AGENDA 2030

JAK GATES ”UDOSKONALI” NASZĄ ŻYWNOŚĆ

JAK GATES ”UDOSKONALI” NASZĄ ŻYWNOŚĆ

Bill Gates jest szczęśliwym biznesmenem, którego inwestycje są niezwykle dobrze zaplanowane. Bill Gates pomaga swoim inwestorom odnieść sukces w wyjątkowy sposób, który nie jest dostępny dla zwykłych inwestorów, takich jak ty i ja. Na przykład zaledwie trzy miesiące przed wybuchem pandemii Covid zainwestował w niemiecki start-up o nazwie BioNTech. (BioNTech nigdy nie stworzył zatwierdzonej szczepionki przed inwestycją Billa Gatesa)

Rok później, dzięki kampanii Billa Gatesa mającej na celu „zaszczepienie świata” przeciwko tajemniczemu laboratoryjnemu wirusowi Covid, BioNTech stał się największym producentem szczepionek na COVID, produkując miliardy dawek szczepionki firmy Pfizer. Inwestycja Billa Gatesa wzrosła trzydziestokrotnie.

Od tego czasu Bill Gates zwrócił uwagę na zmiany klimatu. Ponownie jego inwestycje okazały się bardzo szczęśliwe. Dwa miesiące po tym, jak zainwestował 12 milionów dolarów w firmę produkującą dodatki paszowe na bazie alg, które zmniejszają emisję metanu przez krowy, Wielka Brytania wydała dokument nakazujący stosowanie dodatków paszowych w celu zmniejszenia emisji metanu przez krowy.

Wielka Brytania jest w trakcie wprowadzania obowiązkowych suplementów diety na bazie wodorostów:

Oczekujemy również, że od 2025 r. na rynek Wielkiej Brytanii trafią wysoce skuteczne produkty do tłumienia metanu. …maksymalizować rolę przemysłu i rządu w maksymalizacji wykorzystania takich produktów w odpowiednich systemach hodowli bydła poprzez podejście etapowe. …..zawiera również cel jak najszybszego wprowadzenia w Anglii produktów o udowodnionym bezpieczeństwie i skuteczności w mieszankach paszowych dla bydła źródło

Podobnie jak producent szczepionek BioNTech, w którego Bill przypadkiem zainwestował we wrześniu 2019 r. i którego produkt został zatwierdzony przez wiele krajów, tak samo będzie z „paszą redukującą metan” w Wielkiej Brytanii (a wkrótce w innych krajach). Wszystkiego najlepszego Billu!

Dzikie żubry emitują więcej metanu niż konwencjonalne krowy

Metan (CH4) to gaz używany w kuchence gazowej. Oprócz wydobywania metanu w podziemnych polach gazowych, metan jest również wytwarzany przez przeżuwacze (takie jak krowy), które pasą się na pastwiskach i używają swoich podwójnych żołądków do fermentacji trawy.

Metan jest wytwarzany podczas fermentacji, a jednocześnie celuloza jest przekształcana w składniki odżywcze, które krowy mogą dalej trawić. CH4 jest uważany za potężny gaz cieplarniany, który ogrzewa naszą planetę, nawet jeśli przeciętna cząsteczka metanu zostanie usunięta z atmosfery w ciągu 12 lat.

Czy przeżuwacze, które emitują metan, są czymś nowym dla świata? Jak było kiedyś na naszej planecie? Okazuje się, że przeżuwacze emitujące metan zamieszkiwały nasz świat od czasów starożytnych. W Ameryce Północnej trawiaste wielkie równiny zamieszkiwały żubry.

Żubry to przeżuwacze, podobnie jak krowy, które trawią trawę w ten sam sposób.

W czasach prehistorycznych żyło około 60 000 000 żubrów. Obecnie w Stanach Zjednoczonych żyje około 91 000 000 sztuk bydła. Zgodnie z poniższym artykułem z 2008 roku te żubry (szacowane w artykule na połowę liczby z Wikipedii, tj. 30 000 000) wytwarzały porównywalnie taką samą ilość metanu, jak krowy w 2008 roku.

Chociaż szacunki historycznej wielkości stad żubrów są niedokładne (Wikipedia zakłada, że było ich dwa razy więcej niż w powyższym artykule), a liczba bydła wzrosła od 2008 r., można zauważyć, że prehistoryczne przeżuwacze emitowały mniej więcej tyle samo metanu, co dzisiejsze.

Według Billa Gatesa, podczas gdy dzisiejsze emisje metanu są takie same jak w przeszłości, zanim ludzie zaczęli uprawiać ziemię na dużą skalę, krowy zabijają planetę i muszą zostać wyeliminowane.

Czy wodorosty są dobre dla krów (i dla nas)?

Jaka jest dodatkowa pasza, którą Bill Gates chce podawać krowom? Bazuje na wodorostach :

Bill Gates zainwestował 12 milionów dolarów w australijską firmę, która chce karmić krowy algami, aby zmniejszyć emisje z ich bekania, które ogrzewają planetę.

Badania wykazały już, że dodanie alg do paszy dla krów może zmniejszyć powstawanie metanu w jelitach o ponad 80%. Gates wcześniej wypowiadał się na temat wpływu spożycia mięsa na klimat i opowiada się za całkowitym przejściem ludzi na spożywanie syntetycznej wołowiny.

Ale krowy nie pływają w morzu, a oni (i ich przodkowie przeżuwacze) nigdy nie jedli wodorostów.

Czy czerwone wodorosty są dobre dla krów (i dla nas, konsumentów mięsa i nabiału)?

Ten dobrze udokumentowany artykuł profesora biologii mleczarstwa, dr. MacFadden nie zgadza się.

Wyjaśnia, że algi czerwone najlepiej usuwają metan ze względu na wysoką zawartość bromu:

Algi czerwone (np. Asparagopsis taxiformis) są chwalone za hamowanie produkcji metanu u bydła o ponad 80 procent ze względu na wysoką zawartość bromoformu.

Czytelny artykuł wyjaśnia wiele niewiadomych na temat tego, jak brom jest trawiony i czy jest on przekazywany ludziom przez mięso lub mleko.

Jeśli zostanie przeniesiony na ludzi, należy mieć świadomość, że brom jest trucizną, która ma długoterminowe skutki, jak wyjaśnia rząd Wielkiej Brytanii :

Przewlekła doustna ekspozycja na ciekły brom powoduje skutki skórne, zmiany odruchów warunkowych i morfologii krwi. źródło

Pomimo znajomości tych skutków, rząd Wielkiej Brytanii kontynuuje niebezpieczny projekt Billa Gatesa polegający na wstrzykiwaniu krowom bromowanych wodorostów bez zbadania długoterminowych skutków.

Witamy w przyszłości!

Dlatego Bill Gates zainwestował w trzy alternatywy dla bydła:

Bill Gates sfinansował dodatki na bazie alg do paszy dla zwierząt gospodarskich w celu zmniejszenia beknięć metanu (omówione w tym poście) Dodanie ufundowanych przez Billa Gatesa masek na twarz dla krów, które emitują metan w celu wychwytywania metanu

Zastąpienie mięsa hodowanymi w kadzi nieśmiertelnymi komórkami nowotworowymi zwanymi mięsem hodowanym w laboratorium, w które Bill również zainwestował.

Mógłbym zapytać, którą z alternatyw wolisz. Problem w tym, że Bill ma gdzieś, co wolisz. Bez względu na to, jak potoczy się przyszłość – w kierunku masek na twarz dla krów, opatentowanych suplementów lub mięsa na bazie nowotworów – wszystko to przyniesie Billowi korzyści finansowe.

Czy z tego skorzystamy? To mniej pewne. Smacznego!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK GATES ”UDOSKONALI” NASZĄ ŻYWNOŚĆ

Globalna Świadomość24 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK MEDYCYNA ROCKEFELLERA ZNISZCZYŁA LECZENIE ENERGIĄNastępny artykułGLOBALNA POPULACJA JEST JUŻ O 1 MLN MNIEJSZA PO PANDEMII I EKSPERYMENCIE SZCZEPIONKOWYM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK GATES ”UDOSKONALI” NASZĄ ŻYWNOŚĆ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?