się, jak widzieć i chodzić” w „wirtualnej rzeczywistości”. Według globalisty Yuval Noah Harari, doradcy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), następna faza „Wielkiego Resetu” obejmuje przymusowe oddzielenie ludzi od ich człowieczeństwa.

Omawiając tę kwestię w niedawnym podcaście, Harari postulował, że gdy globaliści skutecznie włączą „wirtualną rzeczywistość”, którą zaplanowali dla świata, ci, którzy pozostaną, prawdopodobnie będą musieli „ponownie nauczyć się, jak widzieć i chodzić”. Planem Harariego jest odtworzenie świata na własne podobieństwo, co oznacza oddzielenie ludzi od świata „fizycznego i biologicznego” i przekształcenie ich i ich życia w program komputerowy.

Wszystkie te „zmiany”, o których mówiono w latach Obamy, odnosiły się zapewne do ujawnionych teraz przez Harariego i WEF planów na przyszłość, które szybko stają się teraźniejszością. Krótko mówiąc, chcą ukraść twoją duszę i wystawić cię na wieczne piekło, które sami stworzyli.

Wiele unikalnych rzeczy, które określają ludzkie doświadczenie – rzeczy takie jak myśl, wyobraźnia, ruch i miłość – muszą zniknąć, aby przekształcić świat w obraz Harariego i WEF, który jest całkowicie i zupełnie bezbożny .

Ktokolwiek pozostanie w nowym świecie, który globaliści wkrótce odsłonią, musi, według Harariego, ” odpuścić” wszystko, co czyni go człowiekiem, aby się w nim odnaleźć. Tylko w ten sposób pozostawieni w tyle mogą „przetrwać i rozwijać się” w nadchodzącym nowym świecie.

„Być może najważniejszą cechą pozwalającą przetrwać i rozwijać się w XXI wieku jest posiadanie elastyczności umysłowej – nie tylko po to, by wciąż się uczyć i wciąż zmieniać – [ale] by wciąż odpuszczać” – zauważył Harari podczas trwania odcinka.

„Częścią tego, co utrudnia naukę nowych rzeczy [jest] to, że trzymamy się kurczowo. Dam ci przykład, jak głęboko to sięga: to nie tylko to, czego nauczyłeś się w college’u czy przedszkolu; to nawet to, czego nauczyłeś się jako dziecko czy maluch, jak nauka widzenia czy nauka chodzenia.”

Globaliści chcą, abyś ty i twój mózg został wgrany do ich nowej wirtualnej rzeczywistości metawersji – a to będzie kosztować cię twoją duszę. Co Harari ma przez to wszystko na myśli? Dalej wyjaśnił, że „wraz z udoskonalaniem wirtualnej rzeczywistości”, prawdopodobnie wiele rzeczy, do których ludzie są obecnie przyzwyczajeni, nie będzie już dla nich dostępnych.

„I z całą rozmową o metaverse i tak dalej, którą omówimy później … jest prawdopodobne, że [będzie] wiele więcej działań, które przeniosą się z fizycznego biologicznego świata, który znamy, do nowej rzeczywistości – wirtualnej rzeczywistości – która ma inne prawa fizyczne i biologiczne.”

Technologia jest przymusowo wdrukowywana jako substytut ludzkiej duszy, Harari zasadniczo ujawnił, dalej wyjaśniając, że nowy transhumanistyczny umysł nałożony teraz na ludzi będzie w końcu mógł istnieć poza ciałem.

Cały świat staje się wirtualną „chmurą”, że tak powiem, gdzie cała egzystencja odbywa się w nowym cyfrowym metawersum zamiast w realnym życiu. To jest to, co globaliści planują uwolnić, gdy „boska iskra” w ludziach zostanie usunięta.

„Widzą istoty ludzkie jako zbędne i wymienne jak trybiki w maszynie” – napisał jeden z komentatorów na temat Harariego.

„Matrix staje się rzeczywistością”.

Członkowie globalistycznego WEF udają, że są bogami

Porównał to do przejęcia dzielnicy przez dilera narkotyków. Diler narkotyków może użyć broni, aby zmusić mieszkańców do poddania się lub rozdawać darmowe narkotyki, aż mieszkańcy się uzależnią. Zdaniem Federera Wielki Reset odebrałby w ten sposób wolność ludziom na całym świecie. Globaliści już wystraszyli ludzi wykorzystując pandemię koronawirusa z Wuhan (COVID-19). Teraz naciskają na cyfrowe śledzenie, aby zidentyfikować osoby, które już dokonały eksperymentalnych zapisów.

Jednym z przykładów są cyfrowe waluty banków centralnych (CBDC)

Wszyscy pójdą do rządu i powiedzą: 'Mamy cyfrową walutę o nazwie CBDC. Pomożemy wszystkim przejść na tę cyfrową walutę, aby utrzymać gospodarkę, a potem będziemy mogli śledzić każdy zakup – powiedział Federer w rozmowie z Diamondem.

Dzięki CBDC globaliści będą mogli sprawić, że pieniądze znikną, kiedy tylko zechcą; zaprogramować cyfrowe pieniądze tak, aby można je było wydać tylko w określonych miejscach; oraz umieścić na nich znacznik czasu, który spowoduje ich wyzerowanie, jeśli nie zostaną wydane w określonym terminie. „To jest Wielki Reset. To jest ich plan na skalę globalną – powiedział Federer.

Socjalizm zawsze był skażony osobistym interesem

W innym miejscu programu Federer i Diamond rozmawiali o tym, że socjalizm nigdy nie przynosi ludziom równych korzyści, mimo że jego celem są „równe korzyści”. Co więcej, koncepcja ta jest w rzeczywistości obarczona biurokracją,

„W Ameryce równość oznacza równe traktowanie wobec prawa. We Francji wszyscy mieli równe rzeczy. Jeśli bractwo, grupa, kolektyw, tłum lub pakt społeczny uznają, że masz za dużo rzeczy, mogą użyć zbiorowej siły państwa, zdeptać i zmiażdżyć twoją indywidualną wolność na rzecz lewicy” – powiedział Federer.

Wskazał, że uprawnienie do równego podziału nie jest równe, gdyż osoba pokrzywdzona nie otrzyma nic. Co więcej, władze będą miały pokusę, by przydzielić dodatkowe pozycje swoim rodzinom, przyjaciołom i zwolennikom – oraz obciąć część tym, którym nie sprzyjają. Federer podsumował:

„Każda próba, aby każdy posiadał wszystko po równo, zawsze kończy się głęboką państwową biurokracją insider government. Elity rozdają przysługi swoim przyjaciołom, a także swoje biznesy i porady giełdowe. Dostają wszystkie wewnętrzne umowy, a jeśli pójdziesz przeciwko nim, użyją siły państwa do kontroli. To zawsze staje się dyktaturą” – powiedział.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE CHCE CIĘ ZMUSIĆ DO ŻYCIA W METAVERSE

Globalna Świadomość18 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE NEFILIM – OSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE BIBLIJNYCH GIGANTÓWNastępny artykułPRASTARE PRZEPOWIEDNIE ”WIELKIEGO SĄDU NAD LUDZKOŚCIĄ”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE CHCE CIĘ ZMUSIĆ DO ŻYCIA W METAVERSE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?