Świat jest inny

JAK MEDYCYNA ROCKEFELLERA ZNISZCZYŁA LECZENIE ENERGIĄ

JAK MEDYCYNA ROCKEFELLERA ZNISZCZYŁA LECZENIE ENERGIĄ

Wielu z Was zostało perfidnie oszukanych i błądźcie, wykreowano w Waszej Świadomości fałszywy obraz świata. Niestety duża w tym „zasługa” kina. Takie obrazy jak „Park Jurajski” kodują w zbiorowej świadomości że manipulacje genetyczne są źródłem życia i stworzenia. Nie może dziwić, że po odczytaniu ludzkiego genomu nikt nie napisał w mediach publicznych, że wiemy tyle samo ile wiedzieliśmy przed odczytaniem genomu.

Poza materia i energią jest jeszcze jedna wielka siła we wszechświecie, najważniejsza – ŚWIADOMOŚĆ. Świadomość możemy naszym ludzkim powszechnym językiem zdefiniować jako informację, ona kształtuje materię ożywioną jak i organizmy biologicznie żywe. Świadomość nazywana jest morfogenezą lub polem torsyjnym.

Na pewno pamiętacie słynny eksperyment Prof. Montagnier , laureat nagrody nobla, odkrywca wirusa HIV wysłał z nadajnika sygnał z zakodowanym przepisem na stworzenie DNA bakterii borellia burgdorferi, odpowiedzialnej za boreliozę, za pośrednictwem wody, do receptorów w ludzkiej komórce, a ta wyprodukowała, na jego podstawie, w oparciu o komponenty dostępne w organizmie, w reakcji PCR, genom wirusa bakterii. Po porównaniu obu genomów okazało się że są identyczne.

Ten eksperyment nieco przypomina działanie pól torsyjnych, rzecz w tym że informacja została przesłana przez Prof. Montagnier do żywej tkanki, tymczasem pola torsyjne tworzą tę tkankę, kontrolują proces podziału miotycznego komórek i specjalizują powstające komórki , tworzą organy, a następnie kontrolują wzorcowe procesy zachodzące w tkankach, nieustanny proces niszczenia i odbudowy.

Wyobraźcie sobie że wszystkie komórki naszego ciała ulegają, w ciągu życia, wielokrotnej wymianie, a mimo to człowiek nagle nie sypie się jak słup soli, organy nie ulegają defragmentacji, a serce bije jak biło. Coś tę konstrukcję utrzymuje.

Jak sami widzicie znana nam medycyna Rockefellerowska brutalnie wyrzuciła z nauki nie tylko energię , ale i informację, wszystko sprowadzając do procesów chemicznych.

Nie budzi wątpliwości, że nasza cywilizacja została świadomie skierowana w obszar obłędu i kłamstwa, nic nie jest tym czym powinno być, wszystko co nasza cywilizacja wytworzyła w zasadzie podważa wieź pomiędzy człowiekiem a planetą, planeta miała zapewnić człowiekowi zdrowe i wygodne życie.

Mamy na to liczne dowody, choćby plemiona odcięte od cywilizacji nie znające chorób cywilizacyjnych, nie cierpiące głodu i ubóstwa.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK MEDYCYNA ROCKEFELLERA ZNISZCZYŁA LECZENIE ENERGIĄ

Globalna Świadomość23 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY POLAK JEST JUŻ OBYWATELEM 2 KATEGORII W SWOIM KRAJU ?Następny artykułJAK GATES ”UDOSKONALI” NASZĄ ŻYWNOŚĆ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK MEDYCYNA ROCKEFELLERA ZNISZCZYŁA LECZENIE ENERGIĄ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?