AGENDA 2030

CHINY USA I SZTUCZNA INTELIGENCJA W SŁUŻBIE ”WIELKIEGO RESETU”

CHINY USA I SZTUCZNA INTELIGENCJA W SŁUŻBIE ”WIELKIEGO RESETU”

WIELKI STRASZAK – wydaje się, że zawsze jest coś, co jest używane do zajmowania ludzi, gdy mają zbyt dużo wolnego czasu, a bez farmy, rodziny i utrzymania się przy życiu, z którymi trzeba się zmagać z wyczerpania, w tych nowoczesnych, łatwych czasach wydaje się, że ktoś musi stworzyć coś, co zajmie umysły „małych ludzi”, jak postrzegają nas elity.

Lub odwrócić uwagę od własnego unicestwienia, które wydają się robić niezależnie od tego. Współczesne czasy, w których wszystko jest wspomagane energią i zmechanizowane, zabrały większość trudu, więc rzeczy takie jak filmy, telewizja i narkotyki uliczne wydają się wystarczające dla większości ludzi. Ale to nie jest dzisiejszy temat, więc przyjrzyjmy się innym „przerażającym rozpraszaczom”(by nie myśleć o duszy dopow). Nie przejmuj się zbytnio moją paplaniną; w jakiś sposób ten ciąg myśli powinien mieć trochę sensu.

Sztuczna inteligencja, zwykle określana jako AI, ale tak naprawdę powinna oznaczać Machine Learning/Uczenie maszynowe , jest jednym z takich przerażających tematów. „Głębokie uczenie” wyróżnia się w „zadaniach, które polegają na mapowaniu wektora wejściowego na wektor wyjściowy i które są łatwe do szybkiego wykonania przez człowieka”, napisało trzech czołowych przedstawicieli tej dziedziny – Ian Goodfellow z Apple oraz profesorowie Uniwersytetu w Montrealu Yoshua Bengio i Aaron Courvill — w swoim podręczniku Deep Learning z 2016 roku .

Inne zadania, których nie można opisać jako powiązanie jednego wektora z drugimlub które są na tyle trudne, że dana osoba wymagałaby czasu do namysłu i refleksji, aby wykonać zadanie, pozostają na razie poza zakresem głębokiego uczenia się ” Defense One ujął to niedawno, i wspomnieli o zadaniach, takich jak wykrywanie obiektów i rozpoznawanie na zdjęciach z monitoringu. Nie bycie dobrym w „powolnym myśleniu” lub myśleniu celowym, które nie jest jego mocną stroną, takie rzeczy w grze wywiadowczej, jak planowanie, komunikacja i ocena, powodują poważne trudności w uczeniu maszynowym.

Chociaż nie wspomniano o tym w tym artykule, o operacjach szyfrowania i deszyfrowania, które są w rzeczywistości tym, do czego pierwotnie miała służyć wczesna analiza komputerowa. Pierwsze prawdziwe komputery główne zostały opracowane podczas II wojny światowej właśnie w tym celu; aby przyspieszyć dopasowywanie wzorców, które jest celem rozszyfrowywania zaszyfrowanych wiadomości wywiadowczych.

Jednym z najbardziej podstawowych celów testu IQ jest określenie, jak szybko dana osoba może dopasować wzór. Im szybciej potrafisz wykrywać i przewidywać wzorce, określa to twój iloraz inteligencji, a nie to, jak dobrze zapamiętujesz rzeczy lub ogólnie, swoją wiedzę, ponieważ kładzie to zbyt duży nacisk na twoją kulturę i wykształcenie. Twoje IQ zależy w pewnym stopniu od wykształcenia, ponieważ kiedy jesteś lepiej wykształcony, masz tendencję do szybszego lub lepszego uczenia się dostrzegania lub rozpoznawania wzorców.

Twój iloraz lub to, ile razy możesz poprawnie rozwiązać problemy w porównaniu z czasem potrzebnym na to, jest najbardziej podstawową funkcją testu IQ. Merriam-Webster definiuje inteligencję jako „ zdolnośćuczenia się lub rozumienialub radzenia sobie w nowych lub trudnych sytuacjach” oraz „umiejętnośćzastosowania wiedzydo kierowania swoim otoczeniem lubmyślenia abstrakcyjnego, mierzona obiektywnymi kryteriami(takimi jak testy) ”.

Wspominają również o zrozumieniu i umiejętności wykonywania funkcji komputera. Ciekawym dodatkiem, który jest ostatnim, jest to, że definicja kryptografii to „ szyfrowanie i rozszyfrowywanie wiadomości w tajnym kodzie lub szyfrze…skomputeryzowane kodowanie i dekodowanie informacji i właśnie tam pierwsze komputery wyróżniały się i nadal to robią. Innymi słowy, analiza danych .

Około pięć lat temu Newsweek opublikował artykuł na temat wykorzystania sztucznej inteligencji do pomocy w tłumaczeniu języka, co ma fundamentalne znaczenie dla agencji wywiadowczych , a także jest przydatne w źródłach internetowych i grach społecznościowych. Zaawansowanie potrzebne do poprawnego tłumaczenia z jednego niepowiązanego języka na inny ma fundamentalne znaczenie dla społeczności AI i ogromnej części jej rozwoju.

Zdolność AI, szybkie przeglądanie ogromnych ilości danych w celu przeprowadzenia uczenia bez nadzoru jest tym, do czego większość odnosi się, gdy uważają, że sztuczna inteligencja jest prawie „świadoma samej siebie”Samopoznanie nie jest możliwe, ponieważ pociąga za sobą cząstkę Boga, która oświeca nasze umysły i daje nam sumienie, częściej określane jako posiadanie ducha, naszej duszy, czyniąc nasze życie cudownym darem od naszego Stwórcy.

Komputery, czy to najnowocześniejsze superszybkie komputery kwantowe, czy ten starożytny Commodore 64 leżący w pudełku w mojej szafie, to po prostu fantazyjne maszyny sumujące. To moc i szybkość, z jaką ich obwody logiczne analizują rzeczy, czynią je „inteligentnymi”, a dokładniej sztucznie inteligentnymi, ponieważ dusza potrzebuje prawdziwej inteligencji danej przez Boga. Agencje firmy Intel polegają na ludziach przy wykonywaniu najważniejszych zadań. Mimo to zdolność do bardzo szybkiego gromadzenia i analizowania ogromnych ilości danych jest mocną stroną sztucznej inteligencji i podstawową dziedziną superkomputerów AI, takich jak DHS, wykorzystujących je do cenzurowania mediów społecznościowych, jak donosił Patriot United News Documents LEAKED…DHS Working Under the Radar – Patriot United News kiedy cytowany z artykułu Intercept na temat planów Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, aby zmusić media społecznościowe do rozprawienia się z wypowiedziami, które uznają za „ dezinformację ”, a dokładniej wypowiedzi, które mówią prawdę o ich wojnie przeciwko nam.

Bez względu na to, jak hałaśliwy jest reżim głębokiego państwa, który zaprzecza, że Biuro Dezinformacji nie istnieje, robi to najbardziej wyzywająco, jeśli nie pod tą nazwą jako taką. Jak powiedział Patriot United News: „Kiedy Wielki Brat chce nadzorować dezinformację, dezinformację i błędne informacje, które rzekomo zagrażają interesom USA, można założyć, że mówią o opiniach godnych ubolewania republikanów ”. Rozszerzyli by to to na wiele innych grup, takich jak chrześcijanie, niezależni, myślący ludzie w całych Stanach Zjednoczonych i wiele innych. Artykuł Intercept powiedział: „ Laura Dehmlow, urzędnik FBI, ostrzegła, żegroźba wywrotowych informacji w mediach społecznościowych może osłabić poparcie dla rządu USA ”. Nie Laura, rząd USA robi to sam ze swoimi masowymi kampaniami przeciwko wolności, co jest dobrze udokumentowane przez tak wiele internetowych serwisów informacyjnych.

Opinia, że mogą nas chronić przed politycznymi manewrami, ukształtowała ich pogląd, że „z natury subiektywna natura tego, co stanowi dezinformację, zapewnia urzędnikom DHS szerokie możliwości podejmowaniapolitycznie umotywowanych ustaleń dotyczących tego, co stanowi niebezpieczną wypowiedź ” i że nigdy nie uniemożliwił rządowi „ ubieganie się o zostanie arbitrem w sprawie tego, co stanowi nieprawdziwe lub niebezpieczne informacje ”. RT poinformowało, że Stany Zjednoczone opracowały „ system oparty na sztucznej inteligencji do wykrywania i gromadzenia„ rosyjskiej ”dezinformacji w Internecie ”, a WND powiedział , że „ program administracji Bidena polegający nacenzurowaniu poglądów, których nie lubi może przewyższyć „wszystko, co osiągnięto dzięki bezpośrednim systemom państwowym w krajach takich jak Rosja czy Chiny ”.

Jonathon Turley (George Washington U) powiedział, że pod rządami Bidena „Mamy teraz niezaprzeczalne dowody na istnieniekompleksowego systemu cenzury, który rozciąga się na rząd, środowisko akademickie i korporacje.Poprzez biura dezinformacyjne, dotacje i inne środki,szereg agencji federalnych było aktywnymi „udziałowcami” w tym systemie. Obejmuje to Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Departament Stanu, FBI i inne agencje federalne, które aktywnie dążą do cenzurowania obywateli i grup.

„Partnerzy w tych wysiłkach obejmują różne platformy mediów społecznościowych.
 Celem jest nie tylko usunięcie odmiennych poglądów, ale także odizolowanie tych obywateli, którzy je wyrażają ” , i co najmniej substandardową „opiek” , w rządowych gułagach tych, którzy cholernie dobrze WIEDZIELI, że Trump wygrał ogromną przewagą? Dalej jest cytowany, jak powiedział: „ na podstawie naszej ograniczonej wiedzyrozmiar tego systemu cenzury zapiera dech w piersiach,a wiemy tylko o ułamku jego operacjiza pośrednictwem plików na Twitterze, przesłuchań w Kongresie i toczących się postępowań sądowych ”.

I nie robi tego tylko rząd, ponieważ media społecznościowe i powiązane systemy również mają „ masowy system cenzury stosowany przez firmy mediów społecznościowych stanowi największą utratę wolności słowa w naszej historii. To one, a nie rząd, kontrolują teraz dostęp do „rynku idei ”. Tak, ale granica między nimi jest bardzo cienka, ponieważ jedno jest w bezpośrednim związku z drugim, co sprawia, że są prawie nie do odróżnienia. utrzymywać wymianę zleceń z jednego do drugiego i dlaczego kontrakty są tak obfite między nimi.

Słyszeliście kiedyś o Programie Janus ? Około dziesięć lat temu IARPA (Intelligence Advanced Research Projects Agency), która jest wersją agencji wywiadowczych agencji obrony DARPA, postawiła sobie za cel „ radykalne rozszerzenie scenariuszy, w których automatyczne rozpoznawanie twarzy może ustalić tożsamość. „Rozumiem, dlaczego systemy bezpieczeństwa komputerów mogą tego chcieć, ale dlaczego agencje wywiadowcze ? Częściowo uzasadniłem to w początkowych sekcjach, ale jest ich więcej. W artykule Gizmodo napisano, że „ byli zainteresowaniradykalną poprawą jakości systemów rozpoznawania twarzyi umożliwieniem”skalowania w celu obsługi milionów podmiotów.

Dokumenty ujawniają, że naukowcy byli zainteresowani stworzeniem technologii skanowania zdolnej do szybkiego wykrywania twarzy z częściowo zasłoniętych kątówz odległości ponad pół mili. Jeden z dokumentów mówi, że dane obrazu zostały zebrane z kamery na „małym bezzałogowym statku powietrznym o stałym skrzydle” przelatującym nad targowiskiem. Wizja naukowców dotycząca technologii, oszukanej w dokumentach, maluje obraz niesamowicie podobny do typu zawsze działającego,publicznego systemu nadzoru o dużej mocy, który jest obecnie używany w Chinach i Rosji” . Jeśli śledzisz MonkeyWerx na YouTube, wiesz o ciągłym skanowaniu zaludnionych obszarów naszego kraju przez nasz rząd samolotami i być może daje ci to wskazówkę, co zamierzają.

Gizmodo kontynuował, „ zakres możliwości nadzoru rządowego badany przez program Janus budzi„ głębokie obawy ”. „Ten system stwarzałby naprawdę bezprecedensowe zagrożenia” – powiedział Fox Cahn. „Dzięki systemom rozpoznawania twarzy na dużym obszarze agencje wywiadowcze mogą śledzić nasze ruchy w całych miastach za pomocą niewielkiej liczby kamer ”. Aha, a tak przy okazji, komputery AI pracujące nad tymi obrazami używają również kamer ulicznych, kamer drogowych, kamer policyjnych, kamer otwartych dzwonków do drzwi i innych, aby podążać za tobą. I tak, użyto to masowo w DC 6 stycznia .

My Patriot Supplyopublikował ostatnio interesujący artykuł, w którym stwierdzono, że powinniśmy po prostu założyć, że jesteśmy cały czas obserwowani ; i najprawdopodobniej jesteśmy. W tym artykule podają kilka wskazówek, jak uniknąć technologii rozpoznawania twarzy z zasadą numer jeden, mówiącą po prostu NIE, gdy ma się możliwość korzystania z rozpoznawania twarzy AI z tym zastrzeżeniem; „ Niestety w Stanach Zjednoczonych nie trzeba pytać o pozwolenie ani informować, że jest używany”. Oprócz wskazówek dotyczących oszukiwania oprogramowania, dają one bardziej przydatne sposoby ukrywania tożsamości przed tymi kamerami. 

Wyłącz rozpoznawanie twarzy na swoich urządzeniach, nie taguj zdjęć w mediach społecznościowych, usuwaj tagi lokalizacji i korzystaj z narzędzia przeznaczonego do rozmywania zdjęć. To, co robię również, to odłączanie kamery komputera stacjonarnego, chyba że jestem potrzebny podczas grupowej rozmowy wideo, zakrywanie kamer laptopów czarną taśmą, ukrywanie kamer przed pokazywaniem czegokolwiek, gdy jest to możliwe. Pamiętaj również, aby używać podwójnego ekranu faraday podczas podróży (nowe telefony nie wyłączają się całkowicie) lub po prostu zostawić go w domu, aby przestał być śledzony w Twojej lokalizacji.

Ale to nie wszystkie Stany Zjednoczone to robią, ponieważ współpracowaliśmy również z komunistycznymi Chinami, jak pokazano w artykule
Uniwersytetu Georgetown o tym, jak kontynuujemy współpracę w ramach „ naciskania na dwustronną współpracę ” w zakresie technologii sztucznej inteligencji i to nie tylko dla przemysłu rewolucji, jak twierdzą, ale także dla systemów wywiadowczych. Podejrzewam, że jest to większy problem dla sztucznej inteligencji niż pomaganie inteligentnym fabrykom, jak twierdzono. 

NY Post powiedział, że Chiny (a co za tym idzie Stany Zjednoczone) „ wysiłki jednostek chińskiej policji i organów partyjnych zmierzające do ulepszenia sieci nadzoru poprzez wykorzystanie mocy dużych zbiorów danych i sztucznej inteligencji ” oraz do stworzenia oprogramowania, które może śledzić każdą osobę w dowolnym miejscu, co oni osiągnęliśmy od czasu napisania tego ponad rok temu. 

Dwa lata wcześniej Rada Atlantycka twierdziła, że „ orwellowska dystopia…. Narzędzia do nadzoru AI w różnych formach rozprzestrzeniają się na całym świecie, od rozpoznawania twarzy i wczesnego wykrywania epidemii popredyktywne działania policyjnei rozpoznawanie chodu. Pomimo różnych ograniczeń prawnych,zarówno państwa autorytarne, jak i demokratyczne coraz częściej wykorzystują te instrumenty do śledzenia, nadzorowania, przewidywania, a nawet oceniania zachowań własnych obywateli ”. Tak, Stany Zjednoczone są nieodłączną częścią tego systemu rozwoju. I pamiętajcie, że obecny reżim i ich kumple są WŁASNOŚCIĄ komunistycznych Chin.

Human-Centered Artificial Intelligence Institute na Uniwersytecie Stanforda udostępnia raport indeksu sztucznej inteligencji tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej. Powiedzieli, że w 2023 r. „ AI weszła w erę wdrażania; przez cały rok 2022 i początek 2023co miesiąc pojawiały się nowe wielkoskalowe modele AI.Modele te, takie jak ChatGPT, Stable Diffusion, Whisper i DALL-E 2, sązdolne do wykonywania coraz szerszego zakresu zadań, od manipulacji i analizy tekstu, przez generowanie obrazu, po bezprecedensowo dobre rozpoznawanie mowy. ….

Jest jednak skłonna do halucynacji, rutynowo stronnicza i można ją oszukać, by służyła nikczemnym celom, podkreślając skomplikowane wyzwania etyczne związane z wdrażaniem ”. Nie dyskutowali o aspektach wywiadowczych, ale zdanie „ jestskłonna do „halucynacji”, rutynowo stronnicza i można ją oszukać,by służyła nikczemnym celom, podkreślając skomplikowane wyzwania etyczne związane z rozmieszczeniem” jest powodem, dla którego wstawiłem tę część.

To jest klucz; Sztuczna inteligencja uczą ci, którzy chcą określonych rezultatów i właśnie to dostają. Śmieci na wejściu, śmieci na wyjściu, jak mówią programiści komputerowi. I nie zapominaj, że agencje wywiadowcze otrzymują najnowsze i najpotężniejsze komputery przed kimkolwiek innym. Brookings Institute nazwał to „kuciem współpracy międzynarodowej” i że „może wywołać wysokie oczekiwania, gdyzaufanie Stanów Zjednoczonych jest na skraju upadku ”. Nie, zrobi coś wręcz przeciwnego, ponieważ ludzie będą mogli dowiedzieć się, co zamierzają, a ponieważ zaufanie w USA jest prawie martwe, kwestia ta jest dyskusyjna.

W Liberty One Newspojawił się niedawno artykuł, w którym stwierdzono, że „ Znamy plan gry Komunistycznej Partii Chin. Dlaczego więc Kongres nie przejmuje kontroli nad polem?Mamy podręcznik KPCh: Unlimited Warfare, książkę napisaną przez dwóch pułkowników Chińskiej Republiki Ludowej (ChRL) ” i to prawda. Chociaż chodzi o to, że Chiny używają przeciwko nam prawa amerykańskiego, ich myśli, że Kongres może to odwrócić, są twierdzeniem, które jest o wiele za późno. 

Z Chinami współpracującymi bezpośrednio z Rosją w dążeniu do rozpętania III wojny światowej, a Rosja twierdzi, że bardzo wcześnie użyje broni nuklearnej, a idioci rządzący tym (USA) krajem myślą, że to niezła opcja, jaka jest nasza prawie najbliższa przyszłość? Amerykańska idea polega na tym, że ta wojna „ jest tą wielką ”…” i że celem jest zniszczenie Rosji i Imperium Rosyjskiego. Global Research (jak donosi LewRockwell ) powiedział: „ jaki może być jedyny możliwy wynik ostatecznego zakończenia wojny na Ukrainie i dlaczegonigdy nie zaproponowano żadnej innej strategii wyjścia z wojny,innej niż całkowita klęska Rosja. Najwyraźniejta wojna jest TĄ WIELKĄ dla całej „kuli wosku” budującego imperium w XXI wieku i poza nim ”.

Teraz pamiętajcie, że wszyscy trzej faktycznie pracują razem nad urzeczywistnieniem Nowego Porządku Świata i że nikomu nie można ufać, więc nie zdziw się, jeśli w wielkim pośpiechu całkowicie wymknie się to spod kontroli. A ponieważ Chiny będą wkrótce naciskać na inwazję na Tajwan, będziemy na lodzie z dwoma światowymi potęgami, które indywidualnie nie są tak potężne jak my, i jeśli zjednoczą się przeciwko nam (co zrobili), zjednoczą się, by nas pokonać .

Sztuczna inteligencja jest jedną z tych rzeczy, które oddajemy naszym wrogom tak szybko, jak to możliwe, i nie powinniśmy się bać sztucznej inteligencji samej w sobie, ponieważ ma ona bardzo przydatne zastosowania, ale naszym problemem są zastosowania w wywiadzie i wojsku, gdzie będziemy żałować dnia, w którym przeforsowaliśmy wspólne badania z Chinami. Chińskie systemy absolutnej kontroli nad obywatelami są tutaj prawie w pełni zaimplementowane, a ta koszmarna sytuacja to dopiero początek, ponieważ jesteśmy na krawędzi wojny światowej, która może nas doszczętnie zniszczyć. 

Ale nie martw się, sztuczna inteligencja nie może istnieć na komputerach zniszczonych przez EMP. Tak, jest wiele przerażających rozpraszaczy uwagi do tego, co faktycznie dzieje się wokół nas, ale trzeba przejechać przez te brednie, żeby dotrzeć do tego, co naprawdę najważniejsze i prawdopodobne w niedalekiej przyszłości. Istnieje wiele szumu i jawnego „malarkeya” na temat sztucznej inteligencji, a sama sztuczna inteligencja nie jest demonem, ale ludzie używający jej przeciwko nam są rzeczywiście (sługami) demonów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CHINY USA I SZTUCZNA INTELIGENCJA W SŁUŻBIE ”WIELKIEGO RESETU”

Globalna Świadomość26 maja 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNEURO BRONIE NANOROBOTY I CICHA WOJNA PRZECIW LUDZKOŚCINastępny artykułMILITARNY BIZNES HANDLU ORGANAMI NA UKRAINIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ? GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CHINY USA I SZTUCZNA INTELIGENCJA W SŁUŻBIE ”WIELKIEGO RESETU”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?