extra-terrestrial

OBCY PROWADZĄ NA NAS BADANIA JAK MY NAD GATUNKAMI NIŻSZYMI

OBCY PROWADZĄ NA NAS BADANIA JAK MY NAD GATUNKAMI NIŻSZYMI

Profesor Uniwersytetu Stanforda, dr Gary Nolan, wybitny badacz, ogłosił, że jest „100% pewien”, że kosmici  nie tylko odwiedzili Ziemię , ale  „byli na niej od dawna”.

Ten konkretny jest profesorem w szkole medycznej Stanforda i podczas konferencji Salt iConnections na Manhattanie zatytułowanej „The Pentagon, Extraterrestrial Intelligence and the UFO Crash” dokonał szokujących rewelacji, odnosząc się do wywiadów, które przeprowadził z pilotami Sił Powietrznych USA, którzy mieli „spotkania” z UFO.

„Myślę, że można pójść o krok dalej, oni nie tylko odwiedzili [Ziemię], są tu od dawna i nadal tu są” — podkreślił.

W rzeczywistości odniósł się do „sygnału Wow”, który odnosi się do wybuchu fal radiowych zarejestrowanych z kosmosu w 1977 roku.

Sygnał był 30 razy silniejszy niż typowe promieniowanie tła i skłonił niektórych astronomów do przypuszczenia, że ​​mógł pochodzić od kosmitów poszukujących innych oznak życia. Od tego czasu naukowcy stwierdzili, że dźwięk może pochodzić z pary komet.

„Sygnał Wow” jest widziany przez ludzi prawie codziennie, to komunikacja, która już tu jest” – powiedział Nolan.

Moderator konferencji zauważył, że w coś takiego „trudno by było uwierzyć” i poprosił go, aby dał możliwość, że tak się stanie.

– Sto procent – ​​powiedział Nolan. „I to nie tylko moja opinia. Uchwalona w zeszłym roku ustawa o zezwoleniach na obronę narodową została podpisana przez [prezydenta] Bidena w grudniu. Trzydzieści stron to założenie biura niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych” – dodał.

Według Nolana Biuro Agencji Wywiadu Obronnego zatrudnia około 25 osób, których zadaniem jest „zbieranie informacji w Departamencie Obrony USA, biurach wywiadowczych i gromadzenie ich po raz pierwszy w ujednoliconym formacie, a następnie dostarczanie do Kongresu”.

Stworzono również program sygnalistów, aby umożliwić ludziom kontakt z Kongresem i dostarczanie informacji.

„Ostatni incydent miał miejsce w zeszły weekend” – powiedział profesor.

Nolan badał mózgi pilotów, którzy twierdzili, że widzieli UFO .

Powiedział, że przetestował około 100 pacjentów, którymi są zwykle ludzie, którzy pracowali w przemyśle lotniczym lub są wojskowymi rządowymi.

Zapytany, dlaczego kosmici nie są ujawniani światu, odpowiedział w następujący sposób:

„Pomyśl o tym w ten sposób: gdybyś chciał zbadać plemię kanibali w środku Amazonii, czy sam poszedłbyś do tego plemienia?

Jeśli masz zaawansowaną inteligencję, nie będziesz ryzykować życia i zdrowia, przychodząc tutaj.

Myślę, że UFO, które widzieliśmy i schwytaliśmy, to pewnego rodzaju drony lub obiekty z zaawansowaną sztuczną inteligencją”.

Politico niedawno poinformowało w obszernym artykule o obiektach, które unosiły się nad Stanami Zjednoczonymi i zostały zestrzelone.

„Mamy prawdziwy problem z UFO. I to nie są balony” – mówi. Jest to znacznie poważniejszy problem z zaawansowanymi samolotami, „którego nie możemy wyjaśnić”.

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych oficjalnie potwierdziła 11 zdarzeń potencjalnie wypadkowych z niezidentyfikowanymi obiektami , które wymagały działań unikowych i uruchomiły obowiązkowe zasady bezpieczeństwa w latach 2004-2021.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OBCY PROWADZĄ NA NAS BADANIA JAK MY NAD GATUNKAMI NIŻSZYMI

Globalna Świadomość29 maja 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PRZEDRESETOWA PAMIĘĆ LUDZKOŚCI POWRÓCI ?Następny artykułTECHNOLOGIE ”COVID 19” I TOTALNE ZNIEWOLENIE JEDNOSTKI LUDZKIEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘ ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OBCY PROWADZĄ NA NAS BADANIA JAK MY NAD GATUNKAMI NIŻSZYMI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?